Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных в области жилищного фонда
Приказ и.о. Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 11 июня 2024 года № 217. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2024 года № 34520
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Форму предназначенную для сбора административных данных о доле объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Форму предназначенную для сбора административных данных о деятельности жилищной инспекции по контролю органов управления объекта кондоминиума по сохранению и надлежащей эксплуатации жилищного фонда согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Форму предназначенную для сбора административных данных о количестве аварийных домов согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Комитету по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
А. Бейспеков
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
1 Приложение к приказу
Исполняющего обязанности
министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 11 июня 2024 года № 217
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mps.gov.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения о доле объектов
кондоминиума, требующих капитального ремонта".
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение
наименования формы): № 1-TKP.
Периодичность: полугодовая.
Отчетный период: полугодие 202_ год.
Круг лиц представляющих информацию: местные исполнительные органы областей,
городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов
районного значения.
Срок представления формы административных данных:
Местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного
значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского
значения и столицы не позднее 15 числа января и июля года, следующего за отчетным;
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения
и столицы не позднее 20 числа января и июля года, следующего за отчетным.
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Многоквартирный жилой фонд
Из них многоквартирные жилые дома требующие проведения капитального ремонта
Доля многоквартирных жилых домов требующих ремонт, %
Общая площадь многоквартирных жилых домов (тысяча квадратных метров)
Количество многоквартирных жилых домов (единица)
Общая площадь многоквартирных жилых домов ( тысяча квадратных метров )
Количество многоквартирных жилых домов (единица)
% (метр квадрат)
% (единица)
1
2
3
4
5
6
Наименование __________________________________
_______________________________________________
Адрес ____________________
__________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель ___________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
__________________________
подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
______________________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
__________________________
подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме предназначенной
для сбора административных
данных
"Сведения о доле объектов
кондоминиума, требующих
капитального ремонта"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Сведения о доле объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта"

Тұрғын үй қоры саласында әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің м.а. 2024 жылғы 11 маусымдағы № 217 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 19 маусымда № 34520 болып тіркелді
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бекітілсін:
1) осы бүйрықтың 1-қосымшасына сәйкес күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі туралы әкімшілік деректерді жинақтауға арналған нысандарды бекіту туралы;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес кондоминиум объектісін басқару органдарының тұрғын үй қорын сақтау және тиісті пайдалану жөніндегі қызметін бақылау бойынша тұрғын үй испекциясының қызметі туралы деректерді жинақтауға арналған нысандарды бекіту туралы;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес авариялық үйлердің саны туралы деректерді жинақтауға арналған нысандарды бекіту туралы.
2. Қазақстан Республикасы өндіріс және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті заңнамамен белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы өнерккәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін атқарушы
А. Бейспеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің міндетін
атқарушысының
2024 жылғы 11 маусымдағы
№ 217 Бұйрығына
1 қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.mps.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі туралы мәліметтер".
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): № 1-TKP.
Кезеңділік: жартыжылдық.
Есепті кезең: 202_ ж. Жартыжылдық.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі:
Аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтары және 15 шілдесінен кешіктірмей;
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Көп пәтерлі тұрғын үй қоры
Оның ішінде күрделі жөндеу жүргізуді қажет ететін Көп пәтерлі тұрғын үйлер
Жөндеу қажет ететін көп пәтерлі тұрғын үйлердің үлесі, %
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің жалпы алаңы (мың шаршы метр)
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің саны (бірлік)
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің жалпы алаңы (мың шаршы метр )
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің саны (бірлік)
% (шаршы метр)
% (бірлік)
1
2
3
4
5
6
Атауы __________________________________________
________________________________________________
Мекенжайы ______________________
_________________________________
Телефоны _______________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________
Орындаушы _____________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
__________________ қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________________ қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Күрделі жөндеуді талап ететін
кондоминиум объектілерінің
үлесі туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді
жинауға арналған
нысанға қосымша
"Күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналган нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о доле объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Форма подписывается руководителем, либо лицом, исполняющим его обязанности, с указанием его фамилии и инициалов.
4. Форма предоставляется не позднее 20 числа января и июня года, следующего за отчетным.
5. Форма заполняется на государственном и русском языках.
6. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 формы указывается порядковый номер;
в графе 2 указывается наименование областей и городов Республики Казахстан;
в графе 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов (КАТО);
графа 4 "Многоквартирный жилой фонд" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 "Общая площадь многоквартирных жилых домов (далее МЖД) (тысяча квадратных метров)" указывается общая площадь в метр квадрат МЖД по региону;
в разделе 2 "Количество МЖД (единица)" указывается общее количество МЖД по региону.
графа 5 "Многоквартирные жилые дома требующие проведения капитального ремонта" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 "Общая площадь МЖД (тысяча квадратных метров)" указывается площадь в метр квадрат МЖД требующих проведения капитального ремонта;
в разделе 2 "Количество МЖД (единица)" указывается количество МЖД требующих проведения капитального ремонта.
графа 6 "Доля МЖД требующих ремонта, %" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 "Доля МЖД требующих капитального ремонта в % (метр квадрат)" указывается доля, требующих капитального ремонта по площади МЖД по отношению к общей площади МЖД (графа 5/графа 2)* 100;
в разделе 2 "Доля МЖД требующих капитального ремонта в % (единица)" указывается доля, требующих капитального ремонта по количеству МЖД по отношению к общему количеству МЖД (графа 5/графа 2) *100.
2 Приложение к приказу
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mps.gov.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения о деятельности
жилищной инспекции по контролю органов управления объекта кондоминиума
по сохранению и надлежащей эксплуатации жилищного фонда".
Индекс формы административных данных
(краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): № 1-ЖИ.
Периодичность: полугодовая.
Отчетный период: полугодие 202_ год.
Круг лиц представляющих информацию: местные исполнительные органы областей,
городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов
районного значения.
Срок представления формы административных данных:
Местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного
значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского
значения и столицы не позднее 15 числа января и июля года, следующего за отчетным;
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения
и столицы не позднее 20 числа января и июля года, следующего за отчетным.
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Количество многоквартирных жилых домов, в единицах
Количество инспекторов
Количество многоквартирных жилых домов охваченных проверками
Количество проверок в отношении органа управления объектом кондоминиума за отчетный квартал
В том числе

1. Осы түсіндірме "Күрделі жөндеуді талап ететін кондоминиум объектілерінің үлесі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысанға басшы не оның міндетін атқарушы адам тегін және аты-жөнін көрсете отырып қол қояды.
4. Нысан есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтар және маусымынан кешіктірілмей ұсынылады.
5. Нысан мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады.
6. Нысан мынадай түрде толтырылады:
нысаннын 1-бағанында реттік нөмір көрсетіледі;
2-бағанда Қазақстан Республикасы облыстарының және қалалардың атаулары көрсетіледі;
3-бағанда әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің (ӘАОЖ) коды көрсетіледі;
"Көп пәтерлі тұрғын үй қоры" деген 4-баған 2 бөлімнен тұрады:
"Көп пәтерлі тұрғын үйлердің (бұдан әрі - КПТҮ) жалпы алаңы (мың шаршы метр)" деген 1-бөлімде өңір бойынша КПТҮ жалпы алаңы шаршы метрде көрсетіледі;
"KПTY саны (бірлік)" деген 2-бөлімде өңір бойынша КПТҮ жалпы саны көрсетіледі.
"Онын ішінде күрделі жөндеу жургізуді қажет ететін көп пәтерлі тұрғын үйлер" деген 5-баған 2 бөлімнен турады:
"KПTY жалпы алаңы (мың шаршы метр)" деген 1-бөлімде курделі жөндеу жургізуді қажет ететін KПTY жалпы алаңы шаршы метрде көрсетіледі;
"КПТҮ саны (бірлік)" деген 2-бөлімде күрделі жөндеу жургізуді қажет ететін КПТҮ-ның жалпы саны көрсетіледі.
"Жөндеуді қажет ететін KПTY үлесі, %" деген 6-баған 2 бөлімнен турады:
"Жөндеуді қажет ететін KПTY үлесі, % (м)" деген 1-бөлімде күрделі жөндеу жүргізуді қажет ететін КПТҮ-ның алаңы бойынша КТ үлесі (баған 5/баған 2) * 100 жалпы алаңға қатысты көрсетіледі;
"Жөндеуді қажет ететін KПTY үлесі, % (бірлік)" деген 2-бөлімде күрделі жөндеу жургізуді қажет ететін КПТУ саны бойынша КПТҮ үлесі (5 баған / 2 баған) * 100 жалпы санына қатысты көрсетіледі.
Бұйрығына 2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.mps.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Кондоминиум объектісін басқару органдарының тұрғын үй қорын сақтау және тиісті пайдалану жөніндегі қызметін бақылау бойынша тұрғын үй инспекциясының қызметі туралы мәліметтер".
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): № 1-ЖИ.
Кезеңділік: жартыжылдық.
Есепті кезең: 202_ ж. Жартыжылдық.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі:
Аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есепті кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтары және 15 шілдесінен кешіктірмей;
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Көп пәтерлі тұрғын үйлердің саны (бірлік)
Инспекторлардың саны
Тексерімен қамтылған көп пәтерлі тұрғын үйлердің саны
Кондоминиум объектісін басқару органға қатысты есептік кезеңдегі тексеру саны
Соның ішінде

Количество предписаний выданных согласно пункту 5 и пункту 6 статьи 320 Кодекса об административных нарушениях
Плановых
Внеплановых
Нарушение органом управления объектом кондоминиума сроков открытия текущих и (или) сберегательных счетов на объект кондоминиума в банках второго уровня в случаях, предусмотренных жилищным законодательством
Нарушение органом управления объектом кондоминиума сроков представления ежеквартального отчета по управлению объектом кондоминиума
1
2
3
4
5
6
7
8
Наименование _____________________________
__________________________________________
Адрес ______________________
____________________________
Телефон __________________________________
Адрес электронной почты ___________________
Исполнитель ______________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
____________________________
подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
__________________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
____________________________
подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных
"Сведения о деятельности
жилищной инспекции
по контролю органов
управления объекта
кондоминиума по сохранению
и надлежащей эксплуатации
жилищного фонда"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о деятельности жилищной инспекции по контролю органов управления объекта кондоминиума по сохранению и надлежащей эксплуатации жилищного фонда"
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о деятельности жилищной инспекции по контролю органов управления объекта кондоминиума по сохранению и надлежащей эксплуатации жилищного фонда" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается наименование региона;
в графе 2 указывается код классификатора административно-территориальных объектов;
в графе 3 указывается количество многоквартирных жилых домов, (далее - МЖД) всего единиц.;
в графе 4 указывается количество инспекторов по региону;
в графе 5 указывается количество МЖД охваченных проверками;
в графе 6 указывается количество проверок в отношении органа управления объектом кондоминиума за полугодие;

“Әкімшілік құқық бұзушылық туралы” Кодекстің 320-бабының 5 және 6-тармақтарына сәйкес берілген нұсқамалардың саны
жоспарлы
Жоспардан тыс
Кондоминиум объектісін басқару органының тұрғын үй заңнамасында көзделген жағдайларда, екінші деңгейдегі банктерге кондоминиум объектісіне арналған ағымдағы және (немесе) жинақ шоттарын ашу мерзімдерін бұзуы
Кондоминиум объектісін басқару органының кондоминиум объектісін басқару жөніндегі тоқсан сайынғы есеп беру мерзімдерін бұзуы
1
2
3
4
5
6
7
8
Атауы __________________________________________
________________________________________________
Мекенжайы ______________________
_________________________________
Телефоны _______________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________
Орындаушы _____________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
__________________ қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________________ қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Кондоминиум объектісін
басқару органдарының тұрғын
үй қорын сақтау және тиісті
пайдалану жөніндегі қызметін
бақылау бойынша тұрғын үй
инспекциясының қызметі
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Кондоминиум объектісін басқару органдарының тұрғын үй қорын сақтау және тиісті пайдалану жөніндегі қызметін бақылау бойынша тұрғын үй инспекциясының қызметі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Осы түсіндірме "Кондоминиум объектісін басқару органдарының тұрғын үй қорын сақтау және тиісті пайдалану жөніндегі қызметін бақылау бойынша тұрғын үй инспекциясының қызметі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысан былай толтырылады:
1-бағанда өңірлердің атауы көрсетіледі;
2-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеушінің коды көрсетіледі;
3-бағанда көп пәтерлі тұрғын үйлер (бұдан әрі - КПТҮ), жалпы бірлік көрсетіледі;
4-бағанда өңірлер бойынша инспекторлардың саны көрсетіледі;
5-бағанда тексерумен қамтылған КПТҮ саны көрсетіледі;
6-бағанда кондоминиум объектісін басқару органына қатысты жартыжылдықтағы тексерулер саны көрсетіледі;

графа 7 "В том числе" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 указывается количество плановых проверок;
в разделе 2 указывается количество внеплановых проверок;
графа 8 "Количество предписаний выданных согласно пункту 5 и пункту 6 статьи 320 Кодекса об административных нарушениях" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 указывается количество предписаний выданных за нарушение органом управления объектом кондоминиума сроков открытия текущих и (или) сберегательных счетов на объект кондоминиума в банках второго уровня в случаях, предусмотренных жилищным законодательством;
в разделе 2 указывается количество предписаний выданных за нарушение органом управления объектом кондоминиума сроков представления ежеквартального отчета по управлению объектом кондоминиума.
3 Приложение к приказу
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Представляется: в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.mps.gov.kz
Наименование формы административных данных: "Сведения о количестве аварийных домов".
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение
наименования формы): № 1-АвД.
Периодичность: полугодовая.
Отчетный период: полугодие 202_ год.
Круг лиц представляющих информацию: местные исполнительные органы областей,
городов республиканского значения, столицы, городов областного значения, городов
районного значения.
Срок представления формы административных данных:
Местные исполнительные органы городов районного значения, городов областного
значения в местные исполнительные органы областей, городов республиканского
значения и столицы не позднее 15 числа января и июля года, следующего за отчетным;
Местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения
и столицы не позднее 20 числа января и июля года, следующего за отчетным.
Наименование области, городов республиканского значения и столицы
Код классификатора административно-территориальных объектов
Всего аварийных домов
Тысяча квадратных метров
В том числе:
Бесхозяйные дома
С переселением граждан
Всего количество домов
Тысяча квадратных метров
Всего количество домов
Тысяча квадратных метров
1
2
3
4
5
Наименование
__________________________________
__________________________________
Адрес ______________________
____________________________
Телефон _______________________________________
Адрес электронной почты ________________________
Исполнитель
___________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
____________________________
подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________
Фамилия, имя, отчество при его наличии
____________________________
подпись
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных
"Сведения о количестве
аварийных домов"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о количестве аварийных домов"

"оның ішінде" деген 7-баған 2 бөлімді қамтиды:
1-бағанда жоспарланған тексеру саны көрсетіледі;
2-бағанда жоспардан тыс тексеру саны көрсетіледі
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодекстін 320-бабынын 5 және 6-тармақтарына сәйкес нұсқамалардың саны" деген 8-баған 2 бөлімді камтиды:
1-бағанда кондоминиум объектісін басқару органының тұрғын үй заңнамасында көзделген жағдайларда, екінші деңгейдегі банктерде кондоминиум объектісіне арналған ағымдағы және (немесе) жинақ шоттарын ашу мерзімдерін бұзу нұсқамаларының саны көрсетіледі;
2-бағанда кондоминиум объектісін басқару органының кондоминиум объектісін баскару жөніндегі тоқсан сайынғы есеп беру мерзімдерін бұзу нұсқамаларының саны көрсетіледі
Бұйрығына 3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.mps.gov.kz
Әкімшілік дереккөздер нысанының атауы: "Авариялық үйлердің саны туралы мәліметтер"
Әкімшілік дереккөздер нысанының индексі (нысан атауының әріптік-сандық қысқаша көрінісі): № 1-АвД.
Кезеңділік: жартыжылдық.
Есепті кезең: 202_ ж. жартыжылдық.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі:
Аудандық маңызы бар қалалардың, облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына есеп кезеңнен кейінгі жылдың 15 қаңтары және 15 шілдесінен кешіктірмей;
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдары есепті кезеңнен кейінгі жылдың 20 қаңтарынан кешіктірмей жібереді.
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды
Апатты үйлердің саны
Мың шаршы метр
Оның ішінде:
иесіз
Азаматтарды көшірумен
Үйлердің барлық саны
Мың шаршы метр
Үйлердің барлық саны
Мың шаршы метр
1
2
3
4
5
Атауы __________________________________________
________________________________________________
Мекенжайы ______________________
_________________________________
Телефоны _______________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________
Орындаушы _____________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
__________________ қолы, телефоны
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
________________________________________________
Тегі, аты және әкісінің аты бар болған жағдайда
___________________________ қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Авариялық үйлердің саны
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Авариялық үйлердің саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша тусініктеме

1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о доле объектов кондоминиума, требующих капитального ремонта" (далее – Форма).
2. Форма заполняется соответствующими управлениями местных исполнительных органов областей, городов республиканского значения, столицы и представляется в Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 указывается порядковый номер;
в графе 2 "Наименование региона" указывается наименование региона;
в графе 3 указывается код классификатора административно-территориальных объектов;
графа 4 "Всего аварийных домов" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 "всего количество домов" - указывается количество домов
всего аварийных домов;
в разделе 2 "Тысяча квадратных метров" - указывается общая площадь аварийных домов;
графа 5 "В том числе" включает в себя 2 раздела:
в разделе 1 "Бесхозяйные" - указывается количество бесхозяйных аварийных домов подлежащих сносу, которая в свою очередь содержит подразделы:
1) всего количество домов;
2) тысяча квадратных метров;
в разделе 2 "С переселением граждан" - указывается количество с переселением граждан аварийных домов подлежащих сносу, которая в свою очередь содержит подразделы:
1) всего количество домов;
2) тысяча квадратных метров;

1. Осы түсіндірме "Авариялық үйлердің саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды (бұдан әрі – нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының тиісті басқармалары толтырады және Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетіне ұсынады.
3. Нысан былай толтырылады:
Нысаннын 1-бағанында реттік нөмір көрсетіледі;
"Өңірлердің атауы" деген 2-бағанда өңірдің атауы көрсетіледі;
3-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің коды көрсетіледі;
"Барлығы авариялық үйлер" деген 4-баған 2 бөлімнен турады:
"Үйлердің барлық саны" деген 1-бөлімде барлық авариялық үйлердің саны керсетіледі;
"Мың шаршы метр" деген 2-бөлімде авариялық уйлердің жалпы алаңы көрсетіледі;
"оның ішінде:" деген 5-баған 2 бөлімнен турады:
"иесіз" деген 1-бөлімде бұзуға жататын иесіз авариялық үйлердің саны көрсетіледі, ол мынадай кіші бөлімдерді қамтиды:
1) үйлердің барлық саны;
2) Мың шаршы метр;
"азаматтарды көшірумен" деген 2-бөлімде бұзуға жататын авариялық үйлерден көшірілетін азаматтардың саны көрсетіледі, ол мынадай кіші бөлімдерді қамтиды:
1) үйлердің барлық саны;
2) Мың шаршы метр.