Об утверждении формы полугодового плана проведения периодических проверок, форм актов о назначении, продлении, приостановлении и возобновлении проверок, формы уведомления о продлении срока проверки, форм заключений о результатах периодической, внеплановой проверки и дистанционного контроля в области защиты субъектов предпринимательства
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 сентября 2024 года № 74. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2024 года № 35069
В соответствии со статьей 85-2 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан и подпунктом 186-4) пункта 15 Положения о Министерстве национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1011, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму полугодового плана проведения периодических проверок в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму акта о назначении проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму акта о продлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму акта о приостановлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму акта о возобновлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму уведомления о продлении срока проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму заключения о результатах дистанционного контроля в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму заключения о результатах периодической, внеплановой проверки в области защиты субъектов предпринимательства согласно приложению 8 к настоящему приказу.
2. Департаменту государственной поддержки и защиты предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.

Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы жартыжылдық мерзімдік тексерулер жүргізу жоспарының нысанын, тексерулер тағайындау, ұзарту, тоқтата тұру және қайта бастау туралы актілердің нысандарын, тексеру мерзімін ұзарту туралы хабарламаның нысанын, мерзімдік, жоспардан тыс тексерудің және қашықтан бақылаудың нәтижелері туралы қорытындының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 74 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 14 қыркүйекте № 35069 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 85-2-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1011 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 186-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы жартыжылдық мерзімдік тексерулер жүргізу жоспарының нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеру тағайындау туралы актінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеру мерзімін ұзарту туралы актінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеруді тоқтата тұру туралы актінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеруді қайта бастау туралы актінің нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеру мерзімін ұзарту туралы хабарламаның нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы қашықтан бақылаудың нәтижелері туралы қорытындының нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы мерзімдік, жоспардан тыс тексерудің нәтижелері туралы қорытындының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті мемлекеттік қолдау және қорғау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың ресми жарияланғаннан кейін, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Н. Байбазаров
Приложение 1 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
__________________________
(номер и дата
утверждения плана)
Полугодовой план проведения периодических проверок в области защиты субъектов
предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан
на _________полугодие 20____года
Наименование государственного органа
Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения
Предмет проверки
Срок проведения проверки
Подпись лица, уполномоченного подписывать план __________
Приложение 2 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Акт о назначении проверки в области защиты субъектов предпринимательства
№______ "____"_________20____года
1. Наименование государственного органа:
_________________________________________________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки:
_________________________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых для проведения
проверки: ________________________________________________________________
4. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
_________________________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки: ___________________________________________
6. Вид проверки: __________________________________________________________
7. Срок проведения проверки: с "__" ______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
8. Основание для проведения проверки: ______________________________________
9. Проверяемый период: с "__" _______ 20___ года по "__" __________ 20____ года
10. Права и обязанности проверяемого государственного органа, предусмотренные
пунктом 22 статьи 85-2 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан.
11. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем
личность), подпись руководителя проверяемого государственного органа либо
его уполномоченного лица о получении или об отказе от получения акта:
_______________________________________________________________________

4. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Ұлттық экономика министрі
Н. Байбазаров
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
____________________________
(жоспардың бекітілген
күні мен нөмірі)
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы 20____жылғы ___________жартыжылдыққа арналған мерзімдік тексерулер жүргізу жоспары
Мемлекеттік органның атауы
Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері
Тексеру нысанасы
Тексеру жүргізу мерзімі
Жоспарға қол қоюға уәкілетті адамның қолтаңбасы_________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеру тағайындау туралы акті
№ _____                         20____жылғы "____" _________
1. Мемлекеттік органның атауы:_______________________________________________
2. Тексеруді жүргізуге уәкілеттік берілген адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) және лауазымы:
___________________________________________________
3. Тексеру жүргізуге тартылатын мамандар, консультанттар мен сарапшылар туралы мәліметтер:
________________________________________________________________
4. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері:
________________________________________________________________
5. Тағайындалған тексерудің нысанасы: ________________________________________
6. Тексеру түрі: ____________________________________________________________
7. Тексеру жүргізу мерзімі: 20__ жылғы "__" ______ бастап 20__ жылғы "__" _______ дейін.
8. Тексеру жүргізу үшін негіздер: _____________________________________________
9. Тексерілетін кезең: 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін
10. Тексерілетін мемлекеттік органның Қазақстан Республикасы Кәсіпкерлік кодексінің 85-2-бабының 22-тармағында көзделген құқықтары мен міндеттері:
11. Тексерілетін мемлекеттік орган басшысының не оның уәкілетті адамының тегі, аты, әкесінің аты және актіні алғаны немесе алудан бас тартқаны туралы қолы: _________________
_______________________________________________

12. Подпись лица, уполномоченного подписывать акт: ________________________
Приложение 3 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Акт о продлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства
№ ________
"____" ___________ 20____ года
(номер, дата и место составления акта)
1. Наименование государственного органа: ____________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки:
_________________________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых для проведения
проверки: ________________________________________________________________
4. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
_________________________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки: ___________________________________________
6. Срок проведения проверки: с "__" ______ 20____ года по "__" _______ 20___ года.
7. Проверка продлена: с "___" ________ 20___ года по "____" _________ 20____ года.
8. Основание для продления срока проверки: __________________________________
9. Подпись лица, уполномоченного подписывать акт: ___________________________
Приложение 4 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Акт о приостановлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства
№ ________
"____"_______20____года
(номер, дата и место составления акта)
1. Наименование государственного органа: ___________________________________
2. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки:
________________________________________________________________________
3. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых для проведения
проверки: _______________________________________________________________
4. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
________________________________________________________________________
5. Предмет назначенной проверки: __________________________________________
6. Срок проведения проверки: с "__" _____ 20___ года по "___" ______ 20___ года.
7. Проверка приостановлена: с "__" _______ 20___ года по "___" _______ 20__ года.

12. Актіге қол қоюға уәкілетті адамның қолы: ___________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеру мерзімін ұзарту туралы акті
№ _____                               20____жылғы "____" ___________
(актінің жасалған күні, нөмірі мен орны)
1. Мемлекеттік органның атауы: ______________________________________________
2. Тексеру жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы:
_______________________________________________________________________
3. Тексеру жүргізуге тартылатын мамандар, консультанттар мен сарапшылар туралы мәліметтер:
_______________________________________________________________________
4. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ____________________
__________________________________________________________________________
5. Тағайындалған тексерудің нысанасы: _______________________________________
6. Тексеру жүргізу мерзімі: 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін.
7. Тексеру: 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін ұзартылды.
8. Тексеру мерзімін ұзартуға негіздер: _________________________________________
9. Актіге қол қоюға уәкілетті адамның қолы: ____________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеруді тоқтата тұру туралы акті
№ _____                               20____жылғы "____" ___________
1. Мемлекеттік органның атауы: _____________________________________________
2. Тексеруді жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы:
_____________________________________________________________________
3. Тексеруді жүргізуге тартылатын мамандар, консультанттар мен сарапшылар туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
4. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ____________________
__________________________________________________________________________
5. Тағайындалған тексерудің нысанасы: ________________________________________
6. Тексеру жүргізу мерзімі: 20_ жылғы "__" ______ бастап 20_ жылғы "___" ________ дейін.
7. Тексеру: 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін тоқтатылды.

8. Правовые основания приостановления проверки: ____________________________
9. Подпись лица, уполномоченного подписывать акт: __________________________
Приложение 5 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Акт о возобновлении проверки в области защиты субъектов предпринимательства
№ _____
"____"___________20 __ года
(номер, дата и место составления заключения)
1. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Номер и дата акта о назначении проверки: "___" __________20__ г.
3. Дата приостановления: "___" __________20__ г.
4. Дата возобновления: "___" __________20__ г.
5. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки:
______________________________________________________________________
6. Причины приостановления, возобновления, продления проверки: ____________
_______________________________________________________________________
7. Дата направления уведомления о приостановлении, возобновлении, продлении,
(нужное подчеркнуть) проверки: "____" ___________20__ г.
_______________________________________________________________________
(подпись лица, уполномоченного подписывать акт)
"___"______________ 20___ г.
Приложение 6 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Уведомление о продлении срока проверки в области защиты субъектов предпринимательства
1. Наименование государственного органа: ___________________________________
2. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
________________________________________________________________________
3. Номер и дата акта о назначении проверки: № ____ "___" __________20__ г.
4. Сроки продления: с "____" _______________ 20___г. по "___" __________20__ г.
5. Фамилия, имя, отчество (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)
и должность лица (лиц), уполномоченного (уполномоченных) на проведение проверки
по акту о назначении проверки:
______________________________________________________________________
6. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлекаемых
для проведения проверки:
_______________________________________________________________________
7. Причины продления проверки: __________________________________________

8. Тексеруді тоқтата тұрудың құқықтық негіздері: _______________________________
9. Актіге қол қоюға уәкілетті адамның қолы: ____________________________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексеруді қайта бастау туралы акті
1. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ____________________
2. Тексеруді тағайындау туралы актінің нөмірі және күні: "___"____________20_____ж.
3. Тоқтатылған күні: "___"________________20_____ж.
4. Қайта басталған күні: "___"___________________20_____ж.
5. Тексеруді жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы:
_____________________________________________________________________
6. Тексеруді тоқтата тұрудың, қайта бастаудың, ұзартудың себептері: ______________
__________________________________________________________________________
7. Тексеруді тоқтата тұру, қайта бастау, ұзарту туралы хабарлама (керегінің астын сызу) жолданған күн:
"___"________________20_____ж.
__________________________________
(актіге қол қоюға уәкілетті адамның қолы)
20_____жылғы "___"________________.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексерудің мерзімін ұзарту туралы хабарлама
1. Мемлекеттік органның атауы: ______________________________________________
2. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ____________________
__________________________________________________________________________
3. Тексеруді тағайындау туралы актінің нөмірі және күні: 20_____жылғы "___"_________
4. Ұзарту мерзімі: 20__ жылғы "___" _______ бастап 20__ жылғы "___" _________ дейін.
5. Тексеруді жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты және лауазымы:
_____________________________________________________________________
6. Тексеру жүргізуге тартылатын мамандар, консультанттар мен сарапшылар туралы мәліметтер:
____________________________________________________________________
7. Тексеруді ұзартудың себептері: _______________________________________

8. Дата направления уведомления о продлении проверки: "____" __________ 20__ г.
_______________________________________________________________________
(подпись лица, уполномоченного подписывать акт)
"___" ____________ 20___ г.
Приложение 7 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Заключение о результатах дистанционного контроля в области защиты субъектов предпринимательства
№ _____
"____" ___________ 20 __ года
(номер, дата и место составления заключения)
1. Наименование государственного органа: ________________________________
2. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
_____________________________________________________________________
3. Основание и предмет проведения дистанционного контроля:
_____________________________________________________________________
4. Период и сроки проведения дистанционного контроля:
_____________________________________________________________________
5. Выявленные нарушения и требования об их устранении с указанием срока
исполнения требований и принятия мер в отношении лиц, допустивших нарушения:
_____________________________________________________________________
6. Подпись должностного лица, проводившего дистанционный контроль:
_____________________________________________________________________
Примечание: В соответствии с пунктом 23 статьи 85-2 Предпринимательского кодекса
Республики Казахстан, если в результате проведения дистанционного контроля будет
выявлен факт нарушения проверяемым государственным органом требований,
установленных главами 7, 13, 29 и 30 Предпринимательского кодекса Республики
Казахстан, и других требований законодательства Республики Казахстан при наличии
достаточных данных, указывающих на признаки состава административного
правонарушения, должностные лица уполномоченного органа
по предпринимательству в пределах полномочий принимают меры по привлечению
лиц, допустивших нарушения, к ответственности, установленной законами
Республики Казахстан.
Приложение 8 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
– Министр национальной экономики
Республики Казахстан
от 13 сентября 2024 года № 74
Форма
Заключение о результатах проверки в области защиты субъектов предпринимательства
№ _____
"____" ________ 20 __ года
(номер, дата и место составления заключения)
1. Наименование государственного органа: ______________________________
2. Номер и дата акта о назначении проверки
(дополнительного акта о продлении срока при его наличии):
____________________________________________________________________

8. Тексеруді ұзарту туралы хабарлама жолданған күні: 20_____жылғы "___"___________
__________________________ (актіге қол қоюға уәкілетті адамның қолтаңбасы)
20_____жылғы "___"________________
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы қашықтан бақылаудың нәтижелері туралы қорытынды
№ _____                               20____жылғы "____" _________
(қорытындының жасалған күні, нөмірі мен орны)
1. Мемлекеттік органның атауы: ______________________________________________
2. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ____________________
__________________________________________________________________________
3. Қашықтан бақылауды жүргізудің негізі мен нысанасы: _________________________
4. Қашықтан бақылауды жүргізу кезеңі мен мерзімдері: ___________________________
5. Анықталған бұзушылықтар және талаптарды орындау мен бұзушылықтарға жол берген тұлғаларға қатысты шаралар қабылдау мерзімін көрсете отырып, оларды жою туралы талаптар:
______________________________________________________________________
6. Қашықтан бақылауды жүргізген лауазымды адамның қолы: _____________________
Ескерту: Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 85-2 бабының 23-тармағына сәйкес, егер қашықтан бақылауды жүргізу нәтижесінде тексерілетін мемлекеттік органның Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодекстің 7, 13, 29 және 30-тарауларында белгіленген талаптарды және Қазақстан Республикасы заңнамасының басқа да талаптарын бұзу фактісі анықталатын болса, әкiмшiлiк құқық бұзушылық құрамының белгiлерiн көрсететiн жеткiлiктi деректер болған кезде кәсiпкерлiк жөнiндегi уәкiлеттi органның лауазымды адамдары өкілеттіктері шегiнде, бұзушылықтарға жол берген тұлғаларды Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген жауаптылыққа тарту бойынша шаралар қабылдайды.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 74 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Кәсіпкерлік субъектілерін қорғау саласындағы тексерудің нәтижелері туралы акті
№ _____                               20____жылғы "____" _______
(қорытындының жасалған күні, нөмірі мен орны)
1. Мемлекеттік органның атауы: _____________________________________________
2. Тексеруді тағайындау туралы актінің (бар болса, мерзімін ұзарту туралы актінің) күні мен нөмірі:
_________________________________________________________________

3. Фамилии, имена, отчества (если они указаны в документах, удостоверяющих
личность) и должности лиц, проводивших проверку:
____________________________________________________________________
4. Сведения о специалистах, консультантах и экспертах, привлеченных
для проведения проверки:
____________________________________________________________________
5. Наименование проверяемого государственного органа, его место нахождения:
____________________________________________________________________
6. Предмет проверки: _________________________________________________
7. Вид проверки: _____________________________________________________
8. Срок и период проведения проверки: __________________________________
9. Сведения о результатах проверки, в том числе о выявленных нарушениях,
их характере:
____________________________________________________________________
10. Требования об устранении выявленных нарушений с указанием срока
исполнения требований и принятия мер в отношении лиц, допустивших нарушения:
____________________________________________________________________
11. Сведения об ознакомлении или отказе в ознакомлении с заключением
руководителя проверяемого государственного органа либо его уполномоченного лица,
а также лиц, присутствовавших при проведении проверки, их подписи или запись
об отказе от подписи: _________________________________________________
12. Подписи должностных лиц, проводивших проверку ____________________
Примечание: В соответствии с пунктом 23 статьи 85-2 Предпринимательского кодекса
Республики Казахстан, если в результате проведения проверки будет выявлен факт
нарушения проверяемым государственным органом требований, установленных
главами 7, 13, 29 и 30 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан, и других
требований законодательства Республики Казахстан при наличии достаточных
данных, указывающих на признаки состава административного правонарушения,
должностные лица уполномоченного органа по предпринимательству в пределах
полномочий принимают меры по привлечению лиц, допустивших нарушения,
к ответственности, установленной законами Республики Казахстан.

3. Тексеруді жүргізуге уәкілетті адамның (адамдардың) тегі, аты, әкесінің аты (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе) және лауазымы: _____________________
4. Тексеруді жүргізуге тартылатын мамандар, консультанттар мен сарапшылар туралы мәліметтер:
_____________________________________________________________
5. Тексерілетін мемлекеттік органның атауы, оның тұрған жері: ___________________
__________________________________________________________________________
6. Тексеру нысанасы: _____________________________________________________
7. Тексеру түрі: __________________________________________________________
8. Тексеруді жүргізу мерзімі және кезеңі: _____________________________________
9. Тексерудiң нәтижелерi, оның iшiнде анықталған бұзушылықтар, олардың сипаты туралы мәлiметтер:
______________________________________________________________
10. Талаптарды орындау және бұзушылықтарға жол берген тұлғаларға қатысты шаралар қабылдау мерзімін көрсете отырып, анықталған бұзушылықтарды жою туралы талаптар: _____________________________________________________________________
11. Тексерілетін мемлекеттік орган басшысының не оның уәкілетті адамының, сондай-ақ тексеруді жүргізу кезiнде болған адамдардың қорытындымен танысқаны немесе танысудан бас тартқаны туралы мәлiметтер, олардың қолдары немесе қол қоюдан бас тартуы туралы жазба: __________________________________________________________________
12. Тексеруді жүргізген лауазымды адамдардың қолдары: _______________________
Ескерту: Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік Кодексінің 85-2 бабының 23-тармағына сәйкес, егер тексеруді жүргізу нәтижесінде тексерілетін мемлекеттік органның осы Кодекстің 7, 13, 29 және 30-тарауларында белгіленген талаптарды және Қазақстан Республикасы заңнамасының басқа да талаптарын бұзу фактісі анықталатын болса, әкiмшiлiк құқық бұзушылық құрамының белгiлерiн көрсететiн жеткiлiктi деректер болған кезде кәсiпкерлiк жөнiндегi уәкiлеттi органның лауазымды адамдары өкілеттіктері шегiнде, бұзушылықтарға жол берген тұлғаларды Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген жауаптылыққа тарту бойынша шаралар қабылдайды.