О внесении изменений в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 5 июня 2024 года № 228-НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2024 года № 34472. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 29.08.2024 № 393-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 13 июня 2018 года № 262 "Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17082) следующие изменения:
подпункты 5), 6), 7) и 8) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"5) пятый этап, до 1 сентября 2022 года: населенные пункты согласно приложению 1;
6) шестой этап, до 1 декабря 2023 года: населенные пункты согласно приложению 2;
7) седьмой этап, до 1 сентября 2024 года: населенные пункты согласно приложению 3;
8) восьмой этап, до 1 декабря 2025 года: населенные пункты согласно приложению 4.";
приложения 3 и 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу.
2. Комитету информации Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
А. Балаева
Приложение 1 к приказу
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
от 5 июня 2024 года № 228-НҚ
Приложение 3 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Наименования населенных пунктов, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Аягозский
село Копа
2
Абай
Аягозский
село Каракум
3
Абай
Аягозский
село Актогай
4
Абай
Аягозский
село Жузагаш
5
Абай
Аягозский
село Тансык
6
Абай
Аягозский
село Тарлаулы
7
Абай
Аягозский
село Акбулак
8
Абай
Аягозский
село Айгыз
9
Абай
Аягозский
село Оркен
10
Абай
Аксуатский
село Уштобе
11
Абай
Маканчинский
село Акшокы
12
Абай
Урджарский
село Сегизбай
13
Атырауская
Индерский
село Курылыс
14
Атырауская
Индерский
село Кызылжар
15
Атырауская
Индерский
село Орлик
16
Атырауская
Индерский
село Коктогай
17
Атырауская
Кзылкогинский
село Коныраулы
18
Атырауская
Кзылкогинский
село Мукур
19
Атырауская
Махамбетский
село Отешкали Атамбаева
20
Атырауская
Махамбетский
село Актогай
21
Атырауская
Махамбетский
село Коздикора
22
Атырауская
Махамбетский
село Акжайык
23
Атырауская
Махамбетский
село Махамбет
24
Атырауская
Махамбетский
село Ортакшыл
25
Атырауская
Махамбетский
село Сарытогай
26
Атырауская
Махамбетский
село Тандай
27
Атырауская
Махамбетский
село Есбол
28
Атырауская
Махамбетский
село Жалгансай
29
Атырауская
Махамбетский
село Кенорис
30
Атырауская
Махамбетский
село Бала Ораза
31
Атырауская
Курмангазинский
село Курмангазы
32
Атырауская
Курмангазинский
село Жамбыл
33
Атырауская
Курмангазинский
село Караколь
34
Атырауская
Курмангазинский
село Даулет
35
Атырауская
Курмангазинский
село Алга
36
Атырауская
Курмангазинский
село Кокарна
37
Атырауская
Курмангазинский
разъезд Афанасьева
38
Атырауская
Курмангазинский
село Hуржау
39
Атырауская
Курмангазинский
село Орлы
40
Атырауская
Курмангазинский
село Тениз
41
Атырауская
Курмангазинский
село Хиуаз
42
Атырауская
Курмангазинский
село Акколь
43
Атырауская
Курмангазинский
село Жумекен
44
Атырауская
Курмангазинский
село Даулеткерей
45
Атырауская
Курмангазинский
село Каспий
46
Атырауская
Курмангазинский
село Иманово
47
Атырауская
Курмангазинский
село Кадырка
48
Атырауская
Курмангазинский
село Кумаргали
49
Атырауская
Курмангазинский
село Шайхы
50
Атырауская
Курмангазинский
село Шестой
51
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Сарыолен
52
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Жанаауыл
53
Восточно-Казахстанская
Тарбагатайский
село Жанаталап
Приложение 2 к приказу
Министр культуры
и информации
Республики Казахстан
от 5 июня 2024 года № 228-НҚ
Приложение 4 к приказу
Министра информации
и коммуникаций
Республики Казахстан
от 13 июня 2018 года № 262
Наименования населенных пунктов, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский
село Архат
2
Абай
Абайский
село Токтамыс
3
Абай
Аягозский
село Акши
4
Абай
Жарминский
село Кентарлау
5
Абай
Жарминский
село Малай
6
Абай
Жарминский
село Белтерек
7
Абай
Жарминский
село Ади
8
Абай
Кокпектинский
село Бигаш
9
Абай
Аксуатский
село Алгабас
10
Абай
Аксуатский
село Киндикты
11
Абай
Абайский
село Кокбай
12
Абай
Абайский
село Журекадыр
13
Абай
Бескарагайский
село Бозтал
14
Абай
Бескарагайский
село Ерназар
15
Абай
Бескарагайский
Морозовский лесхоз
16
Абай
Бородулихинский
село Ремки
17
Абай
Бородулихинский
село Орловка
18
Абай
Бородулихинский
село Жезкент
19
Абай
Жарминский
село Жарма
20
Абай
Кокпектинский
село Тассай
21
Абай
Кокпектинский
село Ушкумей
22
Абай
Кокпектинский
село Кайнар
23
Абай
Семей
село Знаменка
24
Абай
Семей
село Кыземшек
25
Абай
Семей
село Жазык
26
Абай
Семей
село Красная Юрта
27
Абай
Семей
село Кайнар
28
Абай
Урджарский
село Баркытбел
29
Абай
Урджарский
село Благодатное
30
Абай
Урджарский
село Батпакты
31
Акмолинская
Жаркаинский
город Державинск
32
Акмолинская
Жаркаинский
село Донское
33
Акмолинская
Жаркаинский
село Отрадное
34
Акмолинская
Жаркаинский
село Пятигорское
35
Акмолинская
Жаркаинский
село Кенское
36
Акмолинская
Жаркаинский
село Костычево
37
Акмолинская
Жаркаинский
село Львовское
38
Акмолинская
Жаркаинский
село Тасоткель
39
Акмолинская
Жаркаинский
село Тассуат
40
Акмолинская
Жаркаинский
село Hахимовка
41
Акмолинская
Жаркаинский
село Баранкуль
42
Акмолинская
Жаркаинский
село Бирсуат
43
Акмолинская
Жаркаинский
село Валиханово
44
Акмолинская
Жаркаинский
село Гастелло
45
Акмолинская
Жаркаинский
село Зерноградское
46
Акмолинская
Жаркаинский
село Кумсуат
47
Акмолинская
Жаркаинский
село Пригородное
48
Акмолинская
Жаркаинский
село Достык
49
Акмолинская
Коргалжынский
село Шалкар
50
Акмолинская
Коргалжынский
село Садырбай
51
Акмолинская
Коргалжынский
село Сабынды
52
Акмолинская
Коргалжынский
село Каргалы
53
Акмолинская
Коргалжынский
село Кенбидаик
54
Акмолинская
Коргалжынский
село Коргалжын
55
Акмолинская
Коргалжынский
село Майшукур
56
Акмолинская
Коргалжынский
село Кумколь
57
Акмолинская
Егиндыкольский
село Токанас
58
Акмолинская
Егиндыкольский
село Абай
59
Акмолинская
Коргалжынский
село Абай
60
Акмолинская
Коргалжынский
село Алгабас
61
Акмолинская
Коргалжынский
село Арыкты
62
Акмолинская
Егиндыкольский
село Буревестник
63
Акмолинская
Коргалжынский
село Жумай
64
Акмолинская
Коргалжынский
село Ушсарт
65
Акмолинская
Коргалжынский
село Уялы
66
Акмолинская
Коргалжынский
село Жантеке
67
Акмолинская
Коргалжынский
село Уркендеу
68
Акмолинская
Егиндыкольский
село Узункольское
69
Акмолинская
Степногорск
село Hовокронштадка
70
Акмолинская
Степногорск
поселок Шантобе
71
Акмолинская
Сандыктауский
село Граниковка
72
Акмолинская
Сандыктауский
село Чашке
73
Акмолинская
Сандыктауский
село Меньшиковка
74
Акмолинская
Сандыктауский
село Михайловка
75
Акмолинская
Сандыктауский
село Смольное
76
Акмолинская
Сандыктауский
село Речной
77
Акмолинская
Сандыктауский
село Лесной
78
Акмолинская
Сандыктауский
село Приозерный
79
Акмолинская
Сандыктауский
село Hовоселовка
80
Акмолинская
Сандыктауский
село Баракпай
81
Акмолинская
Сандыктауский
село Веселое
82
Акмолинская
Сандыктауский
село Кызылказахстан
83
Акмолинская
Сандыктауский
село Хлебное
84
Акмолинская
Сандыктауский
село Жыланды
85
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
86
Акмолинская
Сандыктауский
село Балкашино
87
Акмолинская
Сандыктауский
Лесное хозяйство
88
Акмолинская
Сандыктауский
село Сандыктау
89
Акмолинская
Сандыктауский
село Максимовка
90
Акмолинская
Сандыктауский
село Богословка
91
Акмолинская
Сандыктауский
село Быстримовка
92
Акмолинская
Сандыктауский
село Владимировка
93
Акмолинская
Степногорск
поселок Бестобе
94
Акмолинская
Степногорск
село Изобильное
95
Акмолинская
Аккольский
город Акколь
96
Акмолинская
Шортандинский
село Конкрынка
97
Акмолинская
Шортандинский
село Гуляйполе
98
Акмолинская
Аккольский
село Орнек
99
Акмолинская
Аккольский
село Домбыралы

"Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 5 маусымдағы № 228-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 10 маусымда № 34472 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 393-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 29.08.2024 № 393-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейн күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 262 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 17082 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 5), 6), 7) және 8) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бесінші кезең, 2022 жылғы 1 қыркүйекке дейін: 1-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
6) алтыншы кезең, 2023 жылғы 1 желтоқсанға дейін: 2-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
7) жетінші кезең, 2024 жылғы 1 қыркүйекке дейін: 3-қосымшаға сәйкес елді мекендер;
8) сегізінші кезең, 2025 жылғы 1 желтоқсанға дейін: 4-қосымшаға сәйкес елді мекендер.";
3 және 4-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат
министрі
2024 жылғы 5 маусымдағы
№ 228-НҚ бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
3-қосымша
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елді мекендердің атаулары
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Аягөз
Қопа ауылы
2
Абай
Аягөз
Қарақұм ауылы
3
Абай
Аягөз
Ақтоғай ауылы
4
Абай
Аягөз
Жүзағаш ауылы
5
Абай
Аягөз
Таңсық ауылы
6
Абай
Аягөз
Тарлаулы ауылы
7
Абай
Аягөз
Ақбұлақ ауылы
8
Абай
Аягөз
Айғыз ауылы
9
Абай
Аягөз
Өркен ауылы
10
Абай
Ақсуат
Үштөбе ауылы
11
Абай
Мақаншы
Ақшоқы ауылы
12
Абай
Үржар
Сегізбай ауылы
13
Атырау
Индер
Құрылыс ауылы
14
Атырау
Индер
Қызылжар ауылы
15
Атырау
Индер
Өрлік ауылы
16
Атырау
Индер
Көктоғай ауылы
17
Атырау
Қызылқоға
Қоңыраулы ауылы
18
Атырау
Қызылқоға
Мұқыр ауылы
19
Атырау
Махамбет
Өтешқали Атамбаев ауылы
20
Атырау
Махамбет
Ақтоғай ауылы
21
Атырау
Махамбет
Көздіқара ауылы
22
Атырау
Махамбет
Ақжайық ауылы
23
Атырау
Махамбет
Махамбет ауылы
24
Атырау
Махамбет
Ортақшыл ауылы
25
Атырау
Махамбет
Сарытоғай ауылы
26
Атырау
Махамбет
Таңдай ауылы
27
Атырау
Махамбет
Есбол ауылы
28
Атырау
Махамбет
Жалғансай ауылы
29
Атырау
Махамбет
Кеңөріс ауылы
30
Атырау
Махамбет
Бала Ораз ауылы
31
Атырау
Құрманғазы
Құрманғазы ауылы
32
Атырау
Құрманғазы
Жамбыл ауылы
33
Атырау
Құрманғазы
Каракөл ауылы
34
Атырау
Құрманғазы
Дәулет ауылы
35
Атырау
Құрманғазы
Алға ауылы
36
Атырау
Құрманғазы
Көкарна ауылы
37
Атырау
Құрманғазы
Афанасьев разъезі
38
Атырау
Құрманғазы
Hұржау ауылы
39
Атырау
Құрманғазы
Орлы ауылы
40
Атырау
Құрманғазы
Теңіз ауылы
41
Атырау
Құрманғазы
Хиуаз ауылы
42
Атырау
Құрманғазы
Ақкөл ауылы
43
Атырау
Құрманғазы
Жұмекен ауылы
44
Атырау
Құрманғазы
Дәулеткерей ауылы
45
Атырау
Құрманғазы
Каспий ауылы
46
Атырау
Құрманғазы
Иманов ауылы
47
Атырау
Құрманғазы
Қадыр ауылы
48
Атырау
Құрманғазы
Құмарғали ауылы
49
Атырау
Құрманғазы
Шайхы ауылы
50
Атырау
Құрманғазы
Шестой ауылы
51
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Сарыөлең ауылы
52
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңаауыл ауылы
53
Шығыс Қазақстан
Тарбағатай
Жаңаталап ауылы
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат
министрі
2024 жылғы 5 маусымдағы
№ 228-НҚ бұйрыққа
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ақпарат және коммуникациялар
министрінің
2018 жылғы 13 маусымдағы
№ 262 бұйрығына
4-қосымша
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елді мекендердің атаулары
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елді мекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай
Арқат ауылы
2
Абай
Абай
Тоқтамыс ауылы
3
Абай
Аягөз
Ақши ауылы
4
Абай
Жарма
Кеңтарлау ауылы
5
Абай
Жарма
Малай ауылы
6
Абай
Жарма
Белтерек ауылы
7
Абай
Жарма
Әди ауылы
8
Абай
Көкпекті
Биғаш ауылы
9
Абай
Ақсуат
Алғабас ауылы
10
Абай
Ақсуат
Кіндікті ауылы
11
Абай
Абай
Көкбай ауылы
12
Абай
Абай
Жүрекадыр ауылы
13
Абай
Бесқарағай
Бозтал ауылы
14
Абай
Бесқарағай
Ерназар ауылы
15
Абай
Бесқарағай
Морозов орман шаруашылығы
16
Абай
Бородулиха
Ремки ауылы
17
Абай
Бородулиха
Орловка ауылы
18
Абай
Бородулиха
Жезкент ауылы
19
Абай
Жарма
Жарма ауылы
20
Абай
Көкпекті
Тассай ауылы
21
Абай
Көкпекті
Үшкөмей ауылы
22
Абай
Көкпекті
Қайнар ауылы
23
Абай
Семей
Знаменка ауылы
24
Абай
Семей
Қыземшек ауылы
25
Абай
Семей
Жазық ауылы
26
Абай
Семей
Қызылотау ауылы
27
Абай
Семей
Қайнар ауылы
28
Абай
Үржар
Барқытбел ауылы
29
Абай
Үржар
Благодатное ауылы
30
Абай
Үржар
Батпакты ауылы
31
Ақмола
Жарқайың
Державин қаласы
32
Ақмола
Жарқайың
Донское ауылы
33
Ақмола
Жарқайың
Отрадное ауылы
34
Ақмола
Жарқайың
Пятигорск ауылы
35
Ақмола
Жарқайың
Кенское ауылы
36
Ақмола
Жарқайың
Костычев ауылы
37
Ақмола
Жарқайың
Львовское ауылы
38
Ақмола
Жарқайың
Тасөткел ауылы
39
Ақмола
Жарқайың
Тассуат ауылы
40
Ақмола
Жарқайың
Hахимовка ауылы
41
Ақмола
Жарқайың
Боранкөл ауылы
42
Ақмола
Жарқайың
Бірсуат ауылы
43
Ақмола
Жарқайың
Уәлиханов ауылы
44
Ақмола
Жарқайың
Гастелло ауылы
45
Ақмола
Жарқайың
Зерноградское ауылы
46
Ақмола
Жарқайың
Құмсуат ауылы
47
Ақмола
Жарқайың
Пригородное ауылы
48
Ақмола
Жарқайың
Достық ауылы
49
Ақмола
Қорғалжын
Шалқар ауылы
50
Ақмола
Қорғалжын
Садырбай ауылы
51
Ақмола
Қорғалжын
Сабынды ауылы
52
Ақмола
Қорғалжын
Қарғалы ауылы
53
Ақмола
Қорғалжын
Кеңбидайық ауылы
54
Ақмола
Қорғалжын
Қорғалжын ауылы
55
Ақмола
Қорғалжын
Майшұқыр ауылы
56
Ақмола
Қорғалжын
Құмкөл ауылы
57
Ақмола
Егіндікөл
Тоғанас ауылы
58
Ақмола
Егіндікөл
Абай ауылы
59
Ақмола
Қорғалжын
Абай ауылы
60
Ақмола
Қорғалжын
Алғабас ауылы
61
Ақмола
Қорғалжын
Арықты ауылы
62
Ақмола
Егіндікөл
Буревестник ауылы
63
Ақмола
Қорғалжын
Жұмай ауылы
64
Ақмола
Қорғалжын
Үшсарт ауылы
65
Ақмола
Қорғалжын
Ұялы ауылы
66
Ақмола
Қорғалжын
Жантеке ауылы
67
Ақмола
Қорғалжын
Өркендеу ауылы
68
Ақмола
Егіндікөл
Ұзынкөл ауылы
69
Ақмола
Степногорск
Hовокронштадка ауылы
70
Ақмола
Степногорск
Шаңтөбе кенті
71
Ақмола
Сандықтау
Граниковка ауылы
72
Ақмола
Сандықтау
Чашке ауылы
73
Ақмола
Сандықтау
Меньшиковка ауылы
74
Ақмола
Сандықтау
Михайлов ауылы
75
Ақмола
Сандықтау
Смольное ауылы
76
Ақмола
Сандықтау
Речной ауылы
77
Ақмола
Сандықтау
Лесной ауылы
78
Ақмола
Сандықтау
Приозерный ауылы
79
Ақмола
Сандықтау
Hовоселов ауылы
80
Ақмола
Сандықтау
Барақпай ауылы
81
Ақмола
Сандықтау
Веселое ауылы
82
Ақмола
Сандықтау
Кызылқазақстан ауылы
83
Ақмола
Сандықтау
Хлебное ауылы
84
Ақмола
Сандықтау
Жыланды ауылы
85
Ақмола
Сандықтау
Петровка ауылы
86
Ақмола
Сандықтау
Балкашино ауылы
87
Ақмола
Сандықтау
Орман шаруашылығы
88
Ақмола
Сандықтау
Сандықтау ауылы
89
Ақмола
Сандықтау
Максимовка ауылы
90
Ақмола
Сандықтау
Богословка ауылы
91
Ақмола
Сандықтау
Быстримовка ауылы
92
Ақмола
Сандықтау
Владимиров ауылы
93
Ақмола
Степногорск
Бестөбе кенті
94
Ақмола
Степногорск
Изобильное ауылы
95
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл қаласы
96
Ақмола
Шортанды
Көңқырын ауылы
97
Ақмола
Шортанды
Гуляйполе ауылы
98
Ақмола
Ақкөл
Өрнек ауылы
99
Ақмола
Ақкөл
Домбыралы ауылы

100
Акмолинская
Шортандинский
село Мыктыколь
101
Акмолинская
Аккольский
Аккол орман шаруашылыгы
102
Акмолинская
Аккольский
село Малый Барап
103
Акмолинская
Аккольский
село Рамадан
104
Акмолинская
Аккольский
село Енбек
105
Акмолинская
Аккольский
село Ерназар
106
Акмолинская
Аккольский
село Жалгызкарагай
107
Акмолинская
Аккольский
село Талкара
108
Акмолинская
Аккольский
село Hаумовка
109
Акмолинская
Аккольский
село Hоворыбинка
110
Акмолинская
Шортандинский
село Белое Озеро
111
Акмолинская
Аккольский
село Кемерколь
112
Акмолинская
Аккольский
село Курылыс
113
Акмолинская
Аккольский
село Табигат
114
Акмолинская
Шортандинский
село Бектау
115
Акмолинская
Аккольский
село Радовка
116
Акмолинская
Аккольский
село Айдарлы
117
Акмолинская
Аккольский
село Кайнар
118
Акмолинская
Жаксынский
село Киевское
119
Акмолинская
Жаксынский
село Кировское
120
Акмолинская
Жаксынский
село Жаксы
121
Акмолинская
Жаксынский
село Тарасовка
122
Акмолинская
Жаксынский
село Hовокиенка
123
Акмолинская
Жаксынский
село Байегиз
124
Акмолинская
Жаксынский
село Белагаш
125
Акмолинская
Жаксынский
село Подгорное
126
Акмолинская
Буландынский
село Ярославка
127
Акмолинская
Астраханский
село Акимовка
128
Акмолинская
Буландынский
село Воробьевка
129
Акмолинская
Буландынский
село Журавлевка
130
Акмолинская
Коргалжынский
село Караегин
131
Акмолинская
Биржан сал
село Заозерное
132
Акмолинская
Биржан сал
село Краснофлотское
133
Акмолинская
Биржан сал
село Ангал батыра
134
Акмолинская
Биржан сал
село Жаналык
135
Акмолинская
Жаксынский
село Киима
136
Акмолинская
Жаксынский
село Жана Киима
137
Акмолинская
Жаксынский
село Запорожье
138
Акмолинская
Буландынский
село Еруслановка
139
Акмолинская
Буландынский
город Макинск
140
Акмолинская
Биржан сал
село Буланды
141
Акмолинская
Биржан сал
село Уюмшил
142
Акмолинская
Биржан сал
село Макпал
143
Акмолинская
Буландынский
село Добровольное
144
Акмолинская
Буландынский
село Ортакшыл
145
Акмолинская
Буландынский
село Острогорское
146
Акмолинская
Буландынский
село Партизанка
147
Акмолинская
Буландынский
село Hовобратское
148
Акмолинская
Буландынский
село Буденный
149
Акмолинская
Aршалынский
поселок Аршалы
150
Акмолинская
Aршалынский
село Донецкое
151
Акмолинская
Aршалынский
село Ольгинка
152
Акмолинская
Aршалынский
село Михайловка
153
Акмолинская
Aршалынский
село Акбулак
154
Акмолинская
Aршалынский
село Шортанды
155
Акмолинская
Aршалынский
село Бирсуат
156
Акмолинская
Aршалынский
станция Шоптиколь
157
Акмолинская
Aршалынский
село Константиновка
158
Акмолинская
Aршалынский
село Красное Озеро
159
Акмолинская
Aршалынский
станция Анар
160
Акмолинская
Aршалынский
село Hиколаевка
161
Акмолинская
Aршалынский
село Актасты
162
Акмолинская
Aршалынский
село Байдала
163
Акмолинская
Aршалынский
село Ижевское
164
Акмолинская
Aршалынский
село Турген

100
Ақмола
Шортанды
Мықтыкөл ауылы
101
Ақмола
Ақкөл
Ақкөл орман шаруашылығы
102
Ақмола
Ақкөл
Малый Барап ауылы
103
Ақмола
Ақкөл
Рамадан ауылы
104
Ақмола
Ақкөл
Еңбек ауылы
105
Ақмола
Ақкөл
Ерназар ауылы
106
Ақмола
Ақкөл
Жалғызқарағай ауылы
107
Ақмола
Ақкөл
Талқара ауылы
108
Ақмола
Ақкөл
Hаумовка ауылы
109
Ақмола
Ақкөл
Hоворыбинка ауылы
110
Ақмола
Шортанды
Белое Озеро ауылы
111
Ақмола
Ақкөл
Кемеркөл ауылы
112
Ақмола
Ақкөл
Құрылыс ауылы
113
Ақмола
Ақкөл
Табиғат ауылы
114
Ақмола
Шортанды
Бектау ауылы
115
Ақмола
Ақкөл
Радовка ауылы
116
Ақмола
Ақкөл
Айдарлы ауылы
117
Ақмола
Ақкөл
Қайнар ауылы
118
Ақмола
Жақсы
Киевское ауылы
119
Ақмола
Жақсы
Кировское ауылы
120
Ақмола
Жақсы
Жақсы ауылы
121
Ақмола
Жақсы
Тарасовка ауылы
122
Ақмола
Жақсы
Hовокиенка ауылы
123
Ақмола
Жақсы
Байегіз ауылы
124
Ақмола
Жақсы
Белағаш ауылы
125
Ақмола
Жақсы
Подгорное ауылы
126
Ақмола
Бұланды
Ярославка ауылы
127
Ақмола
Астрахан
Акимовка ауылы
128
Ақмола
Бұланды
Воробьевка ауылы
129
Ақмола
Бұланды
Журавлев ауылы
130
Ақмола
Қорғалжын
Қараегін ауылы
131
Ақмола
Біржан сал
Заозерное ауылы
132
Ақмола
Біржан сал
Краснофлотское ауылы
133
Ақмола
Біржан сал
Аңғал батыр ауылы
134
Ақмола
Біржан сал
Жаңалық ауылы
135
Ақмола
Жақсы
Қима ауылы
136
Ақмола
Жақсы
Жаңақима ауылы
137
Ақмола
Жақсы
Запорожье ауылы
138
Ақмола
Бұланды
Еруслановка ауылы
139
Ақмола
Бұланды
Макинск қаласы
140
Ақмола
Біржан сал
Бұланды ауылы
141
Ақмола
Біржан сал
Ұйымшыл ауылы
142
Ақмола
Біржан сал
Мақпал ауылы
143
Ақмола
Бұланды
Добровольное ауылы
144
Ақмола
Бұланды
Ортақшыл ауылы
145
Ақмола
Бұланды
Острогорское ауылы
146
Ақмола
Бұланды
Партизанка ауылы
147
Ақмола
Бұланды
Hовобратское ауылы
148
Ақмола
Бұланды
Буденный ауылы
149
Ақмола
Aршалы
Аршалы кенті
150
Ақмола
Aршалы
Донецкое ауылы
151
Ақмола
Aршалы
Ольгинка ауылы
152
Ақмола
Aршалы
Михайлов ауылы
153
Ақмола
Aршалы
Ақбұлақ ауылы
154
Ақмола
Aршалы
Шортанды ауылы
155
Ақмола
Aршалы
Бірсуат ауылы
156
Ақмола
Aршалы
Шөптікөл станциясы
157
Ақмола
Aршалы
Константиновка ауылы
158
Ақмола
Aршалы
Красное Озеро ауылы
159
Ақмола
Aршалы
Анар станциясы
160
Ақмола
Aршалы
Hиколаевка ауылы
161
Ақмола
Aршалы
Ақтасты ауылы
162
Ақмола
Aршалы
Байдала ауылы
163
Ақмола
Aршалы
Ижевское ауылы
164
Ақмола
Aршалы
Түрген ауылы

165
Акмолинская
Астраханский
село Жалтыр
166
Акмолинская
Астраханский
село Жарсуат
167
Акмолинская
Астраханский
село Ягодное
168
Акмолинская
Астраханский
село Караколь
169
Акмолинская
Астраханский
село Оксановка
170
Акмолинская
Астраханский
село Шиликти
171
Акмолинская
Астраханский
село Таволжанка
172
Акмолинская
Астраханский
село Hовочеркасское
173
Акмолинская
Астраханский
село Жана Колутон
174
Акмолинская
Буландынский
село Айнаколь
175
Акмолинская
Астраханский
село Акбеит
176
Акмолинская
Астраханский
село Алгабас
177
Акмолинская
Астраханский
село Астраханка
178
Акмолинская
Астраханский
село Бирлик
179
Акмолинская
Астраханский
село Жанабирлик
180
Акмолинская
Астраханский
село Енбек
181
Акмолинская
Астраханский
село Зеленое
182
Акмолинская
Шортандинский
село Камышенка
183
Акмолинская
Астраханский
село Узунколь
184
Акмолинская
Астраханский
село Жанатурмыс
185
Акмолинская
Астраханский
село Ески Колутон
186
Акмолинская
Астраханский
станция Колутон
187
Акмолинская
Астраханский
село Ковыленка
188
Акмолинская
Астраханский
село Косколь
189
Акмолинская
Астраханский
село Булакты
190
Акмолинская
Егиндыкольский
село Спиридоновка
191
Акмолинская
Егиндыкольский
село Коркем
192
Акмолинская
Егиндыкольский
село Полтавское
193
Акмолинская
Егиндыкольский
село Жулдыз
194
Акмолинская
Астраханский
село Степное
195
Акмолинская
Целиноградский
село Жарлыколь
196
Акмолинская
Целиноградский
село Шалкар
197
Акмолинская
Коргалжынский
село Екпинди
198
Акмолинская
Целиноградский
село Сарыколь
199
Акмолинская
Целиноградский
село Маншук Маметова
200
Акмолинская
Целиноградский
село Каратомар
201
Акмолинская
Целиноградский
село Hура
202
Акмолинская
Целиноградский
село Жангызкудык
203
Акмолинская
Шортандинский
село Каратобинское
204
Акмолинская
Шортандинский
село Ошак
205
Акмолинская
Аккольский
село Карасай
206
Акмолинская
Шортандинский
поселок Мереке
207
Акмолинская
Шортандинский
село Саздыбулак
208
Акмолинская
Шортандинский
село Hовоселовка
209
Акмолинская
Шортандинский
село Каражар
210
Акмолинская
Шортандинский
село Косколь
211
Акмолинская
Шортандинский
станция Караадыр
212
Акмолинская
Шортандинский
село Октябрьское
213
Акмолинская
Аккольский
село Мереке
214
Акмолинская
Шортандинский
село Андреевка
215
Акмолинская
Шортандинский
село Петровка
216
Акмолинская
Шортандинский
село Пригородное
217
Акмолинская
Целиноградский
село Зеленый Гай
218
Акмолинская
Астраханский
село Орнек
219
Акмолинская
Астраханский
село Ондирис
220
Акмолинская
Астраханский
село Лозовое
221
Акмолинская
Астраханский
село Первомайка
222
Акмолинская
Астраханский
село Жамбыл
223
Акмолинская
Астраханский
село Каменка
224
Акмолинская
Астраханский
село Камышенка
225
Акмолинская
Астраханский
село Петровка
226
Акмолинская
Астраханский
село Приишимка
227
Акмолинская
Шортандинский
село Дамса

165
Ақмола
Астрахан
Жалтыр ауылы
166
Ақмола
Астрахан
Жарсуат ауылы
167
Ақмола
Астрахан
Ягодное ауылы
168
Ақмола
Астрахан
Қаракөл ауылы
169
Ақмола
Астрахан
Оксановка ауылы
170
Ақмола
Астрахан
Шілікті ауылы
171
Ақмола
Астрахан
Таволжанка ауылы
172
Ақмола
Астрахан
Hовочеркасское ауылы
173
Ақмола
Астрахан
Жаңа Қалқұтан ауылы
174
Ақмола
Бұланды
Айнакөл ауылы
175
Ақмола
Астрахан
Ақбейіт ауылы
176
Ақмола
Астрахан
Алғабас ауылы
177
Ақмола
Астрахан
Астраханка ауылы
178
Ақмола
Астрахан
Бірлік ауылы
179
Ақмола
Астрахан
Жаңабірлік ауылы
180
Ақмола
Астрахан
Еңбек ауылы
181
Ақмола
Астрахан
Зеленое ауылы
182
Ақмола
Шортанды
Камышенка ауылы
183
Ақмола
Астрахан
Ұзынкөл ауылы
184
Ақмола
Астрахан
Жаңатұрмыс ауылы
185
Ақмола
Астрахан
Ескі Колутон ауылы
186
Ақмола
Астрахан
Колутон станциясы
187
Ақмола
Астрахан
Ковыленка ауылы
188
Ақмола
Астрахан
Қоскөл ауылы
189
Ақмола
Астрахан
Бұлақты ауылы
190
Ақмола
Егіндікөл
Спиридоновка ауылы
191
Ақмола
Егіндікөл
Көркем ауылы
192
Ақмола
Егіндікөл
Полтавское ауылы
193
Ақмола
Егіндікөл
Жұлдыз ауылы
194
Ақмола
Астрахан
Степное ауылы
195
Ақмола
Целиноград
Жарлыкөл ауылы
196
Ақмола
Целиноград
Шалқар ауылы
197
Ақмола
Қорғалжын
Екпінді ауылы
198
Ақмола
Целиноград
Сарыкөл ауылы
199
Ақмола
Целиноград
Мәншүк Мәметова ауылы
200
Ақмола
Целиноград
Қаратұмар ауылы
201
Ақмола
Целиноград
Hұра ауылы
202
Ақмола
Целиноград
Жалғызкұдық ауылы
203
Ақмола
Шортанды
Қаратөбе ауылы
204
Ақмола
Шортанды
Ошақ ауылы
205
Ақмола
Ақкөл
Қарасай ауылы
206
Ақмола
Шортанды
Мереке кенті
207
Ақмола
Шортанды
Саздыбұлақ ауылы
208
Ақмола
Шортанды
Hовоселовка ауылы
209
Ақмола
Шортанды
Қаражар ауылы
210
Ақмола
Шортанды
Қоскөл ауылы
211
Ақмола
Шортанды
Қараадыр станциясы
212
Ақмола
Шортанды
Октябрьское ауылы
213
Ақмола
Ақкөл
Мереке ауылы
214
Ақмола
Шортанды
Андреев ауылы
215
Ақмола
Шортанды
Петровка ауылы
216
Ақмола
Шортанды
Пригородное ауылы
217
Ақмола
Целиноград
Зеленый Гай ауылы
218
Ақмола
Астрахан
Өрнек ауылы
219
Ақмола
Астрахан
Өндіріс ауылы
220
Ақмола
Астрахан
Лозовое ауылы
221
Ақмола
Астрахан
Первомайка ауылы
222
Ақмола
Астрахан
Жамбыл ауылы
223
Ақмола
Астрахан
Каменка ауылы
224
Ақмола
Астрахан
Камышенка ауылы
225
Ақмола
Астрахан
Петровка ауылы
226
Ақмола
Астрахан
Приишимка ауылы
227
Ақмола
Шортанды
Дамса ауылы

228
Акмолинская
Шортандинский
село Степной
229
Акмолинская
Шортандинский
поселок Шортанды
230
Акмолинская
Шортандинский
село Раевка
231
Акмолинская
Шортандинский
поселок Hаучный
232
Акмолинская
Шортандинский
село Hовографское
233
Акмолинская
Шортандинский
село Hовокубанка
234
Акмолинская
Шортандинский
село Алтайское
235
Акмолинская
Шортандинский
село Егемен
236
Акмолинская
Жаксынский
село Казах
237
Акмолинская
Жаксынский
село Перекатное
238
Акмолинская
Жаксынский
село Беловодское
239
Акмолинская
Жаксынский
село Кайракты
240
Акмолинская
Ерейментауский
село Байсары
241
Акмолинская
Аккольский
село Сазды булак
242
Акмолинская
Ерейментауский
село Селетинское
243
Акмолинская
Степногорск
село Байконыс
244
Акмолинская
Ерейментауский
село Бестогай
245
Акмолинская
Есильский
село Дальное
246
Акмолинская
Есильский
поселок Красногорский
247
Акмолинская
Есильский
село Заречное
248
Акмолинская
Есильский
село Калачи
249
Акмолинская
Зерендинский
село Акан
250
Акмолинская
Зерендинский
село Баратай
251
Акмолинская
Зерендинский
село Жылымды
252
Акмолинская
Зерендинский
село Карагай
253
Акмолинская
Зерендинский
село Уголки
254
Акмолинская
Зерендинский
село Жолдыбай
255
Акмолинская
Зерендинский
село Караозек
256
Акмолинская
Бурабайский
село Карабаур
257
Акмолинская
Бурабайский
село Кызылагаш
258
Акмолинская
Бурабайский
село Дмитриевка
259
Акмолинская
Бурабайский
село Ынталы
260
Акмолинская
Бурабайский
село Урумкай
261
Акмолинская
Бурабайский
село Киндиккарагай
262
Акмолинская
Бурабайский
село Клинцы
263
Акмолинская
Бурабайский
село Лесной Хутор
264
Акмолинская
Бурабайский
село Кульстан
265
Акмолинская
Сандыктауский
село Дорогинка
266
Акмолинская
Сандыктауский
село Красная Поляна
267
Акмолинская
Сандыктауский
село Петриковка
268
Акмолинская
Сандыктауский
село Арбузинка
269
Акмолинская
Сандыктауский
село Богородка
270
Акмолинская
Буландынский
село Отрадное
271
Акмолинская
Буландынский
село Шубарагаш
272
Акмолинская
Бурабайский
село Райгородок
273
Акмолинская
Бурабайский
село Ульгиалган
274
Акмолинская
Бурабайский
село Успеноюрьевка
275
Акмолинская
Зерендинский
село Костомаровка
276
Акмолинская
Буландынский
село Суворовка
277
Акмолинская
Бурабайский
село Hиколаевка
278
Акмолинская
Бурабайский
село Веденовка
279
Акмолинская
Зерендинский
село Исаковка
280
Акмолинская
Бурабайский
село Карабулак
281
Акмолинская
Бурабайский
село Карагай
282
Акмолинская
Зерендинский
село Уялы
283
Акмолинская
Бурабайский
село Федосеевка
284
Акмолинская
Бурабайский
село Жанатуган
285
Акмолинская
Зерендинский
поселок Айдабол
286
Акмолинская
Зерендинский
село Карашилик
287
Акмолинская
Зерендинский
село Красиловка
288
Акмолинская
Зерендинский
село Богенбай би
289
Акмолинская
Зерендинский
село Викторовка
290
Акмолинская
Бурабайский
село Тулькули
291
Акмолинская
Зерендинский
село Кызылегис

228
Ақмола
Шортанды
Степной ауылы
229
Ақмола
Шортанды
Шортанды кенті
230
Ақмола
Шортанды
Раевка ауылы
231
Ақмола
Шортанды
Hаучный кенті
232
Ақмола
Шортанды
Hовографское ауылы
233
Ақмола
Шортанды
Hовокубанка ауылы
234
Ақмола
Шортанды
Алтайское ауылы
235
Ақмола
Шортанды
Егемен ауылы
236
Ақмола
Жақсы
Қазақ ауылы
237
Ақмола
Жақсы
Перекатное ауылы
238
Ақмола
Жақсы
Беловодское ауылы
239
Ақмола
Жақсы
Қайрақты ауылы
240
Ақмола
Ерейментау
Байсары ауылы
241
Ақмола
Ақкөл
Сазды бұлақ ауылы
242
Ақмола
Ерейментау
Сілеті ауылы
243
Ақмола
Степногорск
Байқоныс ауылы
244
Ақмола
Ерейментау
Бестоғай ауылы
245
Ақмола
Есіл
Дальное ауылы
246
Ақмола
Есіл
Красногор кенті
247
Ақмола
Есіл
Заречное ауылы
248
Ақмола
Есіл
Калачи ауылы
249
Ақмола
Зеренді
Ақан ауылы
250
Ақмола
Зеренді
Баратай ауылы
251
Ақмола
Зеренді
Жылымды ауылы
252
Ақмола
Зеренді
Қарағай ауылы
253
Ақмола
Зеренді
Уголки ауылы
254
Ақмола
Зеренді
Жолдыбай ауылы
255
Ақмола
Зеренді
Қараөзек ауылы
256
Ақмола
Бурабай
Қарабауыр ауылы
257
Ақмола
Бурабай
Қызылағаш ауылы
258
Ақмола
Бурабай
Дмитриевка ауылы
259
Ақмола
Бурабай
Ынталы ауылы
260
Ақмола
Бурабай
Ұрымқай ауылы
261
Ақмола
Бурабай
Кіндікқарағай ауылы
262
Ақмола
Бурабай
Клинцы ауылы
263
Ақмола
Бурабай
Лесной Хутор ауылы
264
Ақмола
Бурабай
Күлстан ауылы
265
Ақмола
Сандықтау
Дорогинка ауылы
266
Ақмола
Сандықтау
Красная Поляна ауылы
267
Ақмола
Сандықтау
Петриковка ауылы
268
Ақмола
Сандықтау
Арбузинка ауылы
269
Ақмола
Сандықтау
Богородка ауылы
270
Ақмола
Бұланды
Отрадное ауылы
271
Ақмола
Бұланды
Шұбарағаш ауылы
272
Ақмола
Бурабай
Райгородок ауылы
273
Ақмола
Бурабай
Үлгіалған ауылы
274
Ақмола
Бурабай
Успеноюрьевка ауылы
275
Ақмола
Зеренді
Костомаровка ауылы
276
Ақмола
Бұланды
Суворовка ауылы
277
Ақмола
Бурабай
Hиколаевка ауылы
278
Ақмола
Бурабай
Веденов ауылы
279
Ақмола
Зеренді
Исаковка ауылы
280
Ақмола
Бурабай
Қарабұлақ ауылы
281
Ақмола
Бурабай
Қарағай ауылы
282
Ақмола
Зеренді
Ұялы ауылы
283
Ақмола
Бурабай
Федосеев ауылы
284
Ақмола
Бурабай
Жаңатуған ауылы
285
Ақмола
Зеренді
Айдабол кенті
286
Ақмола
Зеренді
Қарашілік ауылы
287
Ақмола
Зеренді
Красиловка ауылы
288
Ақмола
Зеренді
Бөгенбай би ауылы
289
Ақмола
Зеренді
Викторовка ауылы
290
Ақмола
Бурабай
Түлкілі ауылы
291
Ақмола
Зеренді
Қызылегіс ауылы

292
Акмолинская
Жаксынский
село Ишимское
293
Акмолинская
Жаксынский
село Казахстан
294
Акмолинская
Жаксынский
село Терсакан
295
Акмолинская
Жаксынский
село Монастырка
296
Акмолинская
Жаксынский
село Лозовое
297
Акмолинская
Есильский
село Ейское
298
Акмолинская
Есильский
село Юбилейный
299
Акмолинская
Есильский
село Алматинское
300
Акмолинская
Есильский
село Биртал
301
Акмолинская
Есильский
село Интернациональное
302
Акмолинская
Буландынский
село Гордеевка
303
Акмолинская
Буландынский
село Hовокиевка
304
Акмолинская
Буландынский
село Вознесенка
305
Акмолинская
Буландынский
село Иванковка
306
Акмолинская
Буландынский
село Токтамыс
307
Акмолинская
Зерендинский
село Ортаагаш
308
Акмолинская
Зерендинский
село Серафимовка
309
Акмолинская
Зерендинский
село Коктерек
310
Акмолинская
Зерендинский
село Койсалган
311
Акмолинская
Зерендинский
село Айдарлы
312
Акмолинская
Зерендинский
село Зеренда
313
Акмолинская
Буландынский
село Мат
314
Акмолинская
Буландынский
село имени Балуана Шолака
315
Акмолинская
Буландынский
село Пушкино
316
Акмолинская
Буландынский
село Hоводонецк
317
Акмолинская
Буландынский
село Капитоновка
318
Акмолинская
Буландынский
село Улытоган
319
Акмолинская
Буландынский
село Ельтай
320
Акмолинская
Буландынский
село Hикольский
321
Акмолинская
Буландынский
село Боярка
322
Акмолинская
Аккольский
село Урюпинка
323
Акмолинская
Аккольский
село Малоалександровка
324
Акмолинская
Аккольский
село Амангельды
325
Акмолинская
Ерейментауский
село Майлан
326
Акмолинская
Ерейментауский
село Акмырза
327
Акмолинская
Сандыктауский
село Каменка
328
Акмолинская
Биржан сал
село Макинка
329
Актюбинская
Иргизский
село Иргиз
330
Актюбинская
Иргизский
село Жарма
331
Актюбинская
Иргизский
село Акши
332
Актюбинская
Иргизский
село Кутиколь
333
Актюбинская
Айтекебийский
село Жароткель
334
Актюбинская
Хромтауский
село Актасты
335
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтобе
336
Актюбинская
Айтекебийский
село Аралтогай
337
Актюбинская
Айтекебийский
село Карабутак
338
Актюбинская
Айтекебийский
село Акколь
339
Актюбинская
Хромтауский
село Тасоткель
340
Актюбинская
Айтекебийский
село Енбекту
341
Актюбинская
Айтекебийский
село Киякты
342
Актюбинская
Айтекебийский
отделение Улгайсын
343
Актюбинская
Айтекебийский
село Белкопа
344
Актюбинская
Хромтауский
село Акбулак
345
Актюбинская
Темирская
город Темир
346
Актюбинская
Шалкарский
село Шиликты
347
Актюбинская
Шалкарский
село Шокысу
348
Актюбинская
Шалкарский
село Карашокат
349
Актюбинская
Шалкарский
село Акеспе
350
Актюбинская
Шалкарский
село Тогыз
351
Актюбинская
Шалкарский
село Тасбулак
352
Актюбинская
Хобдинский
село Канай
353
Актюбинская
Хобдинский
село Акраб
354
Актюбинская
Хобдинский
село Аксай
355
Актюбинская
Хобдинский
село Жарык
356
Актюбинская
Мартукский
село Кызылжар
357
Актюбинская
Айтекебийский
село Жабасак

292
Ақмола
Жақсы
Ишимское ауылы
293
Ақмола
Жақсы
Қазақстан ауылы
294
Ақмола
Жақсы
Терісаққан ауылы
295
Ақмола
Жақсы
Монастырка ауылы
296
Ақмола
Жақсы
Лозовое ауылы
297
Ақмола
Есіл
Ейское ауылы
298
Ақмола
Есіл
Юбилейный ауылы
299
Ақмола
Есіл
Алматы ауылы
300
Ақмола
Есіл
Біртал ауылы
301
Ақмола
Есіл
Интернациональное ауылы
302
Ақмола
Бұланды
Гордеевка ауылы
303
Ақмола
Бұланды
Hовокиевка ауылы
304
Ақмола
Бұланды
Вознесенка ауылы
305
Ақмола
Бұланды
Иванковка ауылы
306
Ақмола
Бұланды
Тоқтамыс ауылы
307
Ақмола
Зеренді
Ортаағаш ауылы
308
Ақмола
Зеренді
Серафимовка ауылы
309
Ақмола
Зеренді
Көктерек ауылы
310
Ақмола
Зеренді
Қойсалған ауылы
311
Ақмола
Зеренді
Айдарлы ауылы
312
Ақмола
Зеренді
Зеренді ауылы
313
Ақмола
Бұланды
Мат ауылы
314
Ақмола
Бұланды
Балуан Шолақ атындағы ауыл
315
Ақмола
Бұланды
Пушкин ауылы
316
Ақмола
Бұланды
Hоводонецк ауылы
317
Ақмола
Бұланды
Капитоновка ауылы
318
Ақмола
Бұланды
Ұлытоған ауылы
319
Ақмола
Бұланды
Елтай ауылы
320
Ақмола
Бұланды
Hикольский ауылы
321
Ақмола
Бұланды
Боярка ауылы
322
Ақмола
Ақкөл
Урюпинка ауылы
323
Ақмола
Ақкөл
Малоалександровка ауылы
324
Ақмола
Ақкөл
Амангелді ауылы
325
Ақмола
Ерейментау
Майлан ауылы
326
Ақмола
Ерейментау
Ақмырза ауылы
327
Ақмола
Сандықтау
Каменка ауылы
328
Ақмола
Біржан сал
Макинка ауылы
329
Ақтөбе
Ырғыз
Ырғыз ауылы
330
Ақтөбе
Ырғыз
Жарма ауылы
331
Ақтөбе
Ырғыз
Ақши ауылы
332
Ақтөбе
Ырғыз
Құтикөл ауылы
333
Ақтөбе
Әйтеке би
Жарөткел ауылы
334
Ақтөбе
Хромтау
Ақтасты ауылы
335
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтөбе ауылы
336
Ақтөбе
Әйтеке би
Аралтоғай ауылы
337
Ақтөбе
Әйтеке би
Қарабұтақ ауылы
338
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақкөл ауылы
339
Ақтөбе
Хромтау
Тасөткел ауылы
340
Ақтөбе
Әйтеке би
Еңбекту ауылы
341
Ақтөбе
Әйтеке би
Қияқты ауылы
342
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұлғайсын бөлімшесі
343
Ақтөбе
Әйтеке би
Белқопа ауылы
344
Ақтөбе
Хромтау
Ақбұлақ ауылы
345
Ақтөбе
Темір
Темір қаласы
346
Ақтөбе
Шалқар
Шілікті ауылы
347
Ақтөбе
Шалқар
Шоқысу ауылы
348
Ақтөбе
Шалқар
Қарашоқат ауылы
349
Ақтөбе
Шалқар
Ақеспе ауылы
350
Ақтөбе
Шалқар
Тоғыз ауылы
351
Ақтөбе
Шалқар
Төсбұлақ ауылы
352
Ақтөбе
Қобда
Қанай ауылы
353
Ақтөбе
Қобда
Ақраб ауылы
354
Ақтөбе
Қобда
Ақсай ауылы
355
Ақтөбе
Қобда
Жарық ауылы
356
Ақтөбе
Мәртөк
Қызылжар ауылы
357
Ақтөбе
Әйтеке би
Жабасақ ауылы

358
Актюбинская
Айтекебийский
село Байжанколь
359
Актюбинская
Айтекебийский
село Кумкудук
360
Актюбинская
Каргалинский
село Бадамша
361
Актюбинская
Каргалинский
село Кемпирсай
362
Актюбинская
Каргалинский
село Жосалы
363
Актюбинская
Шалкарский
село Котыртас
364
Актюбинская
Шалкарский
село Алабас
365
Актюбинская
Шалкарский
село Биршогыр
366
Актюбинская
Шалкарский
село Бозой
367
Актюбинская
Шалкарский
село Коянкулак
368
Актюбинская
Темирский
село Кумсай
369
Актюбинская
Темирский
село Кенкияк
370
Актюбинская
Темирский
село Копа
371
Актюбинская
Темирский
поселок Шубарши
372
Актюбинская
Темирский
село Сарколь
373
Актюбинская
Темирский
село Башенколь
374
Актюбинская
Айтекебийский
село Темирбека Жургенова
375
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдысай
376
Актюбинская
Хобдинский
село Каракемер
377
Актюбинская
Хобдинский
село Жаманколь
378
Актюбинская
Хобдинский
село Жиренкопа
379
Актюбинская
Хобдинский
село Когалы
380
Актюбинская
Хобдинский
село Кок Уй
381
Актюбинская
Хобдинский
село Кызылжар
382
Актюбинская
Хобдинский
село Согалы
383
Актюбинская
Алгинский
село Кызылту
384
Актюбинская
Алгинская
город Алга
385
Актюбинская
Алгинский
село Бескоспа
386
Актюбинская
Темирский
станция Жаксымай
387
Актюбинская
Темирский
село Шубаркудык
388
Актюбинская
Айтекебийский
село Айке
389
Актюбинская
Айтекебийский
село Аккум
390
Актюбинская
Темирский
село Алтыкарасу
391
Актюбинская
Темирский
село Бабатай
392
Актюбинская
Темирский
село Сарытогай
393
Актюбинская
Хобдинский
село Егиндибулак
394
Актюбинская
Хобдинский
село Бегалы
395
Актюбинская
Хобдинский
село Косоткель
396
Актюбинская
Хобдинский
село Булак
397
Актюбинская
Айтекебийский
село Жамбыл
398
Актюбинская
Хобдинский
село Бестау
399
Актюбинская
Хобдинский
село Терисаккан
400
Актюбинская
Хобдинский
село Жанаталап
401
Актюбинская
Алгинский
село Кольтабан
402
Актюбинская
Алгинский
село Акай
403
Актюбинская
Уилский
село Акжар
404
Актюбинская
Уилский
село Шикудук
405
Актюбинская
Уилский
село Кемер
406
Актюбинская
Уилский
село Конырат
407
Актюбинская
Уилский
село Косембай
408
Актюбинская
Каргалинский
село Кос-Истек
409
Актюбинская
Айтекебийский
село Актасты
410
Актюбинская
Каргалинский
село Алимбет
411
Актюбинская
Каргалинский
село Бозтобе
412
Актюбинская
Темирский
село Ащисай
413
Актюбинская
Алгинский
село Болгарка
414
Актюбинская
Алгинский
село Сарыхобда
415
Актюбинская
Каргалинский
село Велиховка
416
Актюбинская
Каргалинский
село Преображеновка
417
Актюбинская
Каргалинский
село Акколь
418
Актюбинская
Каргалинский
село Ащылысай
419
Актюбинская
Байганинский
село Актам
420
Актюбинская
Байганинский
село Каражар
421
Актюбинская
Байганинский
село Жаркамыс
422
Актюбинская
Уилский
село Кубасай
423
Актюбинская
Уилский
село Караколь
424
Актюбинская
Уилский
село Караой
425
Актюбинская
Уилский
село Сарыбие
426
Актюбинская
Алгинский
село Тиккайын

358
Ақтөбе
Әйтеке би
Байжанкөл ауылы
359
Ақтөбе
Әйтеке би
Құмқұдық ауылы
360
Ақтөбе
Қарғалы
Бадамша ауылы
361
Ақтөбе
Қарғалы
Кемпірсай ауылы
362
Ақтөбе
Қарғалы
Жосалы ауылы
363
Ақтөбе
Шалқар
Қотыртас ауылы
364
Ақтөбе
Шалқар
Алабас ауылы
365
Ақтөбе
Шалқар
Біршоғыр ауылы
366
Ақтөбе
Шалқар
Бозой ауылы
367
Ақтөбе
Шалқар
Қоянқұлақ ауылы
368
Ақтөбе
Темір
Құмсай ауылы
369
Ақтөбе
Темір
Кеңқияқ ауылы
370
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
371
Ақтөбе
Темір
Шұбарши кенті
372
Ақтөбе
Темір
Сарыкөл ауылы
373
Ақтөбе
Темір
Бәшенкөл ауылы
374
Ақтөбе
Әйтеке би
Темірбек Жүргенев ауылы
375
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдысай ауылы
376
Ақтөбе
Қобда
Қаракемер ауылы
377
Ақтөбе
Қобда
Жаманкөл ауылы
378
Ақтөбе
Қобда
Жиренқопа ауылы
379
Ақтөбе
Қобда
Қоғалы ауылы
380
Ақтөбе
Қобда
Көк Үй ауылы
381
Ақтөбе
Қобда
Қызылжар ауылы
382
Ақтөбе
Қобда
Соғалы ауылы
383
Ақтөбе
Алға
Қызылту ауылы
384
Ақтөбе
Алға
Алға қаласы
385
Ақтөбе
Алға
Бесқоспа ауылы
386
Ақтөбе
Темір
Жақсымай станциясы
387
Ақтөбе
Темір
Шұбарқұдық ауылы
388
Ақтөбе
Әйтеке би
Әйке ауылы
389
Ақтөбе
Әйтеке би
Аққұм ауылы
390
Ақтөбе
Темір
Алтықарасу ауылы
391
Ақтөбе
Темір
Бабатай ауылы
392
Ақтөбе
Темір
Сарытоғай ауылы
393
Ақтөбе
Қобда
Егіндібұлақ ауылы
394
Ақтөбе
Қобда
Бегалы ауылы
395
Ақтөбе
Қобда
Қосөткел ауылы
396
Ақтөбе
Қобда
Бұлақ ауылы
397
Ақтөбе
Әйтеке би
Жамбыл ауылы
398
Ақтөбе
Қобда
Бестау ауылы
399
Ақтөбе
Қобда
Терісаққан ауылы
400
Ақтөбе
Қобда
Жаңаталап ауылы
401
Ақтөбе
Алға
Көлтабан ауылы
402
Ақтөбе
Алға
Ақай ауылы
403
Ақтөбе
Ойыл
Ақжар ауылы
404
Ақтөбе
Ойыл
Шиқұдық ауылы
405
Ақтөбе
Ойыл
Кемер ауылы
406
Ақтөбе
Ойыл
Қоңырат ауылы
407
Ақтөбе
Ойыл
Көсембай ауылы
408
Ақтөбе
Қарғалы
Қосестек ауылы
409
Ақтөбе
Әйтеке би
Ақтасты ауылы
410
Ақтөбе
Қарғалы
Әлімбет ауылы
411
Ақтөбе
Қарғалы
Бозтөбе ауылы
412
Ақтөбе
Темір
Ащысай ауылы
413
Ақтөбе
Алға
Болгарка ауылы
414
Ақтөбе
Алға
Сарықобда ауылы
415
Ақтөбе
Қарғалы
Велиховка ауылы
416
Ақтөбе
Қарғалы
Преображеновка ауылы
417
Ақтөбе
Қарғалы
Ақкөл ауылы
418
Ақтөбе
Қарғалы
Ащылысай ауылы
419
Ақтөбе
Байғанин
Ақтам ауылы
420
Ақтөбе
Байғанин
Қаражар ауылы
421
Ақтөбе
Байғанин
Жарқамыс ауылы
422
Ақтөбе
Ойыл
Құбасай ауылы
423
Ақтөбе
Ойыл
Қаракөл ауылы
424
Ақтөбе
Ойыл
Қараой ауылы
425
Ақтөбе
Ойыл
Сарыбие ауылы
426
Ақтөбе
Алға
Тікқайың ауылы

427
Актюбинская
Алгинский
село Карахобда
428
Актюбинская
Алгинский
село Ушкудык
429
Актюбинская
Алгинский
село Коктогай
430
Актюбинская
Уилский
село Шубарши
431
Актюбинская
Уилский
село Коптогай
432
Актюбинская
Уилский
село Карасу
433
Актюбинская
Иргизский
село Hура
434
Актюбинская
Иргизский
село Белшер
435
Актюбинская
Иргизский
село Мамыр
436
Актюбинская
Мугалжарский
село Кумсай
437
Актюбинская
Мартукский
село Кумсай
438
Актюбинская
Мартукский
село Казан
439
Актюбинская
Мартукский
село Мартук
440
Актюбинская
Мартукский
село Кенсахара
441
Актюбинская
Мартукский
село Саржансай
442
Актюбинская
Мартукский
село Акмоласай
443
Актюбинская
Хромтауский
село Кудуксай
444
Актюбинская
Хромтауский
село Копа
445
Актюбинская
Хромтауский
село Тамды
446
Актюбинская
Мартукский
село Жайсан
447
Актюбинская
Мартукский
село Карабулак
448
Актюбинская
Мартукский
село Кокпекти
449
Актюбинская
Мартукский
село Вознесеновка
450
Актюбинская
Мартукский
село Жанатан
451
Актюбинская
Мартукский
село Первомайка
452
Актюбинская
Мартукский
село Курмансай
453
Актюбинская
Мугалжарский
село Аккемер
454
Актюбинская
Мугалжарский
село Мугалжар
455
Актюбинская
Мартукский
село Покровка
456
Актюбинская
Мартукский
село Жанажол
457
Актюбинская
Мартукский
село Достык
458
Актюбинская
Мартукский
село Байтурасай
459
Актюбинская
Айтекебийский
село Сулуколь
460
Актюбинская
Айтекебийский
село Теренсай
461
Актюбинская
Хобдинский
село Байтак
462
Актюбинская
Хобдинский
село Кобда
463
Актюбинская
Хобдинский
село Курсай
464
Актюбинская
Мартукский
село Хазрет
465
Актюбинская
Мартукский
село Шанды
466
Актюбинская
Мартукский
село Дмитриевка
467
Актюбинская
Мугалжарский
село Булакты
468
Актюбинская
Хобдинский
село Отек
469
Актюбинская
Мартукский
село Байнассай
470
Актюбинская
Айтекебийский
село Сарат
471
Актюбинская
Хобдинский
село имени
Имангали Билтабанова
472
Актюбинская
Хобдинский
село Бескудык
473
Актюбинская
Хобдинский
село Сарыбулак
474
Актюбинская
Хобдинский
село Талдысай
475
Актюбинская
Айтекебийский
село Толыбай
476
Актюбинская
Айтекебийский
село Тымабулак
477
Актюбинская
Айтекебийский
село Ушкатты
478
Актюбинская
Каргалинский
село Акжайык
479
Актюбинская
Темирский
село Шыгырлы
480
Актюбинская
Мартукский
село Шевченко
481
Актюбинская
Мартукский
село Аккайын
482
Актюбинская
Мартукский
село Каратаусай
483
Актюбинская
Мугалжарский
село Талдысай
484
Актюбинская
Хобдинский
село Ортак
485
Актюбинская
Мартукский
село Полтавка
486
Актюбинская
Шалкарский
село Канбакты
487
Актюбинская
Мугалжарский
село Енбек
488
Актюбинская
Алгинский
село Самбай
489
Актюбинская
Мугалжарский
село Аксу
490
Актюбинская
Темирский
село Кумкудук
491
Актюбинская
Темирский
село Шибулак
492
Актюбинская
Хромтауский
село Табантал
493
Актюбинская
Хобдинский
село Жарсай
494
Актюбинская
Айтекебийский
село Талдык
495
Актюбинская
Темирский
село Аксай

427
Ақтөбе
Алға
Қарақобда ауылы
428
Ақтөбе
Алға
Үшқұдық ауылы
429
Ақтөбе
Алға
Көктоғай ауылы
430
Ақтөбе
Ойыл
Шұбарши ауылы
431
Ақтөбе
Ойыл
Көптоғай ауылы
432
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
433
Ақтөбе
Ырғыз
Hұра ауылы
434
Ақтөбе
Ырғыз
Белшер ауылы
435
Ақтөбе
Ырғыз
Мамыр ауылы
436
Ақтөбе
Мұғалжар
Құмсай ауылы
437
Ақтөбе
Мәртөк
Құмсай ауылы
438
Ақтөбе
Мәртөк
Қазан ауылы
439
Ақтөбе
Мәртөк
Мәртөк ауылы
440
Ақтөбе
Мәртөк
Кеңсахара ауылы
441
Ақтөбе
Мәртөк
Саржансай ауылы
442
Ақтөбе
Мәртөк
Ақмоласай ауылы
443
Ақтөбе
Хромтау
Құдықсай ауылы
444
Ақтөбе
Хромтау
Қопа ауылы
445
Ақтөбе
Хромтау
Тамды ауылы
446
Ақтөбе
Мәртөк
Жайсаң ауылы
447
Ақтөбе
Мәртөк
Қарабұлақ ауылы
448
Ақтөбе
Мәртөк
Көкпекті ауылы
449
Ақтөбе
Мәртөк
Вознесеновка ауылы
450
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңатаң ауылы
451
Ақтөбе
Мәртөк
Первомайка ауылы
452
Ақтөбе
Мәртөк
Құрмансай ауылы
453
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақкемер ауылы
454
Ақтөбе
Мұғалжар
Мұғалжар ауылы
455
Ақтөбе
Мәртөк
Покровка ауылы
456
Ақтөбе
Мәртөк
Жаңажол ауылы
457
Ақтөбе
Мәртөк
Достық ауылы
458
Ақтөбе
Мәртөк
Байтурасай ауылы
459
Ақтөбе
Әйтеке би
Сұлукөл ауылы
460
Ақтөбе
Әйтеке би
Тереңсай ауылы
461
Ақтөбе
Қобда
Байтақ ауылы
462
Ақтөбе
Қобда
Қобда ауылы
463
Ақтөбе
Қобда
Құрсай ауылы
464
Ақтөбе
Мәртөк
Қазірет ауылы
465
Ақтөбе
Мәртөк
Шаңды ауылы
466
Ақтөбе
Мәртөк
Дмитриевка ауылы
467
Ақтөбе
Мұғалжар
Бұлақты ауылы
468
Ақтөбе
Қобда
Өтек ауылы
469
Ақтөбе
Мәртөк
Байнассай ауылы
470
Ақтөбе
Әйтеке би
Сарат ауылы
471
Ақтөбе
Қобда
Иманғали Білтабанов
атындағы ауыл
472
Ақтөбе
Қобда
Бесқұдық ауылы
473
Ақтөбе
Қобда
Сарыбұлақ ауылы
474
Ақтөбе
Қобда
Талдысай ауылы
475
Ақтөбе
Әйтеке би
Толыбай ауылы
476
Ақтөбе
Әйтеке би
Тұмабұлақ ауылы
477
Ақтөбе
Әйтеке би
Ұшқатты ауылы
478
Ақтөбе
Қарғалы
Ақжайық ауылы
479
Ақтөбе
Темір
Шығырлы ауылы
480
Ақтөбе
Мәртөк
Шевченко ауылы
481
Ақтөбе
Мәртөк
Аққайың ауылы
482
Ақтөбе
Мәртөк
Қаратаусай ауылы
483
Ақтөбе
Мұғалжар
Талдысай ауылы
484
Ақтөбе
Қобда
Ортақ ауылы
485
Ақтөбе
Мәртөк
Полтавка ауылы
486
Ақтөбе
Шалқар
Қаңбақты ауылы
487
Ақтөбе
Мұғалжар
Еңбек ауылы
488
Ақтөбе
Алға
Самбай ауылы
489
Ақтөбе
Мұғалжар
Ақсу ауылы
490
Ақтөбе
Темір
Құмқұдық ауылы
491
Ақтөбе
Темір
Шибұлақ ауылы
492
Ақтөбе
Хромтау
Табантал ауылы
493
Ақтөбе
Қобда
Жарсай ауылы
494
Ақтөбе
Әйтеке би
Талдық ауылы
495
Ақтөбе
Темір
Ақсай ауылы

496
Актюбинская
Темирский
станция Калмаккырылган
497
Актюбинская
Темирский
село Копа
498
Актюбинская
Шалкарский
село Бегимбет
499
Актюбинская
Шалкарский
село Есетата
500
Актюбинская
Мугалжарский
село Шенгельши
501
Актюбинская
Мугалжарский
село Жагабулак
502
Актюбинская
Мугалжарский
село Жаркемер
503
Актюбинская
Уилский
село Кумжарган
504
Актюбинская
Уилский
село Каракемер
505
Актюбинская
Уилский
село Ойыл
506
Актюбинская
Уилский
село Екпетал
507
Актюбинская
Уилский
село Карасу
508
Актюбинская
Уилский
село Каратал
509
Атырауская
Индерский
село Актан
510
Атырауская
Исатайский
село Аккистау
511
Атырауская
Исатайский
село Нарын
512
Атырауская
Исатайский
село Жанбай
513
Атырауская
Исатайский
село Жаскайрат
514
Атырауская
Исатайский
село Тущыкудык
515
Атырауская
Исатайский
село Аукайран
516
Атырауская
Исатайский
село Оркен
517
Атырауская
Исатайский
село Хамита Ергалиева
518
Атырауская
Исатайский
село Кызылуй
519
Атырауская
Исатайский
село Жана Жанбай
520
Атырауская
Кзылкогинский
село Жантерек
521
Атырауская
Курмангазинский
село Асан
522
Атырауская
Курмангазинский
село Уштаган
523
Атырауская
Курмангазинский
село Балкудук
524
Атырауская
Курмангазинский
село Коныртерек
525
Атырауская
Курмангазинский
село Батырбек
526
Атырауская
Курмангазинский
село Азгир
527
Атырауская
Курмангазинский
село Суюндук
528
Атырауская
Курмангазинский
село Шагырлы
529
Атырауская
Курмангазинский
село Гизата Алипова
530
Атырауская
Курмангазинский
село Егинкудук
531
Атырауская
Курмангазинский
село Жалгызапан
532
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Томпак
533
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есим
534
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Алмалы
535
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базаршолан
536
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Баянтобе
537
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тайпак
538
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Бударино
539
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кутсиык
540
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Когалытобек
541
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Карабас
542
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Конеккеткен
543
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Дуана
544
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Есенсай
545
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мойылды
546
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Кызылжар
547
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Лбищенское
548
Западно-Казахстанская
Теректинский
Санаторий Акжаик
549
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Аксогым
550
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тасоба
551
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жубана Молдагалиева
552
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кенсуат
553
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Акшкол
554
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Камыстыколь
555
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Самал

496
Ақтөбе
Темір
Қалмаққырылған станциясы
497
Ақтөбе
Темір
Қопа ауылы
498
Ақтөбе
Шалқар
Бегімбет ауылы
499
Ақтөбе
Шалқар
Есетата ауылы
500
Ақтөбе
Мұғалжар
Шенгелші ауылы
501
Ақтөбе
Мұғалжар
Жағабұлақ ауылы
502
Ақтөбе
Мұғалжар
Жаркемер ауылы
503
Ақтөбе
Ойыл
Құмжарған ауылы
504
Ақтөбе
Ойыл
Қаракемер ауылы
505
Ақтөбе
Ойыл
Ойыл ауылы
506
Ақтөбе
Ойыл
Екпетал ауылы
507
Ақтөбе
Ойыл
Қарасу ауылы
508
Ақтөбе
Ойыл
Қаратал ауылы
509
Атырау
Индербор
Ақтаң ауылы
510
Атырау
Исатай
Аққыстау ауылы
511
Атырау
Исатай
Нарын ауылы
512
Атырау
Исатай
Жанбай ауылы
513
Атырау
Исатай
Жасқайрат ауылы
514
Атырау
Исатай
Тұщықұдық ауылы
515
Атырау
Исатай
Ауқайран ауылы
516
Атырау
Исатай
Өркен ауылы
517
Атырау
Исатай
Хамит Ерғалиев ауылы
518
Атырау
Исатай
Қызылүй ауылы
519
Атырау
Исатай
Жаңа Жанбай ауылы
520
Атырау
Қызылқоға
Жантерек ауылы
521
Атырау
Құрманғазы
Асан ауылы
522
Атырау
Құрманғазы
Үштаған ауылы
523
Атырау
Құрманғазы
Балқұдық ауылы
524
Атырау
Құрманғазы
Қоңыртерек ауылы
525
Атырау
Құрманғазы
Батырбек ауылы
526
Атырау
Құрманғазы
Азғыр ауылы
527
Атырау
Құрманғазы
Сүйіндік ауылы
528
Атырау
Құрманғазы
Шағырлы ауылы
529
Атырау
Құрманғазы
Ғизат Әліпов ауылы
530
Атырау
Құрманғазы
Егінқұдық ауылы
531
Атырау
Құрманғазы
Жалғызапан ауылы
532
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Томпақ ауылы
533
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есім ауылы
534
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Алмалы ауылы
535
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базаршолан ауылы
536
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Баянтөбе ауылы
537
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тайпақ ауылы
538
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бударино ауылы
539
Батыс Қазақстан
Теректі
Құтсиық ауылы
540
Батыс Қазақстан
Теректі
Қоғалытүбек ауылы
541
Батыс Қазақстан
Теректі
Қарабас ауылы
542
Батыс Қазақстан
Теректі
Көнеккеткен ауылы
543
Батыс Қазақстан
Теректі
Дуана ауылы
544
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Есенсай ауылы
545
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мойылды ауылы
546
Батыс Қазақстан
Теректі
Қызылжар ауылы
547
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ілбішін ауылы
548
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақжайық емдеу-сауықтыру орны
549
Батыс Қазақстан
Теректі
Ақсоғым ауылы
550
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тасоба ауылы
551
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жұбан Молдағалиев ауылы
552
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Кеңсуат ауылы
553
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Ақшкөл ауылы
554
Батыс Қазақстан
Теректі
Қамыстыкөл ауылы
555
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Самал ауылы

556
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Чапаев
557
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Шагатай
558
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жамбыл
559
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жанабулак
560
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битик
561
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Бозай
562
Западно-Казахстанская
Теректинский
село Сатымшеген
563
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Мергенево
564
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тинали
565
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Битилеу
566
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жайык
567
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Тегисжол
568
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жолап
569
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булан
570
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Булдурты
571
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жаркамыс
572
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Каракудук
573
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаонир
574
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аралтобе
575
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Шагырлой
576
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Когерис
577
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылтан
578
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Аккудук
579
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Акоба
580
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Темирбек
581
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Караганды
582
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Алатау
583
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жымпиты
584
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жыракудук
585
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Сайкудук
586
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Талдыбулак
587
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жетыколь
588
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Косарал
589
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жамбыл
590
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Жанаконыс
591
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Сасыкколь
592
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Оленти
593
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кызылагаш
594
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Кособа
595
Западно-Казахстанская
Сырымский
село Коздикара
596
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык (Бостандыкский
сельский округ)
597
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бостандык (Карасуский сельский округ)
598
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жас
599
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караколь
600
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караузен
601
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коктерек
602
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Комекши
603
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жалпактал
604
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кишкенеталдыкудук
605
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Аккус
606
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Акпатер
607
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Танат
608
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Таскутур

556
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Чапаев ауылы
557
Батыс Қазақстан
Теректі
Шағатай ауылы
558
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жамбыл ауылы
559
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жаңабұлақ ауылы
560
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бітік ауылы
561
Батыс Қазақстан
Теректі
Бозай ауылы
562
Батыс Қазақстан
Теректі
Сатымшеген ауылы
563
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Мергенево ауылы
564
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тінәлі ауылы
565
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Битілеу ауылы
566
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жайық ауылы
567
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Тегісжол ауылы
568
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жолап ауылы
569
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлан ауылы
570
Батыс Қазақстан
Сырым
Бұлдырты ауылы
571
Батыс Қазақстан
Сырым
Жарқамыс ауылы
572
Батыс Қазақстан
Сырым
Қарақұдық ауылы
573
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңаөңір ауылы
574
Батыс Қазақстан
Сырым
Аралтөбе ауылы
575
Батыс Қазақстан
Сырым
Шағырлыой ауылы
576
Батыс Қазақстан
Сырым
Көгеріс ауылы
577
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылтаң ауылы
578
Батыс Қазақстан
Сырым
Аққұдық ауылы
579
Батыс Қазақстан
Сырым
Ақоба ауылы
580
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Темірбек ауылы
581
Батыс Қазақстан
Сырым
Карағанды ауылы
582
Батыс Қазақстан
Сырым
Алатау ауылы
583
Батыс Қазақстан
Сырым
Жымпиты ауылы
584
Батыс Қазақстан
Сырым
Жырақұдық ауылы
585
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Сайқұдық ауылы
586
Батыс Қазақстан
Сырым
Талдыбұлақ ауылы
587
Батыс Қазақстан
Сырым
Жетікөл ауылы
588
Батыс Қазақстан
Сырым
Қосарал ауылы
589
Батыс Қазақстан
Сырым
Жамбыл ауылы
590
Батыс Қазақстан
Сырым
Жаңақоныс ауылы
591
Батыс Қазақстан
Сырым
Сасықкөл ауылы
592
Батыс Қазақстан
Сырым
Өлеңті ауылы
593
Батыс Қазақстан
Сырым
Қызылағаш ауылы
594
Батыс Қазақстан
Сырым
Қособа ауылы
595
Батыс Қазақстан
Сырым
Көздіқара ауылы
596
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
(Бостандық ауылдық округі)
597
Батыс Қазақстан
Казталов
Бостандық ауылы
(Қарасу ауылдық округі)
598
Батыс Қазақстан
Казталов
Жас ауылы
599
Батыс Қазақстан
Казталов
Қаракөл ауылы
600
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараөзен ауылы
601
Батыс Қазақстан
Казталов
Көктерек ауылы
602
Батыс Қазақстан
Казталов
Көмекші ауылы
603
Батыс Қазақстан
Казталов
Жалпақтал ауылы
604
Батыс Қазақстан
Казталов
Кішкене Талдықұдық ауылы
605
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Аққұс ауылы
606
Батыс Қазақстан
Казталов
Ақпәтер ауылы
607
Батыс Қазақстан
Казталов
Таңат ауылы
608
Батыс Қазақстан
Казталов
Таскүтір ауылы

609
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Уразгали
610
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Ашысай
611
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Бейистерек
612
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жулдыз
613
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайшакудук
614
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Кайынды
615
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыапан
616
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Талдыкудук
617
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Коныс
618
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Карасу
619
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Жанажол
620
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Абиш
621
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Саралжын
622
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сарыкудук
623
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Сатыбалды
624
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Серик
625
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Киши Айдархан
626
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Кутантал
627
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Акбулак
628
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Атамекен
629
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Базартобе
630
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кадыркул
631
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Кызылжар
632
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Курсай
633
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Ажен
634
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Муратсай
635
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Уштерек
636
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Бисен
637
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Жиеккум
638
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Сейткали
639
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Теренкудук
640
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Борли
641
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Мукыр
642
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Ушкемпир
643
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Салтанат
644
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Саралжын
645
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Жангала
646
Западно-Казахстанская
Жангалинский
село Копжасар
647
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Енбекши
648
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Узункол
649
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жанибек
650
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Караоба
651
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жаксыбай
652
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Акадыр
653
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Енбек
654
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тау
655
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Тегисшил
656
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Жигер
657
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село Камысты
658
Западно-Казахстанская
Жанибекский
село имени И. Жумаева
659
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Каратобе
660
Западно-Казахстанская
Каратобинский
село Алаколь

609
Батыс Қазақстан
Казталов
Оразғали ауылы
610
Батыс Қазақстан
Казталов
Ащысай ауылы
611
Батыс Қазақстан
Казталов
Бейістерек ауылы
612
Батыс Қазақстан
Казталов
Жұлдыз ауылы
613
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайшақұдық ауылы
614
Батыс Қазақстан
Казталов
Қайыңды ауылы
615
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдыапан ауылы
616
Батыс Қазақстан
Казталов
Талдықұдық ауылы
617
Батыс Қазақстан
Казталов
Қоныс ауылы
618
Батыс Қазақстан
Казталов
Қарасу ауылы
619
Батыс Қазақстан
Казталов
Жаңажол ауылы
620
Батыс Қазақстан
Казталов
Әбіш ауылы
621
Батыс Қазақстан
Казталов
Саралжың ауылы
622
Батыс Қазақстан
Казталов
Сарықұдық ауылы
623
Батыс Қазақстан
Казталов
Сатыбалды ауылы
624
Батыс Қазақстан
Казталов
Серік ауылы
625
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Кіші Айдархан ауылы
626
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Қотантал ауылы
627
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ақбұлақ ауылы
628
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Атамекен ауылы
629
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Базартөбе ауылы
630
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қадырқұл ауылы
631
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Қызылжар ауылы
632
Батыс Қазақстан
Жанібек
Құрсай ауылы
633
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Әжен ауылы
634
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Мұратсай ауылы
635
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Үштерек ауылы
636
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бисен ауылы
637
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Жиекқұм ауылы
638
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Сейітқали ауылы
639
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Тереңқұдық ауылы
640
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Бөрлі ауылы
641
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Мұқыр ауылы
642
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Үшкемпір ауылы
643
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Салтанат ауылы
644
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Саралжың ауылы
645
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Жанғала ауылы
646
Батыс Қазақстан
Жаңақала
Көпжасар ауылы
647
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Еңбекші ауылы
648
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ұзынкөл ауылы
649
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жәнібек ауылы
650
Батыс Қазақстан
Казталов
Қараоба ауылы
651
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жақсыбай ауылы
652
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Ақадыр ауылы
653
Батыс Қазақстан
Казталов
Еңбек ауылы
654
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тау ауылы
655
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Тегісшіл ауылы
656
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Жігер ауылы
657
Батыс Қазақстан
Жәнібек
Қамысты ауылы
658
Батыс Қазақстан
Жәнібек
И. Жұмаев атындағы ауыл
659
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Қаратөбе ауылы
660
Батыс Қазақстан
Қаратөбе
Алакөл ауылы

819
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Мереке
820
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Аккурай
821
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Калмак
822
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Мереке
823
Западно-Казахстанская
Казталовский
село Hурсай
824
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Оян
825
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Кисыксай
826
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Кенжайлау
827
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Жанажол
828
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Ушкудук
829
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Алгабас
830
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Переметное
831
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Поливное
832
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Зеленое
833
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Атамекен
834
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Калининское
835
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Каражар
836
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Hовенькое
837
Западно-Казахстанская
Чингирлауский
село Ардак
838
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Достык
839
Западно-Казахстанская
Акжаикский
село Булан
840
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Хан Ордасы
841
Западно-Казахстанская
Бокейординский
село Карасу
842
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Чинарево
843
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Кирсаново
844
Западно-Казахстанская
Таскалинский
село Жигер
845
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Бейбитшилик
846
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Сырым батыр
847
Западно-Казахстанская
Байтерек
село Чапурино
848
Кызылординская
Аральский
село Абай
849
Кызылординская
Аральский
село Акбай
850
Кызылординская
Аральский
станция Бекбауыл
851
Кызылординская
Аральский
село Аккулак
852
Кызылординская
Аральский
село Аманоткель
853
Кызылординская
Аральский
село Жанакурылыс
854
Кызылординская
Аральский
село Хан
855
Кызылординская
Аральский
село Боген
856
Кызылординская
Аральский
село Каратерен
857
Кызылординская
Аральский
село Карашалан
858
Кызылординская
Аральский
село Тастак
859
Кызылординская
Аральский
село Жанаконыс
860
Кызылординская
Аральский
село Раим
861
Кызылординская
Аральский
село Ескиура
862
Кызылординская
Аральский
село Кумбазар
863
Кызылординская
Аральский
село Кызылжар
864
Кызылординская
Аральский
село Шомишколь
865
Кызылординская
Аральский
село Акшатау
866
Кызылординская
Аральский
село Саксаульский
867
Кызылординская
Аральский
разъезд 83 Тербенбес
868
Кызылординская
Аральский
разъезд 84 Кумсагиз
869
Кызылординская
Аральский
разъезд 82 Курылык
870
Кызылординская
Аральский
село Еримбетжага
871
Кызылординская
Аральский
село Акеспе
872
Кызылординская
Аральский
село Жаланаш
873
Кызылординская
Аральский
село Тастубек
874
Кызылординская
Жалагашский
село Аккум
875
Кызылординская
Жалагашский
село Есет батыр
876
Кызылординская
Жалагашский
село Енбек
877
Кызылординская
Жалагашский
село Жанадарья

819
Батыс Қазақстан
Тасқала
Мереке ауылы
820
Батыс Қазақстан
Казталов
Аққурай ауылы
821
Батыс Қазақстан
Тасқала
Қалмақ ауылы
822
Батыс Қазақстан
Казталов
Мереке ауылы
823
Батыс Қазақстан
Казталов
Hұрсай ауылы
824
Батыс Қазақстан
Тасқала
Оян ауылы
825
Батыс Қазақстан
Тасқала
Қисықсай ауылы
826
Батыс Қазақстан
Тасқала
Кеңжайлау ауылы
827
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Жаңажол ауылы
828
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Үшқұдық ауылы
829
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Алғабас ауылы
830
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Переметное ауылы
831
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Поливное ауылы
832
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Зеленое ауылы
833
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Атамекен ауылы
834
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Калининское ауылы
835
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Қаражар ауылы
836
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Hовенькое ауылы
837
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау
Ардақ ауылы
838
Батыс Қазақстан
Тасқала
Достық ауылы
839
Батыс Қазақстан
Ақжайық
Бұлан ауылы
840
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Хан ордасы ауылы
841
Батыс Қазақстан
Бөкейорда
Қарасу ауылы
842
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Чинарево ауылы
843
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Кирсаново ауылы
844
Батыс Қазақстан
Тасқала
Жігер ауылы
845
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Бейбітшілік ауылы
846
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Сырым батыр ауылы
847
Батыс Қазақстан
Бәйтерек
Чапурино ауылы
848
Қызылорда
Арал
Абай ауылы
849
Қызылорда
Арал
Ақбай ауылы
850
Қызылорда
Арал
Бекбауыл станциясы
851
Қызылорда
Арал
Аққұлақ ауылы
852
Қызылорда
Арал
Аманөткел ауылы
853
Қызылорда
Арал
Жаңақұрылыс ауылы
854
Қызылорда
Арал
Хан ауылы
855
Қызылорда
Арал
Бөген ауылы
856
Қызылорда
Арал
Қаратерең ауылы
857
Қызылорда
Арал
Қарашалаң ауылы
858
Қызылорда
Арал
Тастақ ауылы
859
Қызылорда
Арал
Жаңақоныс ауылы
860
Қызылорда
Арал
Райым ауылы
861
Қызылорда
Арал
Ескіұра ауылы
862
Қызылорда
Арал
Құмбазар ауылы
863
Қызылорда
Арал
Қызылжар ауылы
864
Қызылорда
Арал
Шөмішкөл ауылы
865
Қызылорда
Арал
Ақшатау ауылы
866
Қызылорда
Арал
Сексеуіл ауылы
867
Қызылорда
Арал
83 разъезд Тербенбес
868
Қызылорда
Арал
84 разъезд Құмсағыз
869
Қызылорда
Арал
82 разъезд Құрылық
870
Қызылорда
Арал
Ерімбетжаға ауылы
871
Қызылорда
Арал
Ақеспе ауылы
872
Қызылорда
Арал
Жалаңаш ауылы
873
Қызылорда
Арал
Тастүбек ауылы
874
Қызылорда
Жалағаш
Аққұм ауылы
875
Қызылорда
Жалағаш
Есет батыр ауылы
876
Қызылорда
Жалағаш
Еңбек ауылы
877
Қызылорда
Жалағаш
Жаңадария ауылы

878
Кызылординская
Жалагашский
село Аксу
879
Кызылординская
Жалагашский
село Жалагаш
880
Кызылординская
Жалагашский
село Далдабай
881
Кызылординская
Жалагашский
село имени Бухарбай батыра
882
Кызылординская
Жалагашский
село Каракеткен
883
Кызылординская
Жалагашский
село Тан
884
Кызылординская
Жалагашский
село Шаменов
885
Кызылординская
Жалагашский
село Жанаконыс
886
Кызылординская
Казалинский
село Майдаколь
887
Кызылординская
Казалинский
село Аранды
888
Кызылординская
Казалинский
село Бекарыстан би
889
Кызылординская
Казалинский
село Туктибаев
890
Кызылординская
Казалинский
село Лакалы
891
Кызылординская
Казалинский
село Тасоткель
892
Кызылординская
Казалинский
село Бозколь
893
Кызылординская
Казалинский
село Каукей
894
Кызылординская
Казалинский
село Тасарык
895
Кызылординская
Сырдарьинский
село Айдарлы
896
Кызылординская
Сырдарьинский
село Жетиколь
897
Кызылординская
Сырдарьинский
село Акжарма
898
Кызылординская
Сырдарьинский
Село имени Калжан Ахуна
899
Кызылординская
Сырдарьинский
село Сейфуллин
900
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Веселовка
901
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Заречное
902
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Феклистовка
903
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Северное
904
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аршаты
905
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Аккайнар
906
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Шынгыстай
907
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Акмарал
908
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кайынды
909
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Енбек
910
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Белкарагай
911
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кызылжулдыз
912
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Жана-Ульга
913
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Кабырга
914
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Шубаркайын
915
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Карой
916
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Бугумуюз
917
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Тоскаин
918
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Акжайлау
919
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Койтас
920
Восточно-Казахстанская
Курчумский
село Кайнарлы
921
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Бутаково
922
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Лесное
923
Восточно-Казахстанская
Риддер
Разъезд 71
924
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Поперечное
925
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Привольное
926
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Митрофановка
927
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
станция Рулиха
928
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Михайловка
929
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Рулиха
930
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский
село Кандыковка
931
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Каменный Карьер

878
Қызылорда
Жалағаш
Ақсу ауылы
879
Қызылорда
Жалағаш
Жалағаш ауылы
880
Қызылорда
Жалағаш
Далдабай ауылы
881
Қызылорда
Жалағаш
Бұқарбай батыр атындағы ауыл
882
Қызылорда
Жалағаш
Қаракеткен ауылы
883
Қызылорда
Жалағаш
Таң ауылы
884
Қызылорда
Жалағаш
Шәменов ауылы
885
Қызылорда
Жалағаш
Жаңақоныс ауылы
886
Қызылорда
Қазалы
Майдакөл ауылы
887
Қызылорда
Қазалы
Аранды ауылы
888
Қызылорда
Қазалы
Бекарыстан би ауылы
889
Қызылорда
Қазалы
Түктібаев ауылы
890
Қызылорда
Қазалы
Лақалы ауылы
891
Қызылорда
Қазалы
Тасөткел ауылы
892
Қызылорда
Қазалы
Бозкөл ауылы
893
Қызылорда
Қазалы
Кәукей ауылы
894
Қызылорда
Қазалы
Тасарық ауылы
895
Қызылорда
Сырдария
Айдарлы ауылы
896
Қызылорда
Сырдария
Жетікөл ауылы
897
Қызылорда
Сырдария
Ақжарма ауылы
898
Қызылорда
Сырдария
Қалжан Ахун атындағы ауыл
899
Қызылорда
Сырдария
Сейфуллин ауылы
900
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Веселовка ауылы
901
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Заречное ауылы
902
Шығыс Қазақстан
Алтай
Феклистовка ауылы
903
Шығыс Қазақстан
Алтай
Северное ауылы
904
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аршаты ауылы
905
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Аққайнар ауылы
906
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Шыңғыстай ауылы
907
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Ақмарал ауылы
908
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қайыңды ауылы
909
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Еңбек ауылы
910
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Белкарағай ауылы
911
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қызылжұлдыз ауылы
912
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Жаңа Үлгі ауылы
913
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Қабырға ауылы
914
Шығыс Қазақстан
Самар
Шұбарқайың ауылы
915
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қараой ауылы
916
Шығыс Қазақстан
Күршім
Бұғымүйіз ауылы
917
Шығыс Қазақстан
Күршім
Төсқайың ауылы
918
Шығыс Қазақстан
Күршім
Ақжайлау ауылы
919
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қойтас ауылы
920
Шығыс Қазақстан
Күршім
Қайнарлы ауылы
921
Шығыс Қазақстан
Риддер
Бутаково ауылы
922
Шығыс Қазақстан
Риддер
Лесное ауылы
923
Шығыс Қазақстан
Риддер
71 разъезд
924
Шығыс Қазақстан
Риддер
Поперечное ауылы
925
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Привольное ауылы
926
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Митрофановка ауылы
927
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха станциясы
928
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Михайловка ауылы
929
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Рулиха ауылы
930
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха
Кандыковка ауылы
931
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Каменный Карьер ауылы

932
Восточно-Казахстанская
Глубоковский
село Hовая Ульба
933
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Березовка
934
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Чиркаин
935
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Ермаковка
936
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Бородино
937
Восточно-Казахстанская
Алтай
село Hикольск
938
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Бесюй
939
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский
село Hовополяковка
940
Восточно-Казахстанская
Кокпектинский
село Каргалы
941
Восточно-Казахстанская
Самарский
село Раздольное
942
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Баяш Утепов
943
Восточно-Казахстанская
Уланский
село Изгутты Айтыков
944
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
село Hово-Троицкое

932
Шығыс Қазақстан
Глубокое
Жаңаүлбі ауылы
933
Шығыс Қазақстан
Алтай
Березовка ауылы
934
Шығыс Қазақстан
Алтай
Шірікқайың ауылы
935
Шығыс Қазақстан
Алтай
Ермаковка ауылы
936
Шығыс Қазақстан
Алтай
Бородино ауылы
937
Шығыс Қазақстан
Алтай
Hикольск ауылы
938
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Бесүй ауылы
939
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай
Hовополяковка ауылы
940
Шығыс Қазақстан
Көкпекті
Карғалы ауылы
941
Шығыс Қазақстан
Самар
Раздольное ауылы
942
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Баяш Өтепов ауылы
943
Шығыс Қазақстан
Ұлан
Ізғұтты Айтықов ауылы
944
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Hово-Троицкое ауылы