О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 30 мая 2023 года № 5-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Теректинском районе"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 11-4. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2023 года № 7302-07. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 14-1
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.03.2024 № 14-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 30 мая 2023 года № 5-2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Теректинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7173-07) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций малообеспеченным семьям (гражданам) осуществляется в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НҚ "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев

Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2023 жылғы 30 мамырдағы № 5-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 7302-07 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 14-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 14-1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2023 жылғы 30 мамырдағы № 5-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7173-07 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шiлдедегi № 295/НҚ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33200 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес жүзеге асырылады.";
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев