О признании утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата от 26 июня 2023 года № 7-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 15-21. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2023 года № 7315-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жанибекского районного маслихата от 26 июня 2023 года №7-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №7220-07).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Т. Кадимов

Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы № 7-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-21 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 желтоқсанда № 7315-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабының 2 – тармағына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының "Жәнібек ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 маусымдағы №7-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7220-07 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов