Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бокейординскому району
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2023 года № 2-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 мая 2023 года № 7155-07
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 1 сентября 2021 года № 347 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24212), Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:

Бөкей ордасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 сәуірдегі № 2-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 мамырда № 7155-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі № 347 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24212 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бокейординскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Бокейординскому району" от 10 октября 2017 года №12-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4940).

1. Бөкей ордасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 12-5 "Бөкей ордасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4940 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева
Приложение
к решению Бокейординского
районного маслихата
от 25 апреля 2023 года № 2-2
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Бокейординскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,0
2.
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и другие подобные объекты
1 место

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева
Бөкей ордасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
24 сәуірдегі № 2-2 шешіміне
қосымша
Бөкей ордасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1.
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,0
2.
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын