О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 мая 2024 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июня 2024 года № 34456
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан и Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня официального опубликования.
Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Е. Нысанбаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министр экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 30 мая 2024 года № 112
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 21 мая 2012 года № 164-ө "Об утверждении Формы отчета по опасным отходам и Инструкции по заполнению формы отчета по опасным отходам" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7746);
2. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 марта 2015 года № 224 "Об утверждении Правил реализации экологических (зеленых) инвестиций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10783);
3. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 250 "Об утверждении Правил торговли квотами и обязательствами на сокращение эмиссий в окружающую среду (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10976);

Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 5 маусымда № 34456 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи ресурстар министрі
Е. Нысанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрі
2024 жылғы 30 мамырдағы
№ 112 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Қауіпті қалдықтар бойынша есеп нысанын және Қауіпті қалдықтар бойынша есеп нысанын толтыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 164-ө бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7746 болып тіркелген);
2. "Экологиялық (жасыл) инвестицияларды іске асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 224 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10783 болып тіркелген);
3. "Қоршаған ортаға эмиссияны қысқартуға арналған квоталар мен мiндеттемелер саудасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 250 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10976 болып тіркелген);

4. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан 21 декабря 2015 года № 731 "О внесении изменений в приказы Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан и Министра энергетики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых № 12927);
5. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 16 февраля 2017 года № 52 "О внесении изменения в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 марта 2015 года № 250 "Об утверждении Правил торговли квотами и обязательствами на сокращение эмиссий в окружающую среду" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14919).

4. "Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 731 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12927 болып тіркелген);
5. "Қоршаған ортаға эмиссияны қысқартуға арналған квоталар мен мiндеттемелер саудасының қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 250 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 16 ақпандағы № 52 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14919 болып тіркелген).