О внесении изменений в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 ноября 2022 года № 717 "Об утверждении правил обращения со стойкими органическими загрязнителями и содержащими их отходами"
Приказ и.о. Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 10 октября 2024 года № 241. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 октября 2024 года № 35249
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 24 ноября 2022 года № 717 "Об утверждении правил обращения со стойкими органическими загрязнителями и содержащими их отходами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30728) следующие изменения:
преамбулу приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 402 Экологического кодекса Республики Казахстан, Закона Республики Казахстан "О ратификации Стокгольмской конвенции о стойких органических загрязнителях", Закона Республики Казахстан "О присоединении Республики Казахстан к Базельской конвенции о контроле за трансграничной перевозкой опасных отходов и их удалением" и c подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:";
в Правилах обращения со стойкими органическими загрязнителями и содержащими их отходами, утвержденных указанным приказом:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 9 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 10 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту управления отходами Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.

"Жойылуы қиын органикалық ластағыштармен және оларды қамтитын қалдықтармен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 717 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2024 жылғы 10 қазандағы № 241 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 11 қазанда № 35249 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жойылуы қиын органикалық ластағыштармен және оларды қамтитын қалдықтармен жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 717 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30728 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 402-бабының 6-тармағына, "Жойылуы қиын органикалық ластағыштар туралы Стокгольм конвенциясын ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Қауiптi қалдықтарды трансшекаралық тасымалдауды және оларды аулаққа шығаруды бақылау туралы Базель конвенциясына Қазақстан Республикасының қосылуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жойылуы қиын органикалық ластағыштармен және оларды қамтитын қалдықтармен жұмыс істеу қағидаларында: 1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
9-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
10-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Қалдықтарды басқару департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. Министра экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
Н. Шарбиев
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
и.о. Министра экологии
и природных ресурсов
Республики Казахстан
от 10 октября 2024 года № 241
Приложение 1
к Правилам обращения
со стойкими органическими
загрязнителями и содержащими
их отходами
Форма 1
Предоставляется: Территориальные подразделения уполномоченного органа
в области охраны окружающей среды.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Наименование административных данных: Реестр учета ПХД-содержащего оборудования.
Индекс административных данных: форма № СОЗ-01.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: __ год.
Круг лиц, представляющих информацию: собственники СОЗ-содержащих веществ,
СОЗ-оборудования, СОЗ-содержащих отходов и предметов.
Срок представления формы административных данных: не меньше чем за
60 календарных дней до запланированной даты изменения статуса оборудования,
веществ или отходов.
Реестр учета ПХД-содержащего оборудования
Таблица 1
№ п/п
Наименование оборудования
Тип/марка
Идентификационный номер
Группа
Производитель, страна производителя
Год выпуска
Срок эксплуатации предусмотренный заводом изготовителем
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Наименование жидкости
Общий вес, кг
Количество жидкости, кг
Место размещения
Статус эксплуатационный
Наличие утечек
Обслуживающие организации (контактные данные). Дата последнего обслуживания
9
10
11
12
13
14
15
Примечание: кг – килограмм
Наименование _______________________________________________
Адрес ______________________________________________________
Телефон ____________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________
Исполнитель ________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии)
Приложение к форме 1,
предназначенной для сбора
административных данных
"Реестр учета ПХД-
содержащего оборудования"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Реестр учета ПХД-содержащего оборудования"
(форма № СОЗ-01)
Форма № СОЗ-01 заполняется следующим образом:
В графе 2 указываются наименования оборудования в статусе которого произошли изменения.
В графе 3 указываются тип/марка оборудования.
В графе 4 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 5 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 6 указываются производитель/страна производителя оборудования.
В графе 7 указываются год выпуска оборудования.
В графе 8 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 9 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 10 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 11 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 12 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 13 указывается текущий статус оборудования – "эксплуатация", "ремонт", "резерв", "содержание в пунктах хранения", "списано", "отходы".
В графе 14 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 15 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
Приложение 2 к приказу
Приложение 9
к Правилам обращения
со стойкими органическими
загрязнителями и содержащими
их отходами
Форма 2
Предоставляется: Территориальные подразделения уполномоченного органа
в области охраны окружающей среды.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Наименование административных данных: Реестр учета электрооборудования,
заполненного диэлектрическими жидкостями.
Индекс административных данных: форма № СОЗ-02.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: __ год.
Круг лиц, представляющих информацию: собственники СОЗ-содержащих веществ,
СОЗ-оборудования, СОЗ-содержащих отходов и предметов.
Срок представления формы административных данных: Ежегодно, в срок до 31 марта,
следующего за отчетным годом.
Таблица 2
Всего у собственника имеется электрооборудования, заполненного диэлектрическими жидкостями
____________
Учетная единица
Количество оборудования
группы 1
_______
Учетная единица
Всего в Реестр внесено единиц электрооборудования, прошедшего ПХД-инвентаризацию
____________
Учетная единица
Количество оборудования
группы 2
_________
Учетная единица
Количество оборудования
группы 3
№ п/п
Наименование оборудования
Тип/марка
Идентификационный номер
Группа
Производитель, страна производителя
Год выпуска
Наименование жидкости
Год окончания эксплуатации
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Общий вес, кг
Количество жидкости, кг
Место размещения
Статус эксплуатационный
Наличие утечек
Обслуживающие организации (контактные данные). Дата последнего обслуживания
10
11
12
13
14
15
Примечание: кг – килограмм
Наименование __________________________________________________
Адрес _________________________________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель __________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии)
Приложение к форме 2,
предназначенной для сбора
административных данных
"Реестр учета ПХД-
содержащего оборудования"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Реестр учета электрооборудования, заполненного диэлектрическими жидкостями"
(форма № СОЗ-02)
Форма № СОЗ-02 заполняется следующим образом:
В графе 2 указывается наименование вида оборудования, к которому относится конкретное оборудование – трансформатор, трансформатор тока, трансформатор напряжения, реактор, конденсатор, выпрямитель, магнитный усилитель, электромагнит, полюс маслонаполненного выключателя, электромотор, катушка дугогасящая, высоковольтный ввод, источник испытательного тока.
В графе 3 указываются тип/марка оборудования.
В графе 4 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 5 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 6 указываются производитель/страна производителя оборудования.
В графе 7 указываются год выпуска оборудования.
В графе 8 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 9 указывается плановый год окончания срока эксплуатации оборудования с учетом технического срока эксплуатации, рекомендованного производителем, текущего технического состояния оборудования, наличия планов по выводу его из эксплуатации и с учетом требований настоящих Правил по ограничению использования и содержанию в пунктах хранения ПХД-содержащего оборудования.
В графе 10 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 11 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 12 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 13 указывается текущий статус оборудования – "эксплуатация", "ремонт", "резерв", "содержание в пунктах хранения", "списано", "отходы".
В графе 14 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
В графе 15 указываются соответствующие запрашиваемые данные.
Приложение 3 к приказу
Приложение 10
к Правилам обращения
со стойкими органическими
загрязнителями и содержащими
их отходами
Форма 3
Предоставляется: Территориальные подразделения уполномоченного органа
в области охраны окружающей среды.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Наименование административных данных: Информационный лист собственника
электрооборудования, заполненного жидкими диэлектриками, СОЗ-содержащего
оборудования, СОЗ-содержащих веществ и СОЗ-содержащих отходов.
Индекс административных данных: форма № СОЗ-3.
Периодичность: годовая.
Отчетный период: __ год.
Круг лиц, представляющих информацию: собственники СОЗ-содержащих веществ,
СОЗ-оборудования, СОЗ-содержащих отходов и предметов.
Срок представления формы административных данных: ежегодно, в срок до 31 марта,
следующего за отчетным годом.
Таблица 3
Информация о компании и объекте
1
Наименование собственника:
2
Адрес юридического лица:
3
Адреса местоположения объектов с электрооборудованием:
4
Телефон:
Факс:
Адрес электронной почты:
5
Ф.И.О. /должность контактного лица:
6
Тип компании (промышленный, сельскохозяйственный, коммунальный, социальный объект):
7
Государственная, частная компания:
8
Местоположение объектов:
Промышленная зона
в том числе в водоохраной зоне
Городская зона
в том числе в ООПТ
Сельская местность
9
Число работников на предприятии:
<10

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а.
Н. Шарбиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар жөніндегі агенттігі
Ұлттық статистика бюросы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи
ресурстар министрінің м.а.
2024 жылғы 10 қазандағы
№ 241 бұйрыққа
1-қосымша
Жойылуы қиын органикалық
ластағыштармен және оларды
қамтитын қалдықтармен жұмыс
істеу қағидаларына
1-қосымша
1-нысан
Ұсынылады: Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Әкімшілік деректердің атауы: ПХД қамтитын жабдықты есепке алу тізілімі.
Әкімшілік деректер индексі: № ЖҚОЛ-01 нысаны.
Жиілік: жылдық.
Есепті кезең: __ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ЖҚОЛ қамтитын заттар, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтар, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен қалдықтардың меншік иелері.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жабдықтың, заттардың немесе қалдықтардың мәртебесін өзгертудің жоспарланған күнінен кемінде 60 күнтізбелік күн бұрын.
ПХД қамтитын жабдықты есепке алу тізілімі
1-кесте
№ р/с
Жабдықтың атауы
Типі/маркасы
Сәйкестендіру нөмірі
Тобы
Өндіруші, өндіруші ел
Шығарылған жылы
Дайындаушы зауытпен көзделген пайдалану мерзімі
1
2
3
4
5
6
7
8
Кестенің жалғасы
Сұйықтықтың атауы
Жалпы салмағы, кг
Сұйықтықтың көлемі, кг
Орналастыру орны
Пайдалану мәртебесі
Ағып кетудің болуы
Қызмет көрсететін ұйымдар (байланыс деректері). Соңғы қызмет көрсету уақыты
9
10
11
12
13
14
15
Ескерту: кг – килограмм.
Атауы ______________________________________________________________
Мекенжайы _________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
Электронды пошта мекенжайы _________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
____________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
"ПХД қамтитын жабдықты
есепке алу тізілімі" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
1-нысанға қосымша
"ПХД қамтитын жабдықты есепке алу тізілімі" әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсініктеме (№ ЖҚОЛ-01 нысан)
№ ЖҚОЛ-01 нысаны мынадай түрде толтырылады:
2-бағанда мәртебесінде өзгерістер болған жабдықтың атауы көрсетіледі.
3-бағанда жабдықтың типі/маркасы көрсетіледі.
4-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
5-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
6-бағанда жабдықты өндіруші/өндіруші ел көрсетіледі.
7-бағанда жабдықтың шығарылған жылы көрсетіледі.
8-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
9-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
10-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
11-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
12-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
13-бағанда жабдықтың ағымдағы мәртебесі көрсетіледі – "пайдалану", "жөндеу", "резерв", "сақтау пункттерінде ұстау", "есептен шығарылды", "қалдықтар".
14-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
15-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
бұйрыққа
2-қосымша
Жойылуы қиын органикалық
ластағыштармен және оларды
қамтитын қалдықтармен жұмыс
істеу қағидаларына
9-қосымша
2-нысан
Ұсынылады: Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Әкімшілік деректердің атауы: Диэлектрлік сұйықтықтармен толтырылған электр жабдықтарын есепке алу тізілімі.
Әкімшілік деректер индексі: № ЖҚОЛ-02 нысаны.
Жиілік: жылдық.
Есепті кезең: __ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ЖҚОЛ қамтитын заттар, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтар, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен қалдықтардың меншік иелері.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі 31 наурызға дейінгі мерзімде.
2-кесте
Меншік иесінде диэлектрлік сұйықтықтармен толтырылған электр жабдықтары (барлығы)
_____
есеп бірлігі
1-топтағы жабдықтардың саны
_____
есеп бірлігі
Тізілімге ПХД түгендеуден өткен электр жабдығының бірліктері енгізілді (барлығы)
_____
есеп бірлігі
2-топтағы жабдықтардың саны
______
есеп бірлігі
3-топтағы жабдықтардың саны
№ р/с
Жабдықтың атауы
Типі/маркасы
Сәйкестендіру нөмірі
Тобы
Өндіруші,
өндіруші ел
Шығарылған жылы
Сұйықтықтың атуаы
Пайдалану аяқталған жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
Жалпы салмағы, кг
Сұйықтықтың көлемі, кг
Орналастыру орны
Пайдалану мәртебесі
Ағып кетудің болуы
Қызмет көрсететін ұйымдар (байланыс деректері). Соңғы қызмет көрсету уақыты
10
11
12
13
14
15
Ескерту: кг – килограмм.
Атауы ______________________________________________________________
Мекенжайы _________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
Электронды пошта мекенжайы _________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
"ПХД қамтитын жабдықты
есепке алу тізілімі" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
2-нысанға қосымша
Әкімшілік деректер нысанын толтыру бойынша түсініктеме "Диэлектрлік сұйықтықтармен толтырылған электр жабдықтарын есепке алу тізілімі" (№ ЖҚОЛ-02 нысаны) № ЖҚОЛ-02 нысаны келесідей түрде толтырылады:
2-бағанда – трансформатор, тоқ трансформаторы, кернеу трансформаторы, реактор, конденсатор, түзеткіш, магниттік күшейткіш, электромагнит, май толтырылған ажыратқыш полюсі, электромотор, доға сөндіргіш катушка, жоғары вольтты кіріс, сынақ тогының көзі сияқты нақты жабдық жататын жабдық түрінің атауы көрсетіледі.
3-бағанда жабдықтың типі/маркасы көрсетіледі.
4-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
5-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
6-бағанда жабдықты өндіруші/өндіруші ел көрсетіледі.
7-бағанда жабдықтың шығарылған жылы көрсетіледі.
8-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
9-бағанда өндіруші ұсынған техникалық пайдалану мерзімін, жабдықтың ағымдағы техникалық жай-күйін, оны пайдаланудан шығару жөніндегі жоспарлардың болуын ескере отырып және ПХД-бар жабдықты сақтау пункттерінде пайдалануды және күтіп-ұстауды шектеу жөніндегі осы Қағидалардың талаптарын ескере отырып, жабдықты пайдалану мерзімінің аяқталуының жоспарлы жылы көрсетіледі.
10-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
11-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
12-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
13-бағанда жабдықтың ағымдағы мәртебесі көрсетіледі – "пайдалану", "жөндеу", "резерв", "сақтау пункттерінде ұстау", "есептен шығарылды", "қалдықтар".
14-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
15-бағанда тиісті сұратылған деректер көрсетіледі.
бұйрыққа
3-қосымша
Жойылуы қиын органикалық
ластағыштармен және оларды
қамтитын қалдықтармен жұмыс
істеу қағидаларына
10-қосымша
3-нысан
Ұсынылады: Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері.
Әкімшілік деректер нысаны интернет-ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entities/ecogeo/?lang=ru
Әкімшілік деректердің атауы: Сұйық диэлектриктермен толтырылған электр жабдығының, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтардың, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен ЖҚОЛ қамтитын қалдықтардың меншік иелерінің ақпараттық парағы.
Әкімшілік деректер индексі: № ЖҚОЛ-03 нысаны.
Жиілік: жылдық.
Есепті кезең: __ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ЖҚОЛ қамтитын заттар, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтар, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен қалдықтардың меншік иелері.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жыл сайын, есепті жылдан кейінгі 31 наурызға дейінгі мерзімде.
3-кесте
Компания және нысандар туралы ақпарат
1
Меншік иесінің атауы:
2
Заңды тұлғаның мекенжайы:
3
Электр жабдықтары бар объектілердің орналасқан жерінің мекенжайлары:
4
Телефон:
Факс:
Электронды пошта мекенжайы:
5
Т.А.Ә. /лауазымы:
6
Компания түрі (өнеркәсіптік, ауылшаруашылық, коммуналдық немесе әлеуметтік нысан):
7
Жеке немесе мемлекеттік:
8
Нысандардың орналасқан жері:
Өнеркәсіптік аймақ
Оның ішінде су қорғау аймағында
Қалалық аймақ
Оның ішінде ЕҚТА
Ауылдық жерлер
9
Кәсіпорындағы жұмысшылар саны:
<10

10-50
>50
10
Количество единиц электрооборудования, заполненного диэлектрическими жидкостями:
Трансформаторы
Конденсаторы
Маслонаполненные выключатели
Другое
ВСЕГО
11
Количество единиц оборудования, прошедшее ПХД-инвентаризацию:
Трансформаторы
Конденсаторы
Маслонаполненные выключатели
Другое
ВСЕГО
12
Количество единиц оборудования, отнесенного по результатам ПХД-инвентаризации:
Группа 1 "Содержит ПХД"
Группа 2 "Возможно содержит ПХД"
Группа 3 "Не содержит ПХД"
ВСЕГО
13
Вес сливаемых ПХД-жидкостей в оборудовании Группы 1, кг
14
Вес ПХД-содержащего оборудования Группы 1, кг
15
Вес ПХД в оборудовании Группы 1, в пересчете на 100% ПХД, кг
16
Вес СОЗ-содержащего оборудования (не включая ПХД), кг
17
Вес твердых ПХД-отходов, кг
18
Вес жидких ПХД-отходов, кг
19
Наименование СОЗ-содержащих веществ и отходов
20
Вес твердых СОЗ-содержащих отходов (не включая ПХД-отходы), кг
21
Вес жидких СОЗ-содержащих отходы (не включая ПХД-отходы), кг
Примечание: Ф.И.О. – Фамилия, имя, отчество;
ООПТ – Особо охраняемые природные территории;
кг – килограмм.
Наименование ______________________________________________________
Адрес _____________________________________________________________
Телефон ___________________________________________________________
Адрес электронной почты ____________________________________________
Исполнитель ________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии) подпись
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
___________________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при ее наличии)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информационный лист
собственника
электрооборудования,
заполненного жидкими
диэлектриками,
СОЗ-содержащего
оборудования, СОЗ-содержащих
веществ и СОЗ-содержащих
отходов"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Информационного листа собственника электрооборудования, заполненного жидкими
диэлектриками, СОЗ-содержащего оборудования, СОЗ-содержащих веществ
и СОЗ-содержащих отходов" (форма № СОЗ-3)
1. Форма административных данных "Информационный лист собственника электрооборудования, заполненного жидкими диэлектриками, СОЗ-содержащего оборудования, СОЗ-содержащих веществ и СОЗ-содержащих отходов" (далее – Форма № СОЗ-3).
2. В форме № СОЗ-3 заполняется информация о компании и объекте собственников СОЗ-содержащих веществ, СОЗ-оборудования, СОЗ-содержащих отходов и предметов согласно запрашиваемым данным.

10-50
>50
10
Диэлектрлік сұйықтықтармен толтырылған электр жабдықтарының бірлік саны:
Трансформаторлар
Конденсаторлар
май толтырылған ажыратқыштар
басқа
БАРЛЫҒЫ
11
ПХД түгендеуден өткен жабдықтардың бірлік саны:
Трансформаторлар
Конденсаторлар
май толтырылған ажыратқыштар
Басқа
БАРЛЫҒЫ
12
Нәтиже бойынша ПХД түгендеуге жатқызылатын жабдықтардың бірлік саны:
1-топ "ПХД қамтылған"
2-топ "ПХД қамтылуы мүмкін"
3-топ "ПХД қамтылмаған"
БАРЛЫҒЫ
13
1-топтағы жабдықтардағы ағызылатын ПХД-сұйықтықтардың салмағы, кг
14
1-топтағы ПХД-қамтитын жабдықтың салмағы, кг
15
1-топ жабдықтарындағы ПХД салмағы, 100% ПХД қайта есептегенде, кг
16
ЖҚОЛ қамтитын жабдықтар салмағы, (ПХД қоспағанда), кг
17
Қатты ПХД-қалдықтар салмағы, кг
18
Сұйық ПХД-қалдықтар салмағы, кг
19
ЖҚОЛ қамтитын заттар мен қалдықтар атауы
20
ЖҚОЛ қамтитын қатты қалдықтар салмағы (ПХД-қалдықтарды қоспағанда), кг
21
ЖҚОЛ қамтитын сұйық қалдықтар салмағы (ПХД-қалдықтарды қоспағанда), кг
Ескерту: Т.А.Ә. – Тегі, аты, әкесінің аты;
ЕҚТА – Ерекше қорғалатын табиғи аймақтарда;
кг – килограмм.
Атауы ______________________________________________________________
Мекенжайы _________________________________________________________
Телефон ____________________________________________________________
Электронды пошта мекенжайы _________________________________________
Орындаушы _________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
қолы
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
____________________________________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
"Сұйық диэлектриктермен
толтырылған электр
жабдығының, ЖҚОЛ қамтитын
жабдықтардың, ЖҚОЛ
қамтитын заттар мен ЖҚОЛ
қамтитын қалдықтардың меншік
иелесінің ақпараттық парағы"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Сұйық диэлектриктермен толтырылған электр жабдығының, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтардың, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен ЖҚОЛ қамтитын қалдықтардың меншік иелесінің ақпараттық парағының" әкімшілік деректер нысанын толтырылуы бойынша түсіндірме (№ ЖҚОЛ-03 нысаны)
1. Әкімшілік деректер нысаны "Сұйық диэлектриктермен толтырылған электр жабдығының, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтардың, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен ЖҚОЛ қамтитын қалдықтардың меншік иелесінің ақпараттық парағы" (бұдан әрі – № ЖҚОЛ-3 нысаны).
2. № ЖҚОЛ-3 нысанында сұратылатын деректерге сәйкес, ЖҚОЛ қамтитын заттары, ЖҚОЛ қамтитын жабдықтары, ЖҚОЛ қамтитын заттар мен қалдықтары бар меншік иелері компаниялары мен объектісі туралы ақпарат толтырылады.