О признании утратившими силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 30 октября 2024 года № 386. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 октября 2024 года № 35309
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан
А. Саткалиев
Приложение к приказу
Министр энергетики
Республики Казахстан
от 30 октября 2024 года № 386
Перечень утративших силу некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан
1. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 2 февраля 2015 года № 57 "Об утверждении Правил выдачи государственному техническому инспектору служебного удостоверения, номерного штампа и пломбира" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10463);
2. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 92 "Об утверждении образца служебного удостоверения государственного технического инспектора, номерного штампа и пломбира" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10440);
3. Подпункт 2) пункта 1 приказа Министра энергетики Республики Казахстан от 20 июня 2017 года № 212 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15352);

Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2024 жылғы 30 қазандағы № 386 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 30 қазанда № 35309 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасын дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
А. Саткалиев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрі
2024 жылғы 30 қазандағы
№ 386 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің күші жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Мемлекеттік техникалық инспекторға қызметтік куәлік, нөмірлік мөртабан және пломбир беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 2 ақпандағы № 57 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10463 болып тіркелген);
2. "Мемлекеттік техникалық инспектордың қызметтік куәлігінің, нөмірлік мөртабанның және пломбирдің үлгісін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 92 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10440 болып тіркелген);
3. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 212 бұйрығы 1-тармағының 2) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15352 болып тіркелген);

4. Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 28 ноября 2018 года № 459 "О внесении изменений в приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 92 "Об утверждении образца служебного удостоверения государственного технического инспектора, номерного штампа и пломбира" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17816);
5. Пункт 1 Перечня некоторых приказов Министра энергетики Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденного приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 23 июля 2019 года № 251 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра энергетики Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19086).

4. "Мемлекеттік техникалық инспектордың қызметтік куәлігінің, нөмірлік мөртабан мен пломбирдің үлгісін бекіту туралы "Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 92 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2018 жылғы 28 қарашадағы № 459 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17816 болып тіркелген);
5. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2019 жылғы 23 шілдедегі № 251 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтары тізбесінің 1-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19086 болып тіркелген);