В течение 43-365 дней после окончания беременности, родов
44.
1.2.398.7.1.4.2.2.44
Место смерти
1.2.398.7.1.4.2.2.44.1
Стационар
1.2.398.7.1.4.2.2.44.2
Первичная медико-санитарная помощь
1.2.398.7.1.4.2.2.44.3
Частная клиника
1.2.398.7.1.4.2.2.44.4
На дому
1.2.398.7.1.4.2.2.44.5
При транспортировке
1.2.398.7.1.4.2.2.44.6
На месте происшествия
1.2.398.7.1.4.2.2.44.7
Другое
45.
1.2.398.7.1.4.2.2.45
Условия ведения пациента
1.2.398.7.1.4.2.2.45.1
Наблюдаемое лечение
1.2.398.7.1.4.2.2.45.2
Видеонаблюдаемое лечение
1.2.398.7.1.4.2.2.45.3
Стационар на дому
46.
1.2.398.7.1.4.2.2.46
Основание констатации смерти
1.2.398.7.1.4.2.2.46.1
Осмотр трупа
1.2.398.7.1.4.2.2.46.2
Записи в медицинской документации
1.2.398.7.1.4.2.2.46.3
Предшествующее наблюдение за больным
1.2.398.7.1.4.2.2.46.4
Результат вскрытия
47.
1.2.398.7.1.4.2.2.47
Шкала возбуждения-седации Ричмонда
1.2.398.7.1.4.2.2.47.1
+4 Агрессивен
1.2.398.7.1.4.2.2.47.2
+3 Крайне возбужден
1.2.398.7.1.4.2.2.47.3
+2 Возбужден
1.2.398.7.1.4.2.2.47.4
0
1.2.398.7.1.4.2.2.47.5
-1 Сонлив
1.2.398.7.1.4.2.2.47.6
-2 Легкая седация
1.2.398.7.1.4.2.2.47.7
-3 Умеренная седация
1.2.398.7.1.4.2.2.47.8
-4 Глубокая седация
1.2.398.7.1.4.2.2.47.9
-5 Отсутствие пробуждения
48.
1.2.398.7.1.4.2.2.48
Рентгеновское исследование
1.2.398.7.1.4.2.2.48.1
Рентгенологические исследования
1.2.398.7.1.4.2.2.48.2
Просвечивание
1.2.398.7.1.4.2.2.48.3
Рентгенограмма
1.2.398.7.1.4.2.2.48.4
Электрорентгенограмма
1.2.398.7.1.4.2.2.48.5
Диагностическая флюорограмма
1.2.398.7.1.4.2.2.48.6
Маммограмма
1.2.398.7.1.4.2.2.48.7
Специальные исследования
1.2.398.7.1.4.2.2.48.8
Ангиография
49.
1.2.398.7.1.4.2.2.49
Ультразвуковое исследование
1.2.398.7.1.4.2.2.49.1
Исследование сердечно-сосудистой системы
1.2.398.7.1.4.2.2.49.2
Исследование органов брюшной полости
1.2.398.7.1.4.2.2.49.3
Исследование молочной железы
1.2.398.7.1.4.2.2.49.4
Исследование щитовидной железы
1.2.398.7.1.4.2.2.49.5
Исследование мочеполовой системы
1.2.398.7.1.4.2.2.49.6
Исследование костно-суставной системы
1.2.398.7.1.4.2.2.49.7
Исследование женских половых органов
1.2.398.7.1.4.2.2.49.8
Доплеровские исследования периферических сосудов
1.2.398.7.1.4.2.2.49.9
Эхо мозга
1.2.398.7.1.4.2.2.49.10
Пункционная биопсия и дренирование по ультразвуковому исследованию
1.2.398.7.1.4.2.2.49.11
Интраоперационные ультразвуковые исследования
1.2.398.7.1.4.2.2.49.12
Исследование детей до года
1.2.398.7.1.4.2.2.49.13
Прочие
50.
1.2.398.7.1.4.2.2.50
Триаж (сортировка)
1.2.398.7.1.4.2.2.50.1
Первая группа (красная зона)
1.2.398.7.1.4.2.2.50.2
Вторая группа (желтая зона)
1.2.398.7.1.4.2.2.50.3
Третья группа (зеленая зона)
51.
1.2.398.7.1.4.2.2.51
Экстренность (госпитализации, операции, тип заказа на исследование)
1.2.398.7.1.4.2.2.51.1
Экстренно
1.2.398.7.1.4.2.2.51.2
Планово
52.
1.2.398.7.1.4.2.2.52
Кратность (госпитализации, обследования, переливания)
1.2.398.7.1.4.2.2.52.1
Первичная
1.2.398.7.1.4.2.2.52.2
Повторная
53.
1.2.398.7.1.4.2.2.53
Вид транспортировки в стационаре
1.2.398.7.1.4.2.2.53.1
На коляске
1.2.398.7.1.4.2.2.53.2
На носилках
1.2.398.7.1.4.2.2.53.3
На руках
1.2.398.7.1.4.2.2.53.4
Кувез
54.
1.2.398.7.1.4.2.2.54
Тип эндоскопических исследований
1.2.398.7.1.4.2.2.54.1
Эзофагогастродуоденоскопия
1.2.398.7.1.4.2.2.54.2
Колоноскопия
1.2.398.7.1.4.2.2.54.3
Бронхоскопия
1.2.398.7.1.4.2.2.54.4
Ректороманоскопия
1.2.398.7.1.4.2.2.54.5
Фиброларингоскопия
1.2.398.7.1.4.2.2.54.6
Ретроградная панкрехолангиография
1.2.398.7.1.4.2.2.54.7
Прочие
55.
1.2.398.7.1.4.2.2.55
Факторы риска острого нарушения мозгового кровообращения
1.2.398.7.1.4.2.2.55.1
Артериальная гипертензия
1.2.398.7.1.4.2.2.55.2
Сахарный диабет
1.2.398.7.1.4.2.2.55.3
Заболевания крови
1.2.398.7.1.4.2.2.55.4
Курение
1.2.398.7.1.4.2.2.55.5
Алкоголь
1.2.398.7.1.4.2.2.55.6
Избыточная масса тела
1.2.398.7.1.4.2.2.55.7
Случаи внезапной смерти в семье
1.2.398.7.1.4.2.2.55.8
Стенозирующие изменения магистральных сосудов
1.2.398.7.1.4.2.2.55.9
Дислипидемия
1.2.398.7.1.4.2.2.55.10
Наследственная предрасположенность
1.2.398.7.1.4.2.2.55.11
Гормональная заместительная терапия
1.2.398.7.1.4.2.2.55.12
Беременность
1.2.398.7.1.4.2.2.55.13
Предшествующий сердечно-сосудистый анамнез
1.2.398.7.1.4.2.2.55.14
Предшествующий диагноз инсульта
1.2.398.7.1.4.2.2.55.15
Предшествующий диагноз транзиторной ишемической атаки
1.2.398.7.1.4.2.2.55.16
Перенесенный инфаркт миокарда
1.2.398.7.1.4.2.2.55.17
Аортокоронарное шунтирование/Транскатетерная коронарная ангиопластика
1.2.398.7.1.4.2.2.55.18
Болезни клапанов сердца
1.2.398.7.1.4.2.2.55.19
Кардиомиопатия
1.2.398.7.1.4.2.2.55.20
Хроническая сердечная недостаточность
1.2.398.7.1.4.2.2.55.21
Контрацептивы
1.2.398.7.1.4.2.2.55.22
Ишемическая болезнь сердца
1.2.398.7.1.4.2.2.55.23
Аортокоронарное шунтирование/Чрескожные коронарные вмешательства
1.2.398.7.1.4.2.2.55.24
Электрокардиостимулятор/Имплантируемые кардиовертеры-дефибрилляторы
1.2.398.7.1.4.2.2.55.25
Фибрилляция предсердий
1.2.398.7.1.4.2.2.55.26
Мерцательная аритмия
56.
1.2.398.7.1.4.2.2.56
Шкала Рэнкина
1.2.398.7.1.4.2.2.56.1
1 степень- отсутствие признаков инвалидности
1.2.398.7.1.4.2.2.56.2
2 степень- наличие легких признаков инвалидности
1.2.398.7.1.4.2.2.56.3
3 степень - умеренно выраженные признаки инвалидности
1.2.398.7.1.4.2.2.56.4
4 степень -наличие выраженных признаков инвалидности
1.2.398.7.1.4.2.2.56.5
5 степень - сильно выраженные признаки инвалидности
57.
1.2.398.7.1.4.2.2.57
Повод обращения в организацию первичной медико-санитарной помощи
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1
Заболевание
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.1
Неотложные состояния
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.2
Острое заболевание (состояние) и (или) обострение хронического заболевания
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.3
Подозрение на социально-значимое заболевание
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.4
Актив
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.5
Медицинская реабилитация (3 этап)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.6
Плановая стоматологическая помощь
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.7
Экстренная стоматологическая помощь
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.8
Ортодонтическая помощь детям с врожденной патологией челюстно-лицевой области
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.9
Ортодонтическая помощь детям из малообеспеченных семей
1.2.398.7.1.4.2.2.57.1.10
Услуги при заболеваниях, представляющих опасность для окружающих, при которых иностранцы и лица без гражданства, временно пребывающие в Республике Казахстан, лица, ищущие убежище, имеют право на получение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1.2.398.7.1.4.2.2.57.2
Травма
1.2.398.7.1.4.2.2.57.2.1
Острая травма (травмпункт, амбулаторно-поликлинические организации)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.2.2
Последствия травмы (амбулаторно-поликлинические организации)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.2.3
Последствия травмы (молодежные центры здоровья)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3
Профилактика
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.1
Обследование пациента с перенесенной коронавирусной инфекцией
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.2
Обращение с профилактической целью (кроме скрининга)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.3
Иммунопрофилактика
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.4
Скрининг (Профилактические медицинские осмотры)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.5
Патронаж
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.6
Услуги по вопросам планирования семьи, безопасного прерывания беременности, охране репродуктивного здоровья
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.7
Прием при антенатальном наблюдении
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.8
Прием при постнатальном наблюдении
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.9
Услуги по охране здоровья обучающихся (школьная медицина)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.10
Мероприятия по здоровому образу жизни
1.2.398.7.1.4.2.2.57.3.11
Платные медицинские осмотры
1.2.398.7.1.4.2.2.57.4
Динамическое наблюдение
1.2.398.7.1.4.2.2.57.4.1
Динамическое наблюдение с хроническими заболеваниями (в том числе Программа управления заболеванием)
1.2.398.7.1.4.2.2.57.4.2
Динамическое наблюдение с социально-значимыми заболеваниями
1.2.398.7.1.4.2.2.57.4.3
Динамическое наблюдение с хроническими заболеваниями, подлежащих наблюдению профильными специалистами
1.2.398.7.1.4.2.2.57.5
Медико-социальные услуги
1.2.398.7.1.4.2.2.57.5.1
Медико-социальная поддержка
1.2.398.7.1.4.2.2.57.5.2
Психологическая помощь
1.2.398.7.1.4.2.2.57.6
Административный
1.2.398.7.1.4.2.2.57.6.1
Административный
1.2.398.7.1.4.2.2.57.6.2
Оформление документов на медико-социальную экспертизу
1.2.398.7.1.4.2.2.57.6.3
Выписка рецептов
1.2.398.7.1.4.2.2.57.7
Обследование на коронавирусную инфекцию
1.2.398.7.1.4.2.2.57.7.1
Подозрение на коронавирусную инфекцию
1.2.398.7.1.4.2.2.57.7.2
Обследование на коронавирусную инфекцию при плановой госпитализации (догоспитальное обследование), в том числе беременные женщины на родоразрешение в сроке 37 недель, пациенты, находящиеся на гемодиализе
58.
1.2.398.7.1.4.2.2.58
Доврачебная первичная медико-санитарная помощь пациенту
1.2.398.7.1.4.2.2.58.1
Прием: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.2
Обучение населения вопросам профилактики заболеваний: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.3
Обучение пациента самоменеджменту: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.4
Доврачебный осмотр в смотровом кабинете: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.5
Профилактический осмотр полости рта: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.6
Обучение детей санитарно-гигиеническим навыкам по уходу за зубами и слизистой оболочкой полости рта: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.7
Комплекс услуг медицинской реабилитации: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.8
Оказание неотложной медицинской помощи: Фельдшер
1.2.398.7.1.4.2.2.58.9
Прием: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.10
Обучение населения вопросам профилактики заболеваний: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.11
Обучение пациента самоменеджменту: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.12
Доврачебный осмотр в смотровом кабинете: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.13
Профилактический осмотр полости рта: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.14
Обучение детей санитарно-гигиеническим навыкам по уходу за зубами и слизистой оболочкой полости рта: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.15
Комплекс услуг медицинской реабилитации: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.16
Прием: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.17
Обучение населения вопросам профилактики заболеваний: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.18
Обучение пациента самоменеджменту: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.19
Доврачебный осмотр в смотровом кабинете: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.20
Профилактический осмотр полости рта: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.21
Обучение детей санитарно-гигиеническим навыкам по уходу за зубами и слизистой оболочкой полости рта: Медицинская сестра со средним образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.22
Комплекс услуг медицинской реабилитации: Медицинская сестра с высшим образованием
1.2.398.7.1.4.2.2.58.23
Прием: Акушерка
1.2.398.7.1.4.2.2.58.24
Обучение пациента самоменеджменту: Акушерка
1.2.398.7.1.4.2.2.58.25
Доврачебный осмотр в смотровом кабинете: Акушерка
1.2.398.7.1.4.2.2.58.26
Школа подготовки к родам беременной женщины и членов семьи: Акушерка
1.2.398.7.1.4.2.2.58.27
Определение показателей мочи (pH, лейкоциты, эритроциты, уробилиноген, нитриты, белок) экспресс методом
1.2.398.7.1.4.2.2.58.28
Определение общего холестерина в сыворотке крови экспресс методом
1.2.398.7.1.4.2.2.58.29
Определение глюкозы в сыворотке крови экспресс методом
1.2.398.7.1.4.2.2.58.30
Определение триглицеридов в сыворотке крови экспресс методом
1.2.398.7.1.4.2.2.58.31
Определение хорионического гонадотропина человека в моче экспресс методом (тест на беременность)
1.2.398.7.1.4.2.2.58.32

Жүктілік, босану аяқталғаннан кейін 43-365 күн ішінде
44.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44
Өлім орны
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.1
Стационар
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.2
МСАК
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.3
Жеке клиника
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.4
Үйде
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.5
Тасымалдау кезінде
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.6
Оқиға орнында
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.44.7
Басқа
45.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.45
Пациентті қадағалап-жүргізу шарттары
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.45.1
Байқалатын емдеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.45.2
Бейне арқылы байқалатын емдеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.45.3
Үйдегі стационар
46.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.46
Өлім констатациясының негізі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.46.1
Мәйітті қарап-тексеру
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.46.2
Медициналық құжаттамадағы жазбалар
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.46.3
Науқасты алдыңғы байқау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.46.4
Мәйітті ашып-қарау нәтижесі
47.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47
Ричмондтың қозу-седация шкаласы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.1
+4 Агрессивті
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.2
+3 Өте қозған
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.3
+2 Қозу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.4
0
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.5
-1 Ұйқышыл
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.6
-2 Жеңіл седация
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.7
-3 Орташа седация
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.8
-4 Терең седация
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.47.9
-5 Оянудың болмауы
48.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48
Рентгендік зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.1
Рентгенологиялық зерттеулер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.2
Рентген сәулесін түсіру
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.3
Рентгенограмма
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.4
Электрорентгенограмма
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.5
Диагностикалық флюорограмма
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.6
Маммограмма
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.7
Арнайы зерттеулер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.48.8
Ангиография
49.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49
Ультрадыбыстық зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.1
Жүрек-қан тамыр жүйесін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.2
Құрсақ қуысы мүшелерін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.3
Сүт безін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.4
Қалқанша безін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.5
Несеп-жыныс жүйесін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.6
Сүйек-буын жүйесін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.7
Әйел жыныс мүшелерін зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.8
Перифериялық қан тамырларды доплерлік зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.49.9
Миды эхоэнцефалографиялық зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.10
Пункциялық биопсия және ультрадыбыстық зерттеу бойынша дренаж салу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.11
Интраоперациялық ультрадыбыстық зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.12
Бір жасқа дейінгі балаларды зерттеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.13
Басқа
50.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50
Триаж (іріктеу)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.1
Бірінші топ (қызыл аймақ)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.2
Екінші топ (сары аймақ)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.50.3
Үшінші топ (жасыл аймақ)
51.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.51
Жеделдігі (ауруханаға жатқызу, операциялар, зерттеуге тапсырыс түрі)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.51.1
Шұғыл
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.51.2
Жоспарлы
52.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.52
Еселігі (емдеуге жатқызу, зерттеп-қарау, қан құю)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.52.1
Алғашқы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.52.2
Қайта
53.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.53
Стационардағы тасымалдау түрі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.53.1
Мүгедектер арбасында
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.53.2
Зембілмен
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.53.3
Қолда
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.53.4
Кувез
54.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54
Эндоскопиялық зерттеу түрі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.1
Эзофагогастродуоденоскопия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.2
Колоноскопия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.3
Бронхоскопия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.4
Ректороманоскопия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.5
Фиброларингоскопия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.6
Ретроградтық панкреатохолангиография
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.54.7
Басқа
55.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55
Ми қанайналымының жіті бұзылуларының қауіп факторлары
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.1
Артериялық гипертензия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.2
Қант диабеті
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.3
Қан аурулары
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.4
Темекі шегу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.5
Алкоголь
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.6
Артық дене салмағы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.7
Отбасыда кенет қайтыс болу жағдайлары
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.8
Негізгі тамырлардың тарылу өзгерістері
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.9
Дислипидемия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.10
Тұқым қуалау бейімділігі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.11
Гормон алмастыру терапиясы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.12
Жүктілік
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.13
Бұрын болған жүрек-қан тамырлары анамнезі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.14
Бұрын болған инсульт диагнозы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.15
Бұрын болған ишемиялық өршу диагнозы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.16
Басынан өткерген миокард инфаркты
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.17
Коронарлық артерияны айналып өту/Транскатетерлі коронарлық ангиопластика
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.18
Жүрек қақпақшаларының ауруы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.19
Кардиомиопатия
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.20
Созылмалы жүрек функциясының жеткіліксіздігі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.21
Контрацептивтер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.22
Жүректің ишемиялық ауруы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.23
Коронарлық артерияны айналып өту/Тері арқылы коронарлық араласуы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.24
Электрокардиостимулятор)/Имплантацияланатын кардиовертер - дефибриллятор
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.25
Жүрекшелер фибрилляциясы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.55.26
Жыбырлақ аритмия
56.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56
Рэнкин шкаласы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56.1
1-дәреже – мүгедектік белгілерінің болмауы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56.2
2-дәреже – мүгедектіктің жеңіл белгілерінің болуы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56.3
3-дәреже – мүгедектіктің қалыпты айқын сипатталған белгілері болуы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56.4
4-дәреже – мүгедектіктің айқын сипатталған белгілерінің болуы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.56.5
5-дәреже – мүгедектіктің өте айқын сипатталған белгілері
57.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек ұйымына жүгіну себебі
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1
Ауруы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.1
Шұғыл жай-күйлер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.2
Жіті аурулар (жай-күйі) және (немесе) созылмалы аурулардың асқынуы
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.3
Әлеуметтік мәні бар ауруға күдік
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.4
Актив
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.5
Медициналық оңалту (3 деңгей)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.6
Жоспарлы стоматологиялық көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.7
Шұғыл стоматологиялық көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.8
Жақ-сүйек аймағының туа біткен патологиясы бар балаларға ортодонтиялық көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.9
Аз қамтылған отбасы балаларына ортодонтиялық көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.1.10
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін алуға құқығы бар Қазақстан Республикасында уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың, баспана іздеген адамдардың айналасындағыларға қауіп төндіретін ауру кезіндегі қызметтер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.2
Жарақат
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.2.1
Жіті жарақат (травмпункт, амбулаториялық-емханалық ұйымдар)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.2.2
Жарақаттың салдары (амбулаториялық-емханалық ұйымдар)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.2.3
Жарақаттың салдары (жастар денсаулық орталықтары)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3
Профилактика
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.1
Коронавирус инфекциясымен ауырған пациентті зертеп-қарау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.2
Профилактикалау мақсатындағы жүгіну (скринингтен басқа)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.3
Иммунопрофилактика
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.4
Скрининг (профилактикалық медициналық қарап-тексерулер)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.5
Патронаж
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.6
Отбасын жоспарлау, жүктілікті қауіпсіз үзу, репродукивті денсаулықты сақтау мәселелері бойынша қызметтер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.7
Антенатальді байқау кезінде қабылдау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.8
Постнатальді байқау кезінде қабылдау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.9
Білім алушылардың денсаулығын сақтау бойынша қызметтер (мектеп медицинасы)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.10
Саламатты өмір салты бойынша іс-шаралар
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.3.11
Ақылы медициналық қарау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.4
Динамикалық (диспансерлік) байқау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.4.1
Созылмалы аурулармен ауыратындарды динамикалық байқау (оның ішінде Ауруларды басқару бағдарламасы)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.4.2
Әлеуметтік мәні бар аурулармен динамикалық байқау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.4.3
Бейінді мамандардың бақылауына жататын созылмалы аурулармен динамикалық байқау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.5
Медициналық әлеуметтік қызметтер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.5.1
Медициналық әлеуметтік қолдау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.5.2
Психологиялық көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.6
Әкімшілік
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.6.1
Әкімшілік
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.6.2
Медициналық әлеуметтік сараптамаға құжаттар ресімдеу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.6.3
Рецепт жазу
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.7
Коронавирус инфекциясына зерттеп-қарау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.7.1
Коронавирус инфекцияға күдікті
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.57.7.2
Жоспарлы емдеуге жатқызу кезінде коронавирус инфекциясына зерттеп-қарау (емдеуге жатқызуға дейінгі зерттеп-қарау), оның ішінде мерзімі 37 апта болған жүкті әйелдерді босандыруға, гемодиализдегі пациенттер
58.
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58
Пациентке дәрігерге дейінгі медициналық-санитариялық алғашқы көмек
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.1
Қабылдау: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.2
Аурулардың профилактикасы сұрақтары бойынша халықты оқыту: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.3
Пациентті өзіндік менеджментке оқыту: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.4
Қарау кабинетінде дәрігерге дейін қарап-тексеру: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.5
Ауыз қуысын профилактикалық қарап-тексеру: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.6
Тістерге және ауыз қуысының шырышты қабығына күтім жасау бойынша балаларды санитариялық-гигиеналық дағдыларға үйрету: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.7
Медициналық оңалтудың кешенді қызметтері: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.8
Шұғыл медициналық көмек көрсету: Фельдшер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.9
Қабылдау: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.10
Аурулардың профилактикасы сұрақтары бойынша халықты оқыту: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.11
Пациентті өзіндік менеджментке оқыту: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.12
Қарау кабинетінде дәрігерге дейін қарап-тексеру: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.13
Ауыз қуысын профилактикалық қарап-тексеру: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.14
Тістерге және ауыз қуысының шырышты қабығына күтім жасау бойынша балаларды санитариялық-гигиеналық дағдыларға үйрету: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.15
Медициналық оңалтудың кешенді қызметтері: Жоғары білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.16
Қабылдау: Орташа білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.17
Аурулардың профилактикасы сұрақтары бойынша халықты оқыту: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.18
Пациентті өзіндік менеджментке оқыту: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.19
Қарау кабинетінде дәрігерге дейін қарап-тексеру: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.20
Ауыз қуысын профилактикалық қарап-тексеру: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.21
Тістерге және ауыз қуысының шырышты қабығына күтім жасау бойынша балаларды санитариялық-гигиеналық дағдыларға үйрету: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.22
Медициналық оңалтудың кешенді қызметтері: Орта білімі бар мейіргер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.23
Қабылдау: Акушер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.24
Пациентті өзіндік менеджментке оқыту: Акушер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.25
Қарау кабинетінде дәрігерге дейін қарап-тексеру: Акушер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.26
Жүкті әйелдерді және отбасы мүшелерін босануға дайындау мектебі: Акушер
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.27
Экспресс әдісімен несептің көрсеткіштерін (pH, лейкоциттер, эритроциттер, уробилиноген, нитриттер, ақуыз) анықтау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.28
Экспресс әдісімен қан сарысуындағы жалпы холестеринді анықтау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.29
Экспресс әдісімен қан сарысуындағы глюкозаны анықтау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.30
Экспресс әдісімен бойынша қан сарысуындағы триглицеридтерді анықтау
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.31
Экспресс әдісімен несептегі адамның хориондық гонадотропинін анықтау (жүктілікке арналған тест)
1. 2. 398. 7.1. 4. 2. 2.58.32