О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 09/245 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Управления Делами Президента Республики Казахстан"
Приказ и.о. Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 24 октября 2024 года № 05/261. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 октября 2024 года № 35301
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу Приказ исполняющего обязанности Управляющего Делами Президента Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года № 09/245 "Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих Управления Делами Президента Республики Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12745).
2. Финансово-экономическому отделу Управления делами Президента Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Управления делами Президента Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Управляющего делами Президента
Республики Казахстан
А. Алтай

"Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 09/245 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының м.а. 2024 жылғы 24 қазандағы № 05/261 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 29 қазанда № 35301 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының міндетін атқарушының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 09/245 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 31 желтоқсанда № 12745 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының қаржы-экономикалық бөлімі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Президенті Іс басқарушысының міндетін атқарушы
А. Алтай