О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 ноября 2014 года № 98 "Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 1 апреля 2024 года № 188/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2024 года № 34215
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 ноября 2014 года № 98 "Об утверждении Правил ведения реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10029) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:";
Правила ведения реестра государственных услуг, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Б. Мусин
"Согласовано"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"Согласовано"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство науки
и высшего образования
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство транспорта
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"Согласовано"
Агентство Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
"Согласовано"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство культуры
и информации
Республики Казахстан
"Согласовано"
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
"Согласовано"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство промышленности
и строительства
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство торговли
и интеграции
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
"Согласовано"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 98 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 188/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 34215 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 98 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10029 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 2 және 3-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрі
Б. Мусин
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім
министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Көлік министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары және ирригация
министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи ресурстар
министрлігі
"Келісілді"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрі

от 1 апреля 2024 года
№ 188/НҚ
Утверждены приказом
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
от 20 ноября 2014 года № 98
Правила ведения реестра государственных услуг
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила ведения реестра государственных услуг (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" и определяют порядок ведения реестра государственных услуг, включая порядок выявления скрытых государственных услуг и внесения их в реестр государственных услуг.
2. В Правилах используются следующие определения:
1) скрытая государственная услуга – государственная функция, отвечающая критериям государственной услуги, но не включенная в реестр государственных услуг;
2) услугополучатель – физические и юридические лица, за исключением центральных государственных органов, загранучреждений Республики Казахстан, местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы, районов, городов областного значения, акимов районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов;
3) услугодатель – центральные государственные органы, загранучреждения Республики Казахстан, местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы, районов, городов областного значения, акимы районов в городе, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов, а также физические и юридические лица, оказывающие государственные услуги в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
4) государственная услуга – одна из форм реализации отдельных государственных функций или их совокупности, осуществляемых по обращению или без обращения услугополучателей и направленных на реализацию их прав, свобод и законных интересов, предоставление им соответствующих материальных или нематериальных благ;
5) уполномоченный орган в сфере оказания государственных услуг (далее – уполномоченный орган) – центральный государственный орган, осуществляющий руководство и межотраслевую координацию в сфере оказания государственных услуг;
6) реестр государственных услуг (далее – реестр) – классифицированный перечень государственных услуг.
3. Основной задачей уполномоченного органа по ведению реестра и выявлению скрытых государственных услуг является учет и включение государственных услуг, скрытых государственных услуг в реестр, обеспечение детальной информации и иных ключевых сведений о государственных услугах на веб-портале "электронного правительства", в том числе о подвидах государственной услуги для конкретизации соответствующей ситуации в рамках оказываемой государственной услуги.

2024 жылғы 1 сәуірдегі
№ 188/НҚ Бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2014 жылғы 20 қарашадағы
№ 98 бұйрығымен
бекітілген
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 2 және 3-тармақтарына сәйкес әзірленген және жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді анықтау және оларды мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің тізіліміне енгізу тәртібін қосқанда, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін жүргізу тәртібін айқындайды.
2. Қағидаларда мынадай анықтамалар пайдаланылады:
1) жасырын мемлкеттік қызмет – мемлекеттік қызмет өлшемшарттарына жауап беретін, бірақ мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне енгізілмеген мемлекеттік функция;
2) көрсетілетін қызметті алушы – орталық мемлекеттік органдарды, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелерін, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдарын, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдерін қоспағанда, жеке және заңды тұлғалар;
3) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтер көрсететін орталық мемлекеттік органдар, Қазақстан Республикасының шетелдегі мекемелері, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары, қаладағы аудандардың, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалар;
4) мемлекеттік көрсетілетін қызмет – көрсетілетін қызметті алушылардың өтініші бойынша немесе өтінішінсіз жүзеге асырылатын және олардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін іске асыруға, оларға тиісті материалдық немесе материалдық емес игіліктер беруге бағытталған жекелеген мемлекеттік функцияларды немесе олардың жиынтығын іске асыру нысандарының бірі;
5) мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы уәкілетті орган (бұдан әрі – уәкілетті орган) – мемлекеттік қызметтер көрсету саласындағы басшылықты және салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық мемлекеттік орган;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімі (бұдан әрі – тізілім) – мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің сыныпталған тізбесі.
3. Уәкілетті органның тізілімді жүргізудің және жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді анықтаудың негізгі міндеті мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді, жасырын мемлекеттік қызметтерді есепке алу және тізілімге енгізу, көрсетілетін мемлекеттік қызмет шеңберінде тиісті жағдайды нақтылау үшін электрондық үкімет веб-порталында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы, оның ішінде мемлекеттік қызметтің кіші түрлері туралы негізгі мәліметтерге қол жеткізуді қамтамасыз ету болып табылады.

4. Реестр ведется на государственном и русском языках по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
5. Классификация реестра состоит из:
1) разделов, которые представляют собой группировку государственных услуг в зависимости от сфер общественных отношений;
2) подразделов, которые представляют собой группировку государственных услуг в зависимости от жизненных ситуаций услугополучателя;
3) порядковых номеров государственных услуг.
6. Государственной услуге присваивается восьмизначный индивидуальный классифицированный код в виде цифрового обозначения, который формируется из кодов всех уровней классификации реестра.
Классифицированный код состоит из трех частей:
1) первая часть – состоит из 3 цифр и обозначает раздел сферы общественных отношений;
2) вторая часть – состоит из 2 цифр и обозначает подраздел в зависимости от жизненной ситуации услугополучателя;
3) третья часть – состоит из 3 цифр и обозначает порядковый номер государственной услуги внутри подраздела.
7. Классифицированный код государственной услуге присваивается уполномоченным органом.
8. Классификация реестра составляется по структуре согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Глава 2. Порядок ведения реестра
9. Порядок ведения реестра включает в себя следующие этапы:
1) анализ нормативных правовых актов Республики Казахстан на предмет выявления государственных услуг;
2) определение на основе проведенного анализа перечня государственных услуг, подлежащих к включению в реестр или исключению из реестра;
3) включение выявленных государственных услуг или исключение из реестра;
4) проведение мониторинга реестра на предмет актуализации (обновления) его содержания;
5) актуализация (обновление) сведений на веб-портале "электронного правительства" о государственных услугах, включенных в реестр.
Для внесения изменений и (или) дополнений в реестр центральные государственные органы и местные исполнительные органы:
1) ежегодно проводят инвентаризацию сведений о государственных услугах в реестре;
2) представляют в уполномоченный орган предложения по внесению в реестр изменений на государственном и русском языках по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам и (или) сведения по внесению в реестр дополнений на государственном и русском языках по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам (далее – приложение 4).
10. Уполномоченный орган обеспечивает размещение детальной информации и иных ключевых сведений о государственных услугах (сведения об услугополучателе, наименование услугодателя, наименования организаций или объекта информатизации осуществляющих прием заявлений и выдачу результатов оказания государственной услуги, платность либо бесплатность оказания государственной услуги, форму оказания государственной услуги, наименование подзаконного нормативного правового акта, определяющего порядок оказания государственной услуги) на веб-портале "электронного правительства" ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным периодом, по мере поступления предложений о внесений изменений и (или) дополнений в реестр от центральных государственных органов и местных исполнительных органов.

4. Тізілім мемлекеттік және орыс тілдерінде осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жүргізіледі.
5. Тізілімнің сыныпталуы мыналардан тұрады:
1) қоғамдық қатынастар салаларына байланысты мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді топтастыру болып табылатын бөлімдер;
2) көрсетілетін қызметті алушының өмірлік жағдайларына байланысты мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді топтастыру болып табылатын кіші бөлімдер;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің реттік нөмірлері арқылы жүзеге асырылады.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметке тізілім сыныптамасының барлық деңгейлерінің кодтарынан қалыптастырылатын цифрлық белгі түріндегі сегіз таңбалы жеке жіктелген код беріледі.
Сыныпталған код үш бөліктен тұрады:
1) бірінші бөлім – 3 цифрдан тұрады және қоғамдық қатынастар саласының бөлімін білдіреді;
2) екінші бөлім – 2 цифрдан тұрады және көрсетілетін қызметті алушының өмірлік жағдайына байланысты кіші бөлімді білдіреді;
3) үшінші бөлім – 3 цифрдан тұрады және кіші бөлім ішіндегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтің реттік нөмірін білдіреді.
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің сыныпталған кодын уәкілетті орган береді.
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімінің сыныптамасы осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес құрылым бойынша жасалады.
2-тарау. Тізілімді жүргізу тәртібі
9. Тізілімді жүргізу тәртібі мынадай кезеңдерді қамтиды:
1) Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді анықтау тұрғысынан талдау;
2) жүргізілген талдау негізінде тізілімге енгізуге немесе тізілімнен шығаруға жататын мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізбесін айқындау;
3) анықталған мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді енгізу немесе тізілімінен алып тастау;
4) тізілімнің мазмұнын өзектілендіру (жаңарту) мәніне мониторинг жүргізу;
5) тізілімге енгізілген мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерді "электрондық үкімет" веб-порталында өзектендіру (жаңарту).
Тізілімге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу үшін орталық мемлекеттік органдар және жергілікті атқарушы органдар:
1) жыл сайын тізілімдегі мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтерге түгендеу жүргізеді;
2) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тізілімге мемлекеттік және орыс тілдерінде өзгерістерді және (немесе) осы Қағидаларға 4-қосымшаға (бұдан әрі – 4-қосымша) сәйкес нысан бойынша тізілімге мемлекеттік және орыс тілдерінде толықтырулар енгізу жөніндегі ұсыныстарды уәкілетті органға ұсынады.
10. Уәкілетті орган "электрондық үкімет" веб-порталында тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне дейін орталық мемлекеттік органдардан және жергілікті атқарушы органдардан тізілімге өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу туралы ұсыныстардың түсуіне қарай, мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы егжей-тегжейлі ақпаратты және өзге де түйінді мәліметтерді (көрсетілетін қызметті алушы туралы мәліметтер, көрсетілетін қызметті берушінің атауы, өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беруді жүзеге асыратын ұйымдарының немесе ақпараттандыру объектілерінің атаулары, мемлекеттік қызмет көрсетудің ақылы не тегін болуы, мемлекеттік қызмет көрсету нысаны, мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актінің атауы) орналастыруды қамтамасыз етеді.

11. Реестр утверждается или в него вносится изменения и (или) дополнения по согласованию с уполномоченным органом по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг и уполномоченным органом в сфере развития системы государственного управления.
Глава 3. Порядок выявления скрытых государственных услуг и внесения их в реестр
12. Скрытая государственная услуга имеет конкретную, типовую форму в рамках реализации государственной функции в виде документа и (или) в виде действия.
13. Порядок выявления скрытых государственных услуг:
1) центральные государственные органы и местные исполнительные органы каждое полугодие проводят анализ поступивших обращений физических и юридических лиц на предмет выявления скрытых государственных услуг.
На основе анализа скрытых государственных услуг центральные государственные органы и местные исполнительные органы формируют предложения в реестр;
2) центральные государственные органы и местные исполнительные органы представляют в уполномоченный орган предложения по внесению в реестр дополнений на государственном и русском языках по форме согласно приложению 4, на основании которого уполномоченный орган формирует проект реестра с включением скрытой государственной услуги для дальнейшего согласования с заинтересованными государственными органами и местными исполнительными органами;

11. Тізілім мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органмен және мемлекеттік басқару жүйесін дамыту саласындағы уәкілетті органмен келісу бойынша бекітіледі немесе оған өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізіледі.
3-тарау. Жасырын мемлекеттік қызметтерді анықтау тәртібі және оларды мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне енгізу
12. Жасырын мемлекеттік қызметтің мемлекеттік функцияны іске асыру шеңберінде құжат түрінде және (немесе) іс-әрекет түрінде нақты, үлгілік нысаны болады.
13. Жасырын мемлекеттік қызметтерді анықтау тәртібі:
1) орталық мемлекеттік органдар және жергілікті атқарушы органдар әр жартыжылдық сайын жеке және заңды тұлғалардың келіп түскен өтініштеріне жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді анықтау мәніне талдау жүргізеді;
Жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметтерді талдау негізінде мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміне ұсыныстар қалыптастырады;
2) орталық мемлекеттік органдар және жергілікті атқарушы органдар уәкілетті органға Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік және орыс тілдеріндегі тізіліміне толықтырулар енгізу жөніндегі ұсыныстарды ұсынады, ол бойынша жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметті енгізіп, уәкілетті орган мүдделі мемлекеттік органдар және жергілікті атқарушы органдармен одан әрі келісу үшін тізілім жобасын әзірлейді;

3) при наличии разногласий по включению скрытой государственной услуги в реестр, вопрос включения скрытой государственной услуги выносится на Межведомственную комиссию по вопросам оказания государственных услуг для выработки рекомендаций о целесообразности или нецелесообразности включения скрытой государственной услуги в реестр.
Приложение 1
к Правилам ведения реестра
государственных услуг
форма
Реестр государственных услуг
№ п/п
Код государственной услуги
Наименование государственной услуги
Наименование подвида государственной услуги
Наименование центрального государственного органа, разрабатывающего подзаконный нормативный правовой акт, определяющий порядок оказания государственной услуги и (или) подвида государственной услуги
Наименование подзаконного нормативного правового акта, определяющего порядок оказания государственной услуги
1
2
3
4
5
6
Приложение 2
к Правилам ведения реестра
государственных услуг
Классификация реестра государственных услуг
Раздел
Подраздел
Наименование

3) жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметті тізілімге енгізу бойынша келіспеушілектер болған жағдайда, жасырын мемлекеттік көрсетілетін қызметті енгізу мәселесі оны тізілімге енгізудің орындылығы немесе орынсыздығы бойынша ұсыныстар шығару үшін Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияға шығарылады.
Мемлекеттік көрсетілетін
қызметтер тізілімін жүргізу
қағидаларына
1-қосымша
нысан
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімі
Р/с №
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің коды
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің кіші түрінің атауы
Мемлекеттік қызметті және (немесе) мемлекеттік көрсетілетін қызметтің кіші түрін көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актіні әзірлейтін орталық мемлекеттік органның атауы
Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін айқындайтын заңға тәуелді нормативтік құқықтық актінің атауы
1
2
3
4
5
6
Мемлекеттік көрсетілетін
қызметтер тізілімін жүргізу
қағидаларына
2-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімінің сыныптамасы
Бөлім
Ішкі бөлім
Атауы