О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 августа 2023 года № 5-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2023 года № 7229-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Мукаев
Приложение к решению
Западно-Казахстанский
областной маслихат
от 4 августа 2023 года № 5-1
Перечень утративших силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 37-2 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6346);
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2021 года № 6-7 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 37-2 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Западно-Казахстанской области";
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 13-2 "О внесении изменения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 сентября 2020 года № 37-2 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений Западно-Казахстанской области".

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 4 тамыздағы № 5-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 тамызда № 7229-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының басшысы осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Мукаев
Батыс Қазақстан
облыстық мәслихаты
2023 жылғы 4 тамыздағы
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Батыс Қазақстан облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 37-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6346 болып тіркелген) шешімі;
2. "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 37-2 "Батыс Қазақстан облысының жасыл екпелерді күтіп–ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 6-7 шешімі;
3. "Батыс Қазақстан облысының жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау қағидаларын бекіту туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 37-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 13-2 шешімі.