Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырымского района
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 1 июня 2023 года № 62. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 2 июня 2023 года № 7183-07
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148) акимат Сырымского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Сырым ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 маусымдағы № 62 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 маусымда № 7183-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес,  Сырым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырымского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Батырниязов
приложение к постановлению
от 1 июня 2023 года № 62
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сырымского района
Месторасположение нестационарных торговых обьектов
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Жымпиты, улица Алашорда напротив магазина "Өркен"
40
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Өркен"
2
село Алгабас, улица С. Датова справа от магазина "Айша"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Айша"
3
село Аралтобе, улица А.Иманова слева от магазина "Тәтті"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Тәтті"
4
село Булан, улица Дружба слева от магазина "Азық түлік"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Азық түлік"
5
село Булдырты, улица К.Кайсенова справа от ресторана "Байтерек"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
ресторан "Байтерек"
6
село Таскудык, улица С. Датова слева от магазина "Ерлан"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Ерлан"
7
село Коныр, улица С. Датова справа от ресторана "Тамаша"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
ресторан "Тамаша"
8
село Жетиколь, улица С.Датова 18 дом
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
отсутствует
9
село Кособа, улица С.Датова справа от магазина "Бекарыс"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Бекарыс"
10
село Шагырлой, улица А.Иманова справа от магазина "Нурдаулет"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Нурдаулет"
11
село Талдыбулак, улица С. Датова справа от магазина "Коктобе"
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Коктобе"
12
село Тоганас, улица К.Кайсенова 3 дом
30
5
Реализация сельскохозяйственной продукции, продовольственных и непродовольственных товаров
отсутствует

1. Сырым ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Батырниязов
2023 жылғы 1 маусымдағы № 62
қаулысына қосымша
Сырым ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда обьектілерінің орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері
1
Жымпиты ауылы, Алашорда көшесі "Өркен" дүкеніне қарама-қарсы
40
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Өркен" дүкені
2
Алғабас ауылы, С.Датов көшесі "Айша" дүкенінің оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Айша" дүкені
3
Аралтөбе ауылы, А.Иманов көшесі "Тәтті" дүкенінің сол жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Тәтті" дүкені
4
Бұлан ауылы, Достық көшесі "Азық түлік" дүкенінің сол жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Азық түлік" дүкені
5
Бұлдырты ауылы, Қайсенов көшесі "Байтерек" мейрамханасының оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Байтерек" мейрамханасы
6
Тасқұдық ауылы, С.Датов көшесі "Ерлан" дүкенінің сол жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Ерлан" дүкені
7
Қоңыр ауылы, А.Жұмағалиев көшесі "Тамаша" мейрамханасының оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Тамаша" мейрамханасы
8
Жетікөл ауылы, С.Датов көшесі 18 үй
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
жоқ
9
Қособа ауылы, С.Датов көшесі "Бекарыс" дүкенінің оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Бекарыс" дүкені
10
Шағырлой ауылы, А.Иманов көшесі "Нұрдаулет" дүкенінің оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Нұрдаулет" дүкені
11
Талдыбұлақ ауылы, С.Датов көшесі "Көктөбе" дүкенінің оң жағында
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
"Көктөбе" дүкені
12
Тоғанас ауылы, Қ.Қайсенов көшесі 3 үй
30
5
Ауыл шаруашылығы өнімдерін, азық- түлік және азық- түлік емес тауарларды сату
жоқ