О внесении изменений в приказ Министра общественного развития Республики Казахстан от 15 августа 2018 года № 18 "Об утверждении Правил формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 26 апреля 2024 года № 169-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2024 года № 34317
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра общественного развития Республики Казахстан от 15 августа 2018 года № 18 "Об утверждении Правил формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17315) следующие изменения:
в Правилах формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа, утвержденных указанным приказом:
в пункте 9:
часть первую подпункта 4) изложить в следующей редакции:
"4) соответствие Стандарту, при размещении государственного социального заказа на обучающие, консультативные, информационные и методические, исследовательско-аналитические услуги, организацию мероприятий и работ гражданского (ресурсного) центра.";
в абзац четвертый части второй подпункта 4) вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
приложение 3 к Правилам формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 9 к Правилам формирования, мониторинга реализации и оценки результатов государственного социального заказа изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам гражданского общества Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридической департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.

"Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру, оның іске асырылу мониторингі және нәтижелерін бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 18 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 169-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 30 сәуірде № 34317 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру, оның іске асырылу мониторингі және нәтижелерін бағалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрінің 2018 жылғы 15 тамыздағы № 18 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17315 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру, оның іске асырылу мониторингі және нәтижелерін бағалау қағидаларында:
9-тармақта:
4) тармақшаның бірінші бөлігіне орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, мемлекеттік тілде мәтін өзгермейді;
4) тармақшаның екінші бөлігінің төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"құжаттаманы зерделеу – жобаның іске асырылуы туралы нақты және жан-жақты ақпарат алу және жоба бойынша ақпарат беруші ұсынатын ақпараттың дұрыстығын белгілеу мақсатында ұсынылатын ақпаратты, есептерді, растайтын құжаттарды талдау;";
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру, оның іске асырылу мониторингі және нәтижелерін бағалау қағидаларына 3-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты қалыптастыру, оның іске асырылу мониторингі және нәтижелерін бағалау қағидаларына 9-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
А. Балаева
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
от 26 апреля 2024 года
№ 169-НҚ
Приложение 3
к Правилам формирования,
мониторинга реализации
и оценки результатов
государственного социального заказа
Форма
Представляется: В Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/akk?lang=ru
Наименование формы административных данных: Информация о планируемых
к реализации социальных проектах и (или) социальных программах государственного
социального заказа после публичного обсуждения на 20__ год
Индекс формы административных данных: МГСЗ-3
Периодичность: ежегодно
Отчетный период: 20__ год
Круг лиц, представляющих информацию: государственные органы, реализующие
государственный социальный заказ
Срок представления формы административных данных: ежегодно не позднее 5 января
Наименование администратора бюджетной программы
Наименование проекта и (или) социальной программы
Планируемая сумма (тысяч тенге)
Краткое содержание проекта и (или) социальной программы
1
2
3
4
5
Сфера 1. Достижение целей в области образования, науки, информации, физической культуры и спорта
1
2
Итого
Сфера 2. Охрана здоровья граждан, пропаганда здорового образа жизни
1
2
Итого
Сфера 3. Охрана окружающей среды
1
2
Итого
Сфера 4. Поддержка молодежной политики и детских инициатив
1
2
Итого
Сфера 5. Содействие решению семейно-демографических и гендерных вопросов
1
2
Итого
Сфера 6. Поддержка социально уязвимых слоев населения
1
2
Итого
Сфера 7. Помощь детям-сиротам, детям из неполных и многодетных семей
1
2
Итого
Сфера 8. Содействие обеспечению трудовой занятости населения
1
2
Итого
Сфера 9. Защита прав, законных интересов граждан и организаций
1
2
Итого
Сфера 10. Развитие культуры и искусства
1
2
Итого
Сфера 11. Охрана историко-культурного наследия
1
2
Итого
Сфера 12. Укрепление общественного согласия и общенационального единства
1
2
Итого
Сфера 13. Содействие службам пробации при оказании социально-правовой помощи лицам, состоящим на их учете
1
2
Итого
Сфера 14. Проведение общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
1
2
Итого
Сфера 15. Содействие развитию гражданского общества, в том числе повышению эффективности деятельности неправительственных организаций
1
2
Итого
Сфера 16. Развитие и поддержка волонтерских инициатив
1
2
Итого
Сфера 17. Оказание помощи лицу (семье), находящемуся в трудной жизненной ситуации
1
2
Итого
Сфера 18. Формирование ответственного обращения с животными, в том числе поддержка приютов для животных
1
2
Итого
Сфера 19. Сохранение и воспроизводство казахских пород собак
1
2
Итого
Сфера 20. По иным социально значимым сферам, не противоречащим законодательству Республики Казахстан
1
2
Итого
Типовая адресная часть
Наименование ______________________ Адрес ________________________
Телефон _________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________
Исполнитель _____________________________________ ________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ __________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_______________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация о планируемых
к реализации социальных
проектах и (или) социальных
программах государственного
социального заказа
после публичного обсуждения
на 20__ год"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Информация о планируемых к реализации социальных проектах и (или) социальных
программах государственного социального заказа после публичного обсуждения на 20__ год"

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат
министрі
2024 жылғы 26 сәуірдегі
№ 169-НҚ Бұйрыққа
1-қосымша
Мемлекеттік әлеуметтік
тапсырысты қалыптастыру,
оның іске асырылу мониторингі
және нәтижелерін бағалау
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/akk?lang=kk
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: Жария талқылаудан кейін 20__ жылы іске асырылуы жоспарланып отырған мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың
әлеуметтік жобалары және (немесе) әлеуметтік бағдарламалары туралы Ақпарат
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): МӘТМ-3
Кезеңділік: жыл сайын
Есепті кезең: 20__ жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыратын мемлекеттік органдар
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын 5 қаңтардан кешіктірмей
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы Жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның атауы Жоспарланған сома (мың теңге) Жобаның және (немесе) әлеуметтік бағдарламаның қысқаша мазмұны
1 2 3 4 5
1-сала. Білім беру, ғылым, ақпарат, дене шынықтыру және спорт саласындағы мақсаттарға қол жеткізу
1
2
Жиынында
2-сала. Азаматтардың денсаулығын сақтау, салауатты өмір салтын насихаттау
1
2
Жиынында
3-сала. Қоршаған ортаны қорғау
1
2
Жиынында
4-сала. Жастар саясаты мен балалар бастамаларын қолдау
1
2
Жиынында
5-сала. Отбасылық-демографиялық және гендерлік мәселелерді шешуге жәрдемдесу
1
2
Жиынында
6-сала. Халықтың әлеуметтік тұрғыдан осал топтарын қолдау
1
2
Жиынында
7-сала. Жетім балаларға, толық емес және көп балалы отбасылардағы балаларға көмек көрсету
1
2
Жиынында
8-сала. Халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге жәрдемдесу
1
2
Жиынында
9-сала. Азаматтар мен ұйымдардың құқықтарын, заңды мүдделерін қорғау
1
2
Жиынында
10-сала. Мәдениет пен өнерді дамыту
1
2
Жиынында
11-сала. Тарихи-мәдени мұраны қорғау
1
2
Жиынында
12-сала. Қоғамдық келісімді және жалпыұлттық бірлікті нығайту
1
2
Жиынында
13-сала. Өздерінің есебінде тұратын адамдарға әлеуметтік-құқықтық көмек көрсету кезінде пробация қызметіне жәрдемдесу
1
2
Жиынында
14-сала. Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына қоғамдық мониторинг жүргізу
1
2
Жиынында
15-сала. Азаматтық қоғамды дамытуға, оның ішінде үкіметтік емес ұйымдар қызметінің тиімділігін арттыруға жәрдемдесу
1
2
Жиынында
16-сала. Волонтерлік бастамаларды дамыту және қолдау
1
2
Жиынында
17-сала. Өмірлік қиын жағдайда жүрген адамға (отбасына) көмек көрсету
1
2
Жиынында
18-сала. Жануарларға жауапты қарауды қалыптастыру, оның ішінде жануарларға арналған панажайларды қолдау
1
2
Жиынында
19-сала. Қазақы ит тұқымдарын сақтау және өсімін молайту
1
2
Жиынында
20-сала. Қазақстан Республикасының заңнамасына қайшы келмейтін өзге де әлеуметтік маңызы бар салалар бойынша
1
2
Жиынында
Типтік мекенжай бөлігі
Атауы __________________________ Мекенжайы _________________________
Телефоны ___________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы _________________________________________
Орындаушы ________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
______________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
________________
"Жария талқылаудан кейін
20__ жылы іске асырылуы
жоспарланып отырған
мемлекеттік әлеуметтік
тапсырыстың әлеуметтік
жобалары және (немесе)
әлеуметтік бағдарламалары
туралы ақпарат" әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме "Жария талқылаудан кейін 20__ жылы іске асырылуы жоспарланып отырған мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың әлеуметтік жобалары және (немесе) әлеуметтік бағдарламалары туралы Ақпарат"

1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных "Информация о планируемых к реализации социальных проектах и (или) социальных программах государственного социального заказа после публичного обсуждения на 20__ год" (далее – Форма) предоставляется в Министерство культуры и информации Республики Казахстан государственными органами ежегодно не позднее 5 января.
2. Основной задачей ведения данной Формы является направление информации о планируемых социальных проектах и (или) социальных программах в рамках государственного социального заказа в уполномоченный орган.
3. Форму подписывает первый руководитель, а при его отсутствии – лицо, исполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 2 формы указывается наименование администратора бюджетной программы по сферам государственного социального заказа.
5. В графе 3 формы указывается наименование запланированных социальных проектах и (или) социальных программах в рамках государственного социального заказа.
6. В графе 4 формы указывается запланированная сумма социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
7. В графе 5 формы указывается краткое содержание запланированных социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
Приложение 2 к приказу
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
от 26 апреля 2024 года
№ 169-НҚ
Приложение 9
к Правилам формирования,
мониторинга реализации
и оценки результатов государственного
социального заказа
Форма
предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: В Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/akk?lang=ru
Наименование формы административных данных: Отчет по мониторингу
реализуемых и (или) реализованных социальных проектов и (или) социальных
программ в рамках государственного социального заказа на 20___ год
Индекс формы административных данных: МГСЗ-1
Периодичность: два раза в год
Отчетный период: 20__ год
Круг лиц, представляющих информацию: государственные органы,
реализующие государственный социальный заказ
Срок представления формы административных данных: по итогам полугодия,

1. Жалпы ережелер
1. "Жария талқылаудан кейін 20__ жылы іске асырылуы жоспарланып отырған мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың әлеуметтік жобалары және (немесе) әлеуметтік бағдарламалары туралы Ақпарат" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – Нысан) мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне жыл сайын 5 қаңтардан кешіктірмей береді.
2. Аталған Нысанды жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылуға жоспарланған әлеуметтік жобалар және (немесе) әлеуметтік бағдарламалар туралы ақпаратты уәкілетті органңа жеткізу болып табылады.
3. Нысанға бірінші басшы қол қояды, ал ол болмаған кезде оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру жөнінде түсіндірме
4. Нысанның 2-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың салалары бойынша бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 3-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылуға жоспарланған әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың атауы көрсетіледі.
6. Нысанның 4-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың жоспарланған сомасы көрсетіледі.
7. Нысанның 5-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылуға жоспарланған әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың қысқаша мазмұны көрсетіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат
министрі
2024 жылғы 26 сәуірдегі
№ 169-НҚ Бұйрыққа
2-қосымша
Мемлекеттік әлеуметтік
тапсырысты қалыптастыру,
оның іске асырылу мониторингі
және нәтижелерін бағалау
қағидаларына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/akk?lang=kk
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: 20 ___ жылға арналған мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылатын және (немесе) іске асырылған әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың мониторингі жөніндегі есеп
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): МӘТМ-1
Кезеңділік: жылына екі рет
Есепті кезең: 20__жыл
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты іске асыратын мемлекеттік органдар

1. Общие положения
1. Форма, предназначенная для сбора административных данных "Отчет по мониторингу реализуемых и (или) реализованных социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа" (далее – Форма) предоставляется в Министерство культуры и информации Республики Казахстан государственными органами два раза в год до 5 июля (включительно) и до 5 декабря (включительно).
2. Основной задачей ведения данной Формы является осуществление мониторинга реализуемых и (или) реализованных социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
3. Форму подписывает первый руководитель, а при его отсутствии – лицо, исполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 2 формы указывается наименование администратора бюджетной программы по сферам государственного социального заказа.
5. В графе 3 формы указывается наименование реализуемых и (или) реализованных социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
6. В графе 4 формы указывается запланированная сумма социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
7. В графе 5 формы указывается договорная сумма социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
8. В графе 6 формы указывается наименование поставщика.
9. В графе 7 формы указываются процесс и результаты реализации социальных проектов и или) социальных программ в рамках государственного социального заказа, а также при предоставлений отчета по итогам года до 5 февраля указывается положительный эффект социальных проектов и (или) социальных программ в рамках государственного социального заказа.
10. *Графа 8 формы заполняется при предоставлении отчета по итогам года до 5 февраля и указываются баллы по итогам оценки результатов проекта.

1. Жалпы ережелер
1. "Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылатын және (немесе) іске асырылған әлеуметтік жобалар және (немесе) әлеуметтік бағдарламалар мониторингі жөніндегі есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – Нысан) мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігіне жылына екі рет 5 шілдеге дейін (қоса алғанда) және 5 желтоқсанға дейін (қоса алғанда) береді.
2. Аталған Нысанды жүргізудің негізгі міндеті мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылатын және (немесе) іске асырылған әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың мониторингін жүзеге асыру болып табылады.
3. Нысанға бірінші басшы қол қояды, ал ол болмаған кезде оның міндетін атқарушы адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру жөнінде түсіндірме
4. Нысанның 2-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстың салалары бойынша бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы көрсетіледі.
5. Нысанның 3-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде іске асырылатын және (немесе) іске асырылған әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың атауы көрсетіледі.
6. Нысанның 4-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың жоспарланған сомасы көрсетіледі.
7. Нысанның 5-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың шарттық сомасы көрсетіледі.
8. Нысанның 6-бағанында өнім берушінің атауы көрсетіледі.
9. Нысанның 7-бағанында мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік жобаларды және (немесе) әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру процесі мен нәтижелері көрсетіледі, сондай-ақ жылдың қорытындысы бойынша есепті 5 ақпанға дейін берген кезде мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс шеңберінде әлеуметтік жобалардың және (немесе) әлеуметтік бағдарламалардың оң әсері көрсетіледі.
10. *Нысанның 8-бағаны жылдың қорытындысы бойынша есепті 5 ақпанға дейін берген кезде толтырылады және жобаның нәтижелерін бағалау қорытындысы бойынша балдар көрсетіледі.