пункты 116 и 117 изложить в следующей редакции:
"116. Акты и поручения Президента Республики Казахстан, Премьер-Министра и Правительства Республики Казахстан, поручения руководства Правительства Республики Казахстан, Руководителя Аппарата Правительства и его заместителей ставятся на следующие виды контроля:
1) срочный – с пометками: "весьма срочно" – в течение трех рабочих дней со дня поступления поручения, "срочно", "ускорить" – до десяти рабочих дней, если иное не установлено соответствующим поручением;
2) краткосрочный контроль – от десяти рабочих дней до одного месяца, если иное не установлено соответствующим поручением;
3) среднесрочный контроль – от одного до шести месяцев, если иное не установлено соответствующим поручением;
4) долгосрочный контроль – свыше шести месяцев, если иное не установлено соответствующим поручением.
117. Сроки исполнения протокольных поручений, содержащихся в протоколах заседаний Правительства Республики Казахстан и совещаний Президента, руководства Правительства Республики Казахстан и Руководителя Аппарата Правительства Республики Казахстан, исчисляются со дня поступления поручения в государственный орган (организацию).
В том случае, если на заседании (совещании) был назван срок исполнения конкретного поручения, то соответствующие государственные органы (в том числе должностные лица, непосредственно присутствовавшие на совещании, докладывают первому руководителю государственного органа о соответствующих поручениях для организации их исполнения), в адрес которых было дано поручение, и представители которых присутствовали на заседании (совещании), приступают к исполнению поручений сразу после заседания (совещания), не дожидаясь поступления к ним протокола заседания (совещания).";
в пункт 118 вносится изменение на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
дополнить пунктами 120-1 и 120-2 следующего содержания:
"120-1. Снятие с контроля пунктов актов и поручений Президента Республики Казахстан осуществляется Президентом или Руководителем Администрации Президента на основании:
1) по предложению государственного органа-исполнителя (организации) на основании экспертного заключения структурного подразделения Администрации Президента либо его согласия, оформленного визами ответственных должностных лиц Администрации Президента;
2) на основании экспертного заключения структурного подразделения Администрации Президента по итогам проверок Администрации Президента с выездом на место, а также проведенных ревизий и иных форм документальной проверки.

116 және 117-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"116. Қазақстан Республикасы Президентінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің және Үкіметінің актілері мен тапсырмалары, Қазақстан Республикасы Үкіметі басшылығының, Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппараты Басшысының және оның орынбасарларының тапсырмалары бақылаудың мынадай түрлеріне қойылады:
1) шұғыл – "өте шұғыл" деген белгісі бар – тапсырма келіп түскен күннен бастап үш жұмыс күні ішінде, "шұғыл", "жеделдетілсін" – егер тиісті тапсырмада өзгеше белгіленбесе, он жұмыс күніне дейін;
2) қысқа мерзімді бақылау – егер тиісті тапсырмада өзгеше белгіленбесе, он жұмыс күнінен бір айға дейін;
3) орта мерзімді бақылау – егер тиісті тапсырмада өзгеше белгіленбесе, бір айдан алты айға дейін;
4) ұзақ мерзімді бақылау – егер тиісті тапсырмада өзгеше белгіленбесе, алты айдан астам.
117. Қазақстан Республикасының Үкіметі отырыстарының және Президенттің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің басшылығы және Қазақстан Республикасы Үкіметі Аппаратының Басшысы кеңестерінің хаттамаларында қамтылған хаттамалық тапсырмаларды орындау мерзімдері тапсырмалар мемлекеттік органға (ұйымға) келіп түскен күннен бастап есептеледі.
Егер отырыста (кеңесте) нақты тапсырманы орындау мерзімі аталған жағдайда, онда өз атына тапсырма берілген және өкілдері отырысқа (кеңеске) қатысқан тиісті мемлекеттік органдар (оның ішінде кеңеске тікелей қатысқан лауазымды тұлғалар мемлекеттік органның бірінші басшысына олардың орындалуын ұйымдастыру үшін тиісті тапсырмалар туралы баяндайды) өздеріне отырыс (кеңес) хаттамасының түсуін күтпей, отырыстан (кеңестен) кейін тапсырмаларды орындауға кіріседі.";
118-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
118. Құжаттардың орындалуын бақылау мәселенің мәні бойынша құрылымдық бөлімшелердің басшыларына немесе лауазымды адамдарға жүктеледі.";
мынадай мазмұндағы 120-1 және 120-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"120-1. Қазақстан Республикасы Президенті актілерінің және тапсырмаларының тармақтарын бақылаудан алуды Президент немесе Президент Әкімшілігінің Басшысы:
1) орындаушы мемлекеттік органның (ұйымның) ұсынысы бойынша Президент Әкімшілігі құрылымдық бөлімшесінің сараптамалық қорытындысы не оның Президент Әкімшілігінің жауапты лауазымды адамдарының визаларымен ресімделген келісімі негізінде;
2) Президент Әкімшілігінің жергілікті жерге барып тексерулерінің, сондай-ақ жүргізілген ревизиялар мен құжаттамалық тексерудің өзге нысандарының қорытындылары бойынша Президент Әкімшілігі құрылымдық бөлімшесінің сараптамалық қорытындысы негізінде жүзеге асырады.

приложение 7 к настоящим Правилам изложить в редакции согласно приложению 1;
приложение 10 к настоящим Правилам изложить в редакции согласно приложению 2;
приложение 11 к настоящим Правилам изложить в редакции согласно приложению 3;
приложение 12 к настоящим Правилам изложить в редакции согласно приложению 4.
2. Комитету архивов, документации и книжного дела Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
А. Балаева
Согласован
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Согласован
Генеральная Прокуратура
Республики Казахстан
Согласован
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Согласован
Министерство науки и
высшего образования
Республики Казахстан
Согласован
Высшая аудиторская палата
Республики Казахстан
Согласован
Аппарат Высшего Судебного
Совета Республики Казахстан
Согласован
Верховный Суд
Республики Казахстан
Согласован
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
Согласован
Министерство труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Согласован
Конституционный Суд
Республики Казахстан
Согласован
Министерство транспорта
Республики Казахстан
Согласован
Министерство финансов
Республики Казахстан
Согласован
Агентство Республики Казахстан
по финансовому мониторингу
Согласован
Агентство Республики Казахстан
по регулированию и развитию
финансового рынка
Согласован
Министерство обороны
Республики Казахстан
Согласован
Служба государственной охраны
Республики Казахстан
Согласован
Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы
Согласован
Министерство просвещения
Республики Казахстан
Согласован
Министерство промышленности
строительства
Республики Казахстан
Согласован
Архив Президента
Республики Казахстан
Согласован
Управление делами Президента
Республики Казахстан
Согласован
Министерство торговли
и интеграции
Республики Казахстан
Согласован
Агентство Республики Казахстан
по стратегическому планированию и
реформам
Согласован
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Согласован
Министерство водных ресурсов
и ирригации
Республики Казахстан
Согласован
Агентство Республики Казахстан
по противодействию коррупции
(Антикоррупционная служба)
Согласован
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
Согласован
Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Согласован
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
Согласован
Национальный банк
Республики Казахстан
Согласован
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Согласован
Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
Согласован
Министерство цифрового
развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Согласован
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
Согласован
Министерство экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
Согласован
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
от 23 июля 2024 года № 329-НҚ
Приложение 7
к Правилам документирования,
управления документацией
и использования систем
электронного документооборота
в государственных
и негосударственных организациях
Форма
Приказа
"ЖҮЙЕЛЕРДІ МОДЕЛЬДЕУДІҢ ҚАЗАҚСТАНДЫҚ ИНСТИТУТЫ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫ"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Товарищество с ограниченной ответственностью "ИНОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР
"КАЗАХСТАНСКИЙ ИНСТИТУТ МОДЕЛИРОВАНИЯ СИСТЕМ"
БҰЙРЫҚ ПРИКАЗ

осы Қағидаларға 7-қосымша 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы Қағидаларға 10-қосымша 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы Қағидаларға 11-қосымша 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы Қағидаларға 12-қосымша 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрілігінің Архив, құжаттама және кітап ісі комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Бас прокуратурасы
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Жоғары аудиторлық палатасы
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Жоғары Сот Кеңесінің аппараты
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Конституциялық Соты
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Көлік министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржылық мониторинг агенттігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қаржы нарығын реттеу және
дамыту агенттігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік күзет қызметі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Президентінің Архиві
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Президентінің Іс басқармасы
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігі
Келісілді
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары және
ирригация министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі (Сыбайлас
жемқорлыққа қарсы қызмет)
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық банкі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және
ақпарат министрі
2024 жылғы 23 шілдедегі
№ 329-НҚ Бұйрыққа
1- қосымшасына
Мемлекеттік және мемлекеттік
емес ұйымдарда құжаттама
жасау, құжаттаманы басқару
және электрондық құжат
айналымы жүйелерін пайдалану
қағидаларына
7-қосымша
Нысан
Бұйрық
"ЖҮЙЕЛЕРДІ МОДЕЛЬДЕУДІҢ ҚАЗАҚСТАНДЫҚ ИНСТИТУТЫ ИННОВАЦИЯЛЫҚ ОРТАЛЫҒЫ"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Товарищество с ограниченной ответственностью
"ИНОВАЦИОННЫЙ ЦЕНТР "КАЗАХСТАНСКИЙ ИНСТИТУТ МОДЕЛИРОВАНИЯ СИСТЕМ"
БҰЙРЫҚ
ПРИКАЗ

15 марта 2017 года
Астана қаласы
№ 51л/с
город Астана
По личному составу
1. ПРИНЯТЬ Ескендирова Еркебулан Амантаевича на должность главного менеджера маркетингового отдела с 15 марта 2017 года.
Основания: трудовой договор от 15 марта 2017года и п.1 статьи 22 Трудового Кодекса Республики Казахстан.
2. ПЕРЕВЕСТИ Зубареву Анастасию Викторовну старшего бухгалтера, на должность главного бухгалтера с 16 марта 2017 года.
Основания: дополнение к трудовому договору от 14 апреля 2016 года №28 и заявление Зубаревой А.В от 13 марта 2017 года.
3. РАСТОРГНУТЬ трудовой договор от 17 января 2015 года №15 с Керимовым Маратом Сериковичем с 15 марта 2017 года в соответствии с статьи 49 Трудового Кодекса Республики Казахстан.
Основания: заявление Керимова М.С. от 14 марта 2017 года.
4. НАЛОЖИТЬ ДИСПИЦЛИНАРНОЕ ВЗЫСКАНИЕ Пазыловой Салтанат Абаевне, менеджеру проектного отдела.
Основание: докладная записка начальника проектного отдела Салова П.Г от 10 марта 2017 года и объяснительная записка Пазыловой С.А. от 12 марта 2017 года.
Генеральный директор подпись расшифровка подписи
Визы:
Ознакомлены:
Формат А4 (210Х297)
Приложение 2 к приказу
Приложение 10
к Правилам документирования,
управления документацией
и использования систем
электронного документооборота
в государственных
и негосударственных организациях
Форма
Справка
"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ АҚПАРАТ МИНИСТРЛІГІ"
АРХЕОГРАФИЯ ЖӘНЕ ДЕРЕКТАНУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
РЕСПУБЛИКАНСКОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ
"НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР АРХЕОГРАФИЯ И ИСТОЧНИКОВЕДЕНИЯ
МИНИСТЕРСТВО КУЛЬТУРЫ И ИНФОРМАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН"
АНЫҚТАМА СПРАВКА
15 октября 2017 года
Астана қаласы
№ 03-05/171
город Астана
Министерство культуры и
информации Республики Казахстан
О состоянии работы по подготовке информационного справочника "История Казахстана в зарубежных архивах (XVI-XX вв.)"
ТЕКСТ
Директор подпись Б. Конысбаева
Исп: К. Паримбекова
Тел.: 24-06-32
Формат А4 (210Х297)
Приложение 3 к приказу
Приложение 11
к Правилам документирования,
управления документацией
и использования систем
электронного документооборота
в государственных
и негосударственных организациях
Форма
Справка
"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ АҚПАРАТ МИНИСТРЛІГІ"
АРХЕОГРАФИЯ ЖӘНЕ ДЕРЕКТАНУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
РЕСПУБЛИКАНСКОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ
"НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР АРХЕОГРАФИЯ И ИСТОЧНИКОВЕДЕНИЯ
МИНИСТЕРСТВО КУЛЬТУРЫ И ИНФОРМАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН"
АНЫҚТАМА СПРАВКА
15 октября 2017 года
Астана қаласы
№ 03-05/171
город Астана
КСК "Егемен"
Аяпбергенова Кульжан Хайбулловна работает главным бухгалтером Национального центра археографии и источниковедения.
Директор подпись Б. Конысбаева
Исп: А. Закирова

2017 жылғы 15 наурыз
Астана қаласы
№51ж/қ
город Астана
Жеке құрам бойынша
1. Еркебұлан Амантайұлы Ескендіров маркетинг бөлімінің бас менеджері лауазымына 2017 жылғы 15 наурыздан бастап ҚАБЫЛДАНСЫН.
Негіз: 2017 жылғы 15 наурыздағы № 31 жеке еңбек шарты және Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 22 бабының 1-тармағы.
2. Анастасия Викторовна Зубарева 2017 жылғы 16 наурыздан бастап аға бухгалтер лауазымынан бас бухгалтер лауазымына АУЫСТЫРЫЛСЫН.
Негіз: 2016 жылғы 14 сәуірдегі №28 жеке еңбек шартына қосымша және 2017жылғы 13 наурыздағы А.В. Зубареваның өтініші
3. Марат Серікұлы Керімовпен 2015 жылғы 17 қаңтардағы №15 еңбек шарты 2017 жылғы 15 наурыздан бастап Қазақстан Республикасы Еңбек Кодексінің 49 бабына сәйкес БҰЗЫЛСЫН.
Негіз: М.С. Керімовтің 2017 жылғы 14 наурыздағы өтініші.
4. Жобалау бөлімінің менеджері Салтанат Абайқызы Пазыловаға ТӘРТІПТІК ЖАЗА ҚОЛДАНЫЛСЫН.
Негіз: жобалау бөлімінің бастығы П.Г. Салованың 2017 жылғы 10 наурыздағы баяндамалық жазбасы және 2017 жылғы 12 наурыздағы С.А. Пазылованың түсініктеме жазбасы.
Бас директор             қолы                   қолтаңбаның толық жазылуы
Қолбелгілер:
Таныстырылды:
А4 (210Х297) форматы
Бұйрыққа
2- қосымшасына
Мемлекеттік және мемлекеттік
емес ұйымдарда құжаттама
жасау, құжаттаманы басқару
және электрондық құжат
айналымы жүйелерін
пайдалану қағидаларына
10-қосымша
Нысан
Анықтама
"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ АҚПАРАТ МИНИСТРЛІГІ"
АРХЕОГРАФИЯ ЖӘНЕ ДЕРЕКТАНУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
РЕСПУБЛИКАНСКОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ
"НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР АРХЕОГРАФИЯ И ИСТОЧНИКОВЕДЕНИЯ
МИНИСТЕРСТВО КУЛЬТУРЫ И ИНФОРМАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН"
АНЫҚТАМА
СПРАВКА
2017 жылғы 15 қазан
Астана қаласы
№ 03-05/171
город Астана
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрлігі
Шетел архивіндегі
Қазақстан тарихы (XVI-XXғғ.)"
ақпараттық анықтамалығын
дайындау жөніндегі жұмыстың жай-күйі туралы
МӘТІН
Директор                   қолы                   Б. Қонысбаева
Орынд: К. Пәрімбекова
Тел.: 24-06-32
А4 (210Х297) форматы
Бұйрыққа
3- қосымшасына
Мемлекеттік және мемлекеттік
емес ұйымдарда құжаттама
жасау, құжаттаманы басқару
және электрондық құжат
айналымы жүйелерін
пайдалану қағидаларына
11-қосымша
Нысан
Анықтама
"ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МӘДЕНИЕТ ЖӘНЕ АҚПАРАТ МИНИСТРЛІГІ"
АРХЕОГРАФИЯ ЖӘНЕ ДЕРЕКТАНУ ҰЛТТЫҚ ОРТАЛЫҒЫ
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МЕМЛЕКЕТТІК МЕКЕМЕСІ
РЕСПУБЛИКАНСКОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ
"НАЦИОНАЛЬНЫЙ ЦЕНТР АРХЕОГРАФИЯ И ИСТОЧНИКОВЕДЕНИЯ
МИНИСТЕРСТВО КУЛЬТУРЫ И ИНФОРМАЦИИ РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН"
АНЫҚТАМА
СПРАВКА
2017 жылғы 15 қазан
Астана қаласы
№ 03-05/171
город Астана
"Егемен" ПИК
Күлжан Хайбулловна Аяпбергенова Археография және деректану ұлттық орталығының бас бухгалтері болып жұмыс істейді.
Директор                   қолы                   Б. Қонысбаева
Орынд: А. Зәкірова

Тел.: 24-04-70
Формат А4 (210Х297)
Приложение 4 к приказу
Приложение 12
к Правилам документирования,
управления документацией
и использования систем
электронного документооборота
в государственных
и негосударственных организациях
Форма
Письмо
"БАРЫС"
акционерлік қоғамы
Абай д-лы., 10, Астана қ. 010000
Тел/ факс 8 (7172) 35-39-22,
35-46-47 E-mail: Baris@inbox.ru
Акционерное общество
"БАРЫС"
пр. Абая 10, г. Астана, 010000
Тел/ факс 8 (7172) 35-39-22,
35-46-47 E-mail:Baris@inbox.ru
19 марта 2017 года № 04-07/151
_______________________________
(ссылка на номер и дату вх. документа)
ТОО "Кулагер"
Юридический отдел
пр. Рыскулова, 12, г. Алматы
020000
О претензии по договору
от 15 марта 2017 года № 44/56
Уважаемые господа!
В партии лакокрасочных материалов, отгруженных Вами 28 декабря 2016 года по железнодорожной накладной № 324 в соответствии с договором от 12 января 2016 года № 44/56, обнаружено 3 деформированных вследствие удара или иного механического воздействия ящика, о чем свидетельствует акт от 15 марта 2017 года № 23. Лакокрасочные изделия, находящиеся в поврежденных ящиках, реализации не подлежат. Оплата партии товара произведена нами в полном объеме по счету № 33-675.
Просим Вас возместить понесенные нами убытки в размере 175 тыс. 570 тенге. Сумму следует перечислить на наш расчетный счет.
Приложение: акт на 2 л. 1 экз., на русском языке
С уважением,
Коммерческий директор                   подпись             расшифровка подписи
Исп. Н. Петрова
Тел. 35-45-44
Формат А4 (210Х297)

Тел.: 24-04-70
А4 (210Х297) форматы
Бұйрыққа
4- қосымшасына
Мемлекеттік және мемлекеттік
емес ұйымдарда құжаттама
жасау, құжаттаманы басқару
және электрондық құжат
айналымы жүйелерін
пайдалану қағидаларына
12-қосымша
Нысан
Хат
"БАРЫС"
акционерлік қоғамы
Абай д-лы., 10, Астана қ. 010000
Тел/ факс 8 (7172) 35-39-22,
35-46-47 E-mail: Baris@inbox.ru
Акционерное общество
"БАРЫС"
пр. Абая, 10, г. Астана 010000
Тел/ факс 8 (7172) 35-39-22,
35-46-47 E-mail:Baris@inbox.ru
2017 жылғы 19 наурыз № 04-07/151
_______________________________
(кіріс құж. нөмірі мен датасына сілтеме)
"Құлагер" ЖШС Құқықтық
бөлім 020000, Алматы қаласы
Рысқұлова даңғылы, 12
2017 жылғы 15 наурыздағы
№44/56 шарт бойынша шағым туралы
Құрметті мырзалар!
Сіздер 2016 жылғы 15 наурыздағы № 44/56 шартқа сәйкес 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 324 теміржол жүкқұжаты бойынша жөнелткен лак-бояу материалдарының партиясында соққының немесе өзге де механикалық әсердің салдарынан бұзылған 3 жәшік анықталды, бұл 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 23 актімен куәландырылды. Бұзылған жәшіктердегі лак-бояу бұйымдары сатуға жарамсыз. Тауар партиясына біз толық көлемде № 33-675 шот бойынша ақы төледік.
Сіздерден 175 мың 570 теңге мөлшердегі шығынды өтеулеріңізді сұраймыз. Соманы біздің есеп шотымызға аударуды сұраймыз.
Қосымша: акт 2 п. орыс тілінде 1 д.
Құрметпен,
Коммерциялық директор             қолы             қолтаңбаның толық жазылуы
Орынд.: Н. Петрова
Тел. 35-45-44
А4 (210Х297) форматы