О признании утратившими силу некоторых решений Уральского городского маслихата
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 20 сентября 2023 года № 5-8. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2023 года № 7243-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уральского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Уральского городского маслихата Е.Калиев
Приложение к решению
от 20 сентября 2023 года № 5-8
1. Решение Уральского городского маслихата от 12 февраля 2020 года № 40-8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6030);
2. Решение Уральского городского маслихата от 27 апреля 2020 года № 43-4 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 12 февраля 2020 года № 40-8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6207);
3. Решение Уральского городского маслихата от 29 декабря 2020 года № 57-2 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 12 февраля 2020 года № 40-8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6748);
4. Решение Уральского городского маслихата от 20 апреля 2022 года № 13-8 "О внесении изменения в решение Уральского городского маслихата от 12 февраля 2020 года № 40-8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27709);
5. Решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-7 "О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 12 февраля 2020 года № 40-8 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан города Уральск" (Зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31343).

Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 5-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қыркүйекте № 7243-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Орал қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
2023 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 5-8 шешіміне қосымша
1. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6030 болып тіркелген);
2. Орал қалалық мәслихатының "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 сәуірдегі № 43-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6207 болып тіркелген);
3. Орал қалалық мәслихатының "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 57-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6748 болып тіркелген);
4. Орал қалалық мәслихатының "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 13-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27709 болып тіркелген);
5. Орал қалалық мәслихатының "Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 12 ақпандағы № 40-8 "Орал қаласының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31343 болып тіркелген).