О признании утратившим силу совместного приказа Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 февраля 2010 года № 27 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 февраля 2010 года № 97 "Об утверждении формы проверочного листа по проверкам памятника истории и культуры"
Совместный приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 11 ноября 2024 года № 536-НҚ и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 ноября 2024 года № 102. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 ноября 2024 года № 35396
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 12 февраля 2010 года № 27 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 24 февраля 2010 года № 97 "Об утверждении формы проверочного листа по проверкам памятника истории и культуры" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6116).
2. Комитету культуры Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего совместного приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего совместного приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий совместный приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
__________ Б. Омарбеков
Министр культуры и информации
Республики Казахстан
__________ А. Балаева
"СОГЛАСОВАН"
Комитет по правовой статистике
и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан

"Тарих және мәдениет ескерткішін тексерулер бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 27 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 24 ақпандағы № 97 бірлескен бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2024 жылғы 11 қарашадағы № 536-НҚ және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2024 жылғы 13 қарашадағы № 102 бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылы 22 қарашада № 35396 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. "Тарих және мәдениет ескерткішін тексерулер бойынша тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2010 жылғы 12 ақпандағы № 27 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 24 ақпандағы № 97 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6116 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеуді;
2) осы бірлескен бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бірлескен бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бірлескен бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика
министрінің міндетін атқарушы
Б. Омарбеков
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрі
А. Балаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу
жөніндегі комитеті