О признании утратившими силу некоторых решений Сырымского районного маслихата
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 октября 2023 года № 10-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2023 года № 7271-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Сырымского районного маслихата:
1) решение Сырымского районного маслихата от 6 марта 2014 года №17-4 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3471);
2) решение Сырымского районного маслихата от 13 апреля 2022 года № 16-3 "О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 6 марта 2014 года № 17-4 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Сырымского района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сырымского районного маслихата Ш. Дуйсенгалиева

Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 10-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 7271-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы "Сырым ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiкті қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекіту туралы" № 17-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3471 болып тіркелген);
2) Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 сәуірдегі "Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 наурыздағы № 17-4 "Сырым ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiкті қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 16-3 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым аудандық мәслихат төрағасы Ш. Дуйсенгалиева