Об определении и утверждении мест и маршрутов размещения нестационарных торговых объектов в городе Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2023 года № 2543. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2023 года № 7289-07
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", согласно пункта 50-1 Приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в городе Уральск согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить и утвердить места размещения автолавок и схемы маршрутов в городе Уральск согласно приложениям 2 и 3 к настоящему постановлению.
3. Руководителю отдела единой службы государственно-правовой работы произвести государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральска.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Сатканов
Приложение-1
к постановлению акимата
города Уральск
от 22 ноября 2023 года № 2543
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Уральск
№ п/п
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр м²)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
4 микрорайон, возле дома №4
8 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Гурман"
2
4 микрорайон, возле дома №3/1
24 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Азық-түлік"
3
4 микрорайон, возле дома №10
8 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Сырым"
4
4 микрорайон, возле дома №18
12 м²
1 год
продовольственные товары
киоск "Овощи и фрукты"
5
Проспект Абая, возле дома №55
8 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Ассорти"
6
Улица Студенческая, возле дома №2/1
8 м²
1 год
продовольственные товары
супермаркет "Суровский"
7
Проспект Абая, возле дома №88
8 м²
1 год
продовольственные товары
киоск "Орал нан"
8

Орал қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын және бағыттарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 2543 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 7289-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 4-2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығының 50-1 тармағына сәйкес, Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Орал қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 және 3 қосымшаларына сәйкес Орал қаласында автодүкендерді орналастыру орындары және бағыттарының схемасы айқындалсын және бекітілсін.
3. Бірыңғай мемлекеттік-құқықтық жұмыстар қызметі бөлімінің басшысы осы қаулыны Батыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Орал қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М. Сатканов
Орал қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 22 қарашадағы
№ 2543 қаулысына 1-қосымша
Орал қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
№ р/с
Орналасу орны
Сауда орында-рының алатын жалпы алаңы (шаршы метр м²)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
4 шағын аудан, №4 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Гурман" азық-түлік дүкені
2
4 шағын аудан, №3/1 үйдің жанында
24 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Азық-түлік" азық-түлік дүкені
3
4 шағын аудан, №10 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Сырым" азық-түлік дүкені
4
4 шағын аудан, №18 үйдің жанында
12 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Овощи и фрукты" дүңгіршегі
5
Абай даңғылы, №55 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Ассорти" азық-түлік дүкені
6
Студенческая көшесі, №2/1 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
супермаркет "Суровский"
7
Абай даңғылы, №88 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Орал нан" дүңгіршегі
8

Улица Е. Пугачева, возле здания №45/1
20 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Аквадос"
35
Улица Хиуаз Доспановой, возле дома №59
8 м²
1 год
продовольственные товары
Торговый дом "Prospect"
Приложение-2
к постановлению акимата
города Уральск
от 22 ноября 2023 года № 2543
Места размещения автолавок в городе Уральск
№ п/п
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр м²)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Маршрут 1:
Первое место: Микрорайон Женис, возле дома №21.
Второе место: Улица Жданова, возле дома №46.
Третье место: Микрорайон Строитель, возле дома №5/1
15 м²
1 год
продовольственные товары
торговый дом "Женис",
продуктовый магазин "Людмила",
продуктовый магазин "Солнышко"
2
Маршрут 2:
Первое место: Улица Мухита, возле дома №97.
Второе место: Микрорайон Женис, возле дома №21.
Третье место: Улица Жданова, возле дома №46
15 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Береке",
торговый дом "Женис",
продуктовый магазин "Людмила"
3
Маршрут 3:
Первое место: Улица К. Аманжолова, возле дома №125/1.
Второе место: Улица Мухита, возле дома №97.
Третье место: Микрорайон Женис, возле дома №21
15 м²
1 год
продовольственные товары
супермаркет "Алтындар",
продуктовый магазин "Береке",
торговый дом "Женис"
4
Маршрут 4:
Первое место: Микрорайон Строитель, возле дома №5/1.
Второе место: Улица К. Аманжолова, возле дома №125/1.
Третье место: Улица Мухита, возле дома №97
15 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Солнышко",
супермаркет "Алтындар",
продуктовый магазин "Береке"
5
Маршрут 5:
Первое место: Улица Жданова, возле дома №46.
Второе место: Микрорайон Строитель, возле дома №5/1.
Третье место: Улица К. Аманжолова, возле дома №125/1
15 м²
1 год
продовольственные товары
продуктовый магазин "Людмила",
торговый дом "Женис",
супермаркет "Алтындар"
Приложение-3
к постановлению акимата
города Уральск
от 22 ноября 2023 года № 2543
Схемы маршрутов автолавок в городе Уральск
Улица Жданова, возле дома № 46 Микрорайон Строитель, возле дома №5/1 Микрорайон Женис, возле дома № 21
Улица Мухита, возле дома № 97 Улица Жданова, возле дома № 46 Микрорайон Женис, возле дома № 21
Улица Мухита, возле дома № 97 Микрорайон Женис, возле дома № 21 Улица К. Аманжолова, возле дома № 125/1
Улица Мухита, возле дома № 97 Микрорайон Строитель, возле дома № 5/1 Улица К. Аманжолова, возле дома № 125/1
Улица Жданова, возле дома № 46 Микрорайон Строитель, возле дома № 5/1Улица К. Аманжолова, возле дома № 125/1 Маршрут 5

Е. Пугачев көшесі, №45/1 ғимаратының жанында
20 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Аквадос" азық-түлік дүкені
35
Хиуаз Доспанова көшесі, №59 үйдің жанында
8 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Prospect" сауда үйі
Орал қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 22 қарашадағы
№ 2543 қаулысына 2-қосымша
Орал қаласында автодүкендерді орналастыру орындары
№ р/с
Орналасу орны
Сауда орында-рының алатын жалпы алаңы (шаршы метр м²)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
1 бағыт:
Бірінші орын: Жеңіс шағын ауданы, №21 үйдің жанында.
Екінші орын: Жданов көшесі, №46 үйдің жанында.
Үшінші орын: Строитель шағын ауданы, №5/1 үйдің жанында
15 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Жеңіс" сауда үйі,
"Людмила" азық-түлік дүкені,
"Солнышко" азық-түлік дүкені
2
2 бағыт:
Бірінші орын: Мұхит көшесі, №97 үйдің жанында.
Екінші орын: Жеңіс шағын ауданы, №21 үйдің жанында.
Үшінші орын: Жданов көшесі, №46 үйдің жанында
15 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Береке" азық-түлік дүкені,
"Жеңіс" сауда үйі,
"Людмила" азық-түлік дүкені
3
3 бағыт:
Бірінші орын: Қ. Аманжолов көшесі, №125/1 үйдің жанында.
Екінші орын: Мұхит көшесі, №97 үйдің жанында.
Үшінші орын: Жеңіс шағын ауданы, №21 үйдің жанында
15 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Алтындар" супермаркеті,
"Береке" азық-түлік дүкені,
"Жеңіс" сауда үйі
4
4 бағыт:
Бірінші орын: Строитель шағын ауданы, №5/1 үйдің жанында.
Екінші орын: Қ. Аманжолов көшесі, №125/1 үйдің жанында.
Үшінші орын: Мұхит көшесі, №97 үйдің жанында
15 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Солнышко" азық-түлік дүкені,
"Алтындар" супермаркеті,
"Береке" азық-түлік дүкені
5
5 бағыт:
Бірінші орын: Жданов көшесі, №46 үйдің жанында.
Екінші орын: Строитель шағын ауданы, №5/1 үйдің жанында.
Үшінші орын: Қ. Аманжолов көшесі, №125/1 үйдің жанында
15 м²
1 жыл
азық-түлік тауарлары
"Людмила" азық-түлік дүкені,
"Жеңіс" сауда үйі,
"Алтындар" супермаркеті
Орал қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 22 қарашадағы
№ 2543 қаулысына 3-қосымша
Орал қаласындағы автодүкендер бағыттарының схемасы
Жданов көшесі, № 46 үйдің жанында Строитель шағын ауданы, № 5/1 үйдің жанында Жеңіс шағын ауданы, № 21 үйдің жанында
Мұхит көшесі, №97 үйдің жанындаЖданов көшесі, №46 үйдің жанындаЖеңіс шағын ауданы, №21 үйдің жанында
Мұхит көшесі, № 97 үйдің жанында Жеңіс шағын ауданы, № 21 үйдің жанында Қ. Аманжолов көшесі, № 125/1 үйдің жанында
Мұхит көшесі, № 97 үйдің жанында Строитель шағын ауданы, № 5/1 үйдің жанында Қ. Аманжолов көшесі, № 125/1 үйдің жанында
Жданов көшесі, № 46 үйдің жанында Строитель шағын ауданы, № 5/1 үйдің жанында Қ. Аманжолов көшесі, № 125/1 үйдің жанында 5 бағыт