О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88 "Об определении перечня лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 декабря 2024 года № 113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 декабря 2024 года № 35542
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № ҚР ДСМ-88 "Об определении перечня лекарственных средств и медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 24078) следующее изменение:
перечень медицинских изделий, закупаемых у единого дистрибьютора, утвержденный приложением 2 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
приложение к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 27 декабря 2024 года № 113
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 20 августа 2021 года
№ ҚР ДСМ-88
Перечень медицинских изделий, закупаемых у Единого дистрибьютора
Наименования
Характеристика
Единица измерения
1.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,33 мм (29G), длиной 12,7 мм
штука
2.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,25мм (31G), длиной 6 мм
штука
3.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,25мм (31G), длиной 5 мм
штука
4.
Игла для шприц-ручек одноразового применения
диаметром 0,30мм (30G), длиной 8 мм
штука
5.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
канюли 6 мм
набор
6.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Длина канюли 9 мм
набор
7.

"Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылы 27 желтоқсанда № 35542 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № ҚР ДСМ-88 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24078 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшамен бекітілген Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын медициналық бұйымдардың тізбесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қабылданған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның электрондық түрдегі қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 113 бұйрыққа
қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2021 жылғы 20 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-88 бұйрығына
2-қосымша
Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын медициналық бұйымдардың тізбесі
Атауы
Техникалық сипаттама
Өлшем бірлігі
1.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 12,7 мм аспайтын
дана
2.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 6 мм аспайтын
дана
3.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 5 мм аспайтын
дана
4.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм, ұзындығы 8 мм аспайтын
дана
5.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жиынтық
Канюля ұзындығы 6 мм
жиынтық
6.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жиынтық
Канюля ұзындығы 9 мм
жиынтық
7.

Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 1,8 мл + Инфузионный набор длина канюли 6 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
8.
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 3 мл + Инфузионный набор длина канюли 9 мм)
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор
9.
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 1,8 мл
штука
10.
Резервуар к помпам инсулиновым
объемом 3 мл
штука
11.
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест-полосы №50
упаковка
12.
Тест-полосы для определения глюкозы в крови, с кодированием
тест полосы №50
упаковка
13.
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест полосы № 50 + глюкометр электрохимический без кодирования, укомплектованный индивидуальным прибором для забора крови и ланцетой одноразовой, с футляром/ на 10 упаковок + контрольный раствор глюкозы
упаковка
14.
Тест полосы для определения кетоновых тел в моче
туба №50
упаковка
15.
Калоприемник
однокомпонентный дренируемый илео/колостомный калоприемник в комплекте с защитной пастой (из расчета на 10 калоприемников 1 паста тюбик 60г.)
комплект
16.
Шприц инсулиновый
Одноразовый, с маркировкой
штука
17.
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2 Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3 Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4 Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 5 Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт. 6 Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7 Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
18.
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
19.
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
20.
Бахилы высокие
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
21.
Бахилы высокие
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовые стерильные
пара
22.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 2,5 см х 1,8 м
штука
23.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 5,0 см х 3,6 м
штука
24.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 7,5 см х 3,6 м
штука
25.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 10,0 см х 3,6 м
штука
26.
Бинт полиуретановый ортопедический
Размером 12,5 см х 3,6 м
штука
27.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К3
0,2 мл
штука
28.
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2
0,5 мл
штука
29.
Вакуумные пробирки стеклянные для гематологических исследований ЭДТА К2
1 мл
штука
30.
Капилляры
80 мкл
штука
31.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2
0,2 мл
штука
32.
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3
0,5 мл
штука
33.
Гипсовый бинт

№ 10 инсулинді помпаға жиынтық (көлемі 1,8 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 6 мм)
Барлық жаңадан анықталған пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін әрбір 12 жиынтыққа бір помпа тегін беріледі
жиынтық
8.
№ 10 инсулинді помпаға жиынтық (көлемі 3 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 9 мм)
Барлық жаңадан анықталған пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін әрбір 12 жиынтыққа бір помпа тегін беріледі
жиынтық
9.
Инсулин помпаларға резервуар
көлемі 1,8 мл
дана
10.
Инсулин помпаларға резервуар
көлемі 3 мл
дана
11.
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест жолақтар
қаптама
12.
Кодталуымен қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
№ 50 тест жолақтар
қаптама
13.
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест жолақтар + Глюкометр электрохимиялық, кодталмаған, қан алуға арналған дербес аспаппен және бір жолғы ланцетамен жиынтытықталған, футляры бар/ 10 қаптамаға + глюкозаның бақылау ерітіндісі
дана/туба
14.
Кетон денелеріне арналған Тест жолақтары
№ 50 туба
қаптама
15.
Нәжісқабылдағыш
бір компонентті дренаждалатын илео/колостомды нәжісқабылдағыш қорғану пастасы бар жиынтықта (10 нәжісқабылдағыш есебінен 1 паста тюбик 60г.)
жиынтық
16.
Инсулинді шприц
Таңбаланған бір рет қолданылатын
дана
17.
Абдоминальді операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана. 4. жабысқақ жиегі бар жайма 170 см х 175 см – 1 дана. 5. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 240 см – 1 дана. 6. жабысқақ лента 10 см х 50 см – 1. 7. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
18.
Қысқа бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
19.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес
жұп
20.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
жұп
21.
Ұзын бахилалар
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
жұп
22.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 2,5 см х 1,8 м
дана
23.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 5,0 см х 3,6 м
дана
24.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 7,5 см х 3,6 м
дана
25.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 10,0 см х 3,6 м
дана
26.
Полиуретанды ортопедиялық бинт
Өлшемі 12,5 см х 3,6 м
дана
27.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
28.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
29.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумдық шыны пробиркалар
1 мл
дана
30.
Капиллярлар
80 мкл
дана
31.
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеулеріне арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,2 мл
дана
32.
ЭДТА К3 гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар капилярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар
0,5 мл
дана
33.
Гипсті бинт

Размер 15 см х 300 см
штука
34.
Гипсовый бинт
Размер 20 см х 300 см
штука
35.
Гипсовый бинт
Размер 10 см х 300 см
штука
36.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
37.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
38.
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
39.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
40.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
41.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,09 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,09 л с дозатором
флакон полимерный
42.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
43.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,3 л.****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,3 л с дозатором
флакон полимерный
44.
Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
45.

Өлшемі 15 см х 300 см
дана
34.
Гипсті бинт
Өлшемі 20 см х 300 см
дана
35.
Гипсті бинт
Өлшемі 10 см х 300 см
дана
36.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,5 л полимерлік құтыда шығарылады
полимерлі құты
37.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
полимерлі құты
38.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
39.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
40.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
41.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,09 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,09 л полимерлік құты
полимерлі құты
42.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз иісі бар мөлдір түссіз сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Құрамында этил спирті – 20 %, белсенді заттар ретінде алкилдиметилбензиламмоний хлориді - 0,3% , қолдың терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар бар. Құрал бүріккіш құрылғысы бар көлемі 0,3 л полимерлік құтыда шығарылады
полимерлі құты
43.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,3 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
полимерлі құты
44.
Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
полимерлі құты
45.

Антисептическое средство, раствор объемом 0,5 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 0,5 л с дозатором
флакон полимерный
46.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
47.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный с настольным локтевым дозатором
флакон полимерный
48.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
49.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% дидецилдиметиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
50.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л прямоугольный без дозатора
флакон полимерный
51.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 60,0±1% изопропилового спирта и 10±1% н-пропилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
52.
Антисептическое средство раствор, объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе дидецилдиметиламмоний хлорида 0,3%, этилового спирта 20%, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
53.
Антисептическое средство, раствор объемом 1,0 л****
Антисептическое средство на основе 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлорида, 20% этилового спирта, функциональных добавок по уходу за кожей рук. Флакон полимерный 1,0 л цилиндрический с дозатором эйрлесс
флакон полимерный
54.
Загубник для фиброэндоскопии
однократного применения, стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
55.
Защитный комплект одноразового применения

Антисептикалық құрал, көлемі 0,5 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
полимерлі құты
46.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Үстел шынтақ дозаторы бар тік бұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
47.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді
Антисептикалық құрал спирт иісі бар түссіз мөлдір сұйықтық түрінде қолдануға дайын ерітінді. Белсенді заттар ретінде құрамында 60±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қолдың терісіне күтім жасайтын функционалдық қоспалар бар. Құрал көлемі 1,0 л полимерлі бөтелкелерде тікбұрышты үстелде тұратын шынтақ дозаторы бар.
полимерлі құты
48.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
49.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
50.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Дозаторсыз тікбұрышты 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
51.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
Антисептикалық құрал 60,0±1% изопропил спирті және 10±1% Н-пропил спирті, қол терісіне күтім жасауға арналған функционалдық қоспалар негізінде жасалған. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
52.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
53.
Антисептикалық құрал, көлемі 1,0 л ерітінді ****
0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, 20% этил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар негізіндегі антисептикалық құрал. Эйрлесс мөлшерлегіші бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты
полимерлі құты
54.
Фиброэндоскопияға арналған бітеуіш
бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес
дана
55.
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы

Защитный комплект одноразового применения: 1. Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию); 2. Бахилы; 3. Маска фильтрующая; 4. Очки защитные; 5. Салфетка одноразовая; 6. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 7. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию); 8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия.
комплект
56.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером L, из полистирола
штука
57.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером S, из полистирола
штука
58.
Зеркало Куско двухстворчатое стерильное
стерильное, одноразовое, размером M, из полистирола
штука
59.
Зонд для энтерального питания, размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 40,0 см диаметр 3,3 мм
штука
60.
Зонд для энтерального питания, размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 40,0 см диаметр 4,0 мм
штука
61.
Зонд для энтерального питания, размер СН 16
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 40,0 см диаметр 4,7 мм
штука
62.
Зонд для энтерального питания, размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 40,0 см диаметр 5,3 мм
штука
63.
Зонд для энтерального питания, размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 40,0 см диаметр 6,0 мм
штука
64.
Зонд для энтерального питания, размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 40,0 см диаметр 6,7 мм
штука
65.
Зонд для энтерального питания, размер СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 6 длина 40,0 см диаметр 2,0 мм
штука
66.
Зонд для энтерального питания, размер: СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 8 длина 40,0 см диаметр 2,7 мм
штука
67.
Зонд желудочный размер СН 10
стерильный, однократного применения, размер СН 10, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
68.
Зонд желудочный размер СН 12
стерильный, однократного применения, размер СН 12, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
69.
Зонд желудочный размер СН 14
стерильный, однократного применения, размер СН 14, длина 85 см, диаметр 4,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
70.
Зонд желудочный размер СН 16

Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы: 1. Капюшоны бар қорғаныш комбинезон(өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бойы 158-188, оның ішінде өлшемі 54 (XXL) және Бойы (176) әдепкі бойынша); 2. Бахилалар; 3. Сүзетін маска; 4. Қорғаныш көзілдірігі; 5. Бір рет қолданылатын салфетка; 6. Латексті қолғаптар (өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 7. Резеңке қолғап (нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S (6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша); 8. Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
56.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, өлшемі L, полистиролдан жасалған
дана
57.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильденген, бір рет қолданылатын, мөлшері S, полистиролдан жасалған
дана
58.
Стерильді қос қанатты Куско айнасы
стерильді, бір рет қолданылатын, мөлшері М, полистиролдан жасалған
дана
59.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
60.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
61.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 16
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
62.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
63.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
64.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
65.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,0 мм
дана
66.
Энтеральді қоректендіруге арналған зонд, өлшемі: СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8 ұзындығы 40,0 см диаметрі 2,7 мм
дана
67.
Асқазан зонды, өлшемі СН 10
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 10, ұзындығы 85 см, диаметрі 3,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
68.
Асқазан зонды, өлшемі СН 12
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 12, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
69.
Асқазан зонды, өлшемі СН 14
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 14, ұзындығы 85 см, диаметрі 4,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
70.
Асқазан зонды, өлшемі СН 16

стерильный, однократного применения, размер СН 16, длина 85 см, диаметр 5,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
71.
Зонд желудочный размер СН 18
стерильный, однократного применения, размер СН 18, длина 85 см, диаметр 6,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
72.
Зонд желудочный размер СН 20
стерильный, однократного применения, размер СН 20, длина 85 см, диаметр 6,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
73.
Зонд желудочный размер СН 22
стерильный, однократного применения, размер СН 22, длина 85 см,диаметр 7,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
74.
Зонд желудочный размер СН 6
стерильный, однократного применения, размер СН 6, длина 85 см, диаметр 2,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
75.
Зонд желудочный размер СН 8
стерильный, однократного применения, размер СН 8, длина 85 см, диаметр 2,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
76.
Зонд урогенитальный
стерильный одноразового применения
штука
77.
Иглодержатель
для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены
штука
78.
Инструменты гинекологические
Стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
79.
Катетер Нелатона, размеры СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 40,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
80.
Катетер Нелатона, размеры СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 40,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
81.
Катетер Нелатона, размеры СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 40,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
82.
Катетер Нелатона, размеры СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 40,0 см, диаметр 5,3 мм
штука
83.
Катетер Нелатона, размеры СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 40,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
84.
Катетер Нелатона, размеры СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 40,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
85.
Катетер Нелатона, размеры СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 40,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
86.
Катетер Нелатона, размеры СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 40,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
87.
Катетер отсасывающий, размер СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 52,0 см диаметр 2,0 мм
штука
88.
Катетер отсасывающий размер СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 52,0 см диаметр 2,7 мм
штука
89.
Катетер отсасывающий, размер СН 10

стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 16, ұзындығы 85 см, диаметрі 5,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
71.
Асқазан зонды, өлшемі СН 18
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 18, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
72.
Асқазан зонды, өлшемі СН 20
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 20, ұзындығы 85 см, диаметрі 6,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
73.
Асқазан зонды, өлшемі СН 22
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 7,3 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
74.
Асқазан зонды, өлшемі СН 6
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 6, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
75.
Асқазан зонды, өлшемі СН 8
стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемі СН 8, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,7 мм, ашық және жабық кіру бөлігі, екі және төрт бүйір саңылаулары бар
дана
76.
Урогенитальды зонд
бір рет қолданылатын стерильді
дана
77.
Ине ұстағыш
тамырдан қан алу сәтінде ине мен пробирканы бекіту үшін
дана
78.
Гинекологиялық аспаптар
Бір рет қолданылатын стерильді (цервикалды щетка, цитощетка)
дана
79.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
80.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
81.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
82.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
83.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
84.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
85.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
86.
Нелатон катетері, өлшемдері СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 40,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
87.
Соратын катетер, өлшемі СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
88.
Соратын катетер, өлшемі СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
89.
Соратын катетер, өлшемі СН 10

однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 52,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
90.
Катетер отсасывающий размер СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 52,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
91.
Катетер отсасывающий, размер СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 52,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
92.
Катетер отсасывающий, размер СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 52,0 см диаметр 5,3 мм
штука
93.
Катетер отсасывающий, размер СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 52,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
94.
Катетер отсасывающий, размер СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 52,0 см, диаметр 6,7 мм
штука
95.
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 0,6 мм, однократного применения
штука
96.
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 1,0 мм, однократного применения
штука
97.
Катетер подключичный, стерильный
диаметр 1,4 мм, однократного применения
штука
98.
Катетер пупочный, размер СН4
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН4, длиной 38,0 см, диаметр 1,3 мм
штука
99.
Катетер пупочный, размер СН5
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 5, длиной 38,0 см, диаметр 1,7 мм
штука
100.
Катетер пупочный, размер СН6
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 38,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
101.
Катетер пупочный, размер СН8
рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 38,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
102.
Катетер уретральный женский, размер СН 6
однократного применения, стерильный, размер СН 6, длиной 18,0 см, диаметр 2,0 мм
штука
103.
Катетер уретральный женский,размер СН 8
однократного применения, стерильный, размер СН 8, длиной 18,0 см, диаметр 2,7 мм
штука
104.
Катетер уретральный женский, размер СН 10
однократного применения, стерильный, размер СН 10, длиной 18,0 см, диаметр 3,3 мм
штука
105.
Катетер уретральный женский, размер СН 12
однократного применения, стерильный, размер СН 12, длиной 18,0 см, диаметр 4,0 мм
штука
106.
Катетер уретральный женский, размер СН 14
однократного применения, стерильный, размер СН 14, длиной 18,0 см, диаметр 4,7 мм
штука
107.
Катетер уретральный женский, размер СН 16
однократного применения, стерильный, размер СН 16, длиной 18,0 см, диаметр 5,3 мм
штука
108.
Катетер уретральный женский, размер СН 18
однократного применения, стерильный, размер СН 18, длиной 18,0 см, диаметр 6,0 мм
штука
109.
Катетер уретральный женский, размер СН 20
однократного применения, стерильный, размер СН 20, длиной 18,0 см, диаметр 6,7 мм
штука

бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
90.
Соратын катетер, өлшемі СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
91.
Соратын катетер, өлшемі СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
92.
Соратын катетер,өлшемі СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
93.
Соратын катетер, өлшемі СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
94.
Соратын катетер, өлшемі СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 52,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана
95.
Бұғана астындағы катетер, стерильді
диаметрі 0,6 мм, бір рет қолданылатын
дана
96.
Бұғана астындағы катетер, стерильді
диаметрі 1,0 мм, бір рет қолданылатын
дана
97.
Бұғана астындағы катетер, стерильді
диаметрі 1,4 мм, бір рет қолданылатын
дана
98.
Кіндік катетері, өлшемі СН4
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН4, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 1,3 мм
дана
99.
Кіндік катетері, өлшемі СН5
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 5, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 1,7 мм
дана
100.
Кіндік катетері, өлшемі CH 6
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
101.
Кіндік катетері, өлшемі CH8
рентгенконтрасты, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 38,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
102.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 6
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 6, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,0 мм
дана
103.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 8
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 8, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 2,7 мм
дана
104.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 10
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 10, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 3,3 мм
дана
105.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 12
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 12, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,0 мм
дана
106.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 14
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 14, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 4,7 мм
дана
107.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 16
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 16, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 5,3 мм
дана
108.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 18
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 18, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,0 мм
дана
109.
Әйелдерге арналған уретралды катетер, өлшемі СН 20
бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемі СН 20, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 6,7 мм
дана

110.
Комплект из нетканого материала для оториноларингологических операций стерильный одноразового применения
1. простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
комплект
111.
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный

110.
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық операцияларға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 190 см х 160 см -1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см - 1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см х100 см, ойығы 7 см х 40 см және жабысқақ жиегі 1 дана. 4. аспаптарға арналған үстелді жабу үшін су өткізбейтін Мейо қапшығы, тоқыма емес материалдан жасалған 145 см х 80 см-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана. 6. сіңіргіш қағаз салфетка 22 см х 23 см - 4 дана
жиынтық
111.
Жаңа туған нәрестеге арналған бір рет қолданылатын , стерильдіжиынтық

1. салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. простыня для новорожденного 100 см х100 см – 2 шт. 3. подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
112.
Комплект для полушарной операции
1. Карман-приемник с липким краем 55 х 65см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол защитный из полиэтилена диаметром 60см - 1 шт.
3. Простыня 140 х 160см, с адгезивным вырезом 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 х 210см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5 Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
6. Операционная лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
7. Простыня для операций на голове с адгезивным краем 40 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
113.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 пара.6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
114.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт. 3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
115.
Комплект акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см - 1шт.
2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см - 1шт.
3. Рубашка для роженицы - 1 шт.
4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см - 2 шт.
штука
116.
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140*80 см – 1 шт. 2. Салфетка подкладная 70*80 см – 2 шт. 3. ПелҰнка – впитывающая 60*60 см – 1 шт. 4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка клип – берет – 1 шт. 6. Салфетка впитывающая 20*20 см – 2 шт. 7. Бахилы из нетканого материала низкие – 1 пара. 8. Маска медицинская трехслойная – 1шт. 9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
комплект
117.
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1. пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.;
2. пеленка с липким краем 2,0 м х 1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.;
3. пеленка многослойная 0,6 м х 0,6 м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.;
4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт.
5. простыня 2,0 м х 1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука

1. мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см-5 дана. 2. жаңа туған нәрестеге арналған жайма 100 см х100 см-2 дана 3. ылғал өткізбейтін төсеніш 60 см x 60 см-1 дана
жиынтық
112.
Жарты шарлы операцияға арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 55х65 см қалта-қабылдағыш, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
2. Диаметрі 60см полиэтиленнен жасалған қорғаныш қап - 1 дана.
3. Жайма 140 х 160см, жабысқақ ойығы бар 30х40 см, тығыздығы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі бар 160х210 см жайма, тығыздығы 40 г / м ш. - 1 дана.
5 Сіңіргіш қағаз салфетка 22 х 23см-4 дана .
6.Операциялық таспа 5х50 см, тығыздығы 40 г / м ш. - 2 дана.
7.40х80 см жабысқақ жиегі бар бастың операциясына арналған жайма, тығыздығы 40 г/м шаршы - 1 дана.
жиынтық
113.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/м ш. м. 2. ламинатталған жайма 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / м ш. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г / м ш. - 1 дана. 4. босанатын әйелге арналған жейде тығыздығы 25 г/м ш. - 1 дана, 5. ұзын бахилалардың тығыздығы 25 г / м кв. - 1 жұп.6. қалпақ берет тығыздығы 18 г / м ш. - 1 дана. 7. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
114.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт. 2. Тоқыма емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт. 3. Тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана
115.
Тоқыма емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған бір рет қолданылатын стерильді акушерлік жиынтық
1. Сіңіргіш төсеніш 60см х 60см-1шт. 2. Мата емес материалдан жасалған жайма 140см х 80см-1шт. 3. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана . 4. Мата емес материалдан жасалған Салфетка 80см х 70см-2 дана .
дана
116.
Бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған босанатын әйелдерге арналған акушерлік төсек-орын жиынтығы
1. Жайма 140*80 см – 1 дана. 2. Астына төселетін салфетка 70*80 см - 2 дана.3. Жаялық – сіңіргіш 60*60 см – 1 дана. 4. Босанатын әйелге арналған жейде-1 дана 5. Клип – берет қалпақшасы-1 дана. 6. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 2 дана.7. Тоқыма емес материалдан жасалған қысқа бахила-1 жұп. 8. Үш қабатты медициналық маска-1 дана 9. Сіңіргіш төсем-2 дана
жиынтық
117.
Операциялық өрісті шектеуге арналған стерильді жиынтық
1. жабысқақ жиегі 0,7 м х 0,8 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі 2,0 м х 1,4 м жаялық, тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана;3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/ш. м. – 1 дана;4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/ш. м. – 1 дана 5. жайма 2,0 м х 1,4 м алаң 25 г / м ш. - 1 дана
дана

118.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Простыня 80см х 140см с липким краем - 2шт.
штука
119.
Комплект для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 200см х 140см с липким краем - 2 шт.
2. Салфетка 80см х 70см с липким краем - 2 шт.
штука
120.
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект
121.
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
122.
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект
123.
Комплект для стентирования стерильный , одноразового применения.
1. Покрывало для пациента, изготовлено из нетканого материала 150 × 190 см – 1шт.
2. Халат, изготовлен из нетканого материала – 2шт.
3. Впитывающая салфетка, изготовлена из нетканого материала 40 × 50 см – 2 шт.
4. Покрытие для аппарата, изготовлено из нетканого материала 110 × 110 см – 1 шт.
5. Ангиографическая простыня с двумя отверстиями, с прозрачным пленочным краем, изготовлена из нетканого материала и полиэтилена 190 × 320 см – 1шт.
6. Марлевые тампоны, изготовлены из марли (10 × 10 см) – 30шт.
7. Скальпель №11, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
8. Функционная игла 18G изготовлена из пластика и сплава металлов 7 см – 1 шт.
9. Интродьюсер 20 G изготовлен из нетканого материала 10 см – 1шт.
10. Торк-девайс (вращатель), изготовлен из пластика – 1шт.
11. Y- коннектор, изготовлен из пластика и сплав металлов – 1шт.
12. Трехходовой запорный кранник RA RH OFF (1000 psi), изготовлен из пластика – 1шт.

118.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жайма 80см х 140см шеті жабысқақ - 2шт.
дана
119.
Тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар 200 см х 140 см парақ-2 дана .
2. Жабысқақ жиегі бар 80см х 70см салфетка-2 дана .
дана
120.
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана. 5. жабысқақ жиегі бар жайма 75 см х 90 см – 2 дана. 6. жабысқақ жиегі бар жайма 175 см х 180 см-1 дана. 7. жабысқақ жиегі бар жайма 150 см х 250 см-1 дана
жиынтық
121.
Аспаптарға арналған үстелді жабуға бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана – 2. жабысқақ жиегі 35 см х 40 см қалта-1 дана.3. жабысқақ жиегі 20 см х 40 см қалта-1 дана –
жиынтық
122.
Ішперде операциясына арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. 340 см х 180 см, ойығы 20 см х 30 см, инциз үлдірі және сұйықтық жинауға арналған қап, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана
жиынтық
123.
Стерильденген , бір рет қолданылатын стенттеуге арналған жиынтық.
1. 150 × 190 см – 1 дана емес матадан жасалған науқасқа арналған төсек.
2. халат, матадан жасалмаған материал-2 дана.
3. 40 × 50 см тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка – 2 дана.
4. 110 × 110 см тоқыма емес материалдан жасалған құрылғыға арналған жабын-1 дана.
5. Екі саңылауы бар, мөлдір үлдірлі жиегі бар ангиографиялық жайма мата емес материалдан және 190 × 320 см – 1 дана полиэтиленнен жасалған.
6. Дәке тампондары дәкеден жасалған (10 × 10 см) - 30 дана.
7. Скальпель № 11, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
8. 18G функционалды инесі пластиктен және 7 см металл қорытпасынан жасалған-1 дана.
9. 20 G интродьюсері 10 см – 1 дана тоқыма емес материалдан жасалған.
10. Торк-құрылғы (ротатор), пластиктен жасалған – 1 дана.
11. Y-коннектор, пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
12. Ra RH OFF (1000 psi) үш жақты құлыптау краны, пластиктен жасалған-1 дана.

13. Трехходовой манифольд, RA RH OFF (1100 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
14. Линия высокого давления RA/FLL 125см (1000 psi) изготовлена из пластика – 2шт.
15. Комплект для внутривенного вливания 150 см с двойным клапаном (30 psi), изготовлен из пластика – 1 шт.
16. Набор для контрастности среды, изготовлен из пластика 150 см – 1шт.
17. Шприц 2,5 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
18. Шприц 10 сс ML, изготовлен из пластика –1шт.
19. Шприц 10 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
20. Шприц 20 сс MLL, изготовлен из пластика – 1шт.
21. Игла 20 G 1 ½ (4 см) (желтая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
22. Игла 21 G 1 ½ (4 см) (зеленая), изготовлена из пластика и сплав металлов – 1шт.
23. Стаканчик 120 мл, изготовлен из пластика – 1шт.
24. Чаша 250мл (диаметр 10 см), изготовлена из пластика – 1шт.
25. Чаша 5000мл (диаметр 28 см), изготовлена из пластика – 1шт.
26. Чехол пульта для дистанционного управления 15 × 30 см – 1шт.
штука
124.
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения
1. чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
125.
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. фартук ламинированный – 1 шт. 2. комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука
126.
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
127.
Комплект для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт. 2. Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт. 3. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт. 4. Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт. 5. Шапочка - берет - 1 шт.
штука

13. Үш жақты манифольд, RA RH OFF (1100 psi), пластиктен жасалған – 1 дана.
14. Жоғары қысымды ra/FLL желісі 125cm (1000 psi) пластиктен жасалған – 2 дана.
15. Екі клапанды (30 psi) 150 см көктамыр ішіне құюға арналған жиынтық, пластиктен жасалған – 1 дана.
16. 150 см – 1 дана пластиктен жасалған ортаның контрастына арналған жиынтық.
17. Шприц 2,5 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
18. Шприц 10 сс ML, пластиктен жасалған-1 дана.
19. Шприц 10 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
20. Шприц 20 сс MLL, пластиктен жасалған-1 дана.
21. Ине 20 G 1 ½ (4 см) (сары), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
22. Ине 21 G 1 ½ (4 см) (жасыл), пластиктен жасалған және металл қорытпасы-1 дана.
23. 120 мл стакан, пластиктен жасалған – 1 дана.
24. Тостаған 250мл (диаметрі 10 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
25. Тостаған 5000мл (диаметрі 28 см), пластиктен жасалған – 1 дана.
26. Қашықтан басқару пультінің корпусы 15 × 30 см – 1 дана.
дана
124.
Бір рет қолданылатын стерильді бас операциясына арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. 145 см х 80 см тоқыма емес материалдан жасалған аспаптық үстелге арналған қап-1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см, жабысқақ ойығы 70 см х 10 см – 1 дана, 3. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 100 см-1 дана. 4. жабысқақ жиегі 80 см х 40 см салфетка-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабысқақ лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
125.
Стерильді, бір рет қолданылатын күшейтілген қорғауға арналған жиынтық
1. ламинатталған алжапқыш-1 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған комбинезон-1 дана. 3. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар-1 жұп
дана
126.
Бір рет қолданылатын стерильді оториноларингологиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.2. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған кесіндісі 7 см х 40 см 160 см х 100 см операциялық жайма – 1 дана 3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 175 см х 160 см – 1 дана. 4. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 75 см салфетка-1 дана, 5. тоқыма емес материалдан жасалған 10 см х 50 см операциялық жабысқақ таспа – 2 дана, 6. қағаздан сіңіретін 22 см х 23 см салфетка-1 дана.
дана
127.
Тоқыма емес материалдан жасалған неонатологқа арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Саңылауы 4,5 см х 7,2 см ламинатталған жайма 80 см х 60 см - 1 дана. 2. Ламинатталған жайма 80 см х 60 см-1 дана. 3. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана. 4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана . 5. Телпек-берет-1 дана.
дана

128.
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
129.
Комплект для операции Кесарева сечения из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня для кесарева сечения 140 см х 240 см с отводом и карманом для жидкости - 1 шт.
2. Простыня ламинированная на инструментальный стол 140 см х 200 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 90 см - 1 шт.
4. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
130.
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука
131.
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. перчатки латексные – 1 пара 2. нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. 3. салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
132.
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
133.
Комплект из нетканого материала для аборта стерильный
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт.
4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт.
5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт.
6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
комплект
134.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект

128.
Бір рет қолданылатын, стерильді жараларды өңдеуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп 2. дәке шарлары – тампондар) - 5 дана 3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
129.
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді кесарь тілігі операциясына арналған жиынтық
1. Кесарь тілігіне арналған жайма 140 см х 240 см, бұрғышы және сұйықтыққа арналған қалтасы бар - 1 дана. 2. Аспаптық үстелге ламинатталған жайма 140 см х 200 см-1 дана . 3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 90 см-1 дана. 4. Қағаз Салфетка 20 см х 20 см-4 дана. 5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
130.
Офтальмологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана
131.
Бір рет қолданылатын, стерильді тігістерді шешуге арналған жиынтық
1. Латексті қолғаптар-1 жұп 2. тігістерді алуға арналған пышақ (скальпель №12) - 1 дана 3. мата емес материалдан жасалған салфеткалар көлемі 7 см х 7 см-2 дана. 4. пластикалық пинцет-1 дана.
дана
132.
Абортқа арналған, стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см-1 дана – 2. тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см х 23 см-4 дана
дана
133.
Стерильді түсікке арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40г/м ш. - 1 дана.
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеніш-жаялық 60 х 60см, алаң 240 г / м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 22 х 23см-4 дана .
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, көлемі 25 г/м шаршы метр-1 дана .
5. Әйелдердің гигиеналық төсемі-2 дана .
6. Қалпақ клип-берет, ПЛ. 18 г/м ш. - 1 дана.
7. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
жиынтық
134.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 120 см, диаметрі 10 см х 20 см саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана 4. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 5. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см – 2 дана.7. 60 см х 60 см сіңіргіш төсеніш-1 дана
жиынтық

135.
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 230 х 240см, с надлобковым вырезом диаметром 8см с адгезивным краем вокруг, с отверстием 9 х 13см с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля, со встроенными бахилами и встроенным карманом для сбора и отвода жидкости, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая бумажная 25 х 25см - 4 шт.
4. Простыня на операционный стол 160 х 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Липкая лента 5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Подстилка впитывающая 60 х 90см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт.
комплект
136.
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. чехол на стол Мейо 80 см х 145 см – 2 шт. 4. адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
137.
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
138.
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
139.
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект

135.
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 230 х 240см жайма, айналасында жабысқақ жиегі бар диаметрі 8см, саңылауы 9 х 13см, операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар, ішіне бахилалары және сұйықтықты жинауға және бұруға арналған ішіне салынған қалтасы бар, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
2. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25 х 25см-4 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
5. Жабысқақ лента 5 х 50см, пл. 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш төсеніш 60 х 90см, алаңы 240 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
136.
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. операциялық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. Майо үстелінің сырты 80 см х 145 см-2 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 9 см х 50 см-2 дана.5. бахилы 25 см х 40 см-1 жұп 6. ойығы 20 см х 100 см 175 см х 260 см жайма – 1 дана 7. 300/225 см х 370 см, саңылауы 33 см х 38 см, екі жағынан да 3 қалтасы бар кіріктірілген инциз пленкасы бар кардио төсек-1 дана.
жиынтық
137.
Бір рет қолданылатын стерильді ламинэктомияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 190 см х 160 см – 1 дана.2. ламинэктомияға арналған жайма 160 см х 300 см тоқыма емес материалдан ойығы 20 см х 30 см инциз үлдірімен – 1 дана 3. жабысқақ жиегі бар тоқыма емес материалдан жасалған 80 см х 90 см салфетка-4 дана – 4. 22 см х 23 см қағаз сіңіргіш салфетка-3 дана
дана
138.
Бір рет қолданылатын стерильді липосакцияға арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 90 см х 80 см-2 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 150 см – 1 дана, 3. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма 160 см х 120 см – 1 дана. 4. сіңіргіш салфетка 45 см х 45 см-1 дана.5. тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см-1 жұп 6. жабысқақ таспа 50 см х 10 см-2 дана
дана
139.
Омыртқа бағанасына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 225 см х 320 см, саңылауы 11 см х 22 см, жабысқақ жиектері бар, операциялық өріс аймағының айналасындағы сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см-1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см-2 дана. 4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана
жиынтық

140.
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1. простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
комплект
141.
Комплект из нетканого материала для основной хирургии
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
142.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
143.
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2. простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3. простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5. салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6. простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7. адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
144.
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4. простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5. простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6. адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
145.
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. карман-приҰмник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4 простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука

140.
Бір рет қолданылатын стерильді омыртқаға операция жасауға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см × 110 см – 2 дана. 2. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 300 см × 160 см, тесігі 7 см х 18 см, инциз үлдірі бар жайма – 1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфеткасы 22 см × 23 см – 4 дана.
жиынтық
141.
Негізгі хирургияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 80 х 100см жайма, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
5. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
142.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 180 см х 120 см, диаметрі 10 см болатын саңылауы бар, айналасында жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана. 2. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Мейо қапы 80 см х 145 см-1 дана 3. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана 4. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 5. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
143.
ЛОР операцияларына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі бар жайма 180 см х 140 см-1 дана. 2. жайма 70 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар – 1 дана 3. 150 см х 125 см U-тәрізді ойығы 7 см х 40 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана. 4. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 5. сіңіргіш қағаз салфетка 25 см х 25 см-4 дана, 6. операциялық үстелге қойылатын жайма 180 см х 140 см-1 дана, 7. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 50 см-1 дана.
жиынтық
144.
Отоларингологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жабысқақ жайма 75 см х 75 см-1 дана.4. жабысқақ жайма 200 см х 200 см-1 дана.5. жайма 125 см х 150 см жабысқақ тілігі 7 см х 40 см – 1 дана. 6. операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана.7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
145.
Бір рет қолданылатын стерильді жарты шарлы операцияға арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар қалта – қабылдағыш 55 см × 65 см-1 дана. 2. қорғаныш тысы диаметрі 60 см, тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана 3. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 160 см × 140 см, жабысқақ ойығы 30 см х 40 см-1 дана. 4 жабысқақ жиегі бар жайма, тоқыма емес материалдан жасалған жайма 210 см × 160 см – 1 дана. 5. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 22 см × 23 см – 4 дана.
дана

146.
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. чехол Мейо на инструментальный стол 145 см х 80 см – 1 шт. 3. бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект
147.
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный

146.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. 240 см х 150 см сопақша саңылауы 10 см х 20 см айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма – 1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған Майо қапы 145 см х 80 см-1 дана. 3. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-2 дана. 4. қоқыс 60 см х 60 см-1 дана – 5. сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см-4 дана 6. операциялық жабысқақ таспа 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық
147.
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық

1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
148.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт. 3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
комплект
149.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии коленного сустава
1.Простыня на инструментальный стол 150х190 см - 1 шт.
2.Полотенце из нетканого материала 30х40 см - 2 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Адгезивная лента 10х50 см – 1шт.
5.Простыня 150х180 см - 1 шт;
6.Бахила 33х55см – 1шт.
7. Простыня для артроскопии коленного сустава 225х320 см с эластичными манжетами диаметром 6 см, встроенным приемным мешком для сбора жидкости и манжетой 7 см и с выходным отверстием – 1шт.
комплект
150.
Комплект стерильный операционный одноразовый артроскопии плеча
1. Простыня 240х180 см с U-образным вырезом 20х60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт.
2. Простыня 180х140 см с адгезивным краем – 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80х145 см – 1 шт.
4. Чехол на руку 80х20 см – 1 шт.
5. Салфетка впитывающая бумажная 25х25 см – 4 шт.
6. Адгезивная лента операционная 2,5х 30 см - 1 шт.
7. Простыня 180х140 см на операционный стол – 1 шт.
комплект
151.
Комплект стерильный операционный одноразовый для артроскопии
1. Простыня двухслойная впитывающая для операционного стола 140 см х 190 см, пл. 54 г/м кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м кв. – 1 шт. 3. Простыня большая операционная 220 см х 320 см с эластичным отверстием 5 см и 7 см, с впитывающей зоной вокруг, отводом и карманом для сбора жидкости, пл. 54 г/м кв. – 1 шт.
комплект
152.
Комплект стерильный операционный одноразовый для цистоскопии
1. простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. 2. бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара 3. простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
комплект

1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аяққа арналған қорғаныш жабыны бар жайма 150 см х 200 см-1 дана 3. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.4. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
148.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Артроскопияға арналған диаметрі 7 см резеңкелі саңылауы бар 200 см х 300 см жайма, пл. 54 г/м. ш. – 1 дана 2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, 30 г/м. ш. алаңы-1 дана 3. Бахила 33 см х 55 см, алаңы 40 г / м.ш. – 1 дана 4. Жайма 100 см х 80 см, алаңы 40 г / м. ш. – 1 дана 5. Операциялық жабысқақ таспа 10 см х 50 см-2 дана. 6. Бауға арналған қап 15 см х 240 см, алаңы 30 г/м. ш., картон ұстағышы бар – 1 дана.
жиынтық
149.
Тізе буынының артроскопиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге жайма 150х190 см-1 дана.
2. Тоқыма емес материалдан жасалған сүлгі 30х40 см-2 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Жабысқақ таспа 10х50 см-1 дана.
5. Жайма 150х180 см - 1 дана;
6. Бахила 33х55см-1шт.
7. Тізе буынының артроскопиясына арналған жайма 225х320 см, диаметрі 6 см резеңкелі манжеттері, сұйықтық жинауға арналған біріктірілген қабылдау қаптары және 7 см манжеті және шығу тесігі – 1 дана.
жиынтық
150.
Стерильді операциялық бір рет қолданылатын иық артроскопиясы жиынтығы
1. 240х180 см U-тәрізді ойығы 20х60 см және айналасындағы жабысқақ қабаты бар жайма-1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар жайма 180х140 см-1 дана.
3. Құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80х145 см-1 дана.
4. Қолдың қақпағы 80х20 см-1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз Салфетка 25х25 см-4 дана –
6. Операциялық жабысқақ таспа 2,5 х 30 см - 1 дана.
7. Операциялық үстелге 180х140 см жайма – 1 дана.
жиынтық
151.
Артроскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған сіңіргіш екі қабатты жайма 140 см х 190 см, алаң 54 г / м ш. – 1 дана 2. Аспаптық үстелге құрамдастырылған Майо қапы 80 см х 145 см, алаңы 30 г / м ш. – 1 дана 3. Операциялық үлкен ақжайма 220 см х 320 см резеңкелі саңылауы 5 см және 7 см, сіңіргіш аймағы, бұрғышы және сұйықтық жинауға арналған қалтасы бар, 54 г/м ш. м. - 1 дана
жиынтық
152.
Цистоскопияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге жайма 120 см х 140 см-1 дана. 2. ұзын бахилалар 120 см х 70 см-1 жұп 3. жайма 180 см х 120 см, ортасында орналасқан бұтарасы тұсындағы саңылауы 9 см х 15 см, аяққа арналған бүйірден ойықтары бар – 1 дана.
жиынтық

153.
Комплект для цистокопии
1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
154.
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
155.
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. простыня 210 см х 160 см – 1 шт. 3. наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
156.
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
157.
Комплект из нетканого материала стоматологический для парадонтологических операций, одноразовый, стерильный
1. Салфетка 45 х 65см с овальным отверстием 7 х 10см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 50 х 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
158.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
159.
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект
160.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Краниотомии) из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем диаметром 12,2 см - 1 шт.
2. Простыня 140 см х 220 см - 1 шт.
3. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
4. Простыня ламинированная 80 см х 70 см на инструментальный стол - 1 шт.
5. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
161.
Комплект операционных покрытий для Нейрохирургии (Позвоночный) из нетканого материала одноразовый стерильный

153.
Цистокопияға арналған жиынтық
1. Ұзын бахила 70 х 120см, пл. 40 г / м ш. - 1 жұп 2. Операциялық үстелге арналған жайма 110 х 160см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана. 3. Диаметрі 7 см жабысқақ саңылауы бар 45 х 70см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң - 1 дана.
жиынтық
154.
Бір рет қолданылатын стерильденген мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы
1. жастық тысы 80 см х 70 см-1 дана. 2. жайма 200 см х 160 см-1 дана.3. көрпе тысы 200 см х 160 см-1 дана.
дана
155.
Бір рет қолданылатын стерильді, бір рет қолданылатын төсек жиынтығы
1. жастық тысы 60 см х 60 см-1 дана. 2. жайма 210 см х 160 см-1 дана.3. матрасқап 210 см х 90 см-1 дана. 4. көрпе тысы 210 см х 140 см-1 дана.
жиынтық
156.
Бір рет қолданылатын стерильді имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық
1. жайма 100 см × 160 см тоқылмаған материалдан жасалған, сопақша саңылауы 7 см х 10 см-1 дана. 2. мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
157.
Пародонтологиялық операцияларға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді, тоқыма емес материалдан жасалған стоматологиялық жиынтық
1. Салфетка 45 х 65см сопақша саңылауы 7 х 10см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Сіңіргіш салфетка 50 х 80см, пл. 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
158.
Бір рет қолданылатын стерильді жаңа туған нәрестеге арналған тоқыма емес материалдан жасалған жиынтық
1.тоқыма емес материалдан жасалған салфетка 80 см х 90 см-2 дана.2. тоқыма емес материалдан жасалған сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см-1 дана 3. полимерден сәйкестендіру үшін білезік-1 дана 4. полимерден жасалған кіндік қысқышы-1 дана
дана
159.
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. жабысқақ жиегі 50 см х 50 см жайма - 4 дана. 2. краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инциз үлдірмен, қаппен және 30 см x 20 см бұрумен - 1 дана, 3. операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, сіңіргіш аймағы 75 см x 190 см - 1 дана. 4. операциялық жабысқақ таспа 9 см x 49 см-1 дана.5. сүлгі 19 см x 25 см-2 дана.
жиынтық
160.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға (Краниотомияға) арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Диаметрі 12,2 см жабысқақ жиегі бар 140 см х 220 см жайма-1 дана.
2. Жайма 120 см х 140 см-1 дана.
3. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
4. Аспаптық үстелге 80 см х 70 см ламинатталған жайма-1 дана.
5. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
161.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған нейрохирургияға арналған операциялық жабындар жиынтығы (омыртқаға)

1. Простыня 140 см х 220 см с адгезивным полем 7 см х 18 см - 1 шт.
2. Простыня 120 см х 140 см - 1 шт.
3. Простыня ламинированная 70 см х 80 см на инструментальный стол - 1 шт.
4. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
162.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 100 см х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт.
2. Салфетка 70 см х 80 см ламинированная – 2 шт.
штука
163.
Комплект операционных покрытий для Офтальмологов из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня 120 см х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.
2. Простыня на пациента 140 см х 80 см с адгезивным краем - 1 шт.
3. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
4. Шапочка - берет - 1 шт.
5. Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт. 6. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см - 1 шт.
штука
164.
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5. простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
165.
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
166.
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
167.
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
168.
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.;3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука

1. Жабысқақ жиегі 7 см х 18 см 140 см х 220 см жайма - 1 дана.
2. Жайма 140 см х 220 см-1 дана.
3. Аспаптық үстелге 70 см х 80 см ламинатталған жайма-1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған Майо қапы 140 см х 80 см - 1 дана.
дана
162.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. 100 см х 100 см қалталы және жабысқақ саңылауы бар жайма – 1 дана. 2. Ламинатталған Салфетка 70 см х 80 см – 2 дана.
дана
163.
Офтальмологтарға арналған бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ саңылауы 4,5 см х 7,2 см жайма 120 см х 100 см - 1 дана.
2. 140 см х 80 см жабысқақ жиегі бар пациентке жайма-1 дана .
3. Аспаптық үстелге арналған Майо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
4. Бөрік-берет-1 дана.
5. Қағаз салфетка 20 см х 20 см-4 дана.
6. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
дана
164.
Травматологияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге 150 см х 190 см жайма-1 дана 2. 30 см х 40 см сіңіретін мата емес материалдан жасалған салфетка -2 дана, 3. құрамдастырылған аспаптық үстелге арналған Майо қапы 80 см х 145 см-1 дана. 4. жабысқақ таспа 9 см х 50 см-1 дана . 5. жайма 75 см х 90 см, жабысқақ жиегі бар - 1 дана. 6. жайма 150 см х 180 см, жабысқақ шеті бар - 1 дана.7. жайма 225 см х 260 см, ойығы 10 см х 100 см - 1 дана, 8. 175 см х 270 см жайма, 45 см х 65 см ойығы бар шынтақшаға жабылған жайма - 1 дана, 9. бахила 33 см х 110 см-1 дана.
жиынтық
165.
Қорғауды күшейтуге арналған стерильді жиынтық
1. алжапқыштың тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана
дана
166.
Бір рет қолданылатын стерильді балалар хирургиясына арналған жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 ретінде. 2. аспаптық үстелдегі жайма ретінде 80 см х 145 см – 1. 3. аяқ жаймасы 170 см х 175 см, саңылауы – 1 ретінде. 4. анестезиядағы жайма 155 см х 260 см тесігі бар – 1 ретінде. 5. салфетка 33 см х 33 см-4 дана.
жиынтық
167.
Проктологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын , стерильді жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жайма 75 см х 90 см-1 дана.4. екі тілігі және аяққа арналған қорғаныш жабыны бар 260 см х 320 см жайма-1 дана, 5. жабысқақ таспа 2 см х 33 см-2 дана.6. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.7. қағаз салфетка 33 см х 33 см-4 дана
жиынтық
168.
Стерильді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш. м. - 1 дана ; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана;3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм / ш. м. - 1 жұп – 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана.
дана

169.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Шапочка берет – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Маска – 1 шт.
штука
170.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический – 1 шт.
2. Пилотка-колпак – 1 шт.
3. Бахилы – 1 пара
4. Фартук – 1 шт. 5. Маска – 1 шт.
штука
171.
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 шт. 2. Шапочка-колпак плотность 40 грамм/кв.м – 1 шт. 3. Маска медицинская трехслойная плотность 20 грамм/кв.м – 1 шт. 4. Фартук – 1 шт. 5. Бахилы из нетканого материала высокие плотность 28 и 40 грамм/кв.м – 1 пара.
комплект
172.
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.;2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
173.
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1. Простыня с адгезивным краем, 160*200 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт. 2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70 см плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
174.
Комплект белья для кардиоваскулярных операций стерильный одноразовый
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня торакальная 200/300 х 330см (область оперативного вмешательства 32 х 40см), пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
4. Простыня с перинеальным покрытием 200 х 260см, вырез 20 х 105см, пл. 54 г/м кв. - 1 шт.
5. Полотенце 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 6 шт.
6. Операционная лента 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 3 шт.
7. Держатель для шнура 2 х 30см - 2 шт.
8. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара
9. Бахилы полиэтиленовые - 1 пара
10. Простыня на операционный стол 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
11. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
12. Мешок для дефибриллятора 33 х 38см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
175.
Комплект для лапароскопии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги; 5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект

169.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Телпек берет-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. маска - 1 дана.
дана
170.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат-1 дана.
2. Пилотка-қалпақ-1 дана.
3. Бахилалар-1 жұп
4. Алжапқыш-1 дана.
5. маска - 1 дана.
дана
171.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық жиынтық
1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110 – нан 140 см-ге дейін) тығыздығы 28 және 40 грамм/ш.м-1 дана 2. Қалпақ-қалпақ тығыздығы 40 грамм/ш.м – 1 дана, 3. Медициналық үш қабатты маска тығыздығы 20 грамм/ш.м – 1 дана 4. Алжапқыш-1 дана.5. Тоқыма емес материалдан жасалған ұзын бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм/кв. м-1 жұп.
жиынтық
172.
Стерильді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (жейде, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана;2. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 жұп – 3. үш қабатты медициналық маска - 1 дана;4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана .
дана
173.
Бір рет пайдаланылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық
1. Жабысқақ жиегі бар жайма, 160*200 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана 2. Жабысқақ жиегі бар салфетка, 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
174.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиоваскулярлық операцияларға арналған іш киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Торакальды жайма 200/300 х 330см( операциялық араласу аймағы 32 х 40см), алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
4. Перинді жабыны бар жайма 200 х 260см, ойығы 20 х 105см, алаңы 54 г/м ш. - 1 дана.
5. Орамал 30 х 40см, алаңы 40 г / м ш. - 6 дана.
6. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 3 дана.
7. 2 х 30см бау ұстағыш-2 дана.
8. Ұзын бахилалар 31,5 / 41,5 х 50см, алаңы 40 г / м ш. - 1 жұп
9. Полиэтиленді бахилалар-1 жұп
10. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
11. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
12. Дефибрилляторға арналған қап 33 х 38см, көлемі 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
175.
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 3. Лапароскопияға арналған жайма, өлшемі 280*180 см, тесігі бар, жабысқақ бекіткіші бар екі қалтасы, инциционды үлдір және түтіктерге арналған саңылаулары бар тоқыма емес материалдан жасалған қосымша ендірмелері бар, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 4. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 4 дана, қағаздан жасалған; 5. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық

176.
Комплект белья хирургического для операции на голове и шее
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня 180 x 250см с вырезом 10 x 70см, с адгезивным краем, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Простыня операционная 100 x 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетка с адгезивным краем 40 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Лента операционная 10 x 50см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
6. Салфетка впитывающая 30 x 40см, пл. 40 г/м кв. - 4 шт.
7. Простыня на операционный стол 160 x 200см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
8. Простыня для покрытия головы 80 x 140см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
177.
Комплект для ангиографии
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала;
4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала;
5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги;
6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией
комплект
178.
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. Чехол на инструментальный стол 145*80см - 1 шт. 2.Простыня операционная 100*80см - 1 шт 3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт. 4. Простыня торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см - 1 шт. 5. Карман-приемник 50*75/20см - 1 шт. 6. Лента операционная, размер 50*10 - 1 шт. 7.Бахилы 1 пара. 8. Простыня 180*250см с вырезом,с адгезивным краем-1шт.
комлект
179.
Комплект для кесарево сечения
1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала;2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги;6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией.
комплект
180.
Комплект для операции на бедре

176.
Бас және мойынға операция жасауға арналған хирургиялық киім жиынтығы
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 x 145см, алаңы 30 г / м ш. - 1 дана.
2. Жайма 180 x 250см ойығы 10 x 70см, жабысқақ жиегі бар, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
3. Операциялық жайма 100 x 160см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. Жабысқақ жиегі 40 x 80см салфетка, 40 г/м шаршы метр алаң-1 дана.
5. Операциялық таспа 10 x 50см, алаңы 40 г/м ш. - 2 дана.
6. Сіңіргіш салфетка 30 x 40см, пл. 40 г/м Ш. - 4 дана.
7. Операциялық үстелге арналған жайма 160 x 200см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
8. Басын жабуға арналған жайма 80 x 140см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
жиынтық
177.
Ангиография үшін жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
2. Операциялық жайма, көлемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
3. Ангиографияға арналған жайма, өлшемі 300 * 180 см, екі саңылауы бар, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған;
4. Екі саңылауы бар түтіктерге арналған бекіткіш, саны-1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;
5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны – 2 дана, қағаздан жасалған;
6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны – 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған
жиынтық
178.
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелдің тысы 145*80см-1 дана . 2.Операциялық жайма 100*80см-1 дана 3. Қауырсын жабыны бар жайма, өлшемі 230*180 см және ойығы 20*100 см, саны - 1 дана.4. Тесігі және қабылдағыш қалтасы бар торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см - 1 дана, 5. Қабылдағыш қалта 50*75/20см-1 дана. 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 - 1 дана 7.Аяқ киім 1 жұп. 8. Жайма 180 * 250см ойығы бар,жабысқақ жиегі-1 дана.
жиынтық
179.
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Операциялық үлкен жайма, көлемі 190*160 см, саны – 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 3. Операциялық шағын жайма, көлемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 4. Операциялық жайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған;5. Сіңіргіш Салфетка, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан жасалған; 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқыма емес материалдан жасалған.
жиынтық
180.
Жамбасқа операция жасауға арналған жиынтық

1.Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала; 2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала;5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала; 6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; 8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала
комплект
181.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
182.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
183.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная из нетканого материала 30 см х 40 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные - 1 пара
штука
184.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (S) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
185.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
3. Зеркало Куско одноразовое (М) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
186.
Комплект изделий гинекологический для патологии шейки матки одноразовый стерильный
1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт.
2. Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.

1.Аспаптық үстелге арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 2. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 180*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 3. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 4. Ойығы бар жайма, өлшемі 250*180 см, саны - 1 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 5. Жабысқақ жиегі бар ылғал өткізбейтін жайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқыма емес материалдан жасалған; 6. Операциялық үстелге арналған жайма, өлшемі 190*160 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған; 7. Операциялық таспа, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан жасалған; 8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны-1 дана, тоқылмаған материалдан жасалған
жиынтық
181.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
182.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
183.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. Мата емес материалдан жасалған астына төселетін салфетка 30 см х 40 см-1 дана .
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (L) - 1 дана.
4. Латексті қолғап-1 жұп
штука
184.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
185.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.
3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (М) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
186.
Жатыр мойны патологиясына арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. 70 см х 80 см астына төселетін салфетка-1 дана.
2. Эйер Шпатель - Фолькман қасық-1 дана.

3. Зеркало Куско одноразовое (L) - 1 шт.
4. Перчатки латексные -1 пара
5. ПелҰнка впитывающая 60 см х 60 см - 1шт.
штука
187.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер S - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
188.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер M - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
189.
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размер L - 1 шт. 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 20*20 см – 1 шт
комплект
190.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - S, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
191.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - М, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
192.
Комплект изделий смотровой гинекологический одноразовый стерильный
Комплект: 1. Салфетка подкладная 70 см х 80 см - 1 шт. 2. Шпатель Эйера - цитощҰтка - 1 шт. 3. Зеркало Куско одноразовое - L, - 1 шт. 4. Перчатки латексные - 1 пара. 5. Бахилы низкие - 1 пара. Одноразовый, стерильный
штука
193.
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
194.
Комплект белья офтальмологический для хирургии
1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
комплект
195.
Комплект белья офтальмологический для хирургии

3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана.
4. Латексті қолғаптар -1 жұп
5. Сіңіргіш жаялық 60 см х 60 см-1 дана.
штука
187.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі S - 1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
188.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі M-1 дана. 2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш Салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
189.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
1. Куско айнасы, өлшемі L-1 дана.2. Диагностикалық медициналық қолғаптар-1 жұп. 3. Эйр қалақшасы-1 дана.4. Астына төселетін салфетка 70*40 см – 1 дана. 5. Сіңіргіш салфетка 20*20 см – 1 дана
жиынтық
190.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - S, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
191.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. бір рет қолданылатын Куско айнасы - М, - 1 дана.4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
192.
Гинекологиялық тексеруге арналған бір рет қолданылатын стерильді бұйымдар жиынтығы
Жиынтығы: 1. Төсеме Салфетка 70 см х 80 см-1 дана. 2. Эйер қалақшасы - цитощетка-1 дана.3. Бір рет қолданылатын Куско айнасы - L, - 1 дана. 4. Латекс қолғап-1 жұп. 5. қысқа бахила - 1 жұп. Бір рет қолданылатын, стерильді
дана
193.
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат - 3 дана; 2. қалпақ – 1 дана, 3. бахилалар –2 жұп; 4. офтальмологиялық салфетка - 1 дана; 5. операциялық жайма-1 дана; 6. сіңіргіш жайма - 2 дана
жиынтық
194.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы
1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. Қағаздан жасалған сіңіргіш Салфетка 22 х 23см-2 дана.
жиынтық
195.
Хирургияға арналған офтальмологиялық іш киім жиынтығы

1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
196.
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
197.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
198.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
199.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Центрифужный колокол 625HS; Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; Контейнер (трҰхкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения.
комплект
200.
Комплект универсальный большой
1.Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80см - 2 шт.,3. Простыня операционная размер 160*190см - 1 шт. 4. Салфетка, впитывающая размер 12*12см - 4 шт. 5. Простыня с адгезивным краем размер 240*160см - 1 шт. 6. Лента операционная, размер 50*10см - 1 шт. 7. Простыня с адгезивным краем, размер 160*180см - 1 шт
комплект
201.
Комплект белья для детской хирургии, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт.
7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
комплект

1. Операциялық жайма 160 х 190см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Екі шаршы ойығы бар офтальмологияға арналған операциялық жайма 160 х 200см 10 х 10см инциз үлдірімен және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасымен, алаңы 40 г/м ш.-1 дана.
3. 22 х 23см қағаздан жасалған сіңіргіш салфетка-2 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
196.
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерилді таяқшалар жиынтығы
стерильденген, бір рет қолданылатын таяқшалар кемінде 4 дана.
жиынтық
197.
Плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитратының ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (бір камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
198.
Екі қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (екі камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
199.
Үш қапты плазма жинауға арналған шығыс материалдарының жиынтығы
Центрифугалық қоңырау 625hs; көлемі 250 мл, стерильді 4% натрий цитраты ерітіндісі; физиологиялық ерітіндімен толықтыруға бейімделген, стерильді, бір рет қолданылатын плазма жинауға арналған Контейнер (үш камералы). Плазманы жинауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын магистраль.
жиынтық
200.
Үлкен әмбебап жиынтық
1.Аспаптық үстелге арналған қап, өлшемі 145 *80, саны-1 дана.2. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 90*80см-2 дана 3. Операциялық жайма өлшемі 160*190см-1 дана. 4. Мөлшері 12 * 12см салфетка-4 дана . 5. Жабысқақ жиегі бар жайма көлемі 240*160см-1 дана. 6. Операциялық таспа, өлшемі 50*10см-1 дана.7. Жабысқақ жиегі бар жайма, өлшемі 160*180см-1 дана
жиынтық
201.
Балалар хирургиясына арналған іш киім жиынтығы, хирургиялық жиынтық
1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
жиынтық

202.
Комплект операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный
1. Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт.
2. Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт.
3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт.
4. Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт.
5. Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт. 6. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
203.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
204.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, нестерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 60 мл
штука
205.
Контейнер полимерный для компонентов крови
Ңмкость объҰмом 300 мл; Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
206.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 2 шт. - игла полимерная – 2 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
207.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов
Контейнер состоит из: - Емкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.- 1 шт. - игла полимерная – 1 шт. - фильтр для удаления лейкоцитов и тромбоцитов из эритроцитов – 1 шт. - фильтр для микросгустков – 1 шт.
комплект
208.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
209.
Контейнер полимерный для крови и ее компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Ңмкость с раствором CPDA-1; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект
210.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Ңмкость с раствором CPD; Ңмкость с раствором SAGM; Ңмкость для компонентов крови; Фильтр лейкоцитарный для цельной крови; Ңмкость для первой порции крови; Адаптер для вакуумной пробирки; Игла донорская 16G; Протектор иглы; Полимерные магистрали; Зажимы для магистралей.
комплект

202.
бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан жасалған травматологияға арналған операциялық жабындар жиынтығы
1. Жабысқақ жиегі 200 см х 140 см жайма-1 дана .
2. 200 см х 140 см U пішінді ойығы бар хирургиялық жайма 20 см х 60 см жабысқақ шеттері бар - 1 дана.
3. Операциялық үстелге 200 см х 140 см жайма-1 дана .
4. Қол / аяқ қапы 30 см х 70 см-1 дана.
5. Жабысқақ таспа 4 см х 50 см-1 дана .
6. Аспаптық үстелге арналған Мейо корпусы 140 см х 80 см-1 дана .
дана
203.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді емес , көлемі 60 мл Контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
дана
204.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар, стерильді емес , көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнері, қасығы бар, стерильді емес , бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл
дана
205.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 300 мл; полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық
206.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден шығаруға арналған сүзгісі бар екі камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер-көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған ыдыстан тұрады. - 2 дана. - полимер ине - 2 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі - 1 дана. – микро ұйығыштарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
207.
Лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгісі бар бір камералы қан компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
Контейнер мыналардан тұрады: - көлемі кемінде 400 мл қан компоненттеріне арналған сыйымдылық. - 1 дана. – полимерлік ине - 1 дана. – лейкоциттер мен тромбоциттерді эритроциттерден жоюға арналған сүзгі-1 дана. - микросомдарға арналған сүзгі-1 дана.
жиынтық
208.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPDA-1"гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
209.
CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы қан мен оның компоненттеріне арналған полимерлі контейнер
CPDA-1 ерітіндісі бар сыйымдылық; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық түтікке арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық
210.
Қан мен оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспендирлейтін ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді жоюға арналған сүзгісі бар төрт камералы полимер контейнер
CPD ерітіндісі бар сыйымдылық; SAGM ерітіндісі бар сыйымдылық; қан компоненттеріне арналған сыйымдылық; жаңа алынған қан үшін лейкоциттік сүзгі; қанның бірінші порциясына арналған сыйымдылық; вакуумдық пробиркаға арналған Адаптер; 16G донорлық ине; ине протекторы; полимерлі магистральдар; магистральдарға арналған қысқыштар.
жиынтық

211.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Ңмкость объҰмом 450 мл (4 шт); Игла полимерная; Полимерная магистраль.
комплект
212.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Ңмкость объҰмом 450 мл - 1 шт; фильтр для плазмы Plasmaflex - 1 шт; игла полимерная - 1 шт; магистрали полимерные; зажим.
штука
213.
Контейнер для сбора биологического материала без ложки, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
214.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 60 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 60 мл
контейнер
215.
Контейнер для биопроб нестерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
216.
Контейнер для биопроб стерильный, 120 мл
Изготовлен из полипропилена. С плоским дном. Винтовая крышка плотно прилегает к ободку самого контейнера, что обеспечивает герметичность
штука
217.
Комплект из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1. Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт.
2. Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
3. Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт.
4. Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт.
5. Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной плҰнкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
6. Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт.
7. Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт.
8. Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт
9. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
комплект
218.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
219.
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
6 литров раствора в 6 литровой канистре
штука
220.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
221.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
222.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект

211.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын 4 бірлікке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Сыйымдылығы 450 мл (4 дана); полимерлі ине; полимерлі магистраль.
жиынтық
212.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлі контейнер
Көлемі 450 мл сыйымдылық-1 дана; Plasmaflex плазмасына арналған сүзгі - 1 дана; полимерлік ине-1 дана; полимерлік магистральдар; қысқыш.
дана
213.
Биологиялық материалды қасықсыз жинауға арналған, стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 60 мл контейнер
контейнер
214.
Биологиялық материалды жинауға арналған, қасығы бар стерильді, көлемі 60 мл контейнер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 60 мл контейнер
контейнер
215.
Стерильді емес биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
216.
Стерильді биосынамаға арналған контейнер, 120 мл
Полипропиленнен жасалған. Тегіс түбі бар. Бұрандалы қақпақ контейнердің шетіне мықтап сәйкес келеді, бұл тығыздықты қамтамасыз етеді
дана
217.
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтығы
1. Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана
2. Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана
3. Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана.
4. Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана
5. Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана
6. Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана
7. Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана
8. Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана
9. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
жиынтық
218.
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқыл ерітіндісі
6 литрлік канистрде 5 литр ерітінді
дана
219.
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
6 литрлік канистрде 6 литр ерітінді
дана
220.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
221.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
222.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық

223.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XL
комплект
224.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам XXL
комплект
225.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
226.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: М
комплект
227.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
228.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
229.
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, нестерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
230.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: S
комплект
231.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: M
комплект
232.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: L
комплект
233.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XL
комплект
234.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с коротким рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с коротким рукавом, размерам: XXL
комплект
235.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: S
комплект
236.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: M
комплект
237.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: L
комплект

223.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
224.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
225.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
226.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: М
жиынтық
227.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
228.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
229.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді емес хирургиялық костюм
Тоқыма емес, стерильді емес , бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
230.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: S
жиынтық
231.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: M
жиынтық
232.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: L
жиынтық
233.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XL
жиынтық
234.
Қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, қысқа жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
235.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: S
жиынтық
236.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: M
жиынтық
237.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: L
жиынтық

238.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам:XL
комплект
239.
Костюм хирургический стерильный одноразового применения с длинным рукавом
Нетканый материал, стерильный, одноразового применения, с длинным рукавом, размерам: XXL
комплект
240.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,5смх10м
штука
241.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 5смх5м
штука
242.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 1,25смх5м
штука
243.
Лейкопластырь на бумажной основе
на бумажной основе размером 2,0смх5м
штука
244.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 3,0смх5м
штука
245.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 3,0смх5м
штука
246.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,0смх5м
штука
247.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 1,25смх10м
штука
248.
Лейкопластырь гипоаллергенный
гипоаллергенный размером 2,5смх5м
штука
249.
Лейкопластыри на нетканой основе
на нетканой основе размером 5смх5м
штука
250.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,5смх10м
штука
251.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 1,25смх5м
штука
252.
Лейкопластырь гипоаллергенные
гипоаллергенный размером 1,25смх10м
штука
253.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,5смх5м
штука
254.
Лейкопластырь на шелковой основе
на шелковой основе размером 3,0смх5м
штука
255.
Лейкопластырь на шелковой основе
на шелковой основе размером 2,0смх5м
штука
256.
Лейкопластырь на нетканой основе
на нетканой основе размером 2,0смх5м
штука
257.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый;
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера.
Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
258.
Ложка Фолькмана
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения
штука
259.
Маска трехслойная
трехслойная на резинках
260.
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м, на завязках (взрослые)
штука
261.
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
262.
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, детские
плотность 20 грамм/кв.м, на резинках (детские)
штука
263.
Маска медицинская трехслойная
Маска медицинская трехслойная из нетканного материала одноразовое, нестерильное. Размеры:
- длина (175±20) мм;
- ширина (100±20) мм;
- длина резинки (140±20) мм.
штука

238.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі:XL
жиынтық
239.
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді хирургиялық стерильді костюм
Тоқыма емес материал, стерильді, бір рет қолданылатын, ұзын жеңді, өлшемі: XXL
жиынтық
240.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,5 смх10м гипоаллергенді
дана
241.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 5смх5м гипоаллергенді
дана
242.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 1,25смх5м гипоаллергенді
дана
243.
Қағаз негізіндегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м қағаз негізінде
дана
244.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м тоқыма емес негізде
дана
245.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м гипоаллергенді
дана
246.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м гипоаллергенді
дана
247.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 1,25смх10м тоқыма емес негізде
дана
248.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 2,5 смх5м гипоаллергенді
дана
249.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 5смх5м тоқыма емес негізде
дана
250.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,5смх10м тоқыма емес негізде
дана
251.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 1,25смх5м тоқыма емес негізде
дана
252.
Гипоаллергенді лейкопластырь
өлшемі 1,25смх10м гипоаллергенді
дана
253.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,5смх5м тоқыма емес негізде
дана
254.
Жібек негізіндегі лейкопластырь
өлшемі 3,0смх5м жібек негізінде
дана
255.
Жібек негізіндегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м жібек негізінде
дана
256.
Тоқыма емес негіздегі лейкопластырь
өлшемі 2,0смх5м тоқыма емес негізде
дана
257.
Екі жақты пластмасса Фолькман қасығы (урогенитальды зонд), стерильді, бір рет қолданылатын
Фолькман қасық-бұл бір рет қолданылатын құрал, ол тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
258.
Фолькман қасығы
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы
дана
259.
Үш қабатты маска
үш қабатты резинкеде
дана
260.
Тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты медициналық маскалар
тығыздығы 20 грамм/шаршы метр, байланатын (ересектер)
дана
261.
Үш қабатты медициналық маска
тоқыма емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңке жолақтарда, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
262.
Тоқыма емес материалдан жасалған резеңкедегі үш қабатты медициналық маскалар, балаларға арналған
тығыздығы 20 грамм/ш. м, резеңке жолақтардағы (балалар)
дана
263.
Үш қабатты медициналық маска
Медициналық маска матадан жасалмаған үш қабатты бір рет қолданылатын , стерильді емес . Өлшемдері: - ұзындығы (175±20) мм; - Ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм.
дана

264.
Маска 4-х слойная
хирургическая, четырехслойная, противожидкостная, противотуберкулезная из нетканого материала (пленка Лонцет) FFP1
штука
265.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
266.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный

264.
4 қабатты маска
тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық, төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы, туберкулезге қарсы (Лонцет үлдірі) Max Protection FFP1
дана
265.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
266.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы

1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
267.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
268.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
269.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
270.
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
271.
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку; Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer"; Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта); Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike"; Камера фильтра крови -170мкм; Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Адаптер двойного насоса; Колокол типа "Latham", 225мл; Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл; Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. с красным скользящим зажимом; Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл; Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм; Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL; Контейнер (мешок) для удаления воздуха с желтым скользящим зажимом, 90мл; Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт.; Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл; Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock"; Зажим храповой - 2 шт.; Капельница антикоагулянта; Фильтр бактериальный, 0,2мкм; Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт.
комплект

1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
267.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйру бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын адсорбцияланатын төсем (салфетка). 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
268.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна S; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
269.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна M; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
270.
Жатыр мойны мен қынаптан материалды бөліп алуға арналған бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық бұйымдар жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет қолданылатын гинекологиялық айна L; 2. жинақтың 100 данасына бір көмескі жарығы бар Цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлік қалақша; 3. адсорбциялайтын төсем (салфетка); 4. қарауға арналған, опаланбаған қолғаптар.
жинақ
271.
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір рет қолданылатын жүйе, стерильді
Вакуумдық түтікке адаптері бар 50мл донор желісінің сынамаларын жинауға арналған Контейнер; инъекцияға арналған порты және "Luer" типті коннекторы бар донор желісі;
бір сорғының адаптері (антикоагулянт);
"Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі;
қан сүзгісі камерасы-170мкм;
қызыл сырғымалы қысқышы бар донор қысымының мониторы (DPM сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; Қос сорғы адаптері;
"Latham" типті қоңырау, 225мл; плазма жинауға арналған контейнер (қап), 1000мл; жүйе қысымының мониторы (spm сүзгісі) 0,2 мкм -1 дана; қызыл сырғымалы қысқышы бар; тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл; "Luer" типті коннекторы және 0,2 мкм біріктірілген екі бактериялық сүзгісі бар ресуспендиялық ерітіндіні беру желісі; лейкоциттерді жоюға арналған сүзгі, LRFXL; сары сырғымалы қысқышы бар ауаны шығаруға арналған Контейнер (қап), 90мл; тромбоциттерді 7 күнге дейін (СРР) сақтауға арналған контейнерлер (қаптар), 1000мл-2 дана; ауа жинауға арналған Контейнер (қап)/ОТП, 1000мл; "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі"; храпова қысқышы - 2 дана; антикоагулянт тамшылатқышы; бактериалды сүзгі, 0,2 мкм; сырғымалы қысқышы бар тромбоциттер сынамаларын алуға арналған ампулалар – 2 дана.
жиынтық

272.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,2%
2 мл
штука
273.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
4 мл
штука
274.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
3 мл
штука
275.
Пробирка вакуумная для определения СОЭ с натрия цитратом 3,8%
2,4 мл
штука
276.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
9 мл
штука
277.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
1 мл
штука
278.
Пробирка вакуумная без добавок
5 мл
штука
279.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
4 мл
штука
280.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
8 мл
штука
281.
Пробирка вакуумная с натрия фторидом и калия оксалатом
3 мл
штука
282.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
2 мл
штука
283.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с натрия гепарином
4 мл
штука
284.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
9 мл
штука
285.
Пробирка вакуумная без добавок
9 мл
штука
286.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
2 мл
штука
287.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
6 мл
штука
288.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
4 мл
штука
289.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
5 мл
штука
290.
Пробирка вакуумная с системой ACD/CPDA
6 мл
штука
291.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
6 мл
штука
292.
Пробирка вакуумная с натрия фторидом и калия оксалатом
2 мл
штука
293.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
3 мл
штука
294.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
4 мл
штука
295.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
6 мл
штука
296.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
1 мл
штука
297.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,8%
3,5 мл
штука
298.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
8 мл
штука
299.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
9 мл
штука
300.
Пробирка вакуумная без добавок
2 мл
штука
301.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
1 мл
штука
302.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с натрия гепарином
9 мл
штука
303.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,8%
5 мл
штука
304.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
8 мл
штука
305.
Пробирка вакуумная без добавок
6 мл
штука
306.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
2 мл
штука
307.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
6 мл
штука
308.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
6 мл
штука
309.
Пробирка вакуумная без добавок
4 мл
штука
310.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
9 мл
штука
311.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином
3 мл
штука
312.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
2 мл
штука

272.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,2%
2 мл
дана
273.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
4 мл
дана
274.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
275.
Натрий цитраты бар СОЭ анықтауға арналған вакуумдық түтік 3,8%
2,4 мл
дана
276.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
9 мл
дана
277.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
1 мл
дана
278.
Қоспасыз вакуумдық түтік
5 мл
дана
279.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
280.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
281.
Натрий фториді мен калий оксалаты бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
282.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
283.
Натрий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
4 мл
дана
284.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
285.
Қоспасыз вакуумдық түтік
9 мл
дана
286.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
2 мл
дана
287.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
6 мл
дана
288.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
289.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
5 мл
дана
290.
ACD/CPDA жүйесі бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
291.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
292.
Натрий фториді және калий оксалаты бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
293.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
294.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
4 мл
дана
295.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
6 мл
дана
296.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
297.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,8%
3,5 мл
дана
298.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
299.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
300.
Қоспасыз вакуумдық түтік
2 мл
дана
301.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
302.
Натрий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
9 мл
дана
303.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,8%
5 мл
дана
304.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
8 мл
дана
305.
Қоспасыз вакуумдық түтік
6 мл
дана
306.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
307.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
308.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
6 мл
дана
309.
Қоспасыз вакуумдық түтік
4 мл
дана
310.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
9 мл
дана
311.
Литий гепарині бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
3 мл
дана
312.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
2 мл
дана

313.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
3 мл
штука
314.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
2 мл
штука
315.
Пробирка вакуумная с К3 ЭДТА
1 мл
штука
316.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
1 мл
штука
317.
Пробирка вакуумная для исследования системы гемостаза с натрия цитратом 3,2%
3 мл
штука
318.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки
3,5 мл
штука
319.
Пробирка вакуумная с К2 ЭДТА
2 мл
штука
320.
Пробирка вакуумная с активатором свертывания
8 мл
штука
321.
Основной комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт.
3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт.
5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
322.
Экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
1. Тест-полоска – 1 шт. 2. Кассета – 1 шт. 3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт. 4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт. 5. Запечатываемый пластиковый пакет для кассеты – 1 шт. 6. Картонная коробка для упаковки всех комплектующих с лейблом – 1 шт. 7. Запечатываемый пластиковый пакет для пробирки с буферным разбавителем образца – 1 шт. 8. Пакет для сбора образца – 1 шт. 9. ID стикер – 1 шт. 10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт. 11. Осушитель, 1г – 1 шт.
комплект
323.
Пеленка многослойная, одноразовая нестерильная
из нетканого материала 60х60 см
штука
324.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
325.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 6,5 (S)
пара
326.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 7-7,5 (M)
пара
327.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 8-8,5 (L)
пара
328.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
329.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
330.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 6,5 (S)
пара
331.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 7-7,5 (M)
пара
332.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные

313.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
3 мл
дана
314.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық түтік
2 мл
дана
315.
К3 ЭДТА бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
316.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
1 мл
дана
317.
Натрий цитраты бар гемостаз жүйесін зерттеуге арналған вакуумдық түтік 3,2%
3 мл
дана
318.
Қан ұю активаторы және сарысуды бөлуге арналған гелі бар вакуумдық түтік
3,5 мл
дана
319.
К2 ЭДТА бар вакуумдық түтік
2 мл
дана
320.
Ұю активаторы бар вакуумдық түтік
8 мл
дана
321.
Абдоминальді операцияларға арналған негізгі жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. Аралас аспаптық үстелге арналған қап 80 х 145см, алаңы 30 г/м ш. - 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі 80 х 90см жайма, алаңы 40 г / м ш. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған жайма 160 х 190см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
4. 33 х 33см қағаз салфеткалар-4 дана .
5. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
6. Жабысқақ жиегі бар жайма 160 х 240см, алаңы 40 г / м ш. - 1 дана.
7. Операциялық таспа 10 х 50см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
322.
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған экспресс-тест
1. Тест-жолақ-1 дана.2. Кассета - 1 дана 3. Пробиркадағы 2 мл үлгідегі буферлік сұйылтқыш – 1 дана 4. Үлгінің буферлік сұйылтқышына арналған Пробирка – 1 дана, 5. Кассетаға арналған мөрленген пластик пакет-1 дана.6. Жапсырмасы бар барлық жинақтауыштарды орауға арналған картон қорап-1 дана.7. Үлгідегі буферлі сұйылтқышы бар пробиркаға арналған мөрленетін пластик пакет-1 дана.8. Үлгіні жинауға арналған Пакет-1 дана.9. ID стикер – 1 дана 10. Қазақ және орыс тілдерінде қолдану жөніндегі Нұсқаулық-1 дана 11. Құрғатқыш, 1г-1 дана.
жиынтық
323.
Көп қабатты, бір рет қолданылатын стерильді емес жаялық
тоқыма емес материалдан 60х60 см
дана
324.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 5-6 (XS)
жұп
325.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 6,5 (S)
жұп
326.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 7-7,5 (M)
жұп
327.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 8-8,5 (L)
жұп
328.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді қолғаптар
өлшемі: 9-10 (XL)
жұп
329.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 5-6 (XS)
жұп
330.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 6,5 (S)
жұп
331.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 7-7,5 (M)
жұп
332.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар

размерами: 8-8,5 (L)
пара
333.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
334.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6 с длинной манжетой анатомической формы
пара
335.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
336.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7 с длинной манжетой анатомической формы
пара
337.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
338.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8 с длинной манжетой анатомической формы
пара
339.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
340.
Перчатки хирургические латексные опудренные стерильные
размерами: 9 с длинной манжетой анатомической формы
пара
341.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
342.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
343.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
344.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
345.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
346.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
347.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
348.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
349.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
350.
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
351.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 5-6 (XS)
пара
352.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 6-7 (S)
пара
353.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 7-8 (M)
пара
354.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 8-9 (L)
пара
355.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные
размерами: 9-10 (XL)
пара
356.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 6,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара

өлшемі: 8-8,5 (L)
жұп
333.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді қолғаптар
өлшемі: 9-10 (XL)
жұп
334.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: 6 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
335.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 6,5
жұп
336.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7
жұп
337.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,5
жұп
338.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 8
жұп
339.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 8,5
жұп
340.
Хирургиялық латексті опаланған стерильді қолғаптар
өлшемдері: 9 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
341.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
342.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
343.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
344.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
345.
Диагностикалық латексті тегіс опаланған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
346.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
347.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
348.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
349.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
350.
Диагностикалық латексті текстураланған опаланбаған стерильді емес қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
351.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 5-6 (XS)
жұп
352.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 6-7 (S)
жұп
353.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 7-8 (M)
жұп
354.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 8-9 (L)
жұп
355.
Опаланбаған стерильді емес , текстурирленген нитрилді диагностикалық қолғаптар
өлшемдері: 9-10 (XL)
жұп
356.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 6,5 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп

357.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 6,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
358.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 7,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
359.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 7,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
360.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 8,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
361.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 8,5 с длинной манжетой анатомической формы
пара
362.
Перчатки хирургические латексные нестерильные
размером: 9,0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
363.
Пилотка-колпак, одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
364.
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 25мм х 72мм
штука
365.
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 25мм х 72мм
штука
366.
Пластырь медицинский на нетканой основе
размером 19мм х 72мм
штука
367.
Пластырь медицинский на полимерной основе
размером 19мм х 72мм
штука
368.
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука
369.
Повязка для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная
для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая размером: 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
370.
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6 х 7см;
штука
371.
Повязка для фиксации и установки катетеров, стерильная
для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая размером 6,5 х 8,5см
штука
372.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
373.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 5см х 7,2см
штука
374.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 15см
штука
375.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая

357.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 6,0 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
358.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,0
жұп
359.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 7,5
жұп
360.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 8,0 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
361.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: 8,5 анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар
жұп
362.
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар
өлшемі: анатомиялық пішіндегі ұзын манжеті бар 9,0
жұп
363.
Бір рет қолданылатын стерильді емес Пилотка-қалпақ
тоқыма емес материалдан
дана
364.
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
365.
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 25мм х 72мм
дана
366.
Тоқыма емес негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
367.
Полимерлік негіздегі медициналық пластырь
өлшемі 19мм х 72мм
дана
368.
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі: 7 х 8,5 см (тік бұрышты пішінді)
дана
369.
Қатайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
нығайтатын жолақтары бар катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері: 8,5 х 10,5 см (сопақша пішінді)
дана
370.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6 х 7см;
дана
371.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған таңғыш, стерильді
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6,5 х 8,5 см
дана
372.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 6см х 10см
дана
373.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 5см х 7,2 см
дана
374.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 15см
дана
375.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын

адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 20см
штука
376.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 25см
штука
377.
Повязка послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 10см х 35см
штука
378.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 35см
штука
379.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 6см х 10см
штука
380.
Повязка послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая
адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размером 9см х 25см
штука
381.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая нестерильная
одноразовая нестерильная размером 60 х 90 см
штука
382.
Подстилка-пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 90 см
штука
383.
Подстилка- пеленка впитывающая одноразовая стерильная
одноразовая стерильная размером 60 х 60 см
штука
384.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
385.
Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
386.
Простыня 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
387.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
388.
Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа спанлейс (Вискоза + политилен) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 20см
дана
376.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 25см
дана
377.
Сіңіргіш жастығы бар, операциядан кейінгі жабысқақ тоқыма емес негіздегі таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастығы бар тоқыма емес негізде адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 10см х 35см
дана
378.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 35см
дана
379.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі жабысқақ, стерильді, бір рет қолданылатын мөлшері 6см х 10см
дана
380.
Сіңіргіш жастықшасы бар полимер негізіндегі операциядан кейінгі жабысқақ таңғыш, стерильді, бір рет қолданылатын
сіңіргіш жастықшасы бар полимерлік негіздегі адгезивті, стерильді, бір рет қолданылатын өлшемі 9см х 25см
дана
381.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
382.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 90 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
383.
Бір рет қолданылатын стерильді емес сіңіргіш төсеніш-жаялық
өлшемі 60 х 60 см бір рет қолданылатын стерильді
дана
384.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
385.
Ангиографияға арналған стерильді жайма, 2 тесік, өлшемі 300*180 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
386.
Стерильді жайма 140*80 см
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
387.
Стерильді жайма 200*140 см
Тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
388.
Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 54 г / м2 спанлейс (вискоза + политилен) типті тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
392.
Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
393.
Простыня стерильная с адгезивным краем размер 240*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
394.
Простыня 200*140 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
395.
Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 54 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
396.
Простыня стерильная размер 200*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
397.
Простыня стерильная операционная 250*160 см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 54 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
398.
Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа Спанлейс с плотностью 40 г/м. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
399.
Простыня стерильная размер 140*70 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
400.
Простыня стерильная размер 210*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м
штука

Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
392.
Диаметрі 7,5 см, жабысқақ қабаты бар тесігі бар стерильді сіңіргіш жайма қалта және бекіткіш, мөлшері 120*120 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
393.
Жабысқақ жиегі бар стерильді жайма мөлшері 240*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
394.
Стерильді жайма 200*140 см
тоқыма емес материалдан жасалған тығыздығы 40 грамм/шаршы метр
дана
395.
Саңылауы бар және қабылдағыш қалтасы бар стерильді, торакалды жайма, өлшемі 330*300/200 см
Тығыздығы 54 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
396.
Стерильді жайма өлшемі 200*180 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
397.
Тесігі 28*32 см қалтасы, бұрғышы және инционды үлдірі бар стерильді операциялық 250*160 см жайма
Тығыздығы 54 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
398.
Операциялық шағын стерильді жайма, мөлшері 120*160 см
Тығыздығы 40 г/м спанлейс сияқты тоқыма емес материалдан жасалған, зарарсыздандыру этилен оксиді газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
399.
Стерильді жайма өлшемі 140 * 70 см
Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
400.
Стерильді жайма өлшемі 210*160 см
Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана

413.
Простыня стерильная для лапаротомии с отверстием размер 32*28 см, инцизионная пленка, липучка (карманы) размеры 280*180 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
414.
Пеленка с липким краем 70*80 см стерильная
плотность 40 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
415.

413.
Тесігі бар лапаротомияға арналған стерильді жайма өлшемі 32*28 см, инционды үлдір, велкро (қалта) өлшемдері 280*180 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
414.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 70*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 40 грамм/ш. м.
дана
415.

Простыня стерильная большая операционная 190*160 см
Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
430.
Пеленка с липким краем 140*80 см стерильная
плотность 25 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный
штука
431.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 28 г/м²
штука
432.
Простыня одноразовая нестерильная
размер 200х160 см, плотность 40 г/м²
штука
433.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 80 см х 140 см
штука
434.
Простыня одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140 см х 200 см
штука
435.
Подстилка впитывающая, одноразовая нестерильная
из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 60 см х 60см
штука
436.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
437.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
438.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*160 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
439.
Простыни из нетканого материала нестерильные, одноразового применения, 200*80 см
Простыня из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
440.
Противочумный комплект
1. Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 2.Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию), 3.Косынка, 4.Капюшон, 5.Очки защитные, 6. Носки, 7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию), 8. Ватно-марлевая повязка (маска), 9.Нарукавники, 10.Фартук длинный, 11.Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),12.Полотенце,13.Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани,14.Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
комплект
441.
Расширенный комплект белья для лапароскопии

Операциялық үлкен стерильді жайма 190*160 см
Тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд)түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
430.
Жабысқақ жиегі бар жаялық 140*80 см стерильді
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 25 грамм/ш. м.
дана
431.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 28 г/м2
дана
432.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
өлшемі 200х160 см, тығыздығы 40 г / м2
дана
433.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 80 см х 140 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
434.
Бір рет қолданылатын стерильді емес жайма
тоқыма емес материалдан өлшемі 140 см х 200 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
435.
Сіңіргіш, бір рет қолданылатын стерильді емес төсеніш
тоқыма емес материалдан өлшемі 60 см х 60 см стерильді емес бір рет қолданылатын
дана
436.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
437.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
438.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*160 см
Өлшемі 160см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
439.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жаймалар, 200*80 см
Өлшемі 80см х 200см, пл. 28г/ш. м, бір рет пайдаланылатын тоқыма емес материалдан жасалған стерильді емес жайма
дана
440.
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама(өлшемдері 42 (XS) -64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және өсуі (182) әдепкі бойынша), 2.Обаға қарсы халат (өлшемдері 42(XS)-64 (XXXXXL), бойы 152-188, оның ішінде өлшемі 56 (XXXL) және Бойы (182) әдепкі бойынша), 3.Орамал, 4.Капюшон, 5.Қорғаныш көзілдірік, 6. Шұлық, 7. Резеңке немесе ПВХ етік (өлшемдері: 36-47, оның 42 әдепкі өлшемі), 8. Мақта-дәке таңғыш (маска), 9.Жеңқаптар, 10.Алжапқыш ұзын, 11.Резеңке қолғап-2 жұп (Латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5) - XL (9,5), оның ішінде өлшемі М(7) әдепкі бойынша),12.Сүлгі, 13.Плащ матасынан жасалған тұтқасы бар Пакет немесе сөмке; 14.Медициналық бұйымды медициналық қолдану жөніндегі нұсқаулық
жиынтық
441.
Лапароскопияға арналған кеңейтілген іш киім жиынтығы

1. Простыня 180 х 320см, с отверстием 25 х 30см с адгезивным краем вокруг и карманами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
2. Салфетка хирургическая 30 х 40см, пл. 40 г/м кв. - 5 шт.
3. Чехол на оборудование 15 х 200см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
4. Простыня на операционный стол 140 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
комплект
442.
Салфеткииз нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*40 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
443.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 40 г/кв.м
штука
444.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 70х70см, пл. 28 г/кв.м
штука
445.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.40г/кв.м
штука
446.
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная
из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х70см, пл.40г/кв.м
штука
447.
Салфетка 80*70 см стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 28 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
448.
Салфетка 80*70 стерильная из нетканого материала
размер 80*70 см, плотность 40 грамм/кв.м, для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
449.
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 28 г/м
штука
450.
Салфетки нестерильные размерами 40*30 см
Изготавливается из нетканого материала СМ, пл. 28 г/м
штука
451.
Салфетки нестерильные размерами 40*30 см
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м
штука
452.
Салфетки нестерильные размерами 80*70 см;
Изготавливается из нетканого материала СМС пл. 40 г/м.
штука
453.
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций
размером 65х30мм
штука
454.
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства,для обработки кожи до и после инъекций
размером 65х56мм
штука
455.
Сборник мочи для детей
стерильные, нетоксичные, однократного применения, объем 100 мл
штука
456.
Система для вливания инфузионных растворов стерильная, однократного применения с иглой
размером: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
штука
457.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18 G
штука
458.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21 G
штука

1. Жайма 180 х 320см, тесігі 25 х 30см, айналасында жабысқақ жиегі және қалталары бар, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
2. Хирургиялық Салфетка 30 х 40см, пл. 40 г/м ш. - 5 дана.
3. Жабдыққа арналған қаптама 15 х 200см, 30 г/м алаң-1 дана .
4. Операциялық үстелге арналған жайма 140 х 180см, алаңы 40 г/м ш. - 1 дана.
жиынтық
442.
Стерильді, бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған салфеткалар, өлшемдері: 70*40 см
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС пл. 28 г / м
дана
443.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
444.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 70х70см, бір рет қолданылатын стерильді тоқыма емес материалдан, тығыздығы 28 г/ш.м
дана
445.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х80см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
446.
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес матадан жасалған салфетка
өлшемі 40х70см, 40г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді емес матадан
дана
447.
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 28 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
448.
Мата емес материалдан жасалған стерильді 0,8*0,7 салфетка
өлшемі 80*70 см, тығыздығы 40 грамм/ш. м, хирургиялық операциялар жүргізу кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін
дана
449.
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 28 г / м
дана
450.
Өлшемі 40*30 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС, тығыз. 28 г/м
дана
451.
Өлшемі 40*30 см стерильді емес салфеткалар
тоқыма емес материалдан дайындалады СМС тығыз. 40 г/м
дана
452.
Өлшемі 80*70 см стерильді емес салфеткалар;
40 г/м СМС тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
453.
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка
өлшемі 65х30м
дана
454.
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спиртті салфетка
өлшемі 65х56мм
дана
455.
Балаларға арналған зәр жинағы
стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, көлемі 100 мл
дана
456.
Инемен бір рет қолданылатын стерильді инфузиялық ерітінділерді құюға арналған жүйе
өлшемі: 21Gх1 1/2" (0.8х38мм)
дана
457.
Скарификатор
18 G инесі бар тесілу тереңдігі 1,2 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
458.
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 21 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана

459.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26 G
штука
460.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21 G
штука
461.
Скарификатор
Скарификатор одноразовый безболезненный автоматический стерильный с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21 G
штука
462.
Скарификатор
Скарификатор стерильный одноразового применения копье
штука
463.
Скарификатор
Скарификаторы стерильные одноразового применения игла
штука
464.
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
стерильные, нетоксичны, апирогенны
штука
465.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 48
штука
466.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 50
штука
467.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 52
штука
468.
Сорочка операционная нестерильная
из нетканого материала одноразовая, нестерильная размер 54
штука
469.
Игла двухсторонняя
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
штука
470.
Игла двухсторонняя
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
штука
471.
Игла двухсторонняя
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
штука
472.
Игла двухсторонняя
0,9х25 мм, 20Gх1
штука
473.
Игла двухсторонняя
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
штука
474.
Игла двухсторонняя
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
штука
475.
Игла двухсторонняя
0,8х25 мм, 21Gх1
штука
476.
Игла двухсторонняя
0,8х25 мм, 21Gх1
штука
477.
Игла двухсторонняя
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
штука
478.
Игла двухсторонняя
0,7х25 мм, 22Gх1
штука
479.
Игла двухсторонняя
0,9х25 мм, 20Gх1
штука
480.
Игла двухсторонняя
0,7х25 мм, 22Gх1
штука
481.
Универсальный комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект одноразовый стерильный
1. простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4. простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 5. простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 6. простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт. 7. адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 8. салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
482.
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
483.
Фартук одноразовый стерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
484.
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 40 г/м.кв
штука
485.
Фартук одноразовый нестерильный
ламинированный из нетканого материала плотность 28 г/м.кв
штука
486.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером L
штука

459.
Скарификатор
Тесілу тереңдігі 1,8 мм 26 G инесі бар бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
460.
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,4 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
461.
Скарификатор
21 G инесі бар тесілу тереңдігі 2,8 мм бір рет қолданылатын ауыртпайтын Автоматты стерильденген Скарификатор
дана
462.
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді Скарификатор найза
дана
463.
Скарификатор
Бір рет қолданылатын стерильді скарификаторлар ине
дана
464.
Кіндік жақша, бір рет қолданылатын, стерильді
стерильді, уытты емес, апирогенді
дана
465.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 48
дана
466.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 50
дана
467.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 52
дана
468.
Стерильді емес операциялық жейде
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын , стерильді емес өлшем 54
дана
469.
Екі жақты ине
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
дана
470.
Екі жақты ине
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
дана
471.
Екі жақты ине
0,7х38 мм, 22Gх1 1/2
дана
472.
Екі жақты ине
0,9х25 мм, 20Gх1
дана
473.
Екі жақты ине
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
дана
474.
Екі жақты ине
0,9х38 мм, 20Gх1 1/2
дана
475.
Екі жақты ине
0,8х25 мм, 21Gх1
дана
476.
Екі жақты ине
0,8х25 мм, 21Gх1
дана
477.
Екі жақты ине
0,8х38 мм, 21Gх1 1/2
дана
478.
Екі жақты ине
0,7х25 мм, 22Gх1
дана
479.
Екі жақты ине
0,9х25 мм, 20Gх1
дана
480.
Екі жақты ине
0,7х25 мм, 22Gх1
дана
481.
Абдоминалдық операцияларға арналған әмбебап жиынтық, бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық жиынтық
1. тоқыма емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см-1 дана. 2. аспаптық үстелге арналған жайма 80 см х 145 см-1 дана 3. жабысқақ жиегі 75 см х 90 см жайма-2 дана.4. жайма 75 см х 90 см-1 дана.5. жабысқақ жиегі 170 см х 175 см жайма-1 дана, 6. жабысқақ жиегі 150 см х 240 см жайма-1 дана, 7. жабысқақ таспа 10 см х 50 см-1 дана.8. қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
482.
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. Кв
дана
483.
Бір рет қолданылатын стерильді алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана
484.
Бір рет қолданылатын стерильді емес алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 40 г / м. кв
дана
485.
Бір рет қолданылатын стерильді емес алжапқыш
тоқыма емес материалдан ламинатталған тығыздығы 28 г / м. кв
дана
486.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері L
дана

487.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером М
штука
488.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером S
штука
489.
Халат хирургический
плотность 30 грамм/кв.м. из нетканого материала одноразовый стерильный, размером XL
штука
490.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер S
штука
491.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер M
штука
492.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер L
штука
493.
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер XL
штука
494.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
495.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
496.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером S
штука
497.
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
498.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
499.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
500.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
501.
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
502.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, стерильный
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука

487.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді тығыздық 30 грамм / ш. м., мөлшері М
дана
488.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., мөлшері S
дана
489.
Хирургиялық халат
тоқыма емес материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді тығыздығы 30 грамм/ш. м., өлшемі XL
дана
490.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың Өлшемі S
дана
491.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
мата емес материалдың өлшемі M
дана
492.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдан өлшемі L
дана
493.
Бір рет қолданылатын стерильді емес медициналық халат
тоқыма емес материалдың өлшемі XL
дана
494.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі XL
дана
495.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м шаршы метр стандартты және ұзақ емшаралар үшін L өлшемі
дана
496.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін S мөлшері
дана
497.
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерильді
тоқыма емес материалдан СМС 40 гр / м ш. стандартты және ұзақ емшаралар үшін өлшемі М
дана
498.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, XL өлшеміндегі 4 бау
дана
499.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, L өлшеміндегі 4 бау
дана
500.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, өлшемі м 4 бау
дана
501.
Жайлылығы жоғары, бір рет қолданылатын матадан жасалмаған хирургиялық халат, стерильді
вуденпалпп жайлы дем алатын тоқыма емес материалынан, манжеттердегі жеңдер, s өлшеміндегі 4 бау
дана
502.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған, стерильді хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді L өлшемді
дана

503.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размер S
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс.
штука
504.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций

503.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат, бір рет қолданылатын стерильді өлшемі S
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады.
дана
504.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат

Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером XXL
штука
505.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером ХL
штука
506.
Халат хирургический нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций
Изготовлен из влагоотталкивающего материала 25 СММС, 42 СММС и усилен дополнительной защитой из влагонепроницаемого материала на передней части и рукавах. Рукава имеют мягкие трикотажные манжеты. Горловина халата обработана обтачкой, переходящей в завязки. По линии талии халат завязывается на пояс, для стандартных операций, одноразовый стерильный размером М
штука
507.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука
508.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука

25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХХL өлшемді
дана
505.
Стандартты операцияларға арналған бір баумен ішінара ламинатталған матадан жасалмаған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді ХL өлшемді
дана
506.
Стандартты операцияларға арналған бір белдігі бар, тоқыма емес ішінара ламинатталған хирургиялық халат
25 СММС, 42 СММС ылғалға төзімді материалдан жасалған және алдыңғы және жеңдердегі ылғалға төзімді материалдан қосымша қорғаныспен күшейтілген. Жеңдерде жұмсақ тоқылған манжеттер бар. Аузы халат маркетинг обтачкой, переходящей в байлау. Бел сызығы бойынша халат белдікке байланады, стандартты операциялар үшін, бір рет қолданылатын стерильді М өлшемді
дана
507.
Бір рет қолданылатын хирургиялық маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резеңке;
дана
508.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана

509.
Хирургическая маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
510.
Хирургическая маска противожидкостная, четырехслойная, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); проволока алюминиевая алюминий (проволока наносника); пленка полиэтиленовая (полиэтилен); нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95) (полиэфир,); эластичная лента (резинка).
штука
511.
Маска медицинская трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках.
Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов.
Для одноразового использования. Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
штука
512.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка;
штука

509.
Бір рет қолданылатын, төрт қабатты хирургиялық маска (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); қос көк түсті сым; резинка; пластмасса клапан.
дана
510.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, бір рет қолданылатын хирургиялық маска
Өнім құрылымдық түрде "үйрек тұмсығы"түрінде төрт қабатты респиратор болып табылады. масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым салынған, резеңкелі жолақтар масканың шетіне жабыстырылған. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд) (полипропилен); алюминий сым (наносник сымы); Полиэтилен үлдірі (полиэтилен); РЕТ (Полиэтилентерефталат) (полиуретан) ; тоқылмаған мата мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді) (полиэфир,); созылғыш лента (резеңке).
дана
511.
Балаларға арналған резеңке жолақтардағы үш қабатты медициналық маска
Өнім тікбұрышты пішінді, өнімнің ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған бекітілген бекіткіш бар. Бекіту резеңке жолақтарда құлақ ілмектері түрінде жасалады.
масканың мөлшері 14,5 см х 9 см, масканың баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. маска гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістер жоқ. бір рет қолданылатын пайдалану үшін.
Өндіріс материалдары: сүзгі қабатынан тұрады - тоқыма емес материалдардың екі сыртқы қабаттары арасында орналасқан Meltblown (MB) немесе SMS (spunbond+meltblown+spunbond).
дана
512.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET( Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резинка;
дана

513.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP2); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
514.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (без клапана)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка.
штука
515.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная (с клапаном)
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна.
Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой.
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP3); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
штука
516.
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
517.
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука

513.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP2 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
514.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапансыз)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке.
дана
515.
Сұйықтыққа қарсы бір рет қолданылатын маска, төрт қабатты (клапаны бар)
Өнім құрылымдық жағынан сопақ пішінді қорғаныс респираторы болып табылады. масканың шеттері желімделген. масканың жоғарғы жағында сым бекіткіш орнатылған. маскада жылжымалы резеңкелі жолақтар бар.
Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықсыз сүзгі элементі бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді.
Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтиленді пленка; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP3 стандартына сәйкес келеді); қос көк түсті сым; резеңке жолақ; пластмасса клапан.
дана
516.
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
кәбілді кіріске бекітуге арналған көлемі 13 см х 250 см қосалқы жолақтары бар
дана
517.
Эндоскоп тұтқасына арналған бір рет қолданылатын стерильді қап
бекіткіш ленталары бар 25 см х 80 см жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған
дана

518.
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 40 г/м.кв
штука
519.
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 28 г/м.кв
штука
520.
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
521.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*450 см
упаковка
522.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*450 см
упаковка
523.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*450 см
упаковка
524.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5*450 см
упаковка
525.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 15,0*450 см
упаковка
526.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,0 см
упаковка
527.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 2,5*112,5 см
упаковка
528.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 5,0*25,7 см
упаковка
529.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*87,5 см
упаковка
530.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 7,5*30 см
упаковка
531.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*37,5 см
упаковка
532.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 10,0*75 см
упаковка
533.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *112,5 см
упаковка
534.
Ортопедические полиуретановые шины
в рулонах, размеры 12,5 *75,0 см
упаковка
535.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый
штука
536.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, деревянный
штука
537.
Шпатель терапевтический
стерильный одноразового применения, пластиковый с одной светодиодной подсветкой на 100 штук шпателя
штука
538.
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, одноразового применения
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки.
штука
539.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 1 уровня защиты работника (минимальная)
1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор (N95 или FFP3) или медицинская маска одноразовая в зависимости от степени риска. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине. 4) Нитриловые/латексные перчатки
комплект
540.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 2 уровня защиты работника (средняя).
1) Медицинская шапочка одноразовая. 2) Респиратор N95 или FFP2. 3) Одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине или одноразовый защитный комбинезон с капюшоном. 4) Необходим фартук, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям. 5) Нитриловые/латексные перчатки. 6) Защитные очки или защитный щиток для лица. 7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала.
комплект

518.
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
тоқыма емес материалдан алаңы 40 г / м. кв
дана
519.
Бір рет қолданылатын стерильді емес қалпақ-қалпақ
матадан жасалмаған материалдан 28 г / м. кв
дана
520.
Бір рет қолданылатын стерильді емес бөрік-берет
тоқыма емес материалдан
дана
521.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*450 см
орам
522.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*450 см
орам
523.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*450 см
орам
524.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5*450 см
орам
525.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 15*450 см
орам
526.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,0 см
орам
527.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 2,5*112,5 см
орам
528.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 5*25,7 см
орам
529.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*87,5 см
орам
530.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 7,5*30 см
орам
531.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10*37,5 см
орам
532.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 10 * 75 см
орам
533.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *112,5 см
орам
534.
Ортопедиялық полиуретанды шиналар
орамдарда, өлшемдері 12,5 *75,0 см
орам
535.
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, пластик
дана
536.
Терапиялық қалақша
стерильді бір рет қолданылатын, ағаш
дана
537.
Терапиялық қалақша
бір рет қолданылатын стерильді, 100 дана қалақшаға бір жарықдиодты жарығы бар пластик
дана
538.
Бір рет қолданылатын стерильденген, жатыр мойны шпателі
Эйра цервикальды Шпатель бір цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі пішіндегі екі шпатель орналасқан. Ұзын және тар ұшы жатыр мойны каналының жұтқыншақ бетінен материал алу үшін қолданылады, екіншісі - төменгі және кең - жатыр мойнының бетінен материал алу үшін.
дана
539.
Қызметкерді қорғаудың 1 деңгейлі (ең төменгі) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ. 2) Респиратор (N95 немесе FFP3) немесе қауіп дәрежесіне байланысты бір рет қолданылатын медициналық маска. 3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат. 4) Нитрилді/латекс қолғаптар
жиынтық
540.
Қызметкерді қорғаудың 2 деңгейлі (орташа) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ. 2) N95 немесе FFP2 респираторы. 3) ұзын жеңді және арқасына байлаулы тоқыма емес материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат немесе капюшоны бар бір рет қолданылатын қорғаныш комбинезон. 4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, алжапқыш қажет. 5) Нитрилді/Латексті қолғаптар. 6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны. 7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі.
жиынтық

541.
Комплект средства индивидуальной защиты (СИЗ) 3 уровня защиты работника (максимальная).
1) Медицинская шапочка одноразовая.
2) Фильтрующий респиратор с принудительной подачей воздуха (PAPR) или респираторы типа N95, FFP2, N99, FFP3 в зависимости от степени риска.
3) Одноразовый водостойкий защитный комбинезон с капюшоном или одноразовый халат из нетканого материала с длинными рукавами и завязками на спине.
4) Необходим фартук, при риске разбрызгивания биологических жидкостей, если халат (комбинезон) не устойчив к жидкостям.
5) Нитриловые/латексные перчатки.
6) Защитные очки или защитный щиток для лица.
7) Рабочая сменная обувь из непромокаемого материала. комплект
комплект
542.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
комплект
543.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
544.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
комплект
545.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками дя хранения
емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
комплект
546.
Тест полосы для определения триглицеридов в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
упаковка
547.
Тест полосы для определения холестерина в крови, с кодированием
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
упаковка

541.
Қызметкерді қорғаудың 3 деңгейлі (ең жоғары) жеке қорғаныш құралдарының жиынтығы (ЖҚҚ)
1) бір рет қолданылатын медициналық қалпақ.
2) мәжбүрлі ауа сүзгіші (PAPR) немесе қауіп дәрежесіне байланысты N95, FFP2, N99, FFP3 типті респираторлар.
3) капюшоны бар бір рет қолданылатын суға төзімді қорғаныш комбинезоны немесе ұзын жеңді және арқасына байланған матадан жасалмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын халат.
4) Егер халат (комбинезон) сұйықтықтарға төзімді болмаса, биологиялық сұйықтықтардың шашырау қаупі кезінде алжапқыш қажет.
5) Нитрилді/Латексті қолғаптар.
6) қорғаныс көзілдірігі немесе бетке арналған қорғаныс қалқаны.
7) су өткізбейтін материалдан жасалған ауысымдық жұмыс аяқ киімі. жинақ
жиынтық
542.
Донор плазмасындағы патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – плазманы сақтауға арналған сыйымдылық - 3 дана; – сынама алушы - 1 дана; - үшайырық-1 дана.
жиынтық
543.
Үлкен көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 2 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық – 1 дана; - сынама алғыш – 3 дана; - сүзгі-1 дана.
жиынтық
544.
Шағын көлемді донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді инактивациялауға арналған Шығыс жүйесі
сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана; - Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; – тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық - 1 дана; - қысқыш - 1 дана; - сынама алғыш-2 дана.
жиынтық
545.
Донордың тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттерді сақтауға арналған екі қаппен инактивациялауға арналған шығыс жүйесі
плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық - 1 дана; -Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана; - адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана; - тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық – 2 дана; - сынама іріктегіш – 3 дана; - қысқыш - 5 дана; - үшайырық - 1 дана; – сүзгі-1 дана.
жиынтық
546.
Қандағы триглицеридтерді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам
547.
Қандағы холестеринді анықтауға арналған тест жолақтары
Капилярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
орам

548.
Тест на HbA1c
Тест c HbA1c для определения гликированного гемоглобина
штука
549.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
550.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
551.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
552.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
553.
Тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
554.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
туба
555.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
туба
556.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче аскорбиновой кислоты, билирубина, крови, глюкозы, кетонов, лейкоцитов, нитритов, рН, белка, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
557.
Мочевая тест-полоска
Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
туба
558.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
туба
559.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, лейкоцитов, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
560.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон № 100
туба
561.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
туба
562.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
туба
563.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный

548.
HbA1c сынағы
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған c HbA1c тесті
дана
549.
Тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
550.
Тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
551.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
552.
Тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
553.
Тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
554.
Зәр шығару тест жолағы
Тест жолағы несептегі глюкоза, кетондар, аскорбин қышқылы құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтау, № 100 құты
құты
555.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
құты
556.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі аскорбин қышқылының, билирубиннің, қанның, глюкозаның, кетондардың, лейкоциттердің, нитриттердің, рН, ақуыздың, үлес салмағының, уробилиногеннің құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған Тест-жолақ, № 100 құты
құты
557.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
558.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
559.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, лейкоциттер, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
560.
Зәр шығару тест жолағы
Зәрдегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмағы, уробилиноген құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
561.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, ақуыз құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
562.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі глюкоза, кетондар құрамын ішінара сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
563.
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған операциялық-таңу бұйымдарының жиынтығы

Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной нитью, с петлей 45х45 см
штука
564.
Системы для переливания крови, компонентов крови и кровезаменителей, системы для инфузионной и трансфузионной терапии
размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм)
штука
565.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
566.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), с плотностью 28 г/м.
штука
567.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
568.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука
569.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
570.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
571.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
572.
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Халат хирургический из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размер S Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), плотностью 40 г/м
штука
573.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука

45х45 см ілмегі бар рентгенконтрасты жіппен абдоминальді дәке спонж
дана
564.
Қанды, қан компоненттерін және қан алмастырғыштарды құюға арналған жүйелер, инфузиялық және трансфузиялық терапияға арналған жүйелер
өлшемі 18gх1 1/2 " (1. 2х38мм)
дана
565.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
566.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
567.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
568.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
569.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, l өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
570.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Баян сулу ақ нестерильный бір рет қолданылатын қолдануға, мөлшері XL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
571.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, өлшемі М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
572.
Бір рет қолданылатын стерильді емес тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат
Бір рет қолданылатын стерильденбеген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат, s мөлшері тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
573.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана

574.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: L
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер L. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
575.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
576.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: M
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер М. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
577.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
578.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер S. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
579.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м.
штука
580.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м.
штука
581.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м
штука
582.
Халат хирургический из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: XXL
Халат хирургический из нетканого материала стерильный одноразового применения размер XXL. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м
штука

574.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: L
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері L. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
575.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
576.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: M
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері М. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
577.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
578.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: S
Бір рет қолданылатын стерильденген тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері S. тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
579.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат XL өлшемі тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі мата емес материалдан дайындалады.
дана
580.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады.
дана
581.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана
582.
Стерильді, бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған хирургиялық халат өлшемдері: XXL
Бір рет қолданылатын стерильді мата емес материалдан жасалған хирургиялық халат мөлшері XXL. Тығыздығы 28 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түріндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
дана

583.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
584.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 5 шт.
набор
585.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
586.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 10 шт.
набор
587.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 10 шт.
набор
588.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
набор
589.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт.
набор
590.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт.
набор
591.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 5 шт.
набор
592.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 10 шт.
набор
593.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт.
набор

583.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ
584.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 5 дана.
жинақ
585.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ
586.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S-10 дана.
жинақ
587.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіптерсіз дәке тампоны M - 10 дана.
жинақ
588.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
жинақ
589.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 5 дана.
жинақ
590.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M-5 дана.
жинақ
591.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 5 дана.
жинақ
592.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 10 дана.
жинақ
593.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 10 дана.
жинақ

594.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт.
набор
595.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая изготовлена из высококачественного материала различных цветов: бежевого, голубого, белого или другого цвета, или с рисунком. Масса должна быть не более 10 г, поверхностная плотность не менее 100 г/м2. Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5). Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты и круглые крепления на резинках, которые крепятся за ушными раковинами. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Обеспечивает максимальный уровень фильтрации.
штука
596.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым

594.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялық таңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L - 10 дана.
жинақ
595.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
Бір рет қолданылатын жоғары сапалы материалдан жасалған матадан жасалған үш қабатты әртүрлі түсі бар маска: ақшыл, көгілдір, ақ немесе басқа түсті немесе өрнекті. Массасы 10 г аспауы керек, бетінің тығыздығы кемінде 100 г/м2 болуы керек. маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5). Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Оның бекітілуін және қорғалуын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші және құлақ артына бекітілген резеңкеліжолақтарға дөңгелек бекіткіштер бар. Бір рет қолданылатын маскалар арасында ең жоғары ауа өткізгіштігі бар. Сүзудің максималды деңгейін қамтамасыз етеді.
дана
596.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ

Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 43 дюйма (около 110 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 43 дюйма (110 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм, 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
597.
Инфузионный набор к помпам инсулиновым
Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (6мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 6мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 6мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор

Инфузиялық жүйе ұзындығы 43 дюйм (шамамен 110 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 43 дюйм (110 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм, 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін қисайған.
жинақ
597.
Инсулиндік помпаларға инфузиялық жинақ
Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (6 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннюла ұзындығы 6 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің ұзындығы 6 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ

Инфузионная система состоит из катетера (трубки) длиной 23 дюйма (около 60 см), проксимального коннектора катетера, периферической втулки, которая включает в себя съемную вводную иглу и встроенную мягкую канюлю (9мм) из политетрафторэтилена. Конфигурация патентованного коннектора катетера инфузионной системы Парадигм Квик-сет разработана для стыкового соединения с коннектором резервуара Парадигм Резервуар. Конец коннектора катетера, совместимый с коннектором резервуара, присоединяется к резервуару при повороте его по часовой стрелке на 1/4 оборота с "щелчком и блокировкой" ("snap and lock"). Игла коннектора катетера используется для прокола перегородки резервуара. Встроенная канюля 25 калибра вводится в подкожную ткань съемной вводной иглой из нержавеющей стали 27 калибра. Встроенная канюля представлена длиной 9мм. Клейкая накладка защищает втулку и подкожную канюлю, а также линию инфузии. Инфузионная система имеет функцию отсоединения, блокировку коннектора по принципу "нажать и повернуть", состоящего из внешней и внутренней деталей. Съемная вводная игла встроена во внутреннюю часть. Внутренний коннектор с встроенной канюлей закрывается внешним коннектором. Съемная вводная игла вводится через самозакупоривающуюся мембрану внутреннего коннектора, проходит через внутреннюю полость встроенной мягкой канюли и выходит с другой стороны встроенной мягкой канюли. Дополнительно поставляется деталь внешнего коннектора (заглушка). Внутренний диаметр трубки 0,38мм; Внешний диаметр трубки 1,5мм; Длина трубки 23 дюйма (60 см); Количество полостей одна; Форма полости круглая; Конфигурация кончика ПТФЭ катетер над иглой; Внутренний диаметр катетера 0,39мм; Внешний диаметр катетера 0,52мм; Длина катетера 9мм; Кончик катетера Скошенный 15 до 30 градусов.
набор
600.
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар.
пара
601.
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160х190/210 или 200х180 см – 1 шт. 2. Простыня операционная 160х100 / 150х125 см адгезивная, с вырезом 7х40 см – 1 шт. 3. Простыня операционная 175х160 см с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80х70/75 см с адгезивным краем – 1 шт. 5. Операционная лента адгезивная 10х50 см – 2 шт. 6. Салфетка впитывающая 22х23 / 30х30 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2
комплект

Инфузиялық жүйе Ұзындығы 23 дюйм (шамамен 60 см) катетерден (түтіктен), проксимальды катетер қосқышынан, алынбалы инені және политетрафторэтиленнен жасалған жұмсақ каннуладан (9 мм) тұратын перифериялық жеңнен тұрады. Квик-сет инфузиялық жүйесінің патенттелген катетер қосқышының конфигурациясы резервуар парадигмасы резервуарының қосқышымен түйісуге арналған. Резервуар коннекторымен үйлесімді катетер коннекторының ұшы резервуарға сағат тілімен 1/4 бұрылу кезінде "басу және құлыптау" ("snap and lock") арқылы қосылады. Катетер қосқышының инесі резервуардың аралығын тесу үшін қолданылады. Кірістірілген 25 калибрлі каннула тері астына 27 калибрлі баспайтын болаттан жасалған алынбалы инемен енгізіледі. Кірістірілген каннула ұзындығы 9 мм. жабысқақ төсем жеңді және тері астындағы каннуланы, сондай-ақ инфузия сызығын қорғайды. Инфузиялық жүйеде сыртқы және ішкі бөліктерден тұратын "басу және бұру" принципі бойынша коннекторды құлыптау, ажырату функциясы бар. Алмалы - салмалы кіріспе ине ішіне салынған. Кірістірілген каннуласы бар ішкі коннектор сыртқы коннектормен жабылады. Алынатын кіріспе ине ішкі коннектордың өздігінен жабылатын мембранасы арқылы енгізіледі, кіріктірілген жұмсақ каннуланың ішкі қуысынан өтіп, кіріктірілген жұмсақ каннуланың екінші жағынан шығады. Сонымен қатар, сыртқы коннектордың бөлігі (штепсель) жеткізіледі. Түтіктің ішкі диаметрі 0,38 мм; түтіктің сыртқы диаметрі 1,5 мм; түтіктің Ұзындығы 23 дюйм (60 см); қуыстардың саны бір; қуыс пішіні дөңгелек; ПТФЭ ұшының конфигурациясы иненің үстіндегі катетер; катетердің ішкі диаметрі 0,39 мм; катетердің Сыртқы диаметрі 0,52 мм; катетердің Ұзындығы 9 мм; катетердің ұшы 15-тен 30 градусқа дейін.
жинақ
600.
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар
Гинекологиялық қолғаптар (ұзын манжеттері бар) Латексті тегіс опаланбаған стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 қаптамада 1 жұп, қорапта 50 жұп бар.
жұп
601.
Оториноларингологиялық жиынтық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір рет қолданылатын, стерильді жиынтықтың мынадай құрамы болады: 1. Операциялық жайма 160х190/210 немесе 200х180 см – 1 дана.2. Операциялық жайма 160х100 / 150х125 см жабысқақ, ойығы 7х40 см – 1 дана 3. Жабысқақ жиегі бар операциялық жайма 175х160 см-1 дана. 4. Жабысқақ жиегі бар Салфетка 80х70/75 см – 1 дана. 5. Жабысқақ операциялық таспа 10х50 см – 2 дана.6. Сіңіргіш Салфетка 22х23 / 30х30 см – 1 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СМС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м2 Спанлэйс үлгісіндегі тоқыма емес материалдан дайындалады
жиынтық

602.
Комплект из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.
2. Зонд изготовлен из полимера - 1 шт.
3. Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
4. Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт.
5. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара
6. Загубник изготовлен из полимера- 1 шт.
7. Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
комплект
603.
Комплект для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
1. Перчатки размером 6,5 - 2 пары; 2. Перчатки размером 7 - 2 пары, перчатки размером 7,5 - 4 пары; 3. Перчатки размером 8 - 3 пары; 4. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 5. Скальпель №15 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 6. Скальпель №22 изготовлен из сплава металлов - 2 шт.; 7. Чаша изготовлена из полимера 250 мл - 2 шт.; 8. Чаша изготовлена из полимера 500 мл - 2 шт.; 9. Почкообразный лоток изготовлен из полимера 700 см3 - 2 шт.; 10. Держатель трубки изготовлен из полимера - 1 шт.; 11. Пленка защитная 9 х 35 см - 2 шт.; 12. Cчетчик игл изготовлен из полимера - 1 шт.; 13. Очиститель наконечника изготовлен из целлюлозы - 1 шт.; 14. Ручка коагулятора - 1 шт.; 15. Шприц изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 16. Шприц - ирригация изготовлен из полимера 50 мл - 1 шт.; 17. Отсос изготовлен из полимера - 1шт.; 18. Лента операционная 10х50 см - 2 шт.; 19. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала L - 2 шт.; 20. Халат усиленной защиты изготовлен из нетканого материала ХL - 3 шт.; 21. Халат стандартный изготовлен из нетканого материала ХL - 1 шт.; 22. Полотенце впитывающее - 10 шт.; 23. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 75 х 100 см - 2 шт.; 24. Простыня одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 160 см - 3 шт.; 25. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт.; 26. Защитное покрытие на стол, изготовлено из нетканого материала 160 х 250 см - 1 шт.; 27. Салфетка одноразовая с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 100 х 100 см - 6 шт.; 28. Бахилы изготовлены из нетканого материала -1 пара; 29. Кардиохирургическая простыня изготовлена из нетканого материала 274 х 320 см - 1шт.; 30. Мешок для отходов, изготовлен из полиэтилена - 3 шт.; 31. Чехол для диаметрии, изготовлен из полиэтилена - 2 шт.; 32. Салфетки впитывающие 10 х 10 см - 60 шт.; 33. Салфетки рентгеноконтрастные 45 х 45 см - 40шт.; 34. Салфетки рентгеноконтрастные 30 х 30 см - 20 шт.; 35. Лоток прямоугольный изготовлен из полимера - 2 шт.; 36. Двухходовой катетер Фолея 16 Fr изготовлен из латекса, каучука, силикона - 1 шт.; 37. Аспирационная трубка из полимера 350 мл -1шт.; 38. Дренажная банка из полимера 2300 мл - 1шт.; 39. Мочеприемник из полимера 500 мл - 1 шт.
комплект

602.
Бір рет қолданылатын стерильді скринингтік зерттеулерге арналған тоқыма емес материалдан жасалған Жиынтық
1. Операциялық жайма 160 х 190 см тоқылмаған материалдан жасалған - 1 дана.
2. Зонд полимерден жасалған-1 дана.
3. Үш қабатты маска тоқыма емес материалдан жасалған-1 дана.
4. Алжапқыш ламинатталған материалдан жасалған-1 дана.
5. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған-1 жұп
6. Тығын полимерден жасалған-1 дана.
7. Науа полимерден жасалған - 1 дана.
жиынтық
603.
Бір рет қолданылатын стерильді кардиохирургияға арналған жиынтық
1. Өлшемі 6,5 - 2 жұп қолғап; 2. Өлшемі 7 - 2 жұп қолғап, өлшемі 7,5-4 жұп қолғап; 3. Өлшемі 8 - 3 жұп қолғап; 4. № 11 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ; 5. № 15 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана ; 6. № 22 Скальпель металдар қорытпасынан жасалған - 2 дана; 7. Тостаған 250 мл полимерден жасалған - 2 дана; 8. Тостаған 500 мл полимерден жасалған - 2 дана; 9. Бүйрек тәрізді науа 700 см3 полимерден жасалған-2 дана; 10. Түтік ұстағыш полимерден жасалған-1 дана; 11. 9 х 35 см қорғаныш үлдірі - 2 дана; 12. Ине есептегіші полимерден жасалған-1 дана.; 13. Ұштықты тазартқыш целлюлозадан жасалған-1 дана; 14. Коагулятор тұтқасы - 1 дана; 15. Шприц 50 мл полимерден жасалған-1 дана ; 16. Шприц-ирригация 50 мл полимерден дайындалған-1 дана ; 17. Сору полимерден жасалған-1 дана; 18. Операциялық таспа 10х50 см - 2 дана; 19. Күшейтілген қорғаныс халаты L - 2 дана матадан жасалмаған материалдан жасалған; 20. Күшейтілген қорғаныс халаты ХL-3 дана мата емес материалдан жасалған; 21. Стандартты халат тоқыма емес материалдан жасалған ХL-1 дана; 22. Сіңіргіш сүлгі-10 дана; 23. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 75 х 100 см мата емес материалдан жасалған - 2 дана; 24. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын жайма 90 х 160 см тоқылмаған материалдан жасалған - 3 дана; 25. 160 х 190 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана; 26. 160 х 250 см тоқыма емес материалдан жасалған үстелдегі қорғаныс жабыны - 1 дана; 27. Жабысқақ жиегі бар бір рет қолданылатын салфетка 100 х 100 см тоқылмаған материалдан жасалған - 6 дана; 28. Бахилалар тоқылмаған материалдан жасалған -1 жұп; 29. Кардиохирургиялық жайма мата емес материалдан жасалған 274 х 320 см-1 дана; 30. Қалдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған-3 дана; 31. Полиэтиленнен жасалған диаметрге арналған қаптама-2 дана; 32. Сіңіргіш салфеткалар 10 х 10 см - 60 дана; 33. Рентгенконтрасты салфеткалар 45 х 45 см - 40 дана; 34. Рентгенконтрасты салфеткалар 30 х 30 см - 20 дана; 35. Тік бұрышты науа полимерден жасалған-2 дана; 36. Фолейдің екі жақты катетері 16 Fr латекстен, каучуктан, силиконнан жасалған-1 дана; 37. Полимерден жасалған аспирациялық түтік 350 мл-1 дана; 38. Полимерден жасалған дренаж банкі 2300 мл-1 дана; 39. 500 мл полимерден несеп қабылдағыш-1 дана.
жиынтық

604.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
3 мл
штука
605.
Пробирка вакуумная для получения плазмы с лития гепарином и гелем
4 мл
штука
606.
Иглодержатель
для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены
штука
607.
Маски медицинские 3-слойные нестерильные, в различных вариантах исполнения
Размеры маски: ширина- 9,5 см, длина- 17,5 см.
штука
608.
Маска 3-х слойная
Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см
штука
609.
Маска трехслойная из нетканого материала одноразовая
Размеры масок и их допустимые отклонения: ширина, см (9,5±0,5), длина, см (17,5±0,5).
штука
610.
Комплект смотровой гинекологический одноразовый стерильный
1. Салфетка 0,8м х 0,7м пл. 25 г/м кв. – 1 шт.
2. Бахилы высокие пл. 25 г/м кв. - 1 пара
3. Маска медицинская трҰхслойная - 1 шт.
4. Шапочка берет пл. 18 г/м кв. - 1 шт.
5. Зеркало Куско одноразовое (S,M,L) - 1 шт.
6. Перчатки латексные - 1 пара 7.Шпатель Эйера - ложка Фолькмана - 1 шт.
комплект
611.
Салфетка одноразовая нестерильная
из нетканого материала размерами 80 х 70см
штука
612.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.40г/кв.м
штука
613.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см, пл.28г/кв.м
штука
614.
Простыни из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 160см х 200см, пл.28г/кв.м
штука
615.
Комплект стерильный операционный одноразовый для струмэктомии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект

604.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
3 мл
дана
605.
Литий гепарині мен гелі бар плазма алуға арналған вакуумдық пробирка
4 мл
дана
606.
Ине ұстағыш
тамырдан қан алу сәтінде ине мен пробирканы бекіту үшін
дана
607.
Қолдануы әртүрлі 3 қабатты стерильденбеген медициналық маскалар
маска өлшемдері: ені-9,5 см, ұзындығы-17,5 см.
дана
608.
3 қабатты маска
Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см
дана
609.
Бір рет қолданылатын тоқыма емес материалдан жасалған үш қабатты маска
маскалардың өлшемдері және олардың рұқсат етілген ауытқулары: ені, см (9,5±0,5), ұзындығы, см (17,5±0,5).
дана
610.
бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық қарау жиынтығы
1. Салфетка 0,8 м х 0,7 м пл. 25 г/м ш. – 1 дана.
2. Ұзын бахилалар пл. 25 г / м ш. - 1 жұп
3. Үш қабатты медициналық маска-1 дана .
4. Бөрік берет алаңы 18 г / м ш. - 1 дана .
5. Бір рет қолданылатын Куско айнасы (S, M, L) - 1 дана.
6. Латексті қолғап-1 жұп
7. Эйер қалақшасы - Фолькман қасығы-1 дана.
жиынтық
611.
Стерильді емес бір рет қолданылатын салфеткалар
из нетканого материала размерами 80 х 70см
дана
612.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 40г / ш. м
дана
613.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 80см х 140см, алаңы 28г / ш. м
дана
614.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы стерильденбеген бір рет қолданылатын жаймалар
Өндіріс материалы-тоқыма емес мата SMS (spunbond + meltblown+spunbond). Өнім стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ± 10 мм.тек бір рет қолдануға арналған. Көлемі 160см х 200см, алаңы 28г / ш. м
дана
615.
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерильді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге қойылатын жайма 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Сіңіргіш Салфетка 30 см х 40 см-4 дана 3. Құрамдастырылған аспаптық үстелдің тысы 80 см х 145 см-1 дана. 4. 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айналасында жабысқақ жиегі бар және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма – 1 дана, 5. 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см, айналасындағы жабысқақ жиегі және операциялық өріс аймағының айналасындағы қосымша сіңіргіш қабаты бар жайма-1 дана.
жиынтық

616.
Салфетки из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Салфетка из нетканого материала одноразовая стерильная размером 40х80см, пл.28г/кв.м
штука
617.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80см х 140см, плотность 40 г/кв.м
штука
618.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

616.
әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді мата емес салфеткалар
Мөлшері 40х80 см стерильді бір рет пайдаланылатын мата емес матадан жасалған салфетка, көлемі 28 г/ш. м
дана
617.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80см х 140см, тығыздығы 40 г/ш. м, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар жайма
дана
618.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар

Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 140х200см, пл.28г/кв.м
штука
619.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня из нетканого материала одноразовая стерильная размером 80х140см, пл.28г/кв.м
штука
620.
Простыни из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Простыня ламинированная одноразовая стерильная размером 140см х 200см, плотность 25 г/кв.м
штука
621.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука
622.
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Противожидкостная маска одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
623.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
624.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 120 мл
контейнер
625.
Ложка Фолькмана одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
626.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерильный однократного применения объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
627.
Иглы к шприц-ручке
диаметром не более 0,33 мм, длиной 12,7 мм
штука
628.
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 6 мм.
штука
629.
Иглы к шприц-ручке
одноразового применения диаметром 0,33мм (29G), длиной 8 мм.
штука
630.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,05 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,05 мл
штука
631.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,1 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,1 мл
штука
632.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,5 мл
шприц, который снабжен устройством повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,5 мл
штука

Мөлшері 140х200 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
619.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 80х140 см, бір рет пайдаланылатын стерильді мата емес материалдан жасалған жайма, 28 г/ш. м
дана
620.
Тоқыма емес материалдан жасалған әртүрлі нұсқадағы бір рет қолданылатын стерильді жаймалар
Мөлшері 140см х 200см, тығыздығы 25 г/ш. м, бір рет қолданылатын стерильді ламинатталған жайма
дана
621.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапаны бар)
дана
622.
Сұйықтыққа қарсы маска бір рет қолданылатын , төрт қабатты FFP1 NR әртүрлі нұсқаларда
Бір рет қолданылатын сұйықтыққа қарсы маска, төрт қабатты FFP1 NR (клапансыз)
дана
623.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар стерильді, бір рет қолданылатын көлемі 120 мл Контейнер
контейнер
624.
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, әртүрлі нұсқадағы контейнерлер
Биологиялық материалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 120 мл контейнер
контейнер
625.
Бір рет қолданылатын Фолькман қасығы, стерильді
Фолькман қасық-бұл тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал, оның қарама-қарсы ұштарында әртүрлі мөлшердегі қасықтар түрінде екі жұмыс бөлігі орналастырылған. Өндіріс материалы-тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктері (HDPE).
дана
626.
Инсулинді үш компонентті инъекциялық шприц
Шприц жоғары сапалы пластиктен жасалған және поршеньден, тығыздағыш резеңке сақинадан және цилиндрден тұрады. Үшбұрышты қайрайтын ине жұқа силикон қабатымен жабылған. Көлемі 1мл (100 IU), модификациялары: алмалы-салмалы 30gx1/2 инесімен бір рет қолданылатын стерильді
дана
627.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 12,7 мм
дана
628.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 6 мм
дана
629.
Шприц-қаламдағы инелер
диаметрі 0,33 мм-ден аспайтын x 8 мм
дана
630.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,05 мл
көлемі 0,05 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
631.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,1 мл
көлемі 0,1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
632.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 0,5 мл
өздігінен бұзылатын, көлемі 0,5 мл поршеньді қайта жылжыту құрылғысымен жабдықталған шприц
дана

633.
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 1,0 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 1 мл
штука
634.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
635.
Мочевая тест-полоска
Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
туба
636.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити M - 1 шт.
набор
637.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити S - 1 шт.
набор
638.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
спонж абдоминальный марлевый, с рентгенконтрастной пластиной, с петлей 45х45 см - 1 шт.
набор
639.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, L - 1 шт.
набор
640.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, S - 1 шт.
набор
641.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон нетканый без резинового кольца, M - 1 шт.
набор
642.
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
тампон марлевый без резинового кольца, без рентгенконтрастной нити L - 1 шт.
набор
643.
Салфетки спиртовые
размерами: 40х40мм
штука
644.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №9
штука
645.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №10.
штука
646.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №11.
штука
647.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №12.
штука

633.
Бір рет қолданылатын, өздігінен бұзылатын шприц көлемі 1,0 мл
көлемі 1 мл, өздігінен бұзылатын поршеннің қайта қозғалуын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған шприц
дана
634.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі микроальбумин, креатинин құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
635.
Зәр шығару тест жолағы
Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген құрамын жартылай сандық және көзбен шолып анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
құты
636.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, М-1 рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампон.
жинақ
637.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны S - 1 дана.
жинақ
638.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
45х45 см ілмегі бар рентгенконтрасты пластинасы бар абдоминальді дәке спонж - 1 дана.
жинақ
639.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, L-1 дана.
жинақ
640.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, S - 1 дана.
жинақ
641.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон, M - 1 дана.
жинақ
642.
Бір рет қолданылатын стерильді операциялықтаңу бұйымдарының жинақ
резеңке сақинасыз, рентгенконтрасты жіпсіз дәке тампоны L - 1 дана
жинақ
643.
Спиртті салфеткалар
Өлшемі
40х40мм
дана
644.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №9.
дана
645.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №10.
дана
646.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №11.
дана
647.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №12.
дана

664.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №36
штука
665.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №9
штука
666.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №10.
штука
667.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №11.
штука
668.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размер лезвии: №12.
штука
669.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №13
штука
670.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие ииз углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №14
штука
671.
Скальпель одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально.
Размеры лезвий: №15
штука

664.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан жасалады Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған.
Жүзінің өлшемі: №36.
дана
665.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №9.
дана
666.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №10.
дана
667.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №11.
дана
668.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №12.
дана
669.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №13.
дана
670.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №14.
дана
671.
Бір рет қолданылатын, стерильді скальпель
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалады. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүзінің өлшемі: №15.
дана

686.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами S
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
687.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами M
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
688.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами L
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
689.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект
690.
Костюм хирурга (рубашка, брюки) из нетканого материала одноразовый стерильный с короткими рукавами размерами ХХL
Изделие конструктивно представляет собой рубашку с короткими рукавами и брюки на завязках. Наличие V-образной горловины на рубашке обеспечивает быстроту и комфорт надевания и носки. Повышенная комфортность во время носки обеспечивается за счет использования материала изготовления – вуденпалпа, соответствующего по функциональности хлопку.
Материал изготовления - нетканое полотно Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
комплект

686.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: S
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
687.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: M
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
688.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: L
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
689.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: ХL
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық
690.
Тоқылмаған материалдан жасалған қысқа жеңді бір рет қолданылатын стерильді хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі: ХХL
Өнім конструктивті түрде қысқа жеңді көйлек және байланатын шалбар болып табылады.
Мойнындағы V тәрізді ойығы көйлекті кию жылдамдығы мен жайлылығын қамтамасыз етеді.
Кию кезінде ыңғайлылықтың жоғарылауы мақта функционалдығына сәйкес келетін дайындау материалы – вуденпалпты қолдану есебінен қамтамасыз етіледі.
Дайындау материалы - тоқылмаған мата Вуденпалп (Целлюлоза + полиэфир).
жиынтық

691.
Бахилы защитные из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара.
Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см.
Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
692.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2мл с иглой
размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель).
штука
693.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 2,5мл с иглой
размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
694.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 5мл с иглой
размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
695.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 10мл с иглой
размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
696.
Одноразовые шприцы трехкомпонентные
одноразовый стерильный 20мл с иглой
размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм). Состав:
Инъекционная игла, колпачок иглы,
цилиндр, шток, поршень (уплотнитель)
штука
697.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 2 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 2 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука
698.
Шприцы инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 5 (мл), с иглами, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 5 (мл).
Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным колпачком.
Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида.
Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
штука

691.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп.
Cозылмалы резеңкесі бар. Биіктігі 50 см.
Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинатталған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
дана
692.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
693.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 23Gx1 1/4” (0.6х32мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 2,5 мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
694.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 5мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
695.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 10мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
696.
Бір рет қолданылатын үш компонентті шприцтер
Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар бір рет қолданылатын стерильді 20мл шприц
Құрамы:
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш).
дана
697.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 2 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 2 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 23G x 1” (0,6мм х 25 мм)
тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана
698.
Инъекциялық, қауіпсіз, көлемі 5 (мл) 3 компонентті, инелері бар, стерильді, бір рет қолданылатын шприцтер
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, өзек-поршень және тығыздағыш.
Көлемі 5 (мл) полимерлі материалдан жасалады.
Шприцтер 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм) тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған. Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бұйымды стерилдеу этилен оксидін қолдана отырып, газ әдісімен жүзеге асырылады.
Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
дана

711.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
712.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: М. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
713.
Зеркало Куско влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
штука
714.
Комплект стоматологический для приема пациента, стерильный, одноразового применения
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт.
2. Накидка хирургическая на завязках 80 см х 70 см- 1 шт.
3. Подголовник на стоматологическое кресло 20 см х 19 см - 1 шт.
комплект

711.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
712.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: М Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
713.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жарығы бар, қынаптық Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді қосжармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Айна ашасының өлшемін өзгерту
арнайы сырғытпаның көмегімен жүзеге асырылады, ол автоматты түрде ысырмамен бекітіледі.
Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: L Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареядан қуат алатын қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
дана
714.
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын стоматологиялық жиынтық
1. Үш қабатты резеңкелі маска – 1 дана 2. 80 см х 70 см байланатын хирургиялық жамылғы – 1 дана
3. Стомалогиялық креслоға арналған 20 см х 19 см жастықша – 1 дана
жиынтық

715.
Комплект оториноларингологический инструментальный стерильный,
одноразового применения
1. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт.
2. Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт
3. Шпатель для языка, изготовлен из полимера - 1 шт
4. Зеркало носовое, изготовлено из полимера – 1 шт
5. Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт
6. Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара.
7. Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
комплект
716.
Комплект для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня малая операционная с липким краем 180 см х 170 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с липким краем 240 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем 250 см х 180 см - 1 шт.
5. Простыня малая операционная 90 см х 70 см - 2 шт.
6. Простыня большая операционная 200 см х 180 см - 1 шт.
7. Бахилы 120 см х 34 см - 1 шт.
8. Операционная лента 50 см х 5 см - 3 шт.
9. Салфетка хирургическая 40 см х 30 см - 4 шт.
комплект
717.
Чехол для оборудования (стоматология), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 6 х 165 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия стоматологического оборудования.
штука
718.
Чехол для оборудования (хирургия), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 10 х 220 см. Чехол предназначен для защиты и укрытия хирургического оборудования.
штука
719.
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр), расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд. Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см.
Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера.
Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
штука
720.
Набор процедурный для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для стола (стандартное) 50 см х 50 см - 1 шт.

715.
Стерильді, бір рет қолданылатын оториноларингологиялық аспаптар жиынтығы
1. Үш қабатты маска, тоқылмаған материалдан жасалған – 1 дана.
2. Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден жасалған – 2 дана
3. Тілге арналған қалақша, полимерден жасалған –1 дана
4. Мұрынға арналған айна, полимерден жасалған – 1 дана
5. Пинцет, полимерден жасалған – 1 дана
6. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп 7. Астауша, полимерден жасалған – 1 дана
жиынтық
716.
Травматология және ортопедияға арналған (жамбасқа жасалатын операция үшін) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 140 см х 80 см қаптама – 1 дана.
2. Жабысқақ жиегі бар 180 см х 170 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
3. Жабысқақ жиегі бар 240 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 100*20 см ойығы бар және жабысқақ жиегі бар 250 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
5. 90 см х 70 см кіші операциялық жайма – 2 дана.
6. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
7. Бахилалар 120 см х 34 см – 1 дана. 8.Операциялық таспа 50 см х 5 см – 3 дана.
9. Хирургиялық салфетка 40 см х 30 см – 4 дана.
жиынтық
717.
Құрал-жабдыққа (стоматология) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 6 х 165 см. Қаптама стоматологиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
718.
Құрал-жабдыққа (хирургия) арналған, стерильді, бір рет қолданылатын қаптама
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 10 х 220 см. Қаптама хирургиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған.
дана
719.
Көзге арналған қорғау экраны бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын бауда, бетке арналған медициналық маска
Медициналық маска көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, пішіні тікбұрышты, тоқылмаған спанбонд материалынан жасалған екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан сүзгі қабатынан метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады. Маска ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Масканың жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Маска созылмалы құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см.
Қосымша масканың жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген.
Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98%-дан кем емес.
II типті маскаларға жатады
дана
720.
Қуықты катетеризациялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Үстел жабыны (стандартты) 50 см х 50 см - 1 дана.

2. Покрытие для стола (стандартное) 60 см х 60 см- 1 шт.
3. Салфетки марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
4. Тампоны круглые, марлевые, без рентгеноконтрастной нити, диаметр: 5 см - 4 шт.
5. Пинцет пластиковый - 2 шт.
6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 1000 мл - 1 шт.
комплект
721.
Набор процедурный для перевязки стерильный, одноразового применения
1. Пинцет анатомический голубого, зеленого цвета, длина: 13 см - 2 шт.
2. Салфетки перевязочные из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см - 2 шт.
3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
комплект
722.
Набор процедурный для катетеризации, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка двухслойная 50 см х 50 см - 1 шт.
2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 19 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
723.
Набор процедурный для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
1. Тупферы марлевые без рентгеноконтрастной нити, размер: круглые диаметром 5 см - 5 шт.
2. Зажим - 1 шт.
3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара
комплект
724.
Набор процедурный для снятия швов стерильный, одноразовый
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 5 см - 6 шт.
2. Нож для снятия швов - 1шт.
3. Пинцет анатомический, длина: 13 см - 1 шт.
4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер L - 1 пара
комплект
725.
Набор процедурный для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.
2. Салфетка впитывающая 33 см х 33 см - 1 шт.
3. Зажим пластиковый - 1 шт.
4. Тампоны круглые, без рентгеноконтрастной нити, без ваты, диаметр: 5 см - 5 шт.
5. Простыня (усиленная) с отверстием 10 см, c адгезивным краем, 75 см х 90 см - 1 шт.
6. Игла для локальной анестезии, размер: 22G - 1 шт.
7. Игла инъекционная, размер: 18G - 1 шт.
8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт.
9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт.
10. Скальпель с рукояткой, размер: №23 - 1 шт.
11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-250 мл - 1 шт.
12. Иглодержатель стальной - 1 шт.
13. Ножницы хирургические - 1 шт.
14. Зажим металлический (для артерии) - 1 шт.
15. Салфетка 5 см х 5 см - 5 шт.
16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 10 см х 15 см - 1 шт.
комплект

2. Үстел жабыны (стандартты) 60 см х 60 см- 1 дана.
3. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
4. Рентген-контрастылы жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі:5 см - 4 дана.
5. Пластикалық пинцет- 2 дана.
6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета, көлемі: 1000 мл - 1 дана.
жиынтық
721.
Таңуға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Көгілдір, жасыл түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 7,5 см х 7,5 см - 2 дана.
3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
722.
Катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Екі қабатты сүрткі 50 см х 50 см - 1 дана.
2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер, ұзындығы: 19 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: размер L - 1 жұп.
жиынтық
723.
Операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1.Рентген-контрастылы жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 5 дана.
2. Қысқыш, 1 дана.
3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: М - 1 жұп.
жиынтық
724.
Тігістерді алып тастауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 5 см - 6 дана.
2.Тігістерді алуға арналған пышақ – 1 дана.
3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 13 см - 1 дана.
4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: L - 1 жұп.
жиынтық
725.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын емшаралық жинақ,
1. Аспаптар үстеліне арналған жабынды (күшейтілген) ) 75 см х 90 см – 1 дана.
2. Сіңіретін сүрткі33 см х 33 см - 1 дана.
3. Пластикалық қысқыш – 1 дана.
4. Рентгенконтрастылы жіпсіз, мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (күшейтілген) төсеніш, 75 см х 90 см - 1 дана.
6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 22G - 1 дана.
7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G - 1 дана.
8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана.
Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана.
10. Сабы бар скальпель, өлшемі: №23 - 1 дана.
11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-250 мл - 1 дана.
12. Болат ине ұстағыш - 1 дана.
13. Хирургиялық қайшы - 1 дана.
14. Металл қысқыш (артерияға арналған - 1 дана.
15. Сүрткі 5 см х 5 см - 5 дана.
16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 6 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 10 см х 15 см - 1 дана.
жиынтық

726.
Набор процедурный для местной анестезии стерильный, одноразового применения
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное) 75 см х 90 см - 1 шт.
2. Покрытие с клейкой полосой 50 см х 50 см - 1 шт.
3. Салфетки впитывающие 33 см х 33 см - 1 шт.
4. Салфетки из нетканого материала 7,5 см х 7,5 см см - 4 шт.
5. Тампоны круглые из нетканого материала, диаметр: 5 см - 5 шт.
6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт.
7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт.
8. Зажим пластиковый - 1 шт.
набор
727.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест предназначен для выявления поверхностного антигена вируса гепатита В (HBsAg) в цельной крови, сыворотке или плазме человека.
Комплектность.
1.Тест-кассета, упакованная в индивидуальную
упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2.Одноразовая полиэтиленовая пипетка
– (25 шт.) 3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
набор
728.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - быстрый иммунохроматографический тест прямого связывания для качественного определения антител к вирусу гепатита С.
Комплектность.
1.Тест-кассета, упакованная в индивидуальную
упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2.Одноразовая полиэтиленовая пипетка
– (25 шт.) 3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 99-100 %.
набор
729.
Экспресс тест ВИЧ 1 и ВИЧ 2 (HIV 1&2)
Тест-набор является одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения антител к вирусам иммунодефицита человека 1 и 2 типов (ВИЧ 1/2). Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 100 %, специфичности 98-100 %.
штука
730.
Экспресс тест Грипп А/В (двойной тест) (для выявления антигена вируса гриппа А и Б в
образцах назального мазка, мазка из горла либо носоглоточного мазка)
Экспресс-тест "Грипп А/В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена вируса гриппа А и Б. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (20 шт.)

726.
Жергілікті анестезияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жинақ
1. Аспаптар үстеліне арналған жабын (стандартты) 75 см х 90 см - 1 дана.
2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50 см х 50 см - 1 дана.
3. Сіңіретін сүрткілер 33 см х 33 см - 1 дана.
4. Тоқылмаған матадан жасалған сүрткілер 7,5 см х 7,5 см см - 4 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған тампондар, диаметрі: 5 см - 5 дана.
6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G – 1 дана.
7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.
8. Пластик қысқыш - 1 дана.
жинақ
727.
Адамның сарысуындағы/плазмасындағы және жаңа алынған қанындағы В (HBsAg) гепатиті вирусының беткі антигенін иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
Экспресс-тест адамның жаңа алынған қанындағы, сарысуындағы немесе плазмасындағы В (HBsAg) гепатиті вирусының беткі антигенін анықтауға арналған.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 99-100 %-ды құрайды.
жинақ
728.
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C (HCV) гепатитінің вирусына антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C (HCV) гепатитінің вирусына антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы - C гепатитіне антиденелерді сапалы анықтауға арналған тікелей байланыстыратын тез иммунохроматографиялық тест.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 99-100 %-ды құрайды.
жинақ
729.
АИТВ 1 және АИТВ 2 (HIV 1&2) экспресс тесті
Тест-жинақ 1 және 2-типтегі адам иммунитеті тапшылығы вирустарына (АИТВ 1/2) антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік иммунохроматографиялық әдіс болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 100 %-ды, арнайлылығы бойынша 98-100 %-ды құрайды.
Дана
730.
А/В тұмауының экспресс тесті (қосарлы тест) (мұрын жағындысы, тамақтан алынған жағынды немесе мұрын-жұтқыншақ жағындысы үлгілерінде А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтауға арналған)
А/В тұмауының экспресс тесті А және Б тұмауы вирусының антигенін анықтауға арналған сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (20 дана).

2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (20 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (20 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (20 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
731.
Экспресс тест Инфекционный Мононуклеоз (для качественного выявления
инфекционного мононуклеоза в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Инфекционный Мононуклеоз" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения антител к вирусу Эпштейна-Барра в цельной крови, сыворотке или плазме. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.)
3. Буферный раствор – (5 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
732.
Экспресс тест Малярия. (для качественного определения белка HRP-II Plasmodium
falciparum в цельной крови)
Экспресс-тест "Малярия" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для качественного определения белка HRP-II Plasmodium falciparum в цельной крови. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
штука
733.
Экспресс тест РСВ (для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса в образцах назального мазка либо назальных выделений)
Экспресс-тест "РСВ" является качественным анализом для выявления антигена респираторно-синцитиального вируса (РСВ). Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
734.
Экспресс тест Стрептококк А (для выявления антигена Стрептококка группы А в образцах
горлового мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк А" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы А (СТРЕП А) в образцах горлового мазка. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)

2. Экстракцияға арналған
буферлік ерітінді – 10 мл, 1 фл.).
3. Мақта тампон – (20 дана). 4. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (20 дана).
5. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (20 дана). 6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
731.
Инфекциялы Мононуклеоз экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында инфекциялы мононкулеозды сапалы анықтауға арналған)
"Инфекциялы мононуклеоз" экспресс тесті жаңа алынған қанда, сарысуда немесе плазмада Эпштейн-Барр вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (5 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
732.
Малярия экспресс тесті.
(жаңа алынған қанда HRP-II Plasmodium
falciparum ақуызын сапалы анықтауға арналған)
Малярия экспресс тесті.
жаңа алынған қанда HRP-II Plasmodium
falciparum ақуызын сапалы анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
дана
733.
РСВ экспресс тесті (мұрын жағындысы немесе мұрыннан шығатын бөліністер үлгілерінде респираторлық-синцитиалдық вирус антигенін анықтауға арналған)
"РСВ" экспресс тесті респираторлық-синцитиалдық вирус РСВ) антигенін анықтауға арналған сапалы талдау болып табылады.
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Экстракцияға арналған
буферлік ерітінді – 10 мл, 1 фл.).
3. Мақта тампон – (25 дана). 4. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
5. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 6. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
734.
Стрептококк А экспресс тесті (адам тамағының жағындысы үлгілерінде А тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған)
Стрептококк А экспресс тесті адам тамағының жағындысы үлгілерінде А тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).

2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Положительный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
7. Отрицательный контроль – (0,5 мл, 1 фл.)
8. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
9. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
735.
Экспресс тест Стрептококк В (для выявления антигена Стрептококка группы Б в урогенитальных образцах мазка человека)
Экспресс-тест "Стрептококк В" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена Стрептококка группы Б (СТРЕП Б) в урогенитальных образцах мазка человека. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Ватный тампон – (25 шт.)
3. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
4. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
5. Штатив для пробирок – (1 шт.)
6. Реагент №1 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
7. Реагент №2 для выделения – (10 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
736.
Экспресс тест Токсин А/В (двойной тест) (для качественного обнаружения антигенов А и Б
Clostridium difficile в фекалиях человека)
Экспресс-тест "Токсин А/В" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов А и Б Clostridium difficile. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
737.
Экспресс тест Хеликобактер в сыворотке плазме и цельной крови Антитела ("Хелико АТ")
Экспресс-тест "Хелико АТ" является качественным анализом для обнаружения антител к H. pylori. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
738.
Экспресс тест Хламидия (для качественного обнаружения Chlamydia в женских мазках из
шейки матки, мужских уретральных мазках или мужских образцах мочи)
Экспресс-тест "Хламидия" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления Chlamydia. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);

2. Мақта тампон – (25 дана). 3. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
4. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана). 6. Оң бақылау – (0,5 мл, 1 фл.)
7. Теріс бақылау – (0,5 мл, 1 фл.).
8. Бөлініске арналған № 1 реагент – (10 мл, 1 фл.)
. 9. Бөлініске арналған №2 реагент – (10 мл, 1 фл.)
.
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
735.
Стрептококк В экспресс тесті (адамның урогенитальді жағындысы үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған)
Стрептококк В экспресс тесті адамның урогенитальді жағындысы үлгілерінде Б тобындағы Стрептококк антигенін анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана).
2. Мақта тампон – (25 дана). 3. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
4. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 5. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана). 6. Бөлініске арналған № 1 реагент – (10 мл, 1 фл.)
. 7. Бөлініске арналған №2 реагент – (10 мл, 1 фл.)
.
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды. .
дана
736.
Токсин А/В экспресс тесті (қосалқы тест)
(адамның нәжісінде А және Б
Clostridium difficile антигендерін сапалы анықтауға арналған)
"Токсин А/В" экспресс тесті
адамның нәжісінде А және Б
Clostridium difficile антигендерін сапалы анықтауға арналған сапалы мембрандық иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракцияға арналған буфері бар үлгілерді алуға арналған, флакондар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
737.
Хеликобактер экспресс тесті сарысуда немесе плазмада және жаңа алынған қанда антиденелерді анықтауға арналған ("Хелико АТ")
"Хелико АТ" экспресс тесті H. Pylori антиденелерді анықтауға арналған сапалы талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана).
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
738.
Хламидия экспресс тесті (жатыр мойнынан алынатын әйелдер жағындыларында, ерлердің уретралды жағындыларында немесе ерлер зәрінің үлгілерінде Chlamydia сапалы анықтауға арналған)
"Хламидия" экспресс тесті Chlamydia анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);

2. Реагент для экстракции 1 – (10 мл, 1 фл.);
3. Реагент для экстракции 2 – (10 мл, 1 фл.);
4. Ватный тампон - (25 шт.);
5. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
6. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
7. Штатив для пробирок – (1 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
штука
739.
Экспресс тест СРБ (для выявления С-реактивного белка в цельной крови, сыворотке или
плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для определения С-реактивного белка. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Полиэтиленовый капилляр – (25 шт)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
Нижний предел обнаружения 10 мкг/мл.
штука
740.
Экспресс тест Миоглобин/Тропонин I (для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ,
Тропонина I в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Миоглобин/Тропонин I" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения миоглобина, креатинкиназы-МВ, Тропонина I. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения для миоглобина 50 нг/мл, для креатинкиназы 5 нг/мл, для тропонина 0.5 нг/мл
штука
741.
Экспресс тест "Креатинкиназа МВ" (для выявления креатинкиназы-МВ в цельной крови,
сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "Креатинкиназа МВ" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения креатинкиназы. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 5 нг/мл
штука
742.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)

2. Экстракциға арналған реагент 1 – (10 мл, 1 фл.);
3. Экстракциға арналған реагент 2 – (10 мл, 1 фл.);
4. Мақта тампон – (25 дана). 5. Бөлініске арналған бір реттік пробирка – (25 дана).
6. Бөлініске арналған пробиркаға пластикалық ұштық – (25 дана). 7. Пробиркаларға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
дана
739.
СРБ экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында С-реактивті ақуызын анықтауға арналған)
"СРБ" экспресс тесті С-реактивті ақуызын анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка– (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (1 мл, 25 фл.);
4. Полиэтиленді капилляр – (25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі
10 мкг/мл.
дана
740.
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
I Тропонинді анықтауға арналған)
Миоглобин/Тропонин I экспресс тесті миоглобинді, креатинкиназаны-МВ,
I Тропонинді анықтауға арналған сапалы иммунохроматограиялық талдау болып табылады.
Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99%-ды, арнайлылығы бойынша 99%-ды құрайды.
Миоглобин үшін анықтаудың төменгі шегі
50 нг/мл;
Креатинкиназа үшін 5 нг/мл, тропонин үшін 0.5 нг/мл
741.
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған)
"Креатинкиназа МВ" экспресс тесті креатинкиназаны-МВ анықтауға арналған бір кезеңдік сапалы иммунохроматографиялық әдіс болып табылады. Жиынтығы:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 5 нг/мл
742.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:

Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3 (АМР, OPI/МОR, ТНС) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл,,
марихуаны 12:30:50 нг/мл
штука
743.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6 (АМР,OPI/МОR, ТНС, COC,TML,КЕТ) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл,, кетамина50;100;300;1000нг/мл, 6- , метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
штука
744.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP, MDMA) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.

1,2,3 (АМР, OPI/МОR, ТНС).
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл,,
марихуана 12:30:50 нг/мл
дана
743.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:
1,2,3,4,5,6 (АМР,OPI/МОR, ТНС, COC,TML,КЕТ).
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды:
амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл,, кетамин 50;100;300;1000нг/мл, 6- , метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
дана
744.
Экспресс – Наркотест
әр түрлі жинақтаудағы зәрде бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс –Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы хроматографиялық тест-жолақтарды қамтиды:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP, MDMA)
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинатталған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгішті
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды:

Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000
нг/мл, метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , МДМА (экстази)20;40;50;500нг/мл;100нг/мл, опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл, метаболиты метадона100;300нг/мл
штука
745.
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2
Тест-система "Сovid 19 (IgG/IgM) экспресс-тест для определения антител IgG/IgM к SARS-CoV-2" - это иммунохроматографический анализ для быстрого, качественного выявления антител IgG и IgM к коронавирусу тяжҰлого острого респираторного синдрома (SARS-CoV-2) в сыворотке и плазме крови человека. Комплектность: 1. Иммуносорбент- пластиковая кассета, упакованная в фольгу с влагопоглотителем (силикагель)- 25 шт
2. Буферный раствор в пластиковом флаконе- 5мл± 0,01 мл (1флакон)
3. Одноразовая полиэтиленовая пипетка -25 шт
4. Инструкция по применению – 1 шт
штука
746.
Набор для определения кардиального тропонина в сыворотке плазме и цельной крови
(Экспресс-тест "Тропонин")
Экспресс-тест "Тропонин" является качественным одноэтапным иммунохроматографическим методом для определения тропонина. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.). Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний предел обнаружения 0,5 нг/мл
штука
747.
Система для переливания крови с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
штука
748.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука

амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, барбитурат 50;300нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000
нг/мл, метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, МДМА (экстази) 20;40;50;500нг/мл;100нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл, метадон метаболиты 100;300нг/мл
дана
745.
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған
Covid 19 (IgG/IgM) экспресс-тесті
SARS-CoV-2-ге IgG/IgM антиденелерін анықтауға арналған – бұл адамның сарысуында және плазмасында (SARS-CoV-2) ауыр жіті респираторлық синдромы кезіндегі коронавирусқа IgG и IgM антиденелерін тез, сапалы анықтауға арналған иммунохроматографиялық талдау.
Жиынтығы:
1. Иммуносорбент – ылғал сіңіргішпен (силикагель) бірге фольгаға оралған пластикалық кассета– 25 дана;
2. Пластикалық құтыдағы буферлік ерітінді - 5мл± 0,01 мл (1флакон);
3. Бір реттік полиэтиленді пипетка – 25 дана.
4. Қолдану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
дана
746.
Сарысуда, плазмада және жаңа алынған қанда кардиальді тропонинді анықтауға арналған жинақ ("Тропонин" экспресс-тесті)
"Тропонин" экспресс-тесті тропонинді анықтауға арналған сапалы, бір кезеңдік иммунохроматографиялық әдіс болып табылады.
Жиынтығы: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгадан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета - (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді – (3 мл, 1 фл.).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9%-ды, арнайлылығы бойынша 99,9%-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 0,5 нг/мл
747.
Стерильді, бір рет қолданылатын қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине.
Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке
дана
748.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

749.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 30 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
750.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
751.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 60 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
штука
752.
Контейнеры для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука
753.
Контейнеры для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Контейнеры градуированы до 100 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Крышка изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
штука

749.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 30 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
750.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
751.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 60 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
752.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалады. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана
753.
Биологиялық материал жинауға арналған, бір рет қолданылатын, стерильді емес, түрлі орындалу нұсқаларындағы контейнерлер
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Контейнерлер 100 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
дана

Салфетки спиртовые размерами: 65х30мм
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
762.
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 шт.
штука
763.
Салфетки спиртовые размерами: 65х56мм,
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 400 шт.
штука
764.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 60х100мм
штука
765.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках 400 шт. Размер: 60х100мм
штука
766.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
штука
767.
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
штука

Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х30мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
762.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
763.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 65х56мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
764.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 данадан жеткізіледі.
дана
765.
Спиртті сүрткілер, өлшемдері: 60х100мм
Спиртті сүрткілер 70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) үлгісіндегі тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 400 данадан жеткізіледі.
дана
766.
Капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын анықтауға арналған кодтауы бар тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5%.
Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек.
Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
767.
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л).
Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл.
Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95%.
Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
дана

768.
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
штука
769.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови

768.
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезгіштік: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек. жуық. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40⁰ С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн. Жарамдылық мерзімі: 24 ай
дана
769.
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтар

Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
штука
770.
Тест для определения гликированного гемоглобина
Тест для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
штука
771.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 40х40мм
штука

Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірлесіп пайдаланылады. Пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50%. Өлшеу ауқымы: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л). Сезгіштігі: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 секунд. Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-40° С. Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай.
дана
770.
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест
Гликирленген гемоглобин анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған тест адамның жаңа алынған қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Медицина қызметкерлері ғана пайдалана алады.
Өлшеу диапазоны
4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль/моль).
Сипаттама: бір тест бір тест өткізуге барлық қажеттіні қамтыған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, ол үлгі материалдарымен толтырылуы тиіс, ал реакциялық контейнерде оптикалық тығыздықты өлшеу өлшеуге арналған оптикалық оқу орны бар.
Құрамы
Компонент Саны / тест
Протеаза ≥ 320 бірлік
Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік
Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік
Хромоген ≥ 0,002 мг
Буферлік ерітінді, беткі-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг
Жиынтық қаптама.
1, 10 немесе 25 HbA1c 1 х тесті. Қосымша ішкі парақша. Науқасқа арналған ақпарат.
Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. Тест тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтау кезінде қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін тұрақты.
2. Пайдаланылар алдындағы тестінің жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C.
Жарамдылық мерзімі - өндірілген күннен бастап 12 ай (қаптаманы және штрих-кодты қараңыз).
Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.
дана
771.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана

772.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 40х40мм
штука
773.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 200 шт. Размер: 80х80мм
штука
774.
Салфетки спиртовые
Салфетки спиртовые пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковке 400 шт. Размер: 80х80мм
штука
775.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм)
штука
776.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм)
штука
777.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный

772.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 40х40мм
дана
773.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
200 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
774.
Спиртті сүрткілер
70-тен 99,8 %-ға дейін изопропил спиртін сіңірген спиртті сүрткілер. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типтегі оқылмаған матадан жасалған.
400 данадан қаптамада жеткізіледі. Өлшемі: 80х80мм
дана
775.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 23gx1 1/4" (0.6х32мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 2 мл инъекциялық шприц
дана
776.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 22Gx1 1/2” (0.7х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 5 мл инъекциялық шприц
дана
777.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.

Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 10мл с иглой размером 21Gx1 1/2” (0.8х38мм)
штука
778.
Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Шприц инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
штука
779.
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
780.
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 2100 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
781.
Канюля назальная кислородная размеры детский XS
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
782.
Канюля назальная кислородная размеры детский S
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором,соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, сдругой стороны образует петлю. Срок годности 5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
783.
Канюля назальная кислородная размеры детский S

Өлшемі 21Gx1 1/2” (0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 10 мл инъекциялық шприц
дана
778.
Үш компонентті бір реттік стерильді инъекциялық шприц
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень және (тығыздағыш).
Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Өлшемі 21Gx1 1/2”(0.8х38мм) инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 20 мл инъекциялық шприц
дана
779.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
780.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 2100 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
781.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі XS
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 3000 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
782.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі S
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар ұзындығы 1500 мм түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
783.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы балалар үшін өлшемі S

788.
Катетер Тиманна, размер СН 8 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
789.
Катетер Тиманна, размер СН 10 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
790.
Катетер Тиманна, размер СН 12 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
791.
Катетер Тиманна, размер СН 14 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
792.
Катетер Тиманна, размер СН 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

788.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 8
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
789.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 10
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
790.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 12
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
791.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 14
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
792.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемі СН 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет

793.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 10
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
794.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 12
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
795.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 14
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
796.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 16
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
797.
Катетер урологический с шаробразной округлой головкой, размер СН 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шаробразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет

793.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 10
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
794.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 12
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
795.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 14
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
796.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 16
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
797.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемі СН 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі мақсатты орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет

798.
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения
Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 1500 мм расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
799.
Удлинитель инфузионный стерильный однократного применения

798.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған
Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 1500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
799.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш бір рет пайдалануға арналған

Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, 2500 мм, расчетное давление, мПА-не более низкого давления 0,4(У1), высого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения-5 лет, стерильный, однократного применения
упаковка индивидуальный пакет
800.

Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды көктамыр ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы 2500 мм, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған
қаптамасы жеке пакет
800.

Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 250, для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
801.
Мочеприемник объемом 2000 мл с емкостью в 500 мл для определения почасового диуреза
Камера для почасового измерения диуреза снабжена дифференциальной шкалой и отдельным сливным клапаном
штука
802.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 16Fr
штука
803.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 18Fr
штука
804.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 20 Fr
штука
805.
Катетер Фолея баллоный силиконизированный
Катетеры Фолея выпускают из силиконизированного латекса, что обеспечивает комфортность и безопасность для пациента. Плавный переход от баллона к кончику катетера уменьшает возникновение травм при его введении. Баллон имеет ребристую структуру для поддержания формы, а также для полного выпуска воздуха и легкого удаления катетера. Катетеры выпускается в следующем наименовании: Катетер Фолея баллонный силиконизированный 3-х ходовой, стандартный, однократного применения, стерильный. Размеры: 22Fr
штука

Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
801.
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 500 мл, көлемі 2000 мл несепқабылдағыш
Сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған камера дифференциалды шкаламен және сұйықты төгетін бөлек клапанмен жабдықталған
дана
802.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 16Fr
дана
803.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 18Fr
дана
804.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 20 Fr
дана
805.
Баллондық силикондалған Фолей катетері
Фолей катетерлері силикондалған латекстен шығарылады, бұл пациенттің жайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Баллоннан катетердің ұшына тегіс ауысу оны енгізу кезінде жарақаттардың пайда болуын азайтады. Баллон пішінді ұстап тұруға, сондай-ақ ауаны толығымен шығаруға және катетерді оңай алып тастауға арналған қырлы құрылымға ие.
Катетерлер мынадай атаумен шығарылады: Фолей катетері 3 жүрісті, стандартты, бір рет қолданылатын, стерильді баллонды силикондалған. Өлшемдері: 22Fr
дана

Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
809.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, получения эритроцитарной массы, плазмы, а также для их переливания, транспортирования и хранения. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPDA-1 на 100 мл: Декстрозы моногидрат 3,19 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука
810.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторам DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования
штука

Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
809.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, эритроциттік масса, плазма алуға, сондай-ақ оларды құюға, тасымалдауға және сақтауға арналған. Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл-ге CPDA-1 гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 3,19 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Аденин 0,0275 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
810.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан үш ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана

811.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспенди-рующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер полимерный предназначен для взятия 450 мл крови у донора, фракционирования крови на компоненты, консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ c пластификаторам DEHP или ТОТМ и соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука
812.

811.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Полимерлі контейнер донордан 450 мл қан алуға, қанды компоненттерге фракциялауға, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісінде эритроциттік масса мен эритроконцентратты консервілеуге және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға, тасымалдауға және құюға арналған.
Контейнер DEHP немесе ТОТМ пластификаторы бар ПВХ үлбірінен жасалған және ПВХ түтіктерінен дайындалған магистральдармен өзара байланысқан төрт ыдыстан тұрады. 100 мл CPD гемоконсервант ерітіндісінің құрамы: Декстроза моногидраты 2,55 г; Лимон қышқылы моногидраты 0,327 г; Бір алмастырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидраты 2,63 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. 100 мл SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроза моногидраты 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлориді 0,877 г; Инъекцияға арналған су 100 мл-ге дейін. Өнім стерильді (зарарсыздандыру әдісі булы), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
812.

Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 1 (4), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
813.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 2 (5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
814.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 1 (4), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана
813.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
Жіп синтетикалық, сіңіп кететін, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізінде, поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жараның визуализациясын жақсарту үшін жіп күлгін түске боялған. Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп толығымен сіңіп, су мен көмірқышқыл газына бөлінеді. Тігіс материалы әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта жасалады, күлгін түске боялған немесе боялмаған, жеке дара немесе тот баспайтын болаттан жасалған инелермен бірге жеткізіледі. Тігіс материалы Еуропалық Фармакопеяның стерильді өрілген синтетикалық сіңіп кететін хирургиялық тігіс материалдарының талаптарына сәйкес келеді, тек қана тігіс материалының кейбір түрлері үшін қалыңдығы шамалы артықтау болады. Өнімнің өлшемі: USP (метрлік): 2 (5), жіптің ұзындығы 150 см, инесіз.
дана
814.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

815.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 5/0 (метрический EP 1 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
816.

815.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 1 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
816.

Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
817.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номер USP 4/0 (метрический EP 1,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
818.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
819.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/0 (метрический EP 2 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
817.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 4/0 (метрлік EP 1,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
818.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
819.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/0 (метрлік EP 2 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
822.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
823.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
824.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука

Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
822.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
823.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
824.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

825.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 150 см без иглы стерильный, однократного применения
штука
826.

825.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 5/0 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
826.

830.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
831.

830.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
831.

Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2/0 (метрический EP 3 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
832.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Штука
833.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 0 (метрический EP 3,5 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
834.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 ( метрлік EP 3 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
832.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
833.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 0 (метрлік EP 3,5 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
834.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

835.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4 ) длиной нити 10 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
836.

835.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
836.

845.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 1 (метрический EP 4) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
846.

845.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 1 (метрлік EP 4 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
846.

Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
847.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 2 (метрический EP 5) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
848.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся плетеная нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука
849.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиамидная капроновая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
Шовный материал состоит из одной основной части: нить. 1) Нить – неокрашенная нерассасывающийся, синтетический материал изготовленный из поликапромида неабсорбирующаяся крученая нить, полифиломентная. Вызывает умеренную тканьевую реакцию, в организме постепенно деградируют -в течении нескольких лет теряют прочность. Размер нити: условный номерUSP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 20 м без иглы стерильный, однократного применения
штука

Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
847.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 2 (метрлік EP 5 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
848.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті өрілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін өрілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
849.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиамидті есілген капрон, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Тігіс материалы бір негізгі бөліктен тұрады: жіп.
1) Жіп – боялмаған сіңіп кетпейтін, поликапромидтен жасалған синтетикалық материал сіңірмейтін есілген жіп, полифиламентті. Бұл қалыпты тіндік реакцияны тудырады, денеде біртіндеп нашарлайды – бірнеше жыл ішінде ол беріктігін жоғалтады. Жіп өлшемі: шартты нөмірі USP 3/4 (метрлік EP 6 ) жіптің ұзындығы 20 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

850.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
851.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
852.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
853.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

850.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
851.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
852.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
853.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

858.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
859.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
860.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
861.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

858.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
859.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
860.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
861.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

866.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
867.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
868.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
869.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

866.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
867.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
868.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
869.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

870.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
871.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
872.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая плетеная, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука
873.
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая синтетическая нерасасывающаяся, полиэфирная лавсановая крученая, с фторкаучуковым покрытием, полностью устраняющим капиллярность и фитильность, улучшающим биосовместимость, повышающим надежность хирургического узла, обеспечивающим атравматичность при проведении нити через ткани. Нити гибки, удобны в манипуляциях, у них полностью отсутствует влагопоглощение, вследствие чего они не инфицируются. Нити хирургические неокрашенные или окрашенные в зеленый цвет. Размер изделия:USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10м; Без иглы стерильный, однократного применения
штука

870.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
871.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
872.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан өрілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
873.
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық синтетикалық сіңіп кетпейтін, полиэфирлі лавсан есілген, капиллярлық пен сіңіргіштікті толығымен жоятын, биоүйлесімділігін жақсартатын, хирургиялық түйіннің сенімділігін арттыратын, жіпті тінді арқылы өткізген кезде атравматизмді қамтамасыз ететін фторкаучукті жіп. Жіптер икемді, манипуляцияларға ыңғайлы, оларда ылғал сіңіру мүлдем жоқ, нәтижесінде олар инфекцияға ұшырамайды. Хирургиялық жіптер боялмаған немесе жасыл түске боялған. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м; Инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

890.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 5/0 (метрический EP 1) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
891.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 4/0 (метрический EP 1,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
892.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/0 (метрический EP 2) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

890.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 5/0 (метрлік EP 1) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
891.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 4/0 (метрлік EP 1,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
892.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/0 (метрлік EP 2) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

893.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
894.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
895.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука

893.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
894.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
895.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

896.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
897.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 3/4 (метрический EP 6) длиной нити 150 см, без иглы стерильный, однократного применения
штука
898.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2/0 (метрический EP 3) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука

896.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
897.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 3/4 (метрлік EP 6) жіптің ұзындығы 150 см, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
898.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2/0 (метрлік EP 3) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

899.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 0 (метрический EP 3,5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
900.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 1 (метрический EP 4) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука
901.
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, шелковая плетеная, окрашеная, стерильный, однократного применения. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
Нить хирургическая натуральная нерасасывающаяся, нить состоит из белка органического происхождения - фиброина. Данный белок производится одомашненным видом тутового шелкопряда Bombyx mori (B.mori) из семейства Bombycidae. Шелк, используемый для производства плетеных шовных материалов, подвергается очистке от естественного воска и смол. Плетеные шелковые материалы покрываются воском и поставляются окрашенными в черный цвет. При обработке натурального шелка серицитовая смола не удаляется, а используется для удерживания перекрученных волокон. Размер изделия: USP 2 (метрический EP 5) длиной нити 10 м, без иглы стерильный, однократного применения
штука

899.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 0 (метрлік EP 3,5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
900.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 1 (метрлік EP 4) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана
901.
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін, жібек өрілген, боялған, стерильді, бір рет қолданылатын жіп. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
Хирургиялық табиғи сіңіп кетпейтін жіп, органикалық ақуыз фиброиннен тұратын жіп. Бұл ақуызды Bombycidae тұқымдасынан шыққан Bombyx mori (B.mori) жібек құртының қолға үйретілген түрі шығарады. Өрілген тігу материалдарын шығу үшін пайдаланылатын жібек табиғи балауыз бен шайырдан тазартылады. Өрілген жібек материалдар балауызбен қапталған және қара түске боялған. Табиғи жібекті өңдеу кезінде серицит шайыры алынбайды, бірақ бұралған талшықтарды ұстау үшін қолданылады. Бұйымның өлшемі: USP 2 (метрлік EP 5) жіптің ұзындығы 10 м, инесіз стерильді, бір рет қолданылады
дана

Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
904.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
905.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 3/0 (3), длиной нити: 150 см., без иглы
штука

Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы – табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
904.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
905.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 3/0 (3), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана

906.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2/0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
907.

906.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2/0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
907.

Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
908.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 1 (5), длиной нити: 150 см., без иглы
штука
909.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 2 (6), длиной нити: 150 см., без иглы
штука

Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
908.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 1 (5), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана
909.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп. Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 2 (6), жіптің ұзындығы: 150 см, инесіз
дана

Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 15 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
912.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 17 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
913.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 5/0 (1,5), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2
штука

КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 15 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
912.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 17 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 17 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
913.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 5/0 (1,5), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана

914.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 18 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
915.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 4/0 (2), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 20 мм. кривизна иглы: 1/2

914.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 18 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 18 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
915.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 4/0 (2), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 20 мм. ине қисықтығы: 1/2

926.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
Шовный хирургический материал КЕТГУТ – натуральная органическая рассасывающиеся, изготовленные из высококачественной органики животного происхождения, простая, мононить, неокрашенная, стерильная. Обладают высокой реактогенностью. Кетгут легко проходит через ткани, имеют хорошие манипуляционные свойства, высокую разрывную нагрузку и эластичность, а также создает надежный узел. Простой неокрашенный кетгут теряет 50% своей прочности в течении 8-12 дней. В зависимости от диаметра и области применения кетгут полностью рассасывается в сроки от 35 до 120 суток. Кетгут экологически чистый материал. Выводится из организма естественным путем. Метод стерилизации: Радиационный (R). Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 30 мм. кривизна иглы: 1/2
штука
927.
Шовный хирургический материал . Мононить хирургическая натуральная органическая животного происхождения расасывающаяся, стерильная, однократного применения. Размер изделия: USP (метрический): 0 (4), длиной нити: 75 см., с одной колющей иглой, размер иглы 35 мм. кривизна иглы: 1/2

926.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 30 мм. ине қисықтығы: 1/2
КЕТГУТ хирургиялық тігу материалы - табиғи органикалық сіңіп кететін, жануарлардан алынатын жоғары сапалы органикалық заттардан жасалған, қарапайым, боялмаған, стерильді, даражіп. Реакция тудыру қабілеті жоғары. Кетгут тіндер арқылы оңай өтеді, жақсы манипуляциялық қасиеттерге ие, жоғары жүктеме мен серпімділікке ие және сенімді түйін жасайды. Қарапайым боялмаған кетгут 8-12 күн ішінде беріктігінің 50% жоғалтады. Диаметрі мен қолдану аясына байланысты кетгут 35-тен 120 тәулікке дейінгі мерзімде толығымен сіңіп кетеді. Кетгут экологиялық таза материал. Кетгут экологиялық таза материал. Ағзадан табиғи жолмен шығарылады. Зарарсыздандыру әдісі: Радиациялық (R). Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см., шаншитын бір инемен, ине өлшемі 30 мм. ине қисықтығы: 1/2
дана
927.
Хирургиялық тігу материалы Хирургиялық табиғи органикалық жануарлардан алынатын, сіңіп кететін, стерильді, бір рет қолданылатын даражіп.
Бұйымның өлшемі: USP (метрлік): 0 (4), жіптің ұзындығы: 75 см.,
шаншитын бір инемен, ине өлшемі 35 мм. ине қисықтығы: 1/2

Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, низкий профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечникаСамонарезающий, Материал Титан;
штука
960.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 12, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
961.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 12, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
962.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
963.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 14, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
964.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.0, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
965.
Передняя пластина и винтовая система
Диаметр резьбы 4.5, Длина винта 16, Тип винта Губчатая, Тип головки Без блокировки, нормальный профиль, Тип резьбы Полностью, Тип наконечника Самонарезающий, Материал Титан;
штука
966.
Ячейка
Длина 4, Размер 12, Материал Титан;
штука
967.
Ячейка
Длина 5, Размер 12, Материал Титан;
штука
968.
Ячейка
Длина 6, Размер 12, Материал Титан;
штука
969.
Ячейка
Длина 7, Размер 12, Материал Титан;
штука
970.
Ячейка
Длина 8, Размер 12, Материал Титан;
штука
971.
Ячейка
Длина 4, Размер 14, Материал Титан;
штука
972.
Ячейка
Длина 5, Размер 14, Материал Титан;
штука
973.
Ячейка
Длина 6, Размер 14, Материал Титан;
штука
974.
Ячейка
Длина 7, Размер 14, Материал Титан;
штука
975.
Ячейка
Длина 8, Размер 14, Материал Титан;
штука
976.
Ячейка
Длина 4, Размер 16, Материал Титан;
штука
977.
Ячейка
Длина 5, Размер 16, Материал Титан
штука
978.
Ячейка
Длина 6, Размер 16, Материал Титан;
штука
979.
Ячейка
Длина 7, Размер 16, Материал Титан;
штука
980.
Ячейка
Длина 8, Размер 16, Материал Титан;
штука
981.
Ячейка
Длина 4, Размер 12, Материал Сталь;
штука
982.
Ячейка
Длина 5, Размер 12, Материал Сталь;
штука
983.
Ячейка
Длина 6, Размер 12, Материал Сталь;
штука
984.
Ячейка

Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
960.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 12, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
961.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 12, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
962.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 14, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
963.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 14, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
964.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.0, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
965.
Алдыңғы пластина және бұрандалы жүйе
Бұранданың диаметрі 4.5, Бұраманың ұзындығы 16, Бұрама типі Кеуек, Бастиек типі Құлыпталмаған, төмен профиль, Бұранда типі Толығымен, Ұштарының типі Өздігінен кесетін, Материалы Титан;
дана
966.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
967.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
968.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
969.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
970.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 12, Материалы Титан;
дана
971.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
972.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
973.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
974.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
975.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 14, Материалы Титан;
дана
976.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
977.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
978.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
979.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
980.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 16, Материалы Титан;
дана
981.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
982.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
983.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
984.
Ұяшық

Длина 7, Размер 12, Материал Сталь;
штука
985.
Ячейка
Длина 8, Размер 12, Материал Сталь;
штука
986.
Ячейка
Длина 4, Размер 14, Материал Сталь;
штука
987.
Ячейка
Длина 5, Размер 14, Материал Сталь;
штука
988.
Ячейка
Длина 6, Размер 14, Материал Сталь;
штука
989.
Ячейка
Длина 7, Размер 14, Материал Сталь;
штука
990.
Ячейка
Длина 8, Размер 14, Материал Сталь;
штука
991.
Ячейка
Длина 4, Размер 16, Материал Сталь;
штука
992.
Ячейка
Длина 5, Размер 16, Материал Сталь;
штука
993.
Ячейка
Длина 6, Размер 16, Материал Сталь;
штука
994.
Ячейка
Длина 7, Размер 16, Материал Сталь;
штука
995.
Ячейка
Длина 8, Размер 16, Материал Сталь;
штука
996.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (10 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
997.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (15 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
998.
Набор для вертебропластики
баллонный катетер (20 мм), прокладка, сверло, игла, штырь трубы, штырь наполнителя цемента, проволока
штука
999.
Стебли
Длина 130, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1000.
Стебли
Длина 140, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1001.
Стебли
Длина 145, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1002.
Стебли
Длина 150, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1003.
Стебли
Длина 155, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1004.
Стебли
Длина 160, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1005.
Стебли
Длина 165, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1006.
Стебли
Длина 175, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1007.
Стебли
Длина 205, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный, Материал Тi+HA;
штука
1008.
Стебли
Длина 120, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1009.
Стебли
Длина 125, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1010.
Стебли
Длина 130, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1011.
Стебли
Длина 135, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1012.
Стебли
Длина 140, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1013.
Стебли
Длина 145, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1014.
Стебли
Длина 180, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1015.
Стебли
Длина 200, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука

Ұзындығы 7, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
985.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 12, Материалы Болат;
дана
986.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
987.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
988.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
989.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
990.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 14, Материалы Болат;
дана
991.
Ұяшық
Ұзындығы 4, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
992.
Ұяшық
Ұзындығы 5, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
993.
Ұяшық
Ұзындығы 6, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
994.
Ұяшық
Ұзындығы 7, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
995.
Ұяшық
Ұзындығы 8, Өлшемі 16, Материалы Болат;
дана
996.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (10 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
997.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (15 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
998.
Вертебропластикаға арналған жинақ
баллонды катетер (20 мм), төсемше, бұрғы, ине, труба қадасы, цемент толтырғыштың қадасы, сым
дана
999.
Сабақшалар
Ұзындығы 130, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1000.
Сабақшалар
Ұзындығы 140, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1001.
Сабақшалар
Ұзындығы 145, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1002.
Сабақшалар
Ұзындығы 150, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1003.
Сабақшалар
Ұзындығы 155, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1004.
Сабақшалар
Ұзындығы 160, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1005.
Сабақшалар
Ұзындығы 165, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1006.
Сабақшалар
Ұзындығы 175, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1007.
Сабақшалар
Ұзындығы 205, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Тi+HA;
дана
1008.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1009.
Сабақшалар
Ұзындығы 125, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1010.
Сабақшалар
Ұзындығы 130, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1011.
Сабақшалар
Ұзындығы 135, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1012.
Сабақшалар
Ұзындығы 140, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1013.
Сабақшалар
Ұзындығы 145, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1014.
Сабақшалар
Ұзындығы 180, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1015.
Сабақшалар
Ұзындығы 200, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана

1016.
Стебли
Длина 220, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материал Кобалхроммолибден;
штука
1017.
Стебли
Длина 40, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1018.
Стебли
Длина 40, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1019.
Стебли
Длина 40, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1020.
Стебли
Длина 40, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1021.
Стебли
Длина 40, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1022.
Стебли
Длина 40, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1023.
Стебли
Длина 40, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1024.
Стебли
Длина 80, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1025.
Стебли
Длина 80, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1026.
Стебли
Длина 80, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1027.
Стебли
Длина 80, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1028.
Стебли
Длина 80, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1029.
Стебли
Длина 80, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1030.
Стебли
Длина 80, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1031.
Стебли
Длина 120, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1032.
Стебли
Длина 120, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1033.
Стебли
Длина 120, Диаметр 12, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1034.
Стебли
Длина 120, Диаметр 13, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1035.
Стебли
Длина 120, Диаметр 14, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1036.
Стебли
Длина 120, Диаметр 16, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1037.
Стебли
Длина 120, Диаметр 18, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный прямой, Материал Ti (титан);
штука
1038.
стебли
Длина 80, Диаметр 10, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1039.
стебли
Длина 80, Диаметр 11, Покрытие Пористый, Тип Бесцементный анатомический, Материал Ti (титан);
штука
1040.
стебли

1016.
Сабақшалар
Ұзындығы 220, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Кобалхроммолибден;
дана
1017.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1018.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1019.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1020.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1021.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1022.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1023.
Сабақшалар
Ұзындығы 40, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1024.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1025.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1026.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1027.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1028.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1029.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1030.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1031.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1032.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1033.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 12, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1034.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 13, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1035.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 14, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1036.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 16, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1037.
Сабақшалар
Ұзындығы 120, Диаметрі 18, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз түзу, Материалы Ti (титан);
дана
1038.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 10, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1039.
Сабақшалар
Ұзындығы 80, Диаметрі 11, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз анатомиялық, Материалы Тi (титан);
дана
1040.
Сабақшалар

1063.
Клинья, блоки расширения
тип Полный, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1064.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1065.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1066.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1067.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1068.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1069.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1070.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1071.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1072.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1073.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Цементированый, Материла Титан;
штука
1074.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1075.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1076.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1077.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1078.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1079.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1080.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1081.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1082.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1083.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1084.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1085.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука

1063.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1064.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1065.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1066.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1067.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1068.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1069.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1070.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1071.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1072.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1073.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1074.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1075.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1076.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1077.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1078.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1079.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1080.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1081.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1082.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1083.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1084.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1085.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана

1086.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1087.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1088.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Пористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1089.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1090.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1091.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1092.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1093.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1094.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1095.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1096.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1097.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1098.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1099.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1100.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1101.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1102.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1103.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Цементированный, Материла Титан;
штука
1104.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1105.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1106.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1107.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1108.
Клинья, блоки расширения
Тип Полный, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука

1086.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1087.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1088.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуекті, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1089.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1090.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1091.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1092.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1093.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1094.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1095.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1096.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1097.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1098.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1099.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан;
дана
1100.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1101.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1102.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1103.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементтелген, Материалы Титан
дана
1104.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1105.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1106.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1107.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1108.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Толық, Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана

1109.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1110.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1111.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1112.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1113.
Клинья, блоки расширения
Тип Половина, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1114.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XS, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1115.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер S, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1116.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер M, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1117.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер L, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1118.
Клинья, блоки расширения
Тип 1/3, Размер XL, Покрытие Непористый, Тип Бесцементый, Материла Титан;
штука
1119.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1120.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1121.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1122.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1123.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1124.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1125.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1126.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1127.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1128.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1129.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1130.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1131.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1132.
Винт
Длина 35, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1133.
Винт
Длина 40, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1134.
Винт
Длина 45, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1135.
Винт
Длина 50, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1136.
Винт
Длина 55, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1137.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1138.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1139.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука

1109.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1110.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1111.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1112.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1113.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі Жарты , Өлшемі XL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1114.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі XS, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан;
дана
1115.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі S, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1116.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі М, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1117.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі L, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1118.
Сыналар, кеңейту блоктары
Типі 1/3, Өлшемі ХL, Жабыны Кеуексіз, Типі Цементсіз, Материалы Титан
дана
1119.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті;
дана
1120.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1121.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1122.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1123.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1124.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1125.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1126.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1127.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1128.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1129.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1130.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1131.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1132.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1133.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1134.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1135.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1136.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1137.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті;
дана
1138.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1139.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана

1176.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1177.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1178.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1179.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1180.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1181.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Губка;
штука
1182.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1183.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1184.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1185.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1186.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1187.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1188.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1189.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1190.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1191.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1192.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1193.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1194.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1195.
Винт
Длина 35, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1196.
Винт
Длина 40, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1197.
Винт
Длина 45, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1198.
Винт
Длина 50, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1199.
Винт
Длина 55, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1200.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1201.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1202.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1203.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1204.
Винт
Длина 35, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1205.
Винт
Длина 40, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1206.
Винт
Длина 45, Диаметр 4.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука

1176.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1177.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1178.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1179.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1180.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1181.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Кеуекті
дана
1182.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1183.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1184.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1185.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1186.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1187.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1188.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1189.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1190.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1191.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1192.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1193.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1194.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1195.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1196.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1197.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1198.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1199.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1200.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1201.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1202.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1203.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1204.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1205.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1206.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 4.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана

1237.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1238.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1239.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1240.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1241.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1242.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1243.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1244.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Губка;
штука
1245.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1246.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1247.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1248.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1249.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1250.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1251.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1252.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1253.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1254.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1255.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1256.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1257.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1258.
Винт
Длина 35, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1259.
Винт
Длина 40, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1260.
Винт
Длина 45, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1261.
Винт
Длина 50, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1262.
Винт
Длина 55, Диаметр 4.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1263.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1264.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1265.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука

1237.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1238.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1239.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1240.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1241.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1242.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1243.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1244.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Кеуекті
дана
1245.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1246.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1247.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1248.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1249.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1250.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1251.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1252.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1253.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1254.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1255.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1256.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1257.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1258.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1259.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1260.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1261.
Бұрама
Ұзындығы 50, диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1262.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 4.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1263.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1264.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1265.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана

Длина 35, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1295.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1296.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1297.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1298.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.0, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1299.
Винт
Длина 15, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1300.
Винт
Длина 20, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1301.
Винт
Длина 25, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1302.
Винт
Длина 30, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1303.
Винт
Длина 35, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1304.
Винт
Длина 40, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1305.
Винт
Длина 45, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1306.
Винт
Длина 50, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1307.
Винт
Длина 55, Диаметр 6.5, Материал Титан, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1308.
Винт
Длина 15, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1309.
Винт
Длина 20, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1310.
Винт
Длина 25, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1311.
Винт
Длина 30, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1312.
Винт
Длина 35, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1313.
Винт
Длина 40, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1314.
Винт
Длина 45, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1315.
Винт
Длина 50, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1316.
Винт
Длина 55, Диаметр 3.5, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1317.
Винт
Длина 15, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1318.
Винт
Длина 20, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1319.
Винт
Длина 25, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука
1320.
Винт
Длина 30, Диаметр 4.0, Материал Нержавеющая сталь, Тип Кортикальная с Ti покрытием;
штука

Ұзындығы 35, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1295.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1296.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1297.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1298.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.0, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1299.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1300.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1301.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1302.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1303.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1304.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1305.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1306.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1307.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 6.5, Материалы Титан, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1308.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1309.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1310.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1311.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1312.
Бұрама
Ұзындығы 35, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1313.
Бұрама
Ұзындығы 40, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1314.
Бұрама
Ұзындығы 45, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1315.
Бұрама
Ұзындығы 50, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1316.
Бұрама
Ұзындығы 55, Диаметрі 3.5, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1317.
Бұрама
Ұзындығы 15, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1318.
Бұрама
Ұзындығы 20, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1319.
Бұрама
Ұзындығы 25, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана
1320.
Бұрама
Ұзындығы 30, Диаметрі 4.0, Материалы Тот баспайтын болат, Типі Тi жабыны бар Кортикалды;
дана

1371.
Персонализированная система, эндопротезирования
Тип Персонализированный, Размер Персонализированный, Покрытие Персонализированный, Материал Кобалтхроммолибден
штука
1372.
Персонализированная система, эндопротезирования
Тип Персонализированный, Размер Персонализированный, Покрытие Персонализированный, Материал Титан
штука
1373.
Персонализированная система, эндопротезирования
Тип Персонализированный, Размер Персонализированный, Покрытие Персонализированный, Материал Нержавеющая сталь UHWMPE
штука
1374.
Персонализированная система, эндопротезирования
тип Персонализированный, Размер Персонализированный, Покрытие Персонализированный, Материал X Line UHWMPWЕ
штука
1375.
Отоларингологический депрессор языка (Лор-шпатель)
Отоларингологический депрессор языка (далее – Лор-шпатель) полимерный, стерильный, для однократного применения, изогнутый, двухсторонний. Изготавливается из полипропилена прозрачным и в различной цветовой гамме: белый, красный, голубой, желтый, зеленый, розовый и фиолетовый. Размеры: длина – 155 мм; ширина – 18 мм / 12 мм; толщина – 2,5 мм. Лор-шпатель имеет изогнутую форму под углом 27º, поверхность идеально гладкая, края имеют закругленную кромку. Форма изгиба облегчает осмотр полости рта за счет увеличения видимости полости, в связи с тем, что, удерживая шпатель, палец осматривающего медработника находится ниже, чем при осмотре прямым шпателем, и не заслоняет ротовую полость. Концы имеют разную ширину, широкая часть лор-шпателя предназначена для осмотра ротовой полости взрослого человека, а узкая часть – для осмотра ротовой полости ребенка. На обоих концах имеются углубления эллипсовидной формы для обеспечения удобного захвата и надежной фиксации в руке врача в перчатках.
штука
1376.
Пробирка вакуумная стерильная с К2 ЭДТА и разделительным гелем для исследования неразведенной плазмы венозной крови объемом 3,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты антикоагулянтом - двукалиевой солью этилендиаминтетрауксусной кислоты в концентрации 1,2 - 2,0 мг ЭДТА на 1 мл крови. Антикоагулянт позволяет избежать агрегации тромбоцитов (появления микросгустков). Добавка - К2 ЭДТА. На дне пробирки содержится разделительный гель, который в процессе центрифугирования образует стабильный барьер между плазмой и форменными элементами крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - светло-фиолетовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,5 мл.
штука

1371.
Дербестендірілген жүйе, эндопротездеу
Типі Дербестендірілген, Өлшемі Дербестендірілген, Жабыны Дербестендірілген, Материалы Кобалтхроммолибден
дана
1372.
Дербестендірілген жүйе, эндопротездеу
Типі Дербестендірілген, Өлшемі Дербестендірілген, Жабыны Дербестендірілген, Материалы Титан
дана
1373.
Дербестендірілген жүйе, эндопротездеу
Типі Дербестендірілген, Өлшемі Дербестендірілген, Жабыны Дербестендірілген, Материалы UHWMPE Тот баспайтын болат
дана
1374.
Дербестендірілген жүйе, эндопротездеу
Типі Дербестендірілген, Өлшемі Дербестендірілген, Жабыны Дербестендірілген, Материалы X Line UHWMPWЕ
дана
1375.
Тілдің отоларингологиялық депрессоры (Лор-шпатель)
Тілдің отоларингологиялық депрессоры (бұдан әрі – Лор-шпатель) полимерлі, стерильді, бір рет қолданылатын, иілген, екіжақты.
Полипропиленнен мөлдір және әртүрлі түстерде жасалады: ақ, қызыл, көгілдір, сары, жасыл, қызғылт және күлгін. Өлшемдері: ұзындығы – 155 мм; ені – 18 мм/12 мм; қалыңдығы – 2,5 мм. Лор шпателінің қисық пішіні 27º, беті өте тегіс, шеттері дөңгеленген. Иілген формасы ауыз қуысының көрінуін арттыру арқылы ауыз қуысын тексеруді жеңілдетеді, өйткені шпателді ұстап тұрған тексеруші медициналық қызметкердің саусағы тікелей шпательмен тексергеннен қарағанда төмен және ауыз қуысын жасырмайды. Ұштарының ені әртүрлі, лор шпателінің кең бөлігі ересек адамның ауыз қуысын, ал тар бөлігі баланың ауыз қуысын тексеруге арналған. Қолғап киген дәрігердің қолында ыңғайлы ұстау мен сенімді бекітуді қамтамасыз ету үшін екі жағында сопақ ойықтар бар.
дана
1376.
Сұйылтылмаған көктамыр қаны плазмасын зерттеуге арналған бөлгіш гелі бар және К2 ЭДТА стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 1,2-2,0 мг ЭДТА концентрациясында антикоагулянт-этилендиаминтетрацет қышқылының қос калий тұзы жағылған. Антикоагулянт тромбоциттердің агрегациясын болдырмауға мүмкіндік береді (микротромбтардың пайда болуы). Қоспа – К2 ЭДТА. Пробирканың түбінде бөлу гелі бар, ол центрифугалау процесінде плазма мен пішінді қан элементтері арасында тұрақты тосқауыл жасайды. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі ашық күлгін. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,5 мл.
дана

1380.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 2,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,2 мл
штука
1381.

1380.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,2 мл.
дана
1381.

Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 4,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,2 мл.
штука
1382.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 6,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,2 мл.
штука
1383.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином для исследования гепаринизированной плазмы венозной крови объемом 8,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 8,2 мл.
штука

Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,2 мл.
дана
1382.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,2 мл.
дана
1383.
Көктамыр қанының гепаринделген плазмасын зерттеуге арналған литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 8,2 мл.
дана

1384.
Пробирка вакуумная стерильная с лития гепарином и разделительным гелем для исследования гепаринизированной плазмы объемом 3,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Пробирки содержат наполнитель - разделительный гель. Во время центрифугирования гель поднимается со дна пробирки, образуя барьер. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - литий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,5 мл.
штука
1385.

1384.
Гепаринделген плазманы зерттеуге арналған бөлгіш гелі және литий гепарині бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Пробиркаларда толтырғыш - бөлетін гель бар. Центрифугалау кезінде гель пробирканың түбінен көтеріліп, тосқауыл жасайды.
Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – литий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,5 мл.
дана
1385.

Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты гепарином 12-30 МЕ на 1 мл крови. Антикоагулянт гепарин активирует антитромбины, блокируя каскад свертывания в образце крови. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий гепарин. Цвет крышки - зеленый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,2 мл.
штука
1388.

Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына 1 мл қанға 12-30 ХБ гепарин жағылған. Антикоагулянт гепарин қан үлгісіндегі коагуляция каскадын бұғаттап, антитромбиндерді белсендіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий гепарині. Қақпақтың түсі жасыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,2 мл.
дана
1388.

Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,109 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 1,8 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.109 моль/л (3.2%) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 1,8 мл.
штука
1389.
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,109 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 2,7 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.109 моль/л (3.2%) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,7 мл.
штука
1390.
Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (9:1) для исследования образца цитратной плазмы венозной крови объемом 3,15 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт 0.129 моль/л (3.8 %) раствора натрия цитрата. На цитратной плазме основываются все коагулометрические тесты. Соотношение крови и реагента 9:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - светло-голубой. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,15 мл.
штука

Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,109 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 1,8 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.109 моль/л антикоагулянт (3.2%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 1,8 мл.
дана
1389.
Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,109 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,7 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.109 моль/л антикоагулянт (3.2%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,7 мл.
дана
1390.
Көктамыр қанның цитрат плазмасының үлгісін зерттеуге арналған 0,129 М (9:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,15 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Барлық коагулометриялық сынақтар цитрат плазмасына негізделген. Қан мен реагенттің қатынасы 9:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі ашық көк. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,15 мл.
дана

Пробирка вакуумная стерильная с натрия цитратом 0,129 М (4:1) для исследования цельной крови для определения СОЭ объемом 1,6 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Пробирки содержат антикоагулянт - 0,129 моль/л (3,8%) раствора натрия цитрата. Соотношение крови и реагента 4:1. Изделие стерильное для одноразового использования. Добавка - натрий цитрат. Цвет крышки - черный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 1,6 мл.
штука
1393.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 2,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,2 мл.
штука
1394.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 3,1 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 3,1 мл.
штука

ЭТЖ анықтау үшін тұтас қанды зерттеуге арналған 0,129 М (4:1) натрий цитраты бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 1,6 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробиркада 0.129 моль/л антикоагулянт (3.8%) натрий цитрат ерітіндісі бар. Қан мен реагенттің қатынасы 4:1. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қоспа – натрий цитраты. Қақпақтың түсі қара. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 1,6 мл.
дана
1393.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,2 мл.
дана
1394.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 3,1 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 3,1 мл.
дана

Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 5,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 5,0 мл.
штука
1397.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 6,1 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,1 мл.
штука
1398.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 8,2 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 8,2 мл.
штука

Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 5,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 5,0 мл.
дана
1397.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,1 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,1 мл.
дана
1398.
Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 8,2 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 8,2 мл.
дана

Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания для исследования сыворотки венозной крови объемом 12,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - красный. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл.
штука
1401.
Пробирка вакуумная стерильная с активатором свертывания и разделительным гелем для исследования сыворотки венозной крови объемом 2,5 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Пробирка содержит разделительный олефинолигомерный гель высокого качества на дне пробирки. Во время центрифугирования разделительный гель из-за разницы в плотности геля и клеток крови, поднимается со дна пробирки, направляясь вверх к границе между сгустком крови и сывороткой, отделяя сыворотку от клеток крови и формирует прочный барьер. Добавка - диоксид кремния (SiO2). Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 2,5 мл.
штука

Көктамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 12,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызыл. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 12,0 мл.
дана
1401.
Қантамыр қанның сарысуын зерттеуге арналған бөлгіш гелі және ұю активаторы бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 2,5 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Пробирканың ішкі қабырғаларына кремний диоксиді жағылған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомерлі бөлгіш гель бар. Центрифугалау кезінде гель мен қан жасушаларының тығыздығының айырмашылығына байланысты бөлгіш гель пробирканың түбінен көтеріліп, қан ұйығышы мен сарысу арасындағы шекараға қарай жоғары қарай жылжиды, сарысуды қан жасушаларынан бөліп, берік тосқауыл жасайды. Қоспа – кремний диоксиді (SiO2). Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 2,5 мл.
дана

Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 4,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,0 мл.
штука
1407.
Пробирка вакуумная стерильная с кремнеземом для определения группы крови объемом 6,0 мл
Пробирка вакуумная состоит из пробирки, крышки и пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирка изготовлена из легкого, прозрачного полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирка химически чистая имеет круглое дно, подходит ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробка покрыта гемоотталкивающим репеллентом и обеспечивает герметичность вакуумной системы. Добавка - кремнезем. Изделие стерильное для одноразового использования. Цвет крышки - розовый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,0 мл.
штука
1408.
Наборы для двухсторонних игл 22G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 22G ИГПСС входит: 1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт; 2) иглодержатель - 1 шт; 3) гемостатический пластырь - 1 шт; 4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность
штука

Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,0 мл.
дана
1407.
Қан тобын анықтауға арналған кремнеземі бар стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумды пробирка пробиркадан, қақпақтан және тығыннан тұрады. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Пробирка жеңіл, мөлдір полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Пробирка химиялық таза дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне сәйкес келеді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Тығын гемо-репеллентпен жабылған және вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қоспа – кремнезем. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді. Қақпақтың түсі қызғылт. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,0 мл.
дана
1408.
22G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді: 1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,7x38 мм), түсі қара - 1 дана; 2) ине ұстағыш - 1 дана; 3) гемостатикалық пластырь - 1 дана; 4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
дана

1409.
Наборы для двухсторонних игл 21G ИГПСС
В набор для двухсторонних игл 21G ИГПСС входит: 1) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт; 2) иглодержатель - 1 шт; 3) гемостатический пластырь - 1 шт; 4) спиртовая салфетка - 2 шт. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для одноразового использования. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность.
штука
1410.

1409.
21G ИГПСС екі жақты ине жинақтары
22G ИГПСС екі жақты ине жинағына мыналар кіреді: 1) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 22Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі қара - 1 дана; 2) ине ұстағыш - 1 дана; 3) гемостатикалық пластырь - 1 дана; 4) спиртті сүрткі - 2 дана. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді
дана
1410.

Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи с консервантом, объемом 4,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 13х75 мм. Объем пробирки - 4,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1411.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи с консервантом, объемом 6,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 13х100 мм. Объем пробирки - 6,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1412.
Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба
Пробирка для определения на яйце глист методом соскоба состоит из самой пробирки, крышки, палочки с ватным тампоном на одном конце. Пробирки изготовлены из пластикового материала (полипропилен, полиэтилентерефталат). Пробирка цилиндрической формы с круглым или конусным дном. Тип пробирки 16х100. Пробирка укупорена резиновой пробкой или винтовой крышкой. Внутри пробирок имеется раствор с 1%-м содержанием гидрокарбонат натрия (NaHCO3) или 50% глицерин в объеме 2 мл. Ватный тампон с палочкой размером S: диаметр 5мм, длина ватного тампона 15мм, общая длина до 150мм.
штука

Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 4,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 13х75 мм. Пробирка көлемі – 4,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1411.
Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 6,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 13х100 мм. Пробирка көлемі – 6,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1412.
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка
Қырып алу әдісімен ішек құртын анықтауға арналған пробирка пробирканың өзінен, қақпағынан, бір ұшында мақта тампоны бар таяқшадан тұрады. Пробиркалар пластик материалдан (полипропилен, полиэтилентерефталат) жасалған. Дөңгелек немесе конус түбі бар цилиндр пішінді пробирка. Пробирка типі 16х100. Пробирка резеңке тығынмен немесе бұрама қақпақпен тығындалған. Пробиркалардың ішінде 1% натрий гидрокарбонаты (NaHCO3) немесе 2 мл көлемінде 50% глицерин бар ерітінді. S өлшемді таяқшасы бар мақта тампоны: диаметрі 5 мм, мақта тампонының ұзындығы 15 мм, жалпы ұзындығы 150 мм дейін.

1413.
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи, объемом 10,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 10,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1414.

1413.
Жалпы зәрді талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка, көлемі 10,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 10,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1414.

Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи, объемом 12,0 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1415.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи с консервантом, объемом 9,5 мл
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,5 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1416.
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи: 1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт; 2) стабилизатор №1 - 1 флакон; 3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт; 4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт; 6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
упаковка

Жалпы зәрді талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка, көлемі 12,0 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: түтік, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Қақпақтың түсі сары. Пробирка мөлшері – 16х120 мм. Пробирка көлемі – 12,0 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1415.
Консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробирка көлемі 9,5 мл
Вакуумды пробирка үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді. 1) Вакуумды пластик пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. 2) Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметиканы және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған, гемо-репеллентпен қапталған. Вакуумды жүйенің тығыздығын қамтамасыз етеді. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Консервант - № 3. Қақпақ зәйтүн түсті. Пробирка мөлшері – 16х100 мм. Пробирка көлемі – 9,5 мл. Бұйым бір рет қолдануға арналған стерильді.
дана
1416.
Зәрді зертханалық зерттеу жинағы
Зәрді зертханалық зерттеу жинағы: 1) Мөлдір жолағы бар тәуліктік зәрді жинауға арналған контейнер, визуалды бақылауға арналған өлшеу шкаласы, көлемі 3000 мл - 1 дана;
2) № 1 тұрақтандырғыш - 1 құты; 3) зәрді жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана; 4) зәрді контактісіз тасымалдауға арналған ендірілген құрылғысы бар контейнер көлемі 120 мл -1 дана; 5) зәрді жалпы талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалар, 10,0 мл - 1 дана; 6) консерванты бар зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалар көлемі 9,5 мл - 1 дана. Мөлдір жолағы бар күнделікті зәрді жинауға арналған контейнер, визуалды бақылауға арналған өлшеу шкаласы екі бөліктен тұрады: ендірілген зәр шығару құрылғысы бар контейнер мен қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл-ге дейін өлшемделген. Бұрандалы қақпақ контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік зәрді қауіпсіз жинауға мүмкіндік береді. Контактісіз зәр тасымалдау ендірілген құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: зәр алу үшін ендірілген құрылғысы бар контейнер және қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл-ге дейін өлшемделген. Бұрандалы қақпақ сары түске боялған және контейнердің тығыздығын қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін зәрді қауіпсіз жинауға және тасымалдауға мүмкіндік береді. Қақпақта вакуумдық пробиркаға арналған тесік бар, пробирка қақпағын тесуге арналған резеңке мембранасы бар ендірілген ине бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет қолдануға арналған. Зәрді жалпы талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалар зәрді жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған. Пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Пробиркалар, мөлдір, уытты емес медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған. Тік ойықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Жалпы зәр талдауына арналған қақпақтардың түсі сары, микробиологиялық зәр талдауына арналған қақпақтардың түсі зәйтүн. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Үлгінің бактериялық тұрақтылығын бөлме температурасында 48 сағатқа дейін сақтайды. Бұйым стерильді. Зәрді микробиологиялық талдауға арналған стерильді вакуумды пробиркалар құрамында консервант пен реагент қатынасында № 3 консервант-бор қышқылы бар: 1 мл зәр көлеміне 20 мг бор қышқылы. Бөлме температурасында 48 сағатқа дейін үлгінің бактериялық тұрақтылығын сақтайды. Пробирка мөлшері-16х100 мм. номиналды көлемі - 9,5 мл.
қаптама

1417.
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл (с активатором свертывания), цвет крышки красный - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
1418.

1417.
А6 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
А6 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға: 1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 6,0 мл (қанның ұю активаторымен), қақпағының түсі қызыл - 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана; 3) ине ұстағыш - 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь - 100 дана; 5) спиртті сүрткілер - 200 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
1418.

Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
1419.
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 КБУ
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 КБУ входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл с активатором свертывания, цвет крышки красный - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. 6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка

АГ5 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
АГ5 21G-100 бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға: 1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана; 3) ине ұстағыш - 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь - 100 дана; 5) спиртті сүрткілер - 200 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомер бөлгіш гелі бар. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
1419.
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
А6 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға: 1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 6,0 мл қанның ұю активаторымен, қақпағының түсі қызыл - 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана; 3) ине ұстағыш - 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь - 100 дана; 5) спиртті сүрткілер - 200 дана. 6) КБУ - 1 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама

1420.
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 КБУ
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 КБУ входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. 6) КБУ - 1 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
1421.

1420.
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтар
АГ5 21G-100 КБУ бір реттік көктамырдан қан алуға арналған жинақтарға: 1) көктамырдан қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды пробиркалар, көлемі 5,0 мл қанның ұю активаторымен және қан сарысуын бөлуге арналған гельмен бірге, қақпағының түсі қызыл - 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (стандартты екі жақты ине) өлшемі 21Gх1 1/2" (0, 8x38 мм), түсі жасыл - 100 дана; 3) ине ұстағыш - 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь - 100 дана; 5) спиртті сүрткілер - 200 дана. 6) КБУ - 1 дана. Вакуумды пробирка өлшемі 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасалған пробирканың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, геморепеллентпен қапталған тығыннан тұрады. Пробирканың ішкі қабырғалары кремний диоксидімен қапталған, ол қанның ұю уақытын азайтады және тромбтың тартылуын күшейтеді, ал алынған сарысудың көлемін арттырады.
Пробирканың түбінде жоғары сапалы олефинолигомер бөлгіш гелі бар. Бұйым бір рет қолданылатын стерильді. Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине медициналық силиконмен қапталған V-тәрізді лазермен қайралған қос қиғаш кесілген тот баспайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропилен ендірмесінен, резеңке мембранадан, қақпақтан (сауыттардан) тұрады. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған. Ине ұстағыш бұл боялмаған, мөлдір немесе жартылрай мөлдір, полипропиленнен жасалған және көктамырдан қан алу кезінде екі жақты ине мен пробирканы бекітуге арналған. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі бұл этил немесе изопропил спиртіне малынған және алюминий фольга қағазына оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқа қолдану үшін. Тек бір рет қолдануға арналған. Гемостатикалық пластырь зақымдалған бетті оқшаулауды, инфекцияның алдын алуды, толық атравматизмді, жоғары сіңіргіш қабілетті қамтамасыз етеді. Бұйым стерильді, бір рет қолдануға арналған.
қаптама
1421.

1424.
Вакуумный контейнер с
антикоагулянтом К2 ЭДТА с
добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 2 мл.
Упаковка
1425.
Вакуумный контейнер с
антикоагулянтом К2 ЭДТА с
добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К2 ЭДТА со стабилизатором UBKE для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Рantone красителей 258. Номинальный объем - 8 мл.
упаковка
1426.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 2,0 мл
упаковка
1427.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 4,0 мл
упаковка
1428.
Вакуумный контейнер с антикоагулянтом К3 ЭДТА с добавлением стабилизатора
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 6,0 мл
упаковка

1424.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 2 мл.
қаптама
1425.
Тұрақтандырғыш қосылған К2 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKE тұрақтандырғышы бар арнайы К2 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі - 8 мл.
қаптама
1426.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 2,0 мл.
қаптама
1427.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 4,0 мл.
қаптама
1428.
Тұрақтандырғыш қосылған К3 ЭДТА антикоагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 6,0 мл.
қаптама

Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, плазмы крови содержит специальный антикоагулянт К3 ЭДТА со стабилизатором UBKU для пролонгирования стабильности клеток крови для гематологических исследований и проведения межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 258. Номинальный объем - 10,0 мл
упаковка
1431.
Вакуумный контейнер с коагулянтом
SiO2 с добавлением ускорителя
свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 3,5 мл
упаковка
1432.
Вакуумный контейнер с коагулянтом
SiO2 с добавлением ускорителя
свертывания крови и наполнителя
Вакуумный контейнер для забора, хранения, транспортировки венозной крови, сыворотки крови содержит реагент SiO₂ со специальным составом "ускоритель" SB для коагуляции. Содержит наполнитель OG (олефинолигомерный гель) для разделения сыворотки от сгустка крови. Уменьшает время свертывания, усиливает ретракцию сгустка, при этом исключает адгезию для биохимических исследований и проведение межлабораторно-сравнительных испытаний. Изделие стерильное, однократного применения. Цветовая кодировка соответствует стандартизованной системе подбора цвета. Pantone красителей 100. Номинальный объем – 8,0 мл.
упаковка
1433.
Несущие пробирки
Несущие пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата, который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полиэтилена, обеспечивают герметичность и безопасность. Несущие пробирки для биоматериала стерильные. Несущие пробирки для биопроб, готовы к применению самостоятельно. Не предназначено для взятия крови. Несущие пробирки состоит из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Размер 13х75мм
штука
1434.
Воронка для забора крови
Воронка для забора крови самотеком размером 13х50 мм – это полипропиленовая нестерильная воронка для забора капиллярной крови. Воронка полупрозрачная и не содержит добавок. Применяют для сбора капиллярной крови из места пункции в микропробирку. Принцип метода – сбор капель крови по принципу самотҰка. Воронка имеет округлый носик с косым срезом. Для удобства фиксации воронка имеет рифленую ручку. Край воронки, которая вставлена в крышку микропробирки, приставляют к месту прокола. Капли крови свободно стекают в воронку и вниз по стенкам микропробирки. Если необходимо собрать кровь в несколько микропробирок, для каждой из них требуется своя воронка. Использованную воронку сбрасывают в контейнер для утилизации. Воронка может быть использована вместе с первичной микропробиркой, что делает возможным перемещение проб крови во вторичные микропробирки, эффективна для капиллярных заборов крови в педиатрии, для малых объемов крови, может быть использована во всех автоматических анализаторах для отбора проб в первичные микропробирки. Только для одноразового использования
штука

Көктамыр қанын, қан плазмасын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумдық контейнерде гематологиялық зерттеулер мен зертханааралық-салыстырмалы сынақтар жүргізу үшін қан жасушаларының тұрақтылығын ұзартуға арналған UBKU тұрақтандырғышы бар арнайы К3 ЭДТА антикоагулянты бар. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 258. Номиналды көлемі – 10,0 мл.
қаптама
1431.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумды контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйындысынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Коагуляция уақытын азайтады, тромбтың тартылуын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді болдырмайды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 3,5 мл.
қаптама
1432.
Қанның ұюына үдеткіш пен толтырғыш қосылған SiO2 коагулянты бар вакуумды контейнер
Көктамыр қанын, қан сарысуын алуға, сақтауға, тасымалдауға арналған вакуумды контейнерде коагуляция үшін арнайы SB "үдеткіш" құрамы бар SiO₂ реагенті бар. Құрамында қан ұйындысынан сарысуды бөлуге арналған OG толтырғышы (олефинолигомер гелі) бар. Коагуляция уақытын азайтады, тромбтың тартылуын күшейтеді, сонымен бірге биохимиялық зерттеулерге адгезияны және зертханааралық-салыстырмалы сынақтарды өткізуді болдырмайды. Бұйым стерильді, бір рет қолданылады. Түсті кодтау стандартталған түсті сәйкестендіру жүйесіне сәйкес келеді. Рantone бояғыштары 100. Номиналды көлемі – 8,0 мл.
қаптама
1433.
Тасымалдаушы пробиркалар
Тасымалдаушы пробиркалар жеңіл, мөлдір, медициналық уытты емес полиэтилентерефталаттан жасалған, ол ерекше беріктігімен ерекшеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі келтіреді. Тік ойықтары бар қақпақтар полиэтиленнен жасалған, герметикалықты және қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Биоматериалды тасымалдаушы пробиркалар стерильді. Биосынамаларды тасымалдаушы пробиркалар өздігінен қолдануға дайын. Қан алуға арналмаған. Тасымалдаушы пробиркалар үш негізгі бөліктен тұрады: пробирка, қақпақ және резеңке тығын. Өлшемі 13х75 мм
дана
1434.
Қан алуға арналған құйғы
Көлемі 13х50 мм өз ағынымен қан алуға арналған құйғы – бұл капиллярлық қан алуға арналған полипропилен стерильді емес құйғы. Құйғы мөлдір және құрамында қоспалар жоқ. Капиллярлық қанды пункция орнынан микропробиркаға жинау үшін қолданылады. Әдіс принципі – өз ағынымен қан тамшыларын жинау. Құйғыда қиғаштап кесілген дөңгелек тұмсық бар. Оңай бекіту үшін құйғыда бұдырлы тұтқа бар. Микропробирканың қақпағына салынған құйғының шеті тесілген жерге бекітіледі. Қан тамшылары құйғыға және микропробирканың қабырғаларына еркін ағып кетеді. Егер қанды бірнеше микропробиркаларға жинау қажет болса, олардың әрқайсысы өз құйғысын қажет етеді. Пайдаланылған құйғыны жою үшін контейнерге тасталады.
Құйғыны бастапқы микропробиркамен бірге қолдануға болады, бұл қан сынамаларын қайталама микропробиркаларға құюға мүмкіндік береді, педиатриядағы капиллярлық қан алу үшін, қанның аз мөлшері үшін тиімді, барлық автоматты анализаторларда бастапқы микропробиркаларға сынама алу үшін қолдануға болады. Тек бір рет пайдалану үшін
дана

1435.
Игла для шприц-ручек, одноразового применения
диаметром 0,33мм (29G), длиной 12,0 мм
штука
1436.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
1437.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
1438.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
1439.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 20.
штука
1440.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 50.
штука
1441.
Марлевые тампоны
стерильные одноразового
применения диаметром 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная № 100.
штука
1442.
Марлевые тампоны с
рентгеноконтрастной
нитью стерильные
одноразового применения
диаметром 25 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20
штука

1435.
Шприц қаламдарға арналған бір рет қолданылатын ине
диаметрі 0,33мм (29G), ұзындығы 12,0 мм
дана
1436.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1437.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1438.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1439.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана
1440.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50.
дана
1441.
Бір рет қолданылатын стерильді дәке тампондары диаметрі 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 100.
дана
1442.
Бір рет қолданылатын стерильді рентгенконтрастылы жіппен дәке тампондары диаметрі 25 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20.
дана

1456.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1457.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1458.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1459.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1460.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1461.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1462.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1463.
Тампон многослойный
марлевый стерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2. Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования.
штука
1464.
Тампон многослойный

1456.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1457.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1458.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1459.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1460.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1461.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1462.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1463.
Көп қабатты дәке стерильді тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1464.

марлевый нестерильный размером 5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1465.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 7,5 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1466.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 7,5 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1467.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 7,5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1468.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1469.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1470.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 10 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1471.
Тампон многослойный
марлевый нестерильный размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной медицинской марли. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Для одноразового использования
штука
1472.
Стерильный одноразовый

Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1465.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1466.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 7,5 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1467.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 7,5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1468.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1469.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 10 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1470.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1471.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 20 см х 20 см
Медициналық стерильді емес дәке тампондары ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Қалыңдығы кемінде 22 г/м2. Капиллярлық кем дегенде 10 см/ч. Ақтық дәрежесі кем дегенде 70%. Бір рет пайдалану үшін.
дана
1472.

марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
упаковка
1473.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 10 (2 первичные упаковки № 5).
упаковка
1474.
Стерильный одноразовый
марлевый
абсорбирующий тампон
размером 10 см х 10 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 50 (10 первичных упаковок № 5).
упаковка
1475.
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 200 (40 первичных упаковок № 5).
штука
1476.
Стерильный одноразовый
марлевый
абсорбирующий тампон
размером 20 см х 20 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 10 (2 первичные упаковки № 5).
штука

Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 200 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1473.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 10 (2 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1474.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 10 см х 10 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 50 (10 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1475.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 220 (40 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1476.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 20 см х 20 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңімділік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 10 (2 бастапқы қаптама № 5).
қаптама

1482.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 10 (2 первичные упаковки № 5).
упаковка
1483.
Стерильный одноразовый
марлевый абсорбирующий тампон размером 40 см х 40 см
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью. Обладают высокой сорбционной способностью. Свернуты в форму круг (шарик). При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Для одноразового использования. Упаковка герметичная, № 20 (4 первичные упаковки № 5).
упаковка
1484.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1485.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

1482.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 10 (2 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1483.
Стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон 40 см х 40 см
Медициналық стерильді дәке тампондары рентгенконтрастылы жіппен, ағартылған медициналық мақта дәкеден жасалған. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие. Шеңбер (доп) пішінге оралған.
Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесінділермен) ішке қарай бүктеледі, бұл жіптер мен талшықтардың өңделетін жараларға, операциялық өріске және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Бір рет пайдалану үшін. Герметикалық қаптама № 20 (4 бастапқы қаптама № 5).
қаптама
1484.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 10 (2 бастапқы қаптама №5) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1485.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы қаптама №5 немесе 2 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

1486.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1487.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука
1488.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 9,5 см х 18,5 см.
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч. Степень белизны не менее 70 %. Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
штука

1486.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 50 (10 бастапқы қаптама №5 немесе 5 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1487.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 100 (20 бастапқы қаптама №5 немесе 10 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана
1488.
Медициналық стерильді емес дәке тампондары
Бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары өлшемі 9,5 см х 18,5 см .
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сіңіргіштік қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде ітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес.
Тұтынушылық (бастапқы) қаптама жеке: шеттері термиялық тәсілмен дәнекерленген үлбірлі қабықшада немесе үлбір мен қағаздан жасалған аралас қаптамада 5 немесе 10 данадан тұратын тампондар.
Екінші қаптама. № 200 (40 бастапқы қаптама №5 немесе 20 бастапқы қаптама №10) термиялық тәсілмен дәнекерленген полимерлі пакетте. Сақтау мерзімі 5 жыл.
дана

1489.
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения (1)Пластиковый одноразовый шприц 60мл– 2шт; 2)Баллон, 50 мл – 1шт; 3)Удлинительная трубка, 55см – 1шт; 4)Двусторонний и трехсторонний запорный кран содносторонним клапаном – 1шт)
штука
1490.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови
штука
1491.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 26G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови
штука
1492.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G
Глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных
штука
1493.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 2,4 мм с иглой 21G
Глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи
штука
1494.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения с глубиной прокола 1,8 мм с иглой 21G
Глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии
штука
1495.
Инструменты для ПАП-теста
Инструменты для ПАП-теста стерильные одноразового применения (цервикальная щетка, цитощетка)
штука
1496.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель деревянный)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев
штука
1497.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика
штука
1498.
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения (шпатель пластиковый со светодиодной насадкой)
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения пластиковый изготовлен из АБС пластика. Светодиодная насадка (подсветка) для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 200 штук изделия
штука
1499.
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (зонд урогенитальный )
Зонд урогенитальный двухсторонний изготовлен из АБС пластика. Зонд суживается к рабочей части, которая покрыта вискозным ворсом
штука
1500.
Инструменты для урогенитальных исследовании стерильный одноразового применения (ложка Фолькмана)
Ложка Фолькмана стерильная одноразового применения представляет собой полимерный ложкообразный зонд. Концы ложки Фолькмана имеют закругленную форму, но разную длину, необходимую при выполнении различных манипуляций
штука

1489.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір рет қолданылатын баллон (1) Пластикалық бір реттік шприц 60 мл – 2 дана;
2) Баллон, 50 мл – 1 дана;
3) Ұзартқыш түтік, 55см – 1 дана;
4) Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана)
дана
1490.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,8 мм 21G инесімен
дана
1491.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 26G инесімен
дана
1492.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
1493.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 2,4 мм 21G инесімен
дана
1494.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,8 мм 21G инесімен
дана
1495.
ПАП-тестке арналған құралдары
ПАП-тестке арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар
дана
1496.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (ағаш шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған.
дана
1497.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер AБС пластиктен дайындалған.
дана
1498.
ЛОР зерттеулерге арналған стерильді, бір рет қолданылатын құралдар (жарық диодты қондырмасы бар пластик шпатель)
Стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар стерильді, бір рет қолданылатын терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 200 данасына қоса беріледі.
дана
1499.
1500.
Несеп-жыныс мүшелерін зерттеуге арналған стерильді бір рет қолданылатын құралдар (Фолькман қасығы)
Бір рет қолданылатын стерильді Фолькман қасығы полимерлі қасық тәрізді зонд. Фолькман қасығының ұштары дөңгелек пішінді, бірақ әртүрлі манипуляцияларды орындау кезінде қажет әртүрлі ұзындықтарға ие
дана

1501.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (копье)
Ланцет-копье стерильный одноразового применения из нержавеющей стали с острым наконечником в индивидуальной упаковке, заводской групповой коробке по 200 штук
штука
1502.
Ланцет (скарификатор) стерильный одноразового применения (игла)
Ланцет-игла стерильный одноразового применения из полимерного материала с острым наконечником производится по 100 штук в 2 групповых полиэтиленовых пакетах, заводской групповой коробке по 200 штук
штука
1503.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор паровой стерилизации, класс 4
штука
1504.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор плазменной стерилизации, класс 4
штука
1505.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор контроля формальдегида, класс 4
штука
1506.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор контроля этилен оксида, класс 5
штука
1507.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (интегратор) паровой стерилизации, класс 5
штука
1508.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации 134ºС-7 мин, класс 6
штука
1509.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации 134ºС-3,5 мин, класс 6
штука
1510.
Индикаторы для контроля стерилизации
Индикатор (эмулятор) паровой стерилизации перфорированный 134ºС-3,5 мин, класс 6
штука
1511.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 50мл, стерильный одноразового применения
штука
1512.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 110мл, стерильный одноразового применения
штука
1513.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Объем 1000мл, стерильный одноразового применения
штука
1514.
Изотонический раствор (Дилюент) (закрытая система)
Изотонический раствор (Дилюент) (закрытая система) 20 литров в канистре.
штука
1515.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 500 милилитров в канистре.
штука
1516.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 1 литр в канистре.
штука
1517.
Лизирующий раствор (закрытая система)
Лизирующий раствор (закрытая система) 200 милилитров в канистре.
штука
1518.
Очищающий раствор гематологического анализатора (закрытая система)
Очищающий раствор гематологического анализатора (закрытая система) 50 милилитров в канистре.
штука
1519.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита В (HBsAg) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями - это одноэтапный экспресс-тест для качественного иммунохроматографического определения поверхностного антигена вируса гепатита В в сыворотке, плазме и цельной крови человека.
Комплектность.
1.Тест-кассета, упакованная в индивидуальную вакуумную упаковку из фольги алюминиевой с осушителем и пипеткой -25 тестов
2.Буферный раствор 5мл - 1 флакон.
набор

1501.
Бір рет қолданылатын стерильді ланцет (скарификатор) (найза)
Стерильді бір рет қолданылатын тот баспайтын болаттан жасалған өткір ұшы бар ланцет-найза жеке қаптамада, зауыттық топтық қорапта 200 дана
дана
1502.
Бір рет қолданылатын стерильді ланцет (скарификатор) (ине)
Стерильді бір рет қолданылатын полимерлі материалдан жасалған өткір ұшы бар ланцет-ине 2 топтық полиэтилен пакетте 100 данадан, зауыттық топтық қорапта 200 данадан шығарылады
дана
1503.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы, класс 4
дана
1504.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Плазмалы стерилдеу индикаторы, класс 4
дана
1505.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Формальдегидті бақылау индикаторы, класс 4
дана
1506.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Этилен оксидін бақылау индикаторы, класс 5
дана
1507.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (интеграторы), класс 5
дана
1508.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы), 134ºС-7 мин, класс 6
дана
1509.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы), 134ºС-3,5 мин, класс 6
дана
1510.
Стерилдеуді бақылауға арналған индикаторлар
Булы стерилдеу индикаторы (эмуляторы) тегістелген, 134ºС-3,5 мин, класс 6
дана
1511.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 50 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1512.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 110 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1513.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Көлемі 1000 мл, стерильді, бір рет қолданылатын
дана
1514.
Изотоникалық ерітінді (Дилюент) (жабық жүйе)
Изотоникалық ерітінді (Дилюент) (жабық жүйе) канистрде 20 литр
дана
1515.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 500 милилитр.
дана
1516.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 1 литр.
дана
1517.
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе)
Лизирлеуші ерітінді (жабық жүйе) канистрде 200 милилитр.
дана
1518.
Гематологиялық анализатордың тазартқыш ерітіндісі (жабық жүйе)
Гематологиялық анализатордың тазартқыш ерітіндісі (жабық жүйе) канистрде 50 милилитр.
дана
1519.
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатитінің вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы В гепатиті вирусына (HBsAg) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл В гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест.
Жиынтық.
1. Кептіргіш пен тамшуыры бар алюминий фольгадан жасалған жеке вакуумдық қаптамаға оралған тест-кассета – 25 тест
2. Буферлік ерітінді 5 мл – 1 құты.
жинақ

1520.
Тест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов
Tест-полоска для визуального определения содержания в моче Кетонов, флакон №100.
Tест-полоска предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель.
флакон
1521.
Комплект стерильный для коронарных и периферических интервенционных процедур
1.Перчатки хирургические № 6.5- 1 шт; 2.Перчатки хирургические № 8 - 1 шт; 3.Скальпель хирургический №11 - 1 шт; 4.Чаша 60 мл - 2 шт; 5.Чаша для хранения проводника 2500 мл - 1 шт; 6.
Чаша 250 мл - 1 шт; 7.Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см - 1 шт; 8. Игла 21G - 1 шт; 9. Игла 18G - 1 шт; 10.Шприц 20 мл Luer Lock - 1 шт; 11. Шприц 20 мл Luer - 2 шт; 12.Полотенце для рук 40×60 см - 2 шт; 13. Халат XL - 2 шт; 14.Простыня 137×150 см - 1 шт; 15. Ангиографическая простыня 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт; 16.Покрытие для аппарата 100×100 см – 1 шт; 17.Покрытие для аппарата R 65 - 1 шт; 18. Салфетка 10×10 см - 50 шт; 19.Манифольд 3 ходовой - 1 шт; 20.Мешок для сбора жидкости и отходов 50×60 см - 1 шт; 21. Электроды для временной кардиостимуляции - 4 шт; 22.
Удлинительная инфузионная линия 500 psi, 120 см - 1 шт; 23.Удлинительная инфузионная линия 1200 psi, 90 см - 1 шт; 24. Зажим медицинский - 1 шт.
комплект
1522.
Комплект стерильный для стентирования
1. Губка-стик для обработки операционного поля - 1 шт;
2. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт;
3. Чаша 500 мл, градуированная - 1 шт;
4. Чаша 60 мл - 1 шт;
5. Счетчик игл - 1 шт;
6. Игла 21G - 1 шт;
7. Игла 27G - 1 шт;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 шт;
9. Покрытие на стол 137×150 см - 1 шт;
10. Халат XL - 3 шт;
11. Простыня 280×355 см с четырьмя отверстиями, без операционной пленкой, прозрачными полями - 1 шт;
12. Покрытие защитное для камеры диаметром 122,5см, R-65, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт;
13. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт;
14. Лоток глубокий, голубой - 1 шт; В единой упаковке
комплект
1523.
Бахилы высокие
Бахилы высокие на завязках. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м². Только для одноразового применения.
штука

1520.
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
Несептегі Кетондардың болуын визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, құты №100.
Тест-жолақ несеп үлгілерін пайдалана отырып, in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған.
Тест-жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында беріледі.
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің болу құрамы:
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг.
Жиынтық қаптама: Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан.
Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған.
құты
1521.
Коронарлық және шеткері интервенциялық емшараларға арналған стирильді жиынтық
1. Хирургиялық қолғаптар № 6.5- 1 дана;
2. Хирургиялық қолғаптар № 8 - 1 дана; 3. Хирургиялық скальпель №11 - 1 дана; 4. Тостаған 60 мл - 2 дана; 5. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған 2500 мл - 1 дана; 6. Тостаған 250 мл - 1 дана; 7. J диагностикалық өткізгіші, иілген, бір жақты, иілгіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см - 1 дана; 8. Ине 21G - 1 дана; 9. Ине 18G - 1 дана; 10. Шприц 20 мл Luer Lock - 1 дана; 11. Шприц 20 мл Luer - 2 дана; 12. Қолға арналған сүлгі 40×60 см - 2 дана; 13. Халат XL - 2 дана; 14.Жайма 137×150 см - 1 дана; 15. Төрт тесігі бар ангиографиялық жайма 280×330 см - 1 дана; 16.Аппаратқа арналған жабын 100×100 см – 1 дана; 17. Аппаратқа арналған жабын R 65 - 1 дана; 18. Салфетка 10×10 см - 50 дана; 19.Жүретін манифольд 3 - 1 дана; 20.Сұйықтық пен қалдықтарға арналған қапшық 50×60 см - 1 дана; 21. Уақытша кардиостимуляцияға арналған электродтар - 4 дана; 22.Ұзартылған инфузиялық желі 500 psi, 120 см - 1 дана; 23. Ұзартылған инфузиялық желі 1200 psi, 90 см - 1 шт; 24. Медициналық қысқыш - 1 дана.
жиынтық
1522.
Стенттеуге арналған стерильді жиынтық
1. Операциялық алаңды өңдеуге арналған сорғыш-стик - 1 дана;
2. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
3. Тостаған 500 мл, межеленген - 1 дана;
4. Тостаған 60 мл - 1 дана;
5. Инелерді есептегіш - 1 дана;
6. Ине 21G - 1 дана;
7. не 27G - 1 дана;
8. Шприц 10 мл, Luer Lock - 1 дана;
9. Үстелге арналған жабын 137×150 см - 1 дана;
10. Халат XL - 3 дана;
11. Жайма 280×355 см төрт тесігі бар, операциялық пленкасыз, мөлдір жиегі бар - 1 дана;
12. Камераға арналған қорғағыш жабын, диаметрі 122,5см, R-65,
қалыңдығы 50 мкм полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
13. Салфетка 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана;
14. Шұңғыл астауша, көгілдір - 1 дана; Бірыңғай қаптамада.
жиынтық
1523.
Биік бахилалар
Байланатын биік бахилалар. Бахилалар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СС (Спанбонд Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) 40 г/м² үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Бір рет қолдануға ғана арналған.
дана

1524.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с двумя влагосборниками и дополнительной трубкой
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде:
- контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам;
- длина контура в растянутом виде 3 м (3000 мм);
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- с двумя разборными влагосборниками, встроенными в линию вдоха и выдоха
- с дополнительной трубкой (лимб);
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм – 4 шт;
2. Влагосборник – 2 шт;
3. Прямой адаптер 22M×22F – 10 шт;
4. Переходник 22M×22М – 2 шт;
5. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
6. Угловой адаптер с портом – 1 шт;
7. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1000 мм – 1 шт.
набор
1525.
Набор дыхательный одноразовый стерильный: растяжимый с угловым адаптером
Набор включает в себя комплектующие изделия, необходимые для сбора дыхательного контура. Изделие поставляется в стерильном виде:
- контур с двумя растяжимыми конфигурируемыми линиями вдоха и выдоха, устойчивыми к сдавливанию, перегибам и изломам, длина контура до 1,5 м (1500 мм) ;
- диаметр трубки: взрослый контур – 22 мм;
- снабжен типовыми разъемами 22F для подключения к аппарату;
- тройник пациента (Y -адаптер) со стороны пациента с разъемом 15F/22М. Y-адаптер снабжен портами;
- стерилизовано оксидом этилена;
- для однократного применения.
Комплектность:
1. Трубка растяжимая диаметром 22 мм и длиной 1500 мм –2 шт;
2. Прямой адаптер 22M×22F – 4 шт;
3. Переходник 22M×22M – 2 шт;
4. Тройник пациента (Y-адаптером) с двумя портами – 1 шт;
5. Угловой адаптер с портом – 1 шт.
Набор
1526.
Простыня в рулоне с перфорацией
Простыни в рулоне с перфорацией 80×200 см, №100
Простыни нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука
1527.
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100.

1524.
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: екі ылғал жинағышы және қосымша түтігі бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды.
Бұйым стерильді түрде жеткізіледі:
- басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур;
- созылған түрдегі контурдың ұзындығы 3 м (3000 мм);
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпалармен жабдықталған;
- пациент ұшайыры (Y -адаптер), пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- дем алу және дем шығару желісінің ішіне салынған екі құрастырмалы ылғал жинағышы бар;
- қосымша түтігі (лимб) бар;
- этилен тотығымен стерильденген;
- бір мәрте қолдануға арналған..
Жиынтығы:
1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 4 дана;
2. Ылғал жинағыш – 2 дана;
3. Тікелей адаптер 22M×22F – 10 дана;
4. Ауыстырғыш 22M×22М – 2 дана;
5. Екі порты бар пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) – 1 дана;
6. Порты бар ұшбұрыштық адаптер – 1 шт;
7. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1000 мм – 1 дана.
жинақ
1525.
Бір рет қолданылатын, стерильді тыныс алу жинағы: бұрыштық адаптері бар созылмалы
Жинақ тыныс алу контурын жинау үшін қажетті жинақтаушы бұйымдарды қамтиды.
Бұйым стерильді түрде жеткізіледі:
- басылуға, майысуға және омырылуға бекем дем алу мен дем шығарудың екі созылмалы конфигурациялау желісі бар контур, контурдың ұзындығы 1,5 метрге (1500 мм) дейін;
- түтіктің диаметрі: ересектер контуры – 22 мм;
- аппаратқа қосылуға арналған 22F үлгідегі ағытпамен жабдықталған;
- пациент ұшайыры (Y -адаптер) пациент жақтан 15F/22М ағытпасы бар. Y-адаптер порттармен жабдықталған;
- этилен тотығымен стерильденген;
- бір мәрте қолдануға арналған..
Жиынтығы:
1. Созылатын түтік, диаметрі 22 мм және ұзындығы 1500 мм – 2 дана;
2. Тікелей адаптер 22M×22F – 4 дана;
3. Ұластырғыш 22M×22M – 2 дана;
4. Пациент ұшайыры (Y-адаптері бар) екі порты бар – 1 дана;
5. Порты бар бұрыштық адаптер– 1 дана.
жинақ
1526.
Перфорациясы бар орамдағы жаймалар
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған жаймалар перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті жайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.
Жаймалар СС (Спанбонд Спанбонд) үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 15 г/м2.
дана
1527.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 30×40 см №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.

Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс плотностью 60 г/м2.
штука
1528.
Салфетки в рулоне с перфорацией
Салфетки в рулоне с перфорацией 70×80 см №100.
Салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
штука
1529.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: L (46-48)
штука
1530.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XL (50-52)
комплект
1531.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХL (54-56)
комплект
1532.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: ХХXL (58-60)
комплект
1533.
Комбинезон одноразовый нестерильный из нетканого материала
Комбинезон одноразовый нестерильный изготовленный из нетканого материала СМС 40 плотности. Комбинезон с капюшоном, застежка на замок-молнию и "липучку". Размеры: XXXXXL (74-76)
комплект
1534.
Комплект белья для рожениц, стерильный
1. Шапочка клип-берет - 1 шт
2 . Бахилы низкие - 1 пара
3 . Салфетка бумажная 20×20 см - 2 шт
4 . Впитывающая простыня 60×60 см - 1 шт
5 . Простыня влагонепроницаемая 80х140 см - 1 шт
6 . Салфетка 80×70 см - 2 шт
7 . Рубашка для роженицы - 1 шт
8 . Прокладка - 2 шт
9 . Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт
10. Лоток пластиковый - 1 шт
11 Нарукавники полиэтиленовые - 1 пара
12. Фартук ламинированный - 1 шт
13. Пакет полимерный для биоматериала - 1 шт
комплект
1535.
Комплект для операций для эндоскопии
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.

Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2.
дана
1528.
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер
Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер 70×80 см №100.
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір рет қолдануға арналған сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні қиындықсыз алуға мүмкіндік береді.
Сүрткілер Спанлейс үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады, тығыздығы 60 г/м2.
?
Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), с плотностью 15 г/м2.
дана
1529.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: L (46-48)
дана
1530.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: XL (50-52)
жиынтық
1531.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: ХХL (54-56)
жиынтық
1532.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: ХХXL (58-60)
жиынтық
1533.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын, тығыздығы СМС 40 комбинезон.
Капюшоны және сыдырма бекітпесі мен "жабысқышы" бар комбинезон.
Өлшемдері: XXXXXL (74-76)
жиынтық
1534.
Босанатын әйелдерге арналған төсек-орын жиынтығы
1. Клип – берет қалпақшасы - 1 дана;
2. Қысқа бахилалар - 1 жұп;
3. Қағаз салфетка 20×20 см - 2 дана;
4. Сіңіргіш жайма 60×60 см - 1 дана;
5. Ылғал өтпейтін жайма 80х140 см - 1 дана;
6 . Салфетка 80×70 см - 2 дана;
7. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана;
8. Төсем - 2 дана;
9. Үш қабатты резеңкелі медициналық маска - 1 дана;
10. Платикалық астауша - 1 дана;
11. Полиэтиленді жеңқаптар - 1 жұп;
12. Ламинатталған алжапқыш – 1 дана;
13. Биоматериалға арналған пакет - 1 дана.
жиынтық
1535.
Эндоскопияға арналған операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстеліне жабын 150×190 см – 1 дана;

2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня 180×200 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой – 1 шт.
4. Халат XL – 2 шт.
5. Липкая лента 10×50 см – 3 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт.
7. Маркер для тела с линейкой – 1 шт.
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 шт.
9. Зажим для полотенца – 1 шт.
10. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт.
комплект
1536.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
1. Салфетка 80×90 см – 2 шт.
2. Подстилка-пеленка впитывающая 60×60 см – 1 шт.
3. Браслет для идентификации – 1 шт.
4. Карточка – медальон для идентификации – 1 шт.
5. Зажим для пуповины – 1 шт.
6. Шапочка – 1 шт.
7. Конверт – 1 шт.
8. Маска трехслойная – 1 шт.
9. Салфетка 30×40 см – 3 шт.
10. Ватная палочка – 1 шт.
комплект
1537.
Комплект покрытия стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Чехол на инструментальный стол 80×145 см, впитывающая зона 60×90 см – 1 шт.
2. Простыни с адгезивным краем 50×50 см – 4 шт.
3. Простыня для краниотомии (операционный вырез со встроенной инцизной пленкой, со встроенным мешком для сбора жидкости, отводящими желобами и отводной патрубок, со встроенными фиксаторами трубок) – 1 шт.
4. Простыня для операционного стола 160×190 см – 1 шт.
5. Простыня впитывающая 80×190 см – 1 шт.
6. Операционная лента 10×50 см – 1 шт.
7. Салфетки – 2 шт.
комплект
1538.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа Сантейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1539.
Салфетки марлевые 5х5 см; 6-слойный
Салфетки марлевые 5х5 см; 6-слойный, без рентгеноконтрастной нити
штука
1540.
Салфетки марлевые 5х5 см; 8-слойный
Салфетки марлевые 5х5 см; 8-слойный, без рентгеноконтрастной нити
штука
1541.
Салфетки марлевые 5х5 см; 10-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 10-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1542.
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1543.
Салфетки марлевые 5х5 см; 14-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 14-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1544.
Салфетки марлевые 5х5 см; 16-слойные
Салфетки марлевые 5х5 см; 16-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1545.
Салфетки марлевые 10х10 см; 6-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 6-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука

2. Майо үстеліне жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Жабысқақ жиегі бар, инциздік пленкасы бар тесігі бар жайма 180×200 см – 1 дана;
4. Халат XL – 2 дана;
5. Жабысқақ лента 10×50 см – 3 дана;
6. Рентген жібі бар көп қабатты дәке салфетка 10×10 см – 10 дана;
7. Денеге арналған сызғышы бар маркер – 1 дана;
8. Шприц 10 мл Luer Lock – 1 дана;
9. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
10. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана.
жиынтық
1536.
Жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтық
1. Салфетка 80×90 см – 2 дана;
2 Сіңіргіш төсеуіш жаялық 60 х 60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1 дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карточка – медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Телпек – 1 дана;
7. Конверт – 1 шт.
8. Үш қабатты маска – 1 дана;
9. Салфетка 30×40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқша – 1 дана.
жиынтық
1537.
Краниотомияға арналған стерильді операциялық жабын жиынтығы
1. Аспаптар үстеліне қап 80×145 см, сіңіретін аймақ 60×90 см – 1 дана;
2. Адгезивті жиегі бар жаймалар 50×50 см – 4 дана;
3. Краниотомияға арналған жайма (ендірілген инцизді пленкасы бар, науалармен және келтеқұбырмен әкетілетін сұйықтықты жинауға арналған, ендірілген қапшығы бар, түтіктердің ендірілген бекіткіштері бар) – 1 дана;
4. Операциялық үстелге арналған жайма 160×190 см – 1 дана;
5. Сіңіргіш жайма 80×190 см – 1 дана;
6. Операциялық таспа 10×50 см – 1 дана;
7. Сүрткілер – 2 дана.
жиынтық
1538.
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма
Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см жайма Спанлейс үлгісіндегі тығыздығы 68 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
1539.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 6 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1540.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 8 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1541.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 10 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1542.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1543.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 14 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 14 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1544.
Дәке сүрткілер 5х5 см; 16 қабатты
Дәке сүрткілер 5х5 см; 16 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1545.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 6 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана

1546.
Салфетки марлевые 10х10 см; 8-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 8-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1547.
Салфетки марлевые 10х10 см; 10-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 10-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1548.
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1549.
Салфетки марлевые 10х10 см; 14-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 14-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1550.
Салфетки марлевые 10х10 см; 16-слойные
Салфетки марлевые 10х10 см; 16-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1551.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1552.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 8-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1553.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 10-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1554.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 12-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1555.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 14-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1556.
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16-слойные
Салфетки марлевые 7,5х7,5 см; 16-слойные, без рентгеноконтрастной нити
штука
1557.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 164 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 164 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 164 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1546.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 8 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1547.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 10 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1548.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1549.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 14 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 14 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1550.
Дәке сүрткілер 10х10 см; 16 қабатты
Дәке сүрткілер 10х10 см; 16 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1551.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1552.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 8 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1553.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 10 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1554.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 12 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1555.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 14 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1556.
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 6, 8, 10, 12, 14, 16 қабатты
Дәке сүрткілер 7,5х7,5 см; 16 қабатты, рентгеноконтрастты жіпсіз
дана
1557.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана; 2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық; 3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана; 7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1558.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 46-48 (М), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 46-48 (М), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 46-48 (М), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1559.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1558.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1559.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1560.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 182см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1561.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1560.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана; 6)
Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1561.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1562.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1563.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 170 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1562.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1563.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1564.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) ( размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 58-60 (XXXL-XXXXL), рост 182 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1565.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной
целлюлозы, одноразовый, стерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176 см). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1564.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 58-60 (XXXL-XXXXL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1565.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1570.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 50-52 (L-XL), рост 182). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1570.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 50-52 (L-XL), бой ұзындығы 182 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1571.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 54-56 (XXL), рост 170). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 54-56 (XXL), рост 170). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 54-56 (XXL), рост 170). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1572.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный

1571.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 54-56 (XXL), бой ұзындығы 170 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1572.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес

1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект
1576.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1) Халат противочумный (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 шт; 2) Костюм в комплекте (рубашка, брюки) (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м3. - 1 комплект; 3) Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 пара; 4) Очки защитные закрытые - 1 шт; 5) Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха - 1 шт; 6) Капюшон закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон - 1 шт; 7) Комбинезон (размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188). Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м3. - 1 шт; 8) Бахилы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2. - 1 пара.
комплект

1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық
1576.
Тоқылмаған SMS материалынан және ламинацияланған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы, бір реттік, стерильді емес
1) Обаға қарсы халат (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Алдынан жабылған ұзын халат. Тоқылмаған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс - 1 дана;
2) Жиынтықтағы костюм (жейде, шалбар) (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Жиынтықтағы костюм - жейде, шалбар тоқылмаған материалдан жасалған. Жейде – жеңі ұзын. Ұзын шалбар, бел сызығы бойынша белбеуі лентамен (резеңкемен) тартылған.
Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40 г/м3 болуы тиіс – 1 жиынтық;
3) Жеңқаптар тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе үлбірінің қалыңдығы 10 микроннан кем емес полиэтиленнен жасалуы мүмкін. Тоқылмаған ламинацияланған материалдың қалыңдығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 жұп;
4) Жабық қорғаныш көзілдірігі - 1 дана; 5) Респиратор - сүзгіш маска, дем шығару клапанымен немесе клапанысыз - 1 дана;
6) Бастың шаш бөлігін жабатын
капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған - 1 дана;
7) Комбинезон (өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см). Комбинезон тоқылмаған ламинацияланған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан жасалуы мүмкін. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м3 болуы тиіс – 1 дана;
8) Бахилалар. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. Тоқылмаған материалдың беткі тығыздығы кемінде 40г/м2 болуы тиіс – 1 жұп.
жиынтық

1577.
Костюмы защиты модель размер 42-44 (S), рост 164 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 80 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1578.

1577.
Модель қорғау костюмі өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 80 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1578.

Костюмы защиты модель размер 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), рост 188 см
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
комплект
1589.
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1590.
Одноразовый защитный костюм размер (XXL) 54-56, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1591.
Одноразовый защитный костюм размер (XXXL-XXXXL) 58-60, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1592.
Одноразовый защитный костюм размер (XXXL-XXXXL) 58-60, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1593.

Модель қорғау костюмі өлшемі 62-64 (ХХХХL- ХХХХХL), бой ұзындығы 188 см
Сыдырма ілгек; - Сыдырма ілгекті жауып тұратын жабысқағы бар клапан; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын, созылмалы резеңкесі бар капюшон; - Комбиненезонның капюшонында, жеңдерінде және балақтарында созылмалы резеңкелері бар; - Биік бахилалар. Тоқылмаған материал, тығыздығы 50-100 гр./ш.м. Материалдың жоғарғы қабаты (микрокеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) ламинацияланған.
Материал су өткізбейді. Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды;
Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
жиынтық
1589.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXL) 54-56, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1590.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXL) 54-56, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1591.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1592.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (XXXL-XXXXL) 58-60, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1593.

Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1599.
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 170
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1600.
Одноразовый защитный костюм размер (L-XL) 50-52, рост 182
Одноразовый защитный костюм- комбинезон с капюшоном должен иметь спереди застежку на молнии, закрытый с пришитым клапаном на липучке. Капюшон на эластичной резинке должен плотно прилегать к контуру лица, закрывать шею и подбородок. На рукавах, талий и внизу комбинезона должна быть вшита эластичная резинка. Изготовлен из нетканого материала плотностью не менее 40 г/м2.
штук
1601.
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана
Маска респиратор Fish FFP2 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP2. Для одноразового применения.
штук
1602.
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана
Маска респиратор Fish FFP3 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штук

Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1599.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 170 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1600.
Бір реттік қорғаныш костюмі, өлшемі (L-XL) 50-52, бой ұзындығы 182 см
Бір реттік капюшоны бар қорғаныш костюм-комбинезонының алдынан қадалған жабысқақ клапанмен жабылған сыдырмалы ілгегі болуы тиіс. Созылмалы резеңкелі капюшон беттің контурына тығыз жабысып, мойын мен иекті жауып тұруы тиіс.
Комбинезонның жеңдеріне, беліне және төменгі жағына созылмалы резеңке жапсыра тігілуі тиіс.
Қалыңдығы кемінде 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған.
дана
1601.
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP2 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды. Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP2 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1602.
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

1603.
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP1 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штук
1604.
Маска-респиратор

1603.
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP1 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады.
Ингаляция кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1604.
Маска-респиратор

Четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN 95, или N95, предназначенные для защиты органов дыхания. Маска-респиратор крепятся на лице при помощи заушной резины, закрывая полость носа и рта Состоит из четырех или пяти, или шести слоев, два из которых фильтрующий слой "мельтблаун", внутренний слой изготовлен из приятного на ощупь материала, похожего на хлопок. Специальная конструкция обеспечивает плотное прилегание маски к лицу; устойчива к смятию и подходит для работы в высокотемпературной и влажной среде.
штука
1605.

Тыныс алу органдарына арналған FFP2 немесе KN 95, немесе N95 сүзгіштік тиімділік сыныбы бар тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты бір реттік маска
Маска-респиратор құлақ сырты резеңкесінің көмегі кезінде мұрын мен ауыз қуысын жаба отырып, бетке бекітіледі.
Төрт немесе бес, немесе алты қабаттан тұрады, олардың екеуі "мельтблаун" сүзгіш қабаты, ішкі қабаты мақтаға ұқсас ұстауға жағымды материалдан жасалған.
Арнайы құрылымы масканың бетке тағыз жанасуын қамтамасыз етеді; қыртысуға төзімді және жоғары температуралы және ылғалды ортада жұмыс істеуге келеді.
дана
1605.

Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 164
1.Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6.Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые. 7.Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
комплект
1606.
Костюм противочумный тип 1 одноразовый размер 46-48 (М), рост 176
1.Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой с дополнительными креплениями на липкой ленте, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.

Обаға қарсы костюм, 1-үлгі, бір реттік, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 164 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламалары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады.
Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді.
Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар. 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер. 8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқылмаған ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.
9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. 10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық. 11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған
жиынтық
1606.
Обаға қарсы костюм, 1-үлгі, бір реттік, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
1. Капюшоны бар комбинезон - жабысқақ лентада қосымша бекіткіштері бар жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.

2. Халат длинный, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на горловине, рукав "реглан", на запястьях стянут плотно резинкой или трикотажными манжетами. Изготовлен из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из нетканого материала, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
3. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
4. Защитные очки герметичные, без вентиляционных отверстий.
5. Маска фильтрующая состоит из фильтрующих слоев с использованием технологии нанесения статического заряда, благодаря которым обеспечивает защиту от загрязнений воздуха. Клапан выдоха обеспечивает больший объем продуваемого воздуха и выход влаги из подмасочного пространства. Удобные резинки из спандекса плотно держат маску на лице. Алюминиевая переносица и поролоновый уплотнитель жестко фиксирует маску на носу, что исключает попадание воздуха в подмасочное пространство. Маска марлевая медицинская 16-и слойная.
6.Перчатки латексные или виниловые или нитриловые, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, одноразовые. 7.Сапоги резиновые или из ПВХ.
8. Нарукавники изготовлены из 4-х слойного нетканого ламинированного СМС материала или из полиэтилена, обеспечивающего 100% защиту проницаемости микробов по всей поверхности.
9. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки плотность не менее 10 микрон.
10. Инструкция по эксплуатации противочумного комплекта.
11. Сумка с ручкой изготовлен из СМС материала или из полиэтиленовой пленки.
1615.
Халат хирургический размер 46-48 (М)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
1616.
Халат хирургический размер 50-52 (L-XL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
1617.
Халат хирургический размер 54-56 (ХXL)

2. Ұзын халат, алдыңғы жағы жабық, етегінің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнында ұзын байламалары бар, жеңі "реглан", білектері резеңкемен немесе тоқылған манжеттермен тығыз тартылған. 4 қабатты тоқылмаған, ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін тоқылмаған материалдан жасалған.
3. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
4. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.
5. Сүзгіш маска олардың арқасында ауаны ластаудан қорғайтын, статикалық зарядты қолдану технологиясы пайдаланылатын сүзгіш қабаттардан тұрады.
Дем шығару клапаны үрленетін ауаның үлкен көлемін және маска асты кеңістігінен ылғалдың шығуын қамтамасыз етеді.
Спандекстен жасалған ыңғайлы резеңкелер масканы бетте тығыз ұстайды. Алюминий мұрын көпірі мен поролон тығыздағышы масканы мұрынға мықтап бекітеді, бұл маска астындағы кеңістікке ауаның енуіне жол бермейді.
16 қабатты медициналық дәке маска.
6. Латекс немесе винилді немесе нитрилді, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опаланбаған, стерильді емес, бір реттік қолғаптар. 7. Резеңке немесе ПВХ етіктер. 8. Жеңқаптар 4 қабатты тоқылмаған ламинацияланған SMS материалынан немесе бүкіл беткі жағы бойынша микробтардың өтімділігінен 100% қорғауды қамтамасыз ететін полиэтиленнен жасалған.
9. Тығыздығы кемінде 10 микрон полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. 10. Обаға қарсы жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық. 11. Тұтқасы бар сөмке SMS материалынан немесе полиэтилен үлбірінен жасалған.
жиынтық
1615.
Хирургиялық халат, өлшемі 46-48 (М)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
1616.
Хирургиялық халат, өлшемі 50-52 (L-XL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді.
Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады.
Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
1617.
Хирургиялық халат, өлшемі 54-56 (ХXL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді.

Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
1618.
Халат хирургический размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
1619.
Халат хирургический размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Халат хирургический из нетканого материала. Верхний слой антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: от 25-50 гр./кв.м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
штука
1620.
Халат медицинский одноразовый, размер 46-48 (М)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
1621.
Халат медицинский одноразовый, размер 50-52 (L-XL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
1622.
Халат медицинский одноразовый, размер 54-56 (ХXL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
1623.
Халат медицинский одноразовый, размер 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука

Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады.
Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
1618.
Хирургиялық халат, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді.
Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады.
Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
1619.
Хирургиялық халат, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат. Жоғарғы қабаты
антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға және ластануға төзімді.
Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материалдың тығыздығы 25-50 гр./ш.м. басталады.
Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейді. Құрамында латекс жоқ.
дана
1620.
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 46-48 (М)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншік ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
1621.
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 50-52 (L-XL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
1622.
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 54-56 (ХXL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
1623.
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 58-60 (ХХХL-XХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана

1624.
Халат медицинский одноразовый, размер 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Одноразовый стойкий к жидкостям, длина до середины голени, закрытый спереди, сзади полы глубоко заходят друг к другу, длинные завязки на шее и на поясе, на запястьях стянут плотно резинкой или манжетами. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность материала халата должно быть не менее 20 г /м2.
штука
1625.
Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях) размер 42-44 (S), рост 164
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект
1626.

1624.
Медициналық халат, бір реттік, өлшемі 62-64 (ХХХХ L- ХХХХХL)
Сұйықтыққа төзімді бір реттік, ұзындығы жіліншек ортасына дейін, алдыңғы жағы жабық, етектердің артқы жағы бір-біріне терең енеді, мойнындағы және беліндегі, білектеріндегі ұзын байламалар резеңкемен немесе манжеттермен тығыз тартылған. Тоқылмаған материалдан жасалған. Халат материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г/м2 болуы тиіс.
дана
1625.
Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған), өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық
1626.

Комплект одежды защитной врача-инфекциониста (для работы с возбудителями 1-2 групп патогенности в закрытых помещениях)
Очки защитные 1шт; Перчатки хирургические 2 пары; Маска респиратор FFP3 1шт; Бахилы хирургические высокие 1 пара; Брюки хирургические 1шт; Куртка хирургическая, короткий рукав 1шт; Нарукавники медицинские на резинке 1шт; Полотенце впитывающее 40*30-1 шт; Фартук хирургический длинный 1шт; Халат хирургический с запахом и стойкой (противоэпидемический) 1шт; Шапочка-шлем хирургическая противоэпидемическая 1шт. СМС. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого материала. Куртка хирургическая, короткий рукав. Короткий рукав, спина прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого материала. Брюки хирургические. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлен из нетканого материала. Маска-респиратор представляет собой складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники парные, для крепления, на руках используются цельные круговые резинки изготовлены из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке и на завязках. Полотенце впитывающее размером 40*30 см, выполнена из нетканого материала. Шапочка –шлем хирургическая противоэпидемическая изготовлена из нетканого материала, полностью закрывает волосистую часть головы и шею, открыто только лицо. Перчатки хирургические, одноразовые. Очки защитные герметичные, закрытые, с наголовной лентой обеспечивающий возможность регулирования очков по обхвату головы.
комплект
1638.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 164
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая. 1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные 2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные. 3.Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой. 4.Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой. 5 Косынка на голову должен иметь треугольную форму. 6 Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен. 7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки. 8.Сумка четырҰхугольной формы, с ручками. 9.Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект

Дәрігер-инфекционистің қорғаныш киімі жиынтығы (жабық үй-жайлардағы 1-2-патогендік топтардың қоздырғыштарымен жұмыс істеуге арналған)
Қорғаныш көзілдірігі 1 дана; Хирургиялық қолғап 2 жұп; Маска респиратор FFP3 1 дана; Хирургиялық биік бахилалар 1 жұп; Хирургиялық шалбар 1 дана; Хирургиялық куртка, қысқа жең 1 дана; Резеңкелі медициналық жеңқап 1 дана, Сіңіргіш сүлгі 40*30 - 1 дана; Хирургиялық ұзын алжапқыш 1 дана;
Қаусырмалы және тіктемелі хирургиялық халат (эпидемияға қарсы) 1 дана;
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі 1 дана. СМС. Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған материалдан жасалған. Хирургиялық куртка, қысқа жең. Қысқа жең, арқасы түзу, жағасыз.
Тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған материалдан жасалған.
Маска-респиратор тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйымды білдіреді. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады,
тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
Мөлшері 40*30 см сіңіргіш сүлгі тоқылмаған материалдан жасалған.
Хирургиялық, эпидемияға қарсы шлем телпегі тоқылмаған материалдан жасалған, бастың шаш бөлігін және мойынды толық жабады, бет қана ашық тұрады.
Хирургиялық бір реттік қолғаптар. Ауа кірмейтін жабық, бас орамы бойынша көзілдірікті реттеуді қамтамасыз ететін бас лентасы бар қоғаныш көзілдірігі.
жиынтық
1638.
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар халат. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын. 2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы. 3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған. 4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған. 5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс. 6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс. 7. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады. 8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке. 9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық

1639.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 42-44 (S), рост 176
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая. 1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные 2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные. 3.Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой. 4.Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой. 5 Косынка на голову должен иметь треугольную форму. 6 Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен. 7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки. 8.Сумка четырҰхугольной формы, с ручками. 9.Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
1640.

1639.
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 42-44 (S), бой ұзындығы 176 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ; Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын. 2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы.
3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған. 4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс. 6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады. 8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке. 9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
1640.

Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 176
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая. 1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные 2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные. 3.Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой. 4.Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой. 5 Косынка на голову должен иметь треугольную форму. 6 Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен. 7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки. 8.Сумка четырҰхугольной формы, с ручками. 9.Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
1649.
Комплект защитный нестерильный многоразовый размер 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
Халат, бязь белая; Рубашка, бязь белая; Брюки, бязь белая; Маска ватно-марлевая; Фартук, ПЭВД; Нарукавники, бязь белая; Бахилы, бязь белая; Косынка, бязь белая; Сумка, бязь белая. 1. Халат - на завязках сзади, с поясом, со стойким воротником. Рукава одношовные втачные, длинные 2. Рубашка с застежкой на пуговицах, со стойким воротником. Спина прямая. Рукава втачные. 3.Брюки по линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой. 4.Фартук прямоугольной формы с завязками по линии талии, изготовлен из пленки полиэтиленовой. 5 Косынка на голову должен иметь треугольную форму. 6 Ватно-марлевая повязка (маска) состоит из слоя марли и слоев ваты в виде подушечки в середине повязки. Слой ваты должен быть равномерным, без комков и пропусков, поверхность ватно-марлевой повязки (маски) должна быть без дырок и грязных пятен. 7. Нарукавники парные, для крепления на руках используются цельные круговые резинки. 8.Сумка четырҰхугольной формы, с ручками. 9.Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках.
комплект
1650.
Противочумный комплект тип 1, размер 46-48 (М), рост 176
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 1": 1.Противочумный халат-1шт; 2. Пижама-1шт; 3.Носки – 1пара; 4.Сапоги резиновые-1пара; 5.Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя-1пара; 6.Очки "летные"-1шт; 7.Трехугольная косынка-1шт; 8.Шапочка медицинская без завязок-1шт; 9.Маска-респиратор-1шт; 10.Ватно-марлевая повязка-1шт; 11. Головной убор-капюшон с пелериной-1шт; 12.Перчатки резиновые-2 пары(латексные и нитриловые и/или виниловые); 13.Полотенце -1шт; 14. Cумка с ручкой из плащевой ткани -1шт; 15.Инструкция по эксплуатаций комплекта-1 шт.
Состав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 1":
1.Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Сапоги резиновые или из ПВХ.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6. Очки "летные" с широким, плотно прилегающим краем, изогнутыми стеклами или конструкции, обеспечивающий их герметичность. Очки защитные, закрытые без вентиляционных отверстий. Поливинилхлорид или из материалов, разрешенных к применению.
7. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
9. Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы.

Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 176 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын. 2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы. 3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған. 4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс. 6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады. 8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке. 9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
1649.
Қорғаныш кешені, стерильді емес, көп реттік, өлшемі 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см
Халат, ақ бөз; Жейде, ақ бөз; Шалбар, ақ бөз;
Мақта-дәкелі маска;
Алжапқыш, ЖҚПЭ;
Жеңқаптар, ақ бөз;
Бахилалар, ақ бөз; Орамал, ақ бөз; Сөмке, ақ бөз. 1. Халат - артынан байламалы, белбеуі бар, тік жағасы бар. Жеңдері біртігісті, қондырмалы, ұзын. 2. Түймелі ілгегі бар, жағасы тік жейже. Арқасы түзу. Жеңдері қондырмалы. 3. Шалбары бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған. 4. Бел сызығы бойынша байламалары бар төрт бұрышты пішіндегі алжапқыш, полиэтилен үлбірінен жасалған.
5. Бас орамалы үш бұрышты пішінде болуы тиіс. 6. Мақта-дәкелі таңғыш (маска) дәке қабатынан және таңғыш ортасындағы жастықшалар түріндегі мақта қабаттарынан тұрады. Мақта қабаты түйірлерсіз және өткізбейтін біркелкі болуы тиіс, мақта-дәкелі таңғыштың (масканың) беті тесіктерсіз және лас дақтарсыз болуы тиіс.
7. Жұпты жеңқаптар,
қолдарға бекіту үшін бүтін айналма резеңкелер пайдаланылады. 8. Тұтқалары бар төрт бұрышты пішіндегі сөмке. 9. Биік бахилалар, үстіңгі жағы түспеу үшін резеңкемен немесе баулармен бекітіледі.
жиынтық
1650.
Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
"Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана; 2. Пижама – 1 дана; 3. Шұлық – 1 жұп; 4. Резеңке етік – 1 жұп; 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана; 6. "Ұшқыштар" көзілдірігі – 1 дана;
7. Үш бұрышты орамал – 1 дана; 8. Байламасыз медициналық телпек – 1дана; 9. Маска-респиратор – 1 дана;
10. Мақта-дәкелі тартқыш – 1 дана; 11. Жамылғысы бар бас киім –капюшон – 1дана; 12. Резеңке қолғаптар – 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе ванилді); 13. Сүлгі – 1 дана; 14. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана; 15. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 1-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін. 2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық. 4. Резеңке немесе ПВХ-дан жасалған етік. 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке. 6.
Шеттері жалпақ, тығыз жабысып тұратын, иілген шынылары бар немесе құрылымы бітеулілігін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Ауа өткізбейтін, желдеткіш тесіктері жоқ қорғаныш көзілдірігі.Поливинилхлорид немесе қолдануға рұқсат етілген материалдардан жасалған. 7. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 8. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 9. Респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді.
Масканың қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған.
Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және мельтблаун сүзгісі бар.
Масканың жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке пішінге келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша бітеліп жабылуын қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі маңында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін көпіршіктелген лентамен қосымша жабдықталуы мүмкін. Берік созылмалы резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. Сүзгіш маска-респиратор дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Дем алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныш қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді.

10. Ватно-марлевая повязка- из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест.
11. Головной убор- капюшон с пелериной для плотного закрытия волосяной части лица. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
12. Перчатки резиновые - 2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые).
13. Полотенце размер Материал "ткань "вафельная" х/б размер 70 см*70 см.
14. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 42см*45см.
15. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплект
1655.
Противочумный комплект тип 2, размер 46-48 (М), рост 176
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 2": 1.Противочумный халат-1 шт; 2.Пижама-1шт; 3.Носки–1пара; 4.Сапоги резиновые- 1 пара; 5.Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя - 1пара; 6.Трехугольная косынка- 1 шт; 7.Шапочка медицинская без завязок -1шт; 8. Ватно-марлевая повязка- 1шт; 9. Головной убор- капюшон с пелериной-1шт; 10.Перчатки резиновые-2пары (латексные и нитриловые и/или виниловые). 11.Полотенце-1шт; 12.Cумка с ручкой из плащевой ткани-1шт; 13.Инструкция по эксплуатаций комплекта - 1шт.
Состав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 2":
1.Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Сапоги резиновые или из ПВХ.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6.Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
7. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Ватно-марлевая повязка- из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест.
9. Головной убор- капюшон с пелериной для плотного закрытия волосяной части лица. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
10. Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые).
11. Полотенце. Материал "ткань "вафельная" х/б размер 70 см*70 см.
12. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 42см*45см.

10. Мақта-дәкелі таңғыш ұзындығы 25 см, ені 17 см тегіс мақта қабаты бар ұзындығы 125 см және ені 50 см дәке бөлігінен жасалған. Дәке бөлігінің шеттері үсті-үстіне қайырылады.
11. Жамылғысы бар бас киім-капюшон бастың шаш бөлігін тығыз жабуға арналған. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқалар), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін. 12. Резеңке қолғаптар - 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді). 13. Сүлгі, материалы: м/м ("вафельді"), өлшемі 70 см*70 см. 14. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 42см*45см.
15. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
1655.
Обаға қарсы жиынтық 2-үлгі, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
"Обаға қарсы жиынтық 2-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана; 2. Пижама – 1 дана; 3. Шұлық – 1 жұп; 4. Резеңке етік – 1 жұп; 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана;
6. Үш бұрышты орамал – 1 дана; 7. Байламасыз медициналық телпек – 1 дана;
8. Мақта-дәкелі тартқыш – 1 дана; 9. Жамылғысы бар бас киім –капюшон – 1 дана; 10. Резеңке қолғаптар – 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе ванилді);
11. Сүлгі – 1 дана; 12. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана; 13. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 2-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін.
2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық. 4. Резеңке немесе ПВХ-дан жасалған етік. 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке. 6. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 7. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 8. Мақта-дәкелі таңғыш ұзындығы 25 см, ені 17 см тегіс мақта қабаты бар ұзындығы 125 см және ені 50 см дәке бөлігінен жасалған. Дәке бөлігінің шеттері үсті-үстіне қайырылады. 9. Жамылғысы бар бас киім-капюшон бастың шаш бөлігін тығыз жабуға арналған. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқалар), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе су-кір жұқтырмайтын, антистатикалық өңдеуі бар мата, тығыздығы 140-180г/ш. м. дейін. 10. Резеңке қолғаптар - 2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді). 11. Сүлгі, материалы: м/м ("вафельді"), өлшемі 70 см*70 см. 12. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 42см*45см.

13. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплект
1660.
Противочумный комплект тип 3, размер 46-48 (М), рост 176
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 3": 1.Противочумный халат- 1шт; 2.Пижама-1шт; 3.Носки–1пара; 4.Галоши резиновые–1пара; 5.Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя - 1пара; 6.Трехугольная косынка- 1шт; 7. Шапочка медицинская без завязок -1шт; 8. Перчатки резиновые-1пара (латексные или нитриловые или виниловые). 9. Полотенце -1шт; 10. Cумка с ручкой из плащевой ткани -1шт; 11. Инструкция по эксплуатаций комплекта-1шт.
Состав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 3":
1.Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Галоши резиновые.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
7. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Перчатки резиновые - 1 пара (латексные или нитриловые или виниловые).
9. Полотенце размер. Материал "ткань "вафельная" х/б размер 70 см*70 см.
10. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 42см*45см.
11. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплакт
1661.
Противочумный комплект тип 3, размер 46-48 (М), рост 176
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 3": 1.Противочумный халат- 1шт; 2.Пижама-1шт; 3.Носки–1пара; 4.Галоши резиновые–1пара; 5.Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя - 1пара; 6.Трехугольная косынка- 1шт; 7. Шапочка медицинская без завязок -1шт; 8. Перчатки резиновые-1пара (латексные или нитриловые или виниловые). 9. Полотенце -1шт; 10. Cумка с ручкой из плащевой ткани -1шт; 11. Инструкция по эксплуатаций комплекта-1шт.
Состав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 3":
1.Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Галоши резиновые.
5. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
6. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
7. Шапочка медицинская без завязок. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
8. Перчатки резиновые - 1 пара (латексные или нитриловые или виниловые).
9. Полотенце размер. Материал "ткань "вафельная" х/б размер 70 см*70 см.
10. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 42см*45см.

13. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық
жиынтық
1660.
Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
"Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана; 2. Пижама – 1 дана; 3. Шұлық – 1 жұп; 4. Резеңке галош – 1 жұп; 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана;
6. Үш бұрышты орамал – 1 дана; 7. Байламасыз медициналық телпек – 1 дана;
8. Резеңке қолғаптар – 1 жұп (латексті және нитрилді және/немесе ванилді);
9. Сүлгі – 1 дана; 10. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана; 11. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180 г/ш. м. дейін. 2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық. 4. Резеңке галош. 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке. 6. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 7. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 8. Резеңке қолғаптар - 1 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді). 9. Сүлгі, материалы: м/м ("вафельді"), өлшемі 70 см*70 см. 10. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 42см*45см.
11. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
1661.
Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
"Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана; 2. Пижама – 1 дана; 3. Шұлық – 1 жұп; 4. Резеңке галош – 1 жұп; 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана;
6. Үш бұрышты орамал – 1 дана; 7. Байламасыз медициналық телпек – 1 дана;
8. Резеңке қолғаптар – 1 жұп (латексті және нитрилді және/немесе ванилді);
9. Сүлгі – 1 дана; 10. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана; 11. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 3-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180 г/ш. м. дейін. 2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық. 4. Резеңке галош. 5. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке. 6. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 7. Байламасыз медициналық телпек. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 8. Резеңке қолғаптар - 1 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді). 9. Сүлгі, материалы: м/м ("вафельді"), өлшемі 70 см*70 см. 10. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 42см*45см.

11. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплект
1666.
Медицинские очки
Одноразовые медицинские защитные очки или после обработки дезинфицирующими средствами используемые повторно. Бесцветными, герметично защищать глаза с боку, сверху и снизу. Иметь в качестве крепления наголовную ленту или заушники. Наголовная лента должна иметь возможность регулирования длины или быть саморегулирующимся. Очковые стекла не должны содержать никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений, затемнений, точек, следов зачистки, выбоин. Наголовная лента, должна иметь ширину не менее 10 мм по всей длине Длина заушников 12,0 см ±1. Средняя масса должна быть не более 130 г.
штука
1667.
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
штука
1668.
Противочумный комплект тип 4, размер 46-48 (М), рост 176
Состав комплекта "Противочумный комплект тип 4": 1.Противочумный халат-1шт; 2.Пижама-1шт; 3.Носки –1 пара; 4. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя-1 пара; 5.Трехугольная косынка- 1шт; 6.Cумка с ручкой из плащевой ткани-1шт; 7. Инструкция по эксплуатаций комплекта - 1 шт.
Cостав и описание комплекта "Противочумный комплект тип 4":
1.Противочумный халат шьют по типу хирургического, но значительно длиннее (до нижней трети голени), при этом полы его должны глубоко заходить одна на другую; пояс и завязки у ворота должны состоять из двух частей, пришитых каждая к отдельной поле, для завязывания рукавов пришивают одну длинную тесемку. Материал: ткань хлопчатобумажная (бязь или другие), плотностью не менее 115 г/м² или ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотность до 140-180г/кв. м.
2. Пижама: верх спереди с глухой застежкой, рукав длинный прямой. Брюки длинные, пояс стянут с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
3. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей.
4. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или из кожзаменителя.
5. Трехугольная косынка размером 90х90х125 см. Материал: ткань хлопчатобумажная, бязь.
6. Пакет из полиэтиленовой пленки или сумка с ручкой из плащевой ткани. Размер 35см*35см.

11. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
1666.
Медициналық көзілдірік
Бір реттік немесе дезинфекциялық құралдармен өңделгеннен кейін қайта пайдаланылатын медициналық қорғаныш көзілдірігі.Түссіз, көзді бүйірден, жоғарыдан және төменнен герметикалық түрде қорғайды. Бекіткіш ретінде бас таспасы немесе құлаққаптары бар. Бас таспасының ұзындығын реттеу немесе өзін-өзі реттеу мүмкіндігі болуы тиіс. Көзілдірік әйнектерінде көруді нашарлататын ешқандай елеулі ақаулары атап айтқанда:көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар, күңгірттеу, нүктелер, тазарту іздері, ойықтар болмауы тиіс. Бас таспасының ені бүкіл ұзындығы бойынша кемінде 10 мм болуы тиіс, құлаққаптарының ұзындығы 12,0 см ±1. Орташа салмағы 130 г аспауы тиіс.
дана
1667.
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар:
Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан мембранасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40 % - шегі < 6 % Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің ең жоғарғы шегі.
дана
1668.
Обаға қарсы жиынтық 4-үлгі, өлшемі 46-48 (М), бой ұзындығы 176 см
"Обаға қарсы жиынтық 4-үлгі" жиынтығының құрамы:
1. Обаға қарсы халат – 1 дана; 2. Пижама – 1 дана; 3. Шұлық – 1 жұп; 4. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке – 1 дана; 5. Үш бұрышты орамал – 1 дана; 6. Жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке – 1 дана; 7. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық – 1 дана.
"Обаға қарсы жиынтық 4-үлгі" жиынтығының құрамы мен сипаты:
1. Обаға қарсы халат хирургиялық халат үлгісі бойынша тігіледі, бірақ анағұрлым ұзындау (жіліншіктің төменгі үшінші бөлігіне дейін), бұл ретте оның етектері бір-біріне терең енуі тиіс; белдігі мен жағасындағы байламалар әрқайсысы жеке жиекке тігілген екі бөліктен тұруы тиіс, жеңдерін байлау үшін бір ұзын таспа жапсырылады. Материалы: мақта-мата матасы (бөз немесе басқа), тығыздығы кемінде 115 г/м² немесе антистатикалық өңдеуі бар су-кір жұқтырмайтын мата, тығыздығы 140-180 г/ш. м. дейін. 2. Пижама: алдынан жоғарғы жағында жабық ілгегі бар, жеңі ұзын, түзу. Шалбары ұзын, белдігі бір қатарлы созылмалы жиектемемен (резеңкемен) тартылған.
Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 3. Мақта-матадан немесе біріктірілген жартылай синтетикалық матадан жасалған шұлық. 4. Өкшесі жабық, былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған тәпішке. 5. Үш бұрышты орамал, өлшемі 90х90х125 см. Материалы: мақта-мата матасы, бөз. 6. Полиэтилен үлбірінен жасалған пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке. Мөлшері 35см*35см.

7. Инструкция по эксплуатаций комплекта.
комплект
1673.
Комплект из нетканого материала, для УЗИ стерильный
1.Простыня операционная размером 1600х1900-1 шт; 2.Перчатки диагностические латексные-1 пара; 3.Маска трехслойная-1 шт; 4.Бахилы-1 пара; 5.Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Простыня операционная размером 1600х1900 мм изготовлена из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках. Перчатки диагностические латексные. Чехол транс вагинальный ректальный латексный- латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
1674.
Комплект из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный
1.Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см-1 шт; 2.Перчатки диагностические изготовлены из латекса-1 пара; 3.Чехол трансвагинальный, ректальный латексный-1 шт. Салфетка изготовлена из нетканого материала 70*80 см. Перчатки диагностические латексные. Латексные презервативы, предназначенные для ректально-вагинального датчика аппарата ультразвукового исследования, они прозрачны (неокрашены) и имеют гладкую опудренную поверхность без смазки.
комплект
1675.
Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 42-44 (S), рост 164
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт; 2.Маска медицинская трехслойная-1 шт; 3.Фартук ПЭВД- 1 шт; 4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт; 5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара; 6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт; 7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект

7. Жиынтықты пайдалану жөніндегі нұсқаулық.
жиынтық
1673.
УДЗ-ға арналған стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған жиынтық
1. Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма – 1 дана; 2.Диагностикалық латексті қолғаптар – 1 жұп; 3. Үш қабатты маска – 1 дана 4. Бахилалар – 1 жұп; 5. Трансвагинальді, ректальді латексті қап, – 1 дана.
Өлшемі 1600х1900 мм операциялық жайма тоқылмаған материалдан жасалған. Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резинкамен немесе байламалармен бекітіледі. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультра дыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-вагинальді датчигіне арналған трансвагинальді, ректальді латексті қап – латексті презервативтер, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
1674.
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
1. Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан жасалған – 1 дана;
2. Диагностикалық қолғаптар, латекстен жасалған – 1 жұп;
3.Трансвагинальді, ректальді, латексті қап – 1 дана;
Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан жасалған. Диагностикалық латексті қолғаптар. Ультра дыбыстық зерттеу аппаратының ректальді-вагинальді датчигіне арналған латексті презервативтер, олар мөлдір (боялмаған) және беткі жағы жақпасыз тегіс, опаланған.
жиынтық
1675.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық

Комплект защитный нестерильный одноразовый I, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1.Комбинезон СМС 40 г/м2-1шт; 2.Маска медицинская трехслойная-1 шт; 3.Фартук ПЭВД- 1 шт; 4. Нарукавники СМС 40г/м2- 1 шт; 5. Бахилы высокие СМС 40г/м2- 1 пара; 6. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлейс 60г/м2- 1 шт; 7. Перчатки медицинские- 1 пара. Комбинезон с капюшоном - на застежке молнии с закрытой планкой, рукава и брюки на резинке, без карманов, собранная резинкой задняя часть обеспечивает свободу движений. Изготовлен из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для обеспечения физического барьера, для снижения от риска возможного заражения передачи возбудителей инфекционных агентов, вирусов и бактерий, также для защиты от контакта кожи с агрессивными средами. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Маска предназначена для защиты органов дыхания с целью снижения риска заражения от аллергенов и инфекций, передающихся воздушно-капельным путем. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Предназначен для защиты от брызгов, грязи передней асти персонала. Нарукавники изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Предназначен для защиты рук и одежды от общепроизводственных загрязнений. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Бахилы представляют собой средства индивидуальной защиты, используемые в качестве защитного слоя обуви в работе для изоляции от бактерий и инфекций, загрязнений. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Предназначены дезинфекционной обработки рук медицинского персонала и рабочих поверхностей. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые. Предназначены для надевания на руку в медицинских целях для обеспечения барьера против потенциально инфекционных материалов и других загрязнителей.
комплект
1687.
Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 42-44 (S), рост 164
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт; 3.Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт; 4.Маска трехслойная медицинская-1 шт; 5. Фартук ПЭВД-1 шт; 6.Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт; 7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт; 8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт; 9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт; 10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект

Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік I, мөлшері 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см
1. Комбинезон СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 3. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана; 4. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 5. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 6. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 7. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Капюшоны бар комбинезон - жабық планкалы сыдырма ілгегі бар, жеңдері мен шалбарының резеңкесі бар, қалталары жоқ, резеңкемен жиналған артқы бөлігі қозғалыс еркіндігін қамтамасыз етеді. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Инфекциялық агенттердің, вирустар мен бактериялардың жұқтырылуы, берілуі мүмкін болатын тәуекелдерді төмендету үшін, сондай-ақ терінің агрессивті орталармен байланысынан қорғау үшін нақты тосқауылды қамтамасыз етуге арналған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Маска ауа-тамшы жолымен берілетін аллергендер мен инфецияларды жұқтыру тәуекелін төмендету мақсатымен тыныс органдарын қорғауға арналған. Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Персоналдың алдыңғы жағын шашырандыдан, ластанудан қорғауға арналған. Жеңқаптар тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Қолдар мен киімді жалпы өндірістік ластанудан сақтауға арналған. Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Бахилалар бактериялар мен инфекциялардан, ластанудан оқшаулану үшін жұмыста аяқ киімнің қорғаныш қабаты ретінде пайдаланылатын жеке қорғану құралын білдіреді.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Медициналық персоналдың қолдарын және жұмыс заттарының беттерін дезинфекциялауға арналған. Медициналық, стерильді емес, бір реттік қолғап. Ықтимал инфекциялық материалдар мен басқа да ластаушыларға қарсы тосқауылды қамтамасыз ету үшін медициналық мақсатта қолға киюге арналған.
жиынтық
1687.
Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 42-44 (S), бой ұзындығы 164 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық

Комплект защитный нестерильный одноразовый II, размером 62-64 (XXXXL-XXXXXL), рост 188
1.Халат СМС 40 г/м2-1 дана; 2.Рубашка СМС 40 г/м2 -1 шт; 3.Брюки СМС 40 г/м2 -1 шт; 4.Маска трехслойная медицинская-1 шт; 5. Фартук ПЭВД-1 шт; 6.Нарукавники- СМС 40г / м2 -1 шт; 7. Бахилы высокие СМС 40г / м2-1 шт; 8. Салфетка впитывающая 30х40 см, спанлэйс 60г / м2 – 1 шт; 9. Шлем/косынка СМС 40г / м2-1 шт; 10.Перчатки медицинская-1 пара. Халат с длинными рукавами собранный на резинке, с запахом на спине, без боковых швов. На уровне талии пришита пояс-завязка. Пояс фиксируется спереди халата. Горловина обработана воротником-стойкой с завязками. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Рубашка. Короткий рукав, спиана прямая, без воротника. Изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Брюки. По линии талии стянуты эластичной лентой или резинкой, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала. Маска имеет средства фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающей плотное прилегание и дополнительную защиту. Фартук с нагрудником из полиэтиленовой пленки. Нарукавники изготовлены из СМС материала или из нетканого материала. Бахилы высокие, верх от спадания фиксируется на резинке или на завязках, изготовлены из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Салфетка впитывающая изготовлена из спанлейса. Шлем/косынка изготовлена из нетканого СМС материала или из нетканого материала. Перчатки медицинские нестерильные, одноразовые.
комплект
1699.
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-10
В набор одноразовый для взятия мочи 120-10 входит: 1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл; 2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х100 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор

Қорғаныш жиынтығы, стерильді емес, бір реттік II, мөлшері 62-64 (XXXXL-XXXXXL), бой ұзындығы 188 см
1. Халат СМС 40 г/м2 – 1 дана; 2. Жейде СМС 40 г/м2 -1 дана; 3. Шалбар СМС 40 г/м2 -1 дана; 4. Медициналық үш қабатты маска - 1 дана; 5. ЖҚПЭ алжапқышы - 1 дана; 6. Жеңқаптар СМС 40 г/м2 - 1 дана; 7. Биік бахилалар СМС 40г/м2 - 1 жұп; 8. Сіңіргіш сүзгі 30х40 см, спанлейс 60г/м2 - 1 дана; 9. Шлем/орамал СМС 40г/м2 - 1 дана;
10. Медициналық қолғап - 1 жұп.
Резеңкеге жиналған ұзын жеңдері бар, арқаға қаусырылатын, бүйірлік тігістері жоқ халат. Бел деңгейіне байламалы белбеу тігілген. Белбеу халаттың алдынан бекітіледі.
Мойын жағы байламалары бар тік жағамен өңделген. Тоқылмаған СМС материалынан жасалған. Жейде. Жеңдері қысқа, арқасы түзу, жағасыз. Тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Шалбар. Бел сызығы бойынша созылмалы лентамен немесе резеңкемен тартылған, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. жасалған.
Маска тоқылмаған материалдың үш қабатынан тұратын медициналық бұйымды білдіреді. Масканың сымнан немесе тығыз жанасуды және қосымша қорғануды қамтамасыз ететін иілгіш пластмассадан жасалған бекіту құралдары бар.
Полиэтилен үлбірінен жасалған кеудешесі бар алжапқыш. Жеңқаптар
тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Биік бахилалар, жоғарғы жағы түспеу үшін резеңкемен немесе байламалармен бекітіледі, тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған.
Сіңіргіш сүрткі спанлейстен жасалған. Шлем/орамал тоқылмаған СМС материалынан немесе тоқылмаған материалдан жасалған. Медициналық стерильді емес, бір реттік қолғап.
жиынтық
1699.
Несеп алуға арналған бір реттік жинақтар 120-10
Несеп алуға арналған бір реттік жинаққа 120-10 кіреді:
1) көлемі 120 мл несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер; 2) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді пробиркалар, 10,0 мл. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Консервантсыз вакуумды стерильді пробиркалар несепті жинауға, тасымалдауға және жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: пробиркалар, қақпақтар және резеңке тығын.
Пробиркалар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған 16х100 мм. Тік жырашықтары бар қақпақтар сары түсті полипропиленнен жасалған. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Бұйым стерильді. Бір рет пайдалануға арналған.
жинақ

1700.
Наборы одноразовые для взятия мочи 120-12
В набор одноразовый для взятия мочи 120-12 входит: 1) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл; 2) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 12,0 мл. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные без консерванта предназначены для сбора, транспортировки и общего анализа мочи, состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата 16х120 мм. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена желтого цвета. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Изделие стерильное. Для одноразового использования
набор
1701.
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 10,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1702.
Пробирка вакуумная стерильная для общего анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. Пробирки имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Цвет крышки - желтый. Размер пробирки - 16х120 мм. Объем пробирки - 12,0 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука

1700.
Несеп алуға арналған бір реттік жинақтар 120-12
Несеп алуға арналған бір реттік жинаққа 120-12 кіреді:
1) көлемі 120 мл несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер; 2) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, 12,0 мл. Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында сынауық қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды сынауыққа арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Консервантсыз вакуумды стерильді сынауықтар несепті жинауға, тасымалдауға және жалпы талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығын.
Сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған 16х120 мм. Тік жырашықтары бар қақпақтар сары түсті полипропиленнен жасалған. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған. Бұйым стерильді. Бір рет пайдалануға арналған.
жинақ
1701.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді. 2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді. Қақпақ түсі – сары. Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Сынауық көлемі - 10,0 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана
1702.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық
полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді. 2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді. Қақпақ түсі – сары. Сынауық мөлшері - 16х120 мм. Сынауық көлемі - 12,0 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана

1703.
Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи
Пробирки вакуумные состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Вакуум в пробирках обеспечивает взятие необходимого объема исследуемого образца. 1) Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ), который отличается особой прочностью и хорошо препятствует газообмену. 2) Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена, обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. 3) Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Обеспечивают герметичность вакуумной системы. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Консервант - № 3. Цвет крышки - оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Объем пробирки - 9,5 мл. Изделие стерильное, для одноразового использования.
штука
1704.
Набор для лабораторных исследований мочи
В набор для лабораторных исследований мочи: 1) Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерительной шкалой для визуального контроля, объем 3000 мл - 1 шт; 2) стабилизатор №1 - 1 флакон; 3) одноразовая посуда для сбора и переноса мочи в контейнер - 10 шт; 4) контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 5) пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи, 10,0 мл - 1 шт; 6) пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. Контейнер для сбора суточной мочи с прозрачной полоской, измерителной шкалой для визуального контроля состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировка до 3000 мл. Завинчивающаяся крышка обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор суточной мочи. Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл, для одноразового использования. Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи предназначены для сбора, транспортировки, общего и микробиологического анализа мочи. Пробирки состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена. Цвет крышек для общего анализа мочи – желтый, для микробиологического анализа мочи – оливковый. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука. Поддерживают бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Изделие стерильное. Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи содержат консервант № 3 – борную кислоту в соотношении консервант и реагент: 20 мг борной кислоты на 1 мл объема мочи. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл.
упаковка

1703.
Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық
Вакуумды сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығындар. Сынауықтардағы вакуум зерттелетін үлгінің қажетті көлемін алуды қамтамасыз етеді.
1) Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, ол айрықша беріктігімен ерешеленеді және газ алмасуға жақсы кедергі жасайды. Сынауықтардың дөңгелек түбі бар, центрифугалардың барлық түрлеріне келеді. 2) Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды. 3) Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Вакуум жүйесінің бітеулігін қамтамасыз етеді.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды. № 3 консервант. Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Сынауық көлемі - 9,5 мл. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
дана
1704.
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ
Несепті зертхалық зерттеуге арналған жинақ: 1) визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер, көлемі 3000 мл - 1 дана; 2) №1 тұрақтандырғыш - 1 флакон; 3) несепті жинауға және контейнерге тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс - 10 дана; 4) несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана; 5) несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, 10,0 мл - 1 дана; 6) консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана,
Визуалды бақылау үшін мөлдір жолағы, өлшеу шкаласы бар тәуліктік несепті жинауға арналған контейнер екі бөліктен тұрады: контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 3000 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл тәуліктік несепті қауіпсіз алуды қамтамасыз етеді. Несепті жанаспай тасымалдаудың орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады:
контейнерлер және несеп алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақтар.
Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы сары түске боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін несепті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді.
Қақпағында сынауық қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды сынауыққа арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл, бір рет пайдалануға арналған.
Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар несепті жинауға, тасымалдауға, жалпы және микробиологиялық талдауға арналған, үш негізгі бөліктен тұрады: сынауықтар, қақпақтар және резеңке тығын.
Сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен жасалған. Қақпақтардың түсі несептің жалпы талдауы үшін – сары, несептің микробиологиялық талдауы үшін – зәйтүн түстес. Резеңке тығындар хлорбутилкаучуктан жасалған.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Бұйым стерильді. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумдық стерильді сынауықтар: № 3 консервантты - консервант пен реагент байланысында: несеп көлемінің 1 мл-ге 20 мг бор қышқылын қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Кесімді көлем - 9,5 мл.
орама

1705.
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Наборы для забора венозной крови одноразовые А6 21G-100 входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 6,0 мл (с активатором свертывания), цвет крышки красный - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упаковка
1706.
Наборы для забора венозной крови одноразовые
Наборы для забора венозной крови одноразовые АГ5 21G-100 входит: 1) одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом 5,0 мл, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, цвет крышки желтый - 100 шт; 2) стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) размером 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 100 шт; 3) иглодержатель - 100 шт; 4) гемостатический пластырь - 100 шт; 5) спиртовые салфетки - 200 шт. Вакуумная пробирка состоит из самой пробирки из полиэтилентерефталата размером 13х100 мм, безопасной крышки из полиэтилена, пробки, покрытой гемоотталкивающим репеллентом. Внутренние стенки пробирки покрыты кремния диоксидом, который уменьшает время свертывания и усиливает стягивание сгустка, при этом увеличивает объем получаемой сыворотки. На дне пробирки содержится разделительный олефинолигомерный гель высокого качества. Изделие стерильное, для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачки (футляры). Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, изготовленный из полипропилена и предназначенный для фиксации двухсторонней иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Изделие для однократного применения, не стерильное. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Только для однократного применения. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Изделие стерильное, однократного применения.
упковка

1705.
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға А6 21G -100 кіреді: 1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 6,0 мл (ұюды белсендіргіші бар), қақпағының түсі қызыл – 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана; 3) ине ұстағыш – 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь – 100 дана; 5) спиртті сүрткілер – 200 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады. Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
орама
1706.
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтар
Веналық қанды алуға арналған бір реттік жинақтарға АГ5 21G-100 кіреді: 1) веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді вакуумды сынауықтар, көлемі 5,0 мл, ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гельі бар,
қақпағының түсі сары – 100 дана; 2) бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) мөлшері 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл – 100 дана; 3) ине ұстағыш – 100 дана; 4) гемостатикалық пластырь – 100 дана; 5) спиртті сүрткілер – 200 дана. Ваккумды сынауық мөлшері 13х100 мм полиэтилентерефталаттан жасаған сынауықтың өзінен, полиэтиленнен жасалған қауіпсіз қақпақтан, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған тығыннан тұрады. Сынауықтың ішкі жақтары кремний диоксидпен жабылған, ол ұю уақытын азайтады және ұйындының тартылуын күшейтеді, бұл ретте алынатын сарысудың көлемін ұлғайтады.
Сынауықтың түбінде жоғары сападағы бөлетін олефинолигомерлік гель болады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған. Ине ұстағыш полипропиленнен жасалған және венадан қан алу кезінде екі жақты инені бекітуге арналған боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бұйым бір рет қолдануға арналған, стерильді емес. Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған. Тек бір рет қолдануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
орама

1709.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер предназначен для получения лейкофильтрованных эритроцитов, для консервирования и ресуспендирования эритроцитарной массы и эритроконцентрата в ресуспендирующем растворе "SAGM", а также для хранения компонентов крови, транспортирования и переливания. Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, изготовленных из пленки ПВХ с пластификаторами DEHP или ТОТМ, соединенные между собой магистралями, изготовленных также из трубок ПВХ. Состав раствора гемоконсерванта CPD на 100 мл: Декстрозы моногидрат 2,55 г; Лимонной кислоты моногидрат 0,327 г; Натрий фосфорнокислый однозамещенный 2-водный 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; Вода для инъекций до 100 мл. Состав раствора SAGM на 100 мл: Аденин 0,017 г; Декстрозы моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрия хлорид 0,877 г; Вода для инъекций до 100 мл. Изделие стерильное (метод стерилизации паровой), апирогенно. Для однократного использования.
штука
1710.
Комплект стерильный процедурный кардиологический для коронарографии

1709.
T&B орындау нұсқасымен лейкофильтрленген эритроциттерді алу үшін
"CPD" гемоконсервант ерітіндісі, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндісі және лейкоцитарлық сүзгісі бар қан мен оның компоненттеріне арналған төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер лейкофильтрленген эритроциттерді алуға, "SAGM" ресуспензиялайтын ерітіндіде эритроцитарлық массаны консервациялауға және ресуспензиялауға, сондай-ақ қан компоненттерін сақтауға және қайта құюға арналған.
Контейнер өзара магистральдармен біріктірілген DEHP немесе ТОТМ пластификаторларымен ПВХ үлбірінен жасалған, сондай-ақ ПВХ түтіктерінен жасалған төрт сыйымдылықтан тұратын стерильді бекітулі жүйені білдіреді. CPD гемоконсервант ерітіндісінің 100 мл-ге құрамы:
Декстроз моногидрат 2,55 г; Лимон қышқылы моногидрат 0,327 г; Бір ауыстырылған натрий фосфор қышқылы 2-сулы 0,251 г; Натрий цитрат дигидрат 2,63 г; 100 мл. дейін инъекцияларға арналған су. 100 мл-ге SAGM ерітіндісінің құрамы: Аденин 0,017 г; Декстроз моногидрат 0,9 г; Маннитол 0,525 г; Натрий хлорид 0,877 г; Инъекцияларға арналған су 100 мл. дейін. Стерильді бұйым (бумен стерильдеу әдісі), апирогенді. Бір рет пайдалануға арналған.
дана
1710.
Коронарографияға арналған стерильді емшаралық кардиологиялық жиынтық

1. Простыня 280×350 см с четырьмя отверстиями, с прозрачными краями (пл.104) – 1 шт
2. Халат XL (пл.68) – 2 шт
3. Чаша 60 мл, градуированная прозрачная – 1 шт
4. Чаша 250 мл, градуированная синяя – 1 шт
5. Чаша для проводника 2500 мл, голубая – 1 шт
6. Зажим – 1 шт
7. Салфетка 10×10 см, 8-слойная – 30 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 150 см – 1 шт
9. Покрытие на стол 137×180 см, (пл.54) – 1 шт
10. Линия давления 1200 psi, 120 см – 1 шт
11. Перчатки 7.5 - 1 пара
12. Перчатки 8 - 1 пара
13. Скальпель №11 – 1 шт
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 шт
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 шт
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 шт
18. Покрытие для аппарата диаметром 70 см – 1 шт
19. Покрытие для аппарата 120×120 см - 1 шт
20. Полотенце для рук 40×40 см- 2 шт
комплект
1711.
Комплект стерильный для электрофизиологических исследований
1. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные, неопудренные № 7 – 1 пара
2. Перчатки хирургические полиизопреновые латексные неопудренные № 7.5- 1 пара
3. Зажим с замком – 1 шт
4. Скальпель №11 – 1 шт
5. Чаша градуированная из синего полипропилена 250 мл – 2 шт
6. Чаша градуированная из синего полипропилена 500 мл – 1 шт
7. Чаша градуированная из прозрачного полипропилена 60 мл – 1 шт
8. Игла 22G – 1шт
9. Игла 21G – 1шт
10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2шт
11. Покрытие настольное 3-слойное 150×190 см – 1 шт
12. Халат хирургический L – 2 шт
13. Полотенце для рук 60×40 см – 2 шт
14. Простыня с липким краем 100×100 см – 1 шт
15. Простыня для ЭФИ 230×320 см с пятью отверстиями, 3-х слойная – 1 шт
16. Покрытие для аппарата диаметром 120 см, R-65, прозрачный, циркулярный, на эластичной резинке, круглое, из полиэтилена – 1 шт
17. Чехол для оборудования 100×120 см прозрачный, прямоугольный, из полиэтилена – 1 шт
18. Салфетка марлевая 10×10 см, 12-слойная, без рентген контраста – 20 шт
комплект
1712.
Маска медицинская трехслойная на резинках
Изделие представляет собой трехслойную маску прямоугольной формы, изготовленную из нетканого материала. Изделие состоит из основы маски (фильтрующий слой помещенный, связанный или спрессованный между слоями материала) и средства крепления маски к голове пользователя (резинки). Имеет носовой фиксатор, расположенный в верхней части маски между слоями нетканого материала.
штука
1713.
Комплект для операций на тазобедренном суставе
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт

1. Төрт тесігі бар, мөлдір жиектері (тғ.104) бар 280×350 см жайма – 1 дана; 2. Халат XL (тғ.68) – 2 дана; 3. Тостаған 60 мл, өлшемесі бар мөлдір – 1 дана;
4. Тостаған 250 мл, өлшемесі бар көк – 1 дана; 5. Өткізгішке арналған тостаған 2500 мл, көгілдір – 1 дана;
6. Қысқыш – 1 дана;
7. Сүрткі 10×10 см, 8 қабатты – 30 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иілмелі, диаметрі 0,035", ұзындығы 150 см – 1 дана;
9. Үстелге жабын 137×180 см, (тғ.54) – 1 дана;
10. Қысым желісі 1200 psi, 120 см – 1 дана;
11. Қолғап 7.5 - 1 жұп;
12. Қолғап 8 - 1 жұп;
13. Скальпель №11 – 1 дана;
14. Шприц 2 мл, Luer – 1 шт
15. Шприц 5 мл, Luer – 1 дана;
16. Шприц 10 мл, Luer – 1 дана;
17. Шприц 20 мл, Luer – 1 дана;
18. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 70 см – 1 дана;
19. Аппаратқа арналған жабын диаметрі 120×120 см - 1 дана;
20. Қолға арналған сүлгі 40×40 см- 2 дана
жиынтық
1711.
Электрофизиологиялық зерттеулерге арналған стерильді жиынтық
1. № 7 хирургиялық полиизопрендік латексті опаланбаған қолғап – 1 жұп; 2. № 7-5 хирургиялық полиизопрендік латексті опаланбаған қолғап – 1 жұп; 3. Бекітпесі бар қысқыш – 1 дана;
4. №11 скальпель – 1 дана;
5. Көк полипропиленнен жасалған межеленген тостаған 250 мл – 2 дана; 6. Көк полипропиленнен жасалған межеленген тостаған 500 мл – 1 дана;
7. Мөлдір полипропиленнен жасалған межеленген тостаған
60 мл – 1 дана;
8. Ине 22G – 1 дана; 9. Игла 21G – 1 дана; 10. Шприц 20 мл, Luer Lock – 2 дана;
11. Үстел жабыны 3 қабатты 150×190 см – 1 дана;
12. Хирургичиялық халат L – 2 дана;
13. Қолға арналған сүлгі 60×40 см – 2 дана; 14. Жабысқақ шеті бар жайма 100×100 см – 1 дана;
15. ЭФЗ арналған, бес тесігі бар, 3 қабатты 230×320 см жайма – 1 дана; 16. Аппаратқа арналған жабын, диаметрі 120 см, R-65, мөлдір, циркулярлық, созылмалы резеңкесі бар, дөңгелек, полиэтиленнен жасалған – 1 дана;
17. Жабдыққа арналған қап 100×120 см, мөлдір, төрт бұрышты, полиэтиленнен жасалған – 1 дана; 18. Дәкелі сүрткі 10×10 см, 12 қабатты, рентген контрастсыз – 20 дана.
жиынтық
1712.
Резеңкелі үш қабатты медициналық маска
Бұйым тоқылмаған материалдан жасалған төрт бұрышты пішіндегі үш қабатты масканы білдіреді. Бұйым масканың негізінен (материал арасына салынған, байланысты немесе тығыздалған сүзгіш қабат) және пайдаланушының басына масканы бекіту құралынан (резеңке) тұрады. Тоқылмаған материал қабаттарының арасында, масканың жоғарғы жағында орналасқан мұрын бекіткіші бар.
дана
1713.
Жамбас буына жасалатын операцияларға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;

3. Простынь с U-образным вырезом 150×240 см – 1 шт
4. Простынь 100×150 см – 1 шт
5. Хирургический халат ХL – 2 шт
6. Полотенце для рук 33×30 см – 5 шт
7. Нетканые тампоны L – 5 шт
8. Нетканые тампоны М – 5 шт
9. Салфетка 10*10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
10. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, двумя держателями трубки – 1 шт
11. Шприц 10 мл LL – 1 шт
12. Чаша 30 мл с крышкой – 1 шт
13. Чаша 500 мл – 1 шт
14. Чаша 1000 мл – 1 шт
15. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
1714.
Комплект для операций на брюшной полости
1. Покрытие на инструментальный столик 150×180 см – 1 шт
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт
3. Простыня 200×315 см с отверстием, с липким краем, с инцизной пленкой - 1 шт
4. Халат XL усиленный - 2 шт
5. Салфетка 10×10 см, марлевая многослойная с рентген нитью – 10 шт
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45×45 см – 10 шт
7. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт
8. Зажим для полотенца – 1 шт
комплект
1715.
Комплект для искусственного родоразрешения
1. Покрытие на инструментальный столик 150×190 см – 1 шт.
2. Покрытие на столик Майо 80×145 см – 1 шт.
3. Простыня для кесарева сечения 200×300 см – 1 шт.
4. Халат усиленный L – 1 шт.
5. Халат усиленный ХL – 1 шт.
6. Салфетка 10×10 см марлевая многослойная с рентген нитью – 30 шт.
7. Одеяло для ребенка 80×90 см – 1 шт.
8. Шапочка теплая для новорожденного – 1 шт.
9. Пупочный зажим -1 шт.
10. Зажим для полотенца – 1 шт.
11. Аспирационный катетер типа Yankauer с соединительной трубкой 0,5×300 см, с двумя держателями трубки – 1 шт.
12. Спринцовка – 1 шт.
13. Липкая лента 10×30 см – 1 шт.
комплект
1716.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливается из нетканого материала типа СММС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука
1717.
Простыня стерильная 180*250 см с вырезом, 70*80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС с плотностью 40 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
штука

3. Тілігі U тәрізді жайма 150×240 см – 1 дана;
4. Жайма 100×150 см – 1 дана;
5. Хирургиялық халат ХL – 2 дана;
6. Қолға арналған сүлгі 33×30 см – 5 дана;
7. Тоқылмаған тампондар L – 5 дана;
8. Тоқылмаған тампондар М – 5 дана;
9. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана; 10. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
11. Шприц 10 мл LL – 1 дана;
12. Қақпағы бар тостаған 30 мл – 1 дана;
13. Тостаған 500 мл – 1 дана;
14. Тостаған 1000 мл – 1 дана;
15. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
1714.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×180 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Инцизиялық үлбірі бар, жабысқақ шеті бар, тесігі бар 200×315 см жайма – 1 дана;
4. Күшейтілген халат ХL – 2 дана;
5. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 10 дана;
6. Рентген жібі бар абдоминальді спонж – 10 дана;
7. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
8. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана.
жиынтық
1715.
Жасанды жолмен босандыруға арналған жиынтық
1. Аспаптар үстелшесіне арналған жабын 150×190 см – 1 дана;
2. Майо үстелшесіне арналған жабын 80×145 см – 1 дана;
3. Кесар тілігіне арналған жайма 200×300 см – 1 дана;
4. Күшейтілген халат L – 1 дана;
5. Күшейтілген халат ХL – 1 дана;
6. Сүрткі 10*10 см дәкелі, рентген жібі бар көп қабатты – 30 дана;
7. Балаға арналған көрпе 80×90 см – 1 дана;
8. Жаңа туған нәрестеге арналған телпек – 1 дана;
9. Кіндік қысқыш; -1 дана;
10. Сүлгіге арналған қысқыш – 1 дана;
11. Yankauer үлгісіндегі байланыстыратын түтігі бар аспирациялық катетер 0,5×300 см, түтікті екі ұстағышы бар – 1дана;
12. Сепкіш – 1 дана;
13. Жабысқақ таспа 10×30 см – 1 дана.
жиынтық
1716.
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана
1717.
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250
Тілігі бар 70*80 см, адгезивті шеті бар стерильді жайма 180*250, тығыздығы 40 г/м2 СММС үлгісіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Стерильдеу этилен тотығы әдісімен немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке орамада, пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.
дана

1718.
Комплект стерильный для ангиографии
1. Перчатки неопудренные, № 7 - 1 пара
2. Перчатки неопудренные, № 8 - 1 пара
3. Зажим - 1 шт
4. Скальпель №11 - 1 шт
5. Чаша 250 мл, градуированная - 1 шт
6. Чаша 60 мл, градуированная - 1 шт
7. Чаша для хранения проводника - 1 шт
8. Диагностический проводник J изогнутый, односторонний, гибкий, диаметром 0,035", длиной 180 см - 1 шт
9. Игла 21G - 1 шт
10. Игла Сельдингера 18G - 1 шт 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 шт
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 шт
14. Линия мониторинга давления 500 psi, 120 см - 1 шт
15. Покрытие на стол 137×180 см - 1 шт
16. Халат одноразовый XL - 1 шт
17. Халат одноразовый усиленный L - 1 шт
18. Ангиографическая простыня одноразовая 280×330 см с четырьмя отверстиями - 1 шт
19. Покрытие защитное на стол 150×250 см - 1 шт
20. Покрытие для снимков R 35, диаметром 100 см, из полиэтилена - 1 шт
21. Защитное покрытие 100×102 см, из полиэтилена толщиной 50 мкм - 1 шт
22. Салфетка 10×10 см, 12-слойная - 30 шт
комплект
1719.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №1
Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Тампон марлевый, без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
2. Покрытие без липкого края 38×45 см - 1 шт
3. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
Часть 2. Набор для окончания процедуры:
1. Тампон марлевый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт
2. Салфетка марлевая 5×5 см, 12-слойная - 5 шт
3. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт
4. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
набор
1720.
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа
Набор процедурный одноразовый стерильный для диализа №2
Часть 1. Набор для начала процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 5 шт
4. Покрытие без липкого края 50×75 см - 1 шт
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 шт
6. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 5 шт
7. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
Часть 2. Набор для окончания процедуры:
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт
2. Перчатки медицинские смотровые размером 7 - 1 пара
3. Тампон нетканый без рентенконтрастной нити, размером 5 см - 4 шт
4. Салфетка нетканая 7,5×7,5 см, 12-слойная - 4 шт
5. Пластырная полоска 2×7 см - 6 шт
6. Бинт фиксирующий эластичный 10 см×4 м - 1 шт
набор
1721.
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер

1718.
Ангиографияға арналған стерильді жиынтық
1. Опаланбаған қолғап, № 7 - 1 жұп;
2. Опаланбаған қолғап, № 8 - 1 жұп;
3. Қысқыш - 1 дана;
4. Скальпель №11 - 1 дана;
5. Тостаған 250 мл, межеленген - 1 дана;
6. Тостаған 60 мл, межеленген – 1 дана;
7. Өткізгішті сақтауға арналған тостаған - 1 дана;
8. Диагностикалық өткізгіш J иілген, бір жақты, иігіш, диаметрі 0,035", ұзындығы 180 см - 1 дана;
9. Ине 21G - 1 дана;
10. Ине Сельдингера 18G - 1 дана; 11. Шприц 5 мл, Luer - 3 дана;
12. Шприц 10 мл, Luer - 1 шт
13. Шприц 20 мл, Luer Lock - 1 дана;
14. Қысым мониторингі желісі 500 psi, 120 см - 1 дана;
15. Үстелге арналған жабын 137×180 см - 1 дана;
16. Бір реттік халат XL - 1 дана;
17. Бір реттік халат, күшейтілген L - 1 дана;
18. Ангиографиялық бір реттік төрт тесігі бар жайма 280×330 см - 1 дана;
19. Үстелге арналған қорғаныш жабыны 150×250 см - 1 дана;
20. Түсірімдерге арналған жабын R 35, диаметрі 100 см, полиэтиленнен жасалған - 1 дана;
21. Қорғаныш жабыны 100×102 см, полиэтиленнен жасалған, қалыңдығы 50 мкм - 1 дана;
22. Сүрткі 10×10 см, 12 қабатты - 30 дана.
жиынтық
1719.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
№ 1
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см - 5 дана;
2. Жабысқақ шеті жоқ жабын 38×45 см - 1 дана;
3. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
4. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Дәкелі тампон, рентенконтраст жібі жоқ, мөлшері 5 см – 4 дана;
2. Дәкелі сүрткі 5×5 см, 12 қабатты - 5 дана;
3. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана;
4. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана.
жинақ
1720.
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
Диализге арналған бір реттік стерильді емшаралық жинақ
№ 2
1-бөлім. Рәсімді бастауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 5 дана;
4. Жабысқақ шеті жоқ жабын 50×75 см - 1 дана;
5. Шприц 5 мл, Luer - 2 дана;
6. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 5 дана;
7. Пластырь жолағы 2×7 см – 6 дана;
2-бөлім. Рәсімді аяқтауға арналған жинақ:
1. Резеңкелі үшқабатты маска - 1 дана;
2. Медициналық тексеретін қолғап, мөлшері 7 - 1 жұп;
3. Тоқылмаған тампон, рентенконтраст жібі жоқ, өлшемі 5 см - 4 дана;
4. Тоқылмаған сүрткі 7,5×7,5 см, 12 қабатты - 4 дана;
5. Пластырь жолағы 2×7 см - 6 дана;
6. Бекіткіш созылмалы бинт 10 см×4 м - 1 дана.
жинақ
1721.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
125 мл
контейнер

1722.
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1723.
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1724.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1725.
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1726.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
контейнер
1727.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1728.
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный, одноразового применения объемом 30 мл
контейнер
1729.
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный
Контейнер для сбора биологического материала, стерильный объемом 100 мл
штука
1730.
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный
Контейнер для сбора биологического материала, нестерильный объемом 100 мл
штука
1731.
Набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях
В набор для клинико-лабораторных исследований при эндокринных заболеваниях входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 4,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Иглодержатель - 1 шт; 6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт; 7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 8) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт; 10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образца до 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединя-ющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембра-ны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
упаковка

1722.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
125 мл
контейнер
1723.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі
30 мл
контейнер
1724.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
контейнер
1725.
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған қасығы бар контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1726.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 125 мл
контейнер
1727.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1728.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, бір рет қолданылатын, көлемі 30 мл
контейнер
1729.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді, көлемі 100 мл
дана
1730.
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес
Биологиялық материалды жинауға арналған контейнер, стерильді емес, көлемі 100 мл
дана
1731.
Эндокриндік аурулар кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Эндокриндік аурулар кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинаққа кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 4,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) Ине ұстағыш - 1 дана; 6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана; 7) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана; 8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана; 9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана; 10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана. Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауық, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық № 3 консервантты қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
орама

1732.
Набор для клинико-лабораторных исследований при беременности
В набор для клинико-лабораторных исследований при беременности входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Иглодержатель - 1 шт; 6) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 шт; 7) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 8) Спиртовые салфетки однократного применения - 1 шт; 9) Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом объемом 9,5 мл - 1 шт. 10) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи 120 мл - 1 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные стерильные для микробиологического анализа мочи с консервантом состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирка вакуумная стерильная для микробиологического анализа мочи содержит консервант № 3. Поддерживает бактериальную стабильность образцадо 48 часов при комнатной температуре. Цвет крышки – оливковый. Размер пробирки - 16х100 мм. Номинальный объем - 9,5 мл. Для одноразового использования. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови. Для одноразового использования. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного применения. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, контейнер имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной дляпрокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл.
упаковка

1732.
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинақ
Жүктілік кезінде клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинаққа кіреді: 1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
3) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 4)
Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана;
5) Ине ұстағыш - 1 дана; 6) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм) - 1 дана; 7) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана; 8) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 1 дана;
9) Консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 9,5 мл - 1 дана; 10) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер 120 мл - 1 дана.
Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
консерванты бар несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады: сынауық, қақпақ және резеңке тығын..
Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған. Несептің микробиологиялық талдауына арналған вакуумды стерильді сынауық № 3 консервантты қамтиды.
Үлгінің бактериалдық тұрақтылығын бөлме температурасы кезінде 48 сағатқа дейін ұстайды.
Қақпақ түсі – зәйтүн түстес.
Сынауық мөлшері - 16х100 мм. Нақты көлемі - 9,5 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді. Бір рет пайдалануға арналған.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді бұйым.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға арналған.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған орнатылған құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар. Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
орама

1733.
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип - 1"
В набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 1" входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи с желтой крышкой, объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт; 8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт; 9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт; 10) Иглодержатель - 1 шт; 11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), цвет черный - 1 шт; 12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт; 15) Покровное стекло - 2 шт. Пробирки для забора и хранения венозной крови, для общего анализа мочи состоят из пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки изготовлены из прочного полиэтилентерефталата (ПЭТ), имеют круглое дно, подходят ко всем видам центрифуг, должны выдерживать ускорение до 3000 g по продольной оси. Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет пробирок для крови различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйцеглист методом соскоба состоят из укупоренной резиновой пробкой или винтовой крышкой пробирки из полиэтилентерефталата и палочки с ватным тампоном на одном конце диаметром 5 мм, длина тампона 15 мм, общая длина палочки от 120 до 150 мм. Контейнер объемом 120 мл для бесконтактного переноса мочи изготовлен из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл, на крышке желтого цвета имеется отверстие для вакуумной пробирки со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Иглодержатель – прозрачное или полупрозрачное нестерильное устройство с внутренней резьбой не менее 0,5 оборота, соединяет и обеспечивает жесткую фиксацию двухсторонней иглы с вакуумной пробиркой. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра).Изделие стерильное, для одноразового использования. Пластырь гемостатический обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовая салфетка – нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом, упакована в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная с отличным светопропусканием. Покровные стекла – квадратные или прямоугольные пластины из стекла с гладкой поверхностью, без царапин и трещин. Основное назначение - покрытие материала, защита образцов. Применяют совместно с предметными стеклами в микроскопии.
упаковка

1733.
"Кардиохирургиялық 1-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағы
"Кардиохирургиялық 1-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеулерге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған сары қақпағы бар вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана; 8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауық – 1 дана; 9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана; 10) Ине ұстағыш - 1 дана; 11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 22Gх1 1/2 (0,7x38 мм), түсі қара- 1 дана; 12) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана; 13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана; 15) Жабын шыны – 2 дана.
Веналық қанды алуға және сақтауға арналған, несептің жалпы талдауына арналған сынауықтар сынауықтан, қақпақтан және резеңке тығыннан тұрады.
Сынауықтар
берік полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған, түбі дөңгелек, барлық центрифугаларға келеді, бойлық өсі бойынша 3000 g дейін жылдамдатуға шыдауы тиіс.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған.
Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауықтар резеңке тығынмен немесе бұранды қақпақпен тығындалған полиэтилентерефталаттан жасалған
сынауықтан және бір ұшының диаметрі 5 мм мақта тампоны бар таяқшадан тұрады, таяқша ұзындығы 15 мм, таяқшаның жалпы ұзындығы 120-дан 150 мм дейін.
Несепті жанаспай тасымалдауға арналған көлемі 120 мл контейнер полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар, сары түсті қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар.
Ине ұстағыш – кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар мөлдір немесе жартылай мөлдір стерильді емес құрылғы, екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіруді және қатты бекітуді қамтамасыз етеді.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Спиртті сүрткі - этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған мата. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған!
Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған. Жабын шынылар – беті тегіс, сызаттары мен жарықтары жоқ шыныдан жасалған квадратты немесе төрт бұрышты пластиналар.
Негізгі міндеті – материалды жабу, үлгілерді қорғау.
Микроскопияда төсеніш шынылармен бірге қолданылады.
қаптама

1734.
Набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2"
В набор для клинико-лабораторных исследований "Кардиохирургический тип – 2" входит: 1) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой, объемом 5,0 мл, размером 13х100 мм - 4 шт; 2) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 3) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, объемом 2,4 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 4) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой, объемом 2,0 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 5) Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, объемом 3,5 мл, размером 13х75 мм - 1 шт; 6) Контейнер со встроенным устройством бесконтактного переноса мочи объемом 120 мл - 1 шт; 7) Пробирки вакуумные стерильные для общего анализа мочи объемом 10,0 мл, размером 16х100 мм - 1 шт; 8) Пробирка для определения на яйце-глист методом соскоба - 1 шт; 9) Контейнер для сбора биологического материала для копрологического исследования - 1 шт; 10) Иглодержатель - 1 шт; 11) Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), цвет зеленый - 1 шт; 12) Пластырь гемостатический, стерильный - 1 шт; 13) Спиртовые салфетки однократного применения - 2 шт; 14) Предметное стекло шлифованное - 2 шт; 15) Покровное стекло - 2 шт. Одноразовые стерильные вакуумные пробирки для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, Пробирки вакуумные cтерильные для общего анализа мочи состоят из трех основных частей: пробирки, крышки и резиновой пробки. Пробирки вакуумные пластиковые изготовлены из легкого, прозрачного, нетоксичного медицинского полиэтилентерефталата (ПЭТ). Крышки с вертикальными бороздками изготовлены из полипропилена (размер 16) и из полиэтилена (размер 13), обеспечивают герметичность и безопасность, защищают от прикосновений с внутренней поверхностью пробки. Цвет крышек различный, в зависимости от добавок. Пробки резиновые изготовлены из хлорбутилкаучука, покрыты гемоотталкивающим репеллентом. Пробирки для определения на яйце-глист методом соскоба состоят из укупоренной пробирки и палочки с ватным тампоном на одном конце. Контейнер со встроенным устройством для бесконтактного переноса мочи состоит из двух частей: контейнера и крышки со встроенным устройством для забора мочи. Контейнер и крышка изготовлены из полипропилена, имеет градуировку до 100 мл. Завинчивающаяся крышка окрашена в желтый цвет и обеспечивает герметичность контейнера, что обеспечивает безопасный сбор и транспортировку мочи для общего и микробиологического анализа. На крышке имеется отверстие для вакуумной пробирки, со встроенной иглой с резиновой мембраной для прокалывания крышки пробирки. Полный объем контейнера 120 мл. Иглодержатель представляет собой неокрашенное, прозрачное или полупрозрачное устройство, соединяющее двухстороннюю иглу с вакуумной пробиркой для системы забора крови, имеет внутреннюю резьбу не менее 0,5 оборота, обеспечивающее жесткую фиксацию двухсторонней иглы для надежного крепления. Иглодержатель является направляющим для вакуумной пробирки в момент взятия крови, нестерильный. Стерильная медицинская двухсторонняя игла однократного применения (игла двухсторонняя стандартная) состоит из канюли из нержавеющей стали с двойным косоугольным срезом с V-образной лазерной заточкой, покрытой медицинским силиконом, вставки из полипропилена, резиновой мембраны, колпачка (футляра). Изделие стерильное, для одноразового использования. Гемостатический пластырь обеспечивает изоляцию поврежденной поверхности, профилактику инфицирования, полную атравматичность, высокую сорбционную способность. Спиртовые салфетки представляет собой нетканое полотно, пропитанное этиловым или изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Только для наружного и только для однократного применения! Салфетка спиртовая предназначена для местного применения в качестве антимикробного и стерилизующего средства для обработки инъекционного поля при проведении подкожных и внутримышечных манипуляций (вакцинация, внутривенные инъекции, забор крови из вены и др), обработки инструментов и других поверхностей. Предметное стекло со шлифованным краем используется для микроскопии. Поверхность стекол гладкая, обезжиренная. Высокое качество стекла создает отличное светопропускание. Покровные стекла преимущественно используют в лабораториях. Они представляют собой квадратную или прямоугольную пластину, выполненную из стекла.
упаковка

1734.
"Кардиохирургиялық 2-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағы
"Кардиохирургиялық 2-үлгі" клиникалық-зертханалық зерттеуге арналған жинағына кіреді:
1) ұюды белсендіргіші және сарысуды бөлуге арналған гелі бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, сары қақпағы бар, көлемі 5,0 мл, мөлшері 13х100 мм - 4 дана;
2) гематологиялық зерттеулер үшін ЭДТА К2 (ЭДТА екікалийлік тұзы) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, ашық-күлгін қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 3) Панченков әдісі бойынша ЭТЖ анықтау үшін 3,8% (1:4) натрий цитраты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, қара қақпағы бар,
көлемі 2,4 мл,
мөлшері 13х75 мм – 1 дана; 4) Плазмадағы глюкозаны өлшеу үшін натрий фториды мен калий оксалаты бар
веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
сұр қақпағы бар, көлемі 2,0 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана; 5) гемостаз жүйесін зерттеу үшін натрий цитраты 3,8% (1:9) бар веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар, көгілдір қақпағы бар,
көлемі 3,5 мл, мөлшері 13х75 мм - 1 дана;
6) Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер, көлемі 120 мл - 1 дана.
7) Несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар, көлемі 10,0, мөлшері 16х100 мм - 1 дана; 8) Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауық – 1 дана; 9) Копрологиялық зерттеу үшін биологиялық материалды жинауға арналған контейнер – 1 дана; 10) Ине ұстағыш - 1 дана; 11) Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты инелер 21Gх1 1/2" (0,8x38 мм), түсі жасыл - 1 дана;
12) Гемостатикалық пластырь, стерильді - 1 дана; 13) Бір рет қолданылатын спиртті сүрткілер - 2 дана;
14) Өңделген төсеніш шыны – 2 дана; 15) Жабын шыны – 2 дана.
Веналық қанды, қан плазмасын, қанның сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік, стерильді, вакуумды сынауықтар,
несептің жалпы талдауына арналған вакуумды стерильді сынауықтар үш негізгі бөліктен тұрады:
сынауық, қақпақ және резеңке тығын.
Вакуумды пластикалық сынауықтар жеңіл, мөлдір, уытсыз медициналық полиэтилентерефталаттан (ПЭТ) жасалған.
Тік жырашықтары бар қақпақтар полипропиленнен (мөлшері 16) және полиэтиленнен (мөлшері 13) жасалған, бітеулік пен қауіпсіздікті қамтамасыз етеді, тығынның ішкі бетімен жанасудан қорғайды.
Қақпақтардың түсі қосындыларға байланысты әр түрлі. Резеңке сынауықтар хлорбутилкаучуктан жасалған, қан жұғылмайтын репеллентпен жабылған.
Қырынды әдісімен ішек құртының жұмыртқасын анықтауға арналған сынауықтар тығындалған
сынауықтан және мақта тампоны бар таяқшадан тұрады.
Орнатылған несепті жанаспай тасымалдау құрылғысы бар контейнер екі бөліктен тұрады: контейнер және несепті алуға арналған орнатылған құрылғысы бар қақпақ. Контейнер мен қақпақ полипропиленнен жасалған, 100 мл дейін мөлшерлеуі бар.
Бұралатын қақпағы сары түспен боялған және контейнердің бүтеулігін қамтамасыз етеді, бұл жалпы және микробиологиялық талдау үшін нәсіпті қауіпсіз алуды және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қақпағында пробирка қақпағын тесу үшін резеңке мамбранасымен орнатылған инесі бар вакуумды пробиркаға арналған тесігі бар. Контейнердің толық көлемі 120 мл.
Ине ұстағыш қан алу жүйесі үшін екі жақты инені вакуумды сынауықпен біріктіретін боялмаған, мөлдір немесе жартылай мөлдір құрылғыны білдіреді, сенімді түрде бекіту үшін екі жақты инені қатты бекітуді қамтамасыз ететін кемінде 0,5 айналымның ішкі бұрандасы бар. Ине ұстағыш қан алу кезінде вакуумдық сынауық үшін бағыттаушы болып табылады, стерильді емес.
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екі жақты ине (екі жақты стандартты ине) V тәріздес медициналық силиконмен жабылған лазерлі ұштағышы бар қиғаш бұрышты кесіндісі бар тоттанбайтын болаттан жасалған канюлядан, полипропиленнен жасалған ендірмеден, резеңке мембранадан, қалпақшадан (футлярдан) тұрады.
Бұйым стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Гемостатикалық пластырь зақымданған теріні оқшаулауды, инфекцияланудың алдын алуды, толық жарақат түсірмеуді жоғарғы сорбциялық қабілеттілікті қамтамасыз етеді.
Спиртті сүрткі этил немесе изопропил спиртін сіңірген және алюминий фольгасынан жасалған қағазға оралған тоқылмаған матаны білдіреді. Тек сыртқы қолдануға және тек бір рет қолдануға арналған! Спиртті сүрткі тері асты және бұлшық ет іші манипуляцияларын (вакциналау, вена іші инъекциялары, венадан қан алу және т.б.) жүргізу кезінде инъекциялық аймақты өңдеу, аспаптарды және басқа заттардың бетін өңдеу үшін микробқа қарсы және зарарсыздандыру құралы ретінде жергілікті қолдануға арналған.
Өңделген шеті бар төсеніш шыны микроскопия үшін пайдаланылады. Шынылардың беті тегіс, жарықты жақсы өткізгіштігімен майсыздандырылған.
Шынының жоғарғы сапасы жақсы жарық өткізгіштікті жасайды.
Жабын шынылар негізінен зертханаларда пайдаланылады. Олар шыныдан жасалған квадратты немесе тік бұрышты пластинаны білдіреді.
орама

1735.
Одноразовый защитный комбинезон с капюшоном
Застежка-молния для оптимальной защиты. Клапан покрывающий застежку- молнию на липучке. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке. Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; Комбинезон обеспечивает комфортные условия для работы в нем в течение длительного времени. Материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатичный, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Плотность материала: 56 гр./кв. м. Устойчивый на растяжение и разрыв. Применяется для использования в целях защиты от вирусной инфекции. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
шт
1736.
Защитные костюмы

1735.
Капюшоны бар бір реттік қорғаныш комбинезоны
Оңтайлы қорғауға арналған сыдырма ілгегі.
Сыдырма ілгегін жауып тұратын жабысқышы бар клапан. Созылмалы резеңкелі капюшон бет контурына тығыз жанасып, мойын мен иекті жауып тұрады. Комбинезонның капюшонындағы, жеңдері мен шалбарындағы созылмалы резеңкелер оны кие жүріп, ұзақ уақыт бойы жұмыс істеу үшін жайлы жағдайды қамтамасыз етеді. Материал тоқылмаған. Жоғарғы қабаты ламинацияланған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтыққа және ластануға төзімді. Ішкі қабаты ауа өткізетін, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Материал тығыздығы: 56 гр./кв. м.
Созылып кетуге және жыртылуға төзімді. Вирустық инфекциядан қорғану мақсатында қолданылады. Су өткізбейтін, жарық өткібейтін. Құрамында латекс жоқ. .
дана
1736.
Қорғаныш костюмдері
Бір реттік медицтиналық қорғаныш костюмдері капюшоны бар жейделер мен шалбарлардан тұратын тоқылмаған материалдан жасалған бұйымды білдіреді.

Одноразовые медицинские защитные костюмы представляет собой изделие из нетканого материала состоящий из блузы с капюшоном и брюк. Блуза с капюшоном - с застежкой на молнии закрытой планкой, длинные рукава на резинке, без карманов, низ блузы собран резинкой. Брюки - низ и по линии талии стянуты эластичной резинкой. Поверхностная плотность материала костюма должно быть не менее 20 г /м2.
шт
1737.
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP2 с клапаном- четырехслойное складное медицинское изделие в форме "рыбки (Fish)", имеющий трехпанельную конструкцию, с носовым металлическим зажимом, заушенные крепления в виде эластичной резины. Изготовленный из нетканого материала (СММС). Поверхностная плотность материала ≥100 г/м2. Имеется встроенный клапан, расположенный по середине маски, клапан оснащен мембраной, которая открывается при выдохе и закрывается при вдохе, что облегчает дыхание и увеличивает время использования.
Размеры, см
- длина -20,5 (± 1,0)
- ширина-8,0 (± 1,0)
- ширина верхней панели -5,0 (±0,5)
- ширина нижней панели -5,0 (±0,5)
- диаметр встроенного клапана-4,0 (±0,5)
штука
1738.
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном
Маска респиратор Fish FFP3 с клапаном. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, со встроенным клапаном, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP3. Для одноразового применения.
штука
1739.
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана
Маска респиратор Fish FFP1 без клапана. Защищает от пыли, возникающей при работе на различных промышленных предприятиях и стройке, а также других рабочих ситуациях, требующих защиты до 50 ПДК. Благодаря трехпанельной конструкции, респиратор подходит под разные формы лица, не вызывает дискомфорта при движении и во время речи, а также его гораздо более удобно носить, легко хранить, обеспечивает комфорт и стиль без ущерба для производительности. Формованная носовая панель помогает повторить форму носа и контуры лица и улучшить совместимость с защитными очками. Складное медицинское изделие, состоящее из четырех слоев нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун FFP1. Для одноразового применения.
штука

Капюшоны бар жейде – жабық планкалы сыдырмалы ілгегі бар, ұзын жеңдері резеңкелі, қалталарсыз, жейденің төменгі жағы резеңкемен жиналған. Шалбар – төменгі жағы және бел сызығы бойынша созылмалы резеңкемен тартылған. Костюм материалының беткі тығыздығы кемінде 20 г /м2 болуы тиіс.
дана
1737.
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP2 маска респираторы
- мұрын металл қысқышы бар үш панельді құрылымы бар "балық (Fish)" пішіндес төрт қабатты жиналмалы медициналық бұйым, құлақ арты бекіткіштер созылмалы резеңке түрінде. Тоқылмаған материалдан (СММС) жасалған. Материалдың беткі тығыздығы
≥100 г/м2. Масканың ортасына орнатылған клапаны бар, клапан дем алу кезінде ашылатын және дем шығару кезінде жабылатын мембранамен жабдықталған, бұл тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Өлшемдері, см
- ұзындығы -20,5 (± 1,0)
- ені -8,0 (± 1,0)
- жоғарғы панелінің ені -5,0 (±0,5)
- төменгі панелінің ені -5,0 (±0,5)
- орнатылған клапан диаметрі - 4,0 (±0,5)
дана
1738.
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы
Клапаны бар Fish FFP3 маска респираторы.
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады.
Дем шығару кезінде клапан маска астынан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады.
Дем алу кезінде клапан жабылып, ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газ өтпейді.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP3 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана
1739.
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Клапансыз Fish FFP1 маска респираторы
Әр түрлі өнеркәсіптік кәсіпорындардағы және құрылыстағы жұмыс кезінде, сондай-ақ 50 ШЖК-ге дейін қорғануды талап ететін басқа да жұмыс жағдайларында пайда болатын шаңнан қорғайды.
Үш панельді құрылымының арқасында респиратор беттің әр түрлі пішіндеріне келе береді, қозғалыс кезінде және сөйлеу кезінде жайсыздық тудырмайды, сондай-ақ оны алып жүру әлдеқайда ыңғайлы, сақтау оңай, өнімділік үшін залалсыз жайлылық пен стильді қамтамасыз етеді.
Қалыпталған мұрын панелі мұрын пішіні мен бет контурын қайталауға және қорғаныш көзілдірігімен үйлесімдікті жақсартуға көмектеседі.
Ішіне салынған клапаны бар, тоқылмаған материалдың төрт қабатынан тұратын жиналмалы медициналық бұйым, ішінде мельтблаун FFP1 сүзгісі бар. Бір рет қолдануға арналған.
дана

1740.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к Treponema
pallidum в сыворотке/плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Экспресс-тест "Treponema pallidum" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для выявления антител (IgG и IgM) к Treponema pallidum. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99-100 %, специфичности 100 %.
набор
1741.
Набор для определения аденовирусной инфекции в респираторных образцах человека
Экспресс-тест является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигена аденовируса. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.)
2. Буферный раствор для экстракции – (10 мл, 1 фл.)
3. Ватный тампон – (25 шт.)
4. Одноразовая пробирка для выделения – (25 шт.)
5. Пластиковый наконечник на пробирку для выделения – (25 шт.)
6. Штатив для пробирок – (1 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1742.
Набор для определения ротавирусного антигена в фекалиях (Экспресс-тест "Ротавирус")
Экспресс-тест "Ротавирус" является качественным анализом для выявления ротавирусного антигена. Комплетность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1743.
Экспресс-тест "АФП" (для выявления альфа-фетопротеина в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "АФП" является качественным мембранным иммунохроматографическим анализом для обнаружения альфа-фетопротеина (АФП). Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (3 мл, 1 фл.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1744.
Экспресс тест СРБ высокочувствительный (для полуколичественного выявления С-
реактивного белка в цельной крови, сыворотке или плазме человека)
Экспресс-тест "СРБ высокочувствительный" является одноэтапным качественным иммунохроматографическим анализом для обнаружения С-реактивного белка (СРБ). Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);

1740.
Адамның жаңа алыған қанында және сарысуында/плазмасында Treponema pallidum-ға антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған керек-жарақтары бар реагенттер жинағы
"Treponema pallidum" экспресс-тесті Treponema pallidum-ға антиденелерді (IgG и IgM) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық: 1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.);
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99-100 %-ды, арнайлылығы бойынша 100 %-ды құрайды.
жинақ
1741.
Адамның распираторлық үлгілерінде аденовирустық инфекцияны анықтауға арналған жинақ
Экспресс-тест аденовирус антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Буферлік ерітінді - (10 мл, 1 фл.);
3. Мақта тампон – (25 дана);
4. Бөліністерге арналған бір реттік сынауық
– (25 дана);
5. Бөліністерге арналған сынауыққа пластикалық ұштық – (25 дана);
6. Сынауықтарға арналған штатив – (1 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1742.
Нәжістерде ротавирус антигенін анықтауға арналған жинық ("Ротавирус" экспресс-тесті)
"Ротавирус" экспресс-тесті ротавирус антигенін анықтау үшін сапалы талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
қаптама
1743.
"АФП" экспресс-тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында альфа-фетопротеинді анықтауға арналған)
"АФП" экспресс-тесті
альфа-фетопротеинді (АФП) анықтау үшін сапалы мембрандық иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (3 мл, 1 фл.);
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1744.
Сезгіштігі жоғары СРА экспресс тесті (адамның жаңа алынған қанында, сарысуында немесе плазмасында С-рективті ақуызды жартылай сандық анықтауға арналған)
"Сезгіштігі жоғары СРА" экспресс тесті
С-рективті ақуызды (СРА) анықтау үшін бір кезеңдік сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);

2. Одноразовая полиэтиленовая пипетка – (25 шт.);
3. Буферный раствор - (1 мл, 25 фл.)
4. Капилляры – (25 шт)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99,9%, специфичности 99,9%.
Нижний порог определения 10 мкг/мл
упаковка
1745.
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" для качественного обнаружения антигена H.pylori в фекалиях человека
Экспресс-тест "Хелико АГ-экспресс" является качественным иммунохроматографическим анализом для выявления антигенов H.pylori. Комплектность: 1. Тест-кассета, упакованная в индивидуальную упаковку из алюминиевой фольги с осушителем – (25 шт.);
2. Флаконы для сбора образцов с буфером для экстракции – (2 мл, 25 шт.)
Чувствительность и специфичность теста составляет по чувствительности 99%, специфичности 99%.
упаковка
1746.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1(AMP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл,
упаковка
1747.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.

2. Бір реттік полиэтиленді пипетка – (25 дана);
3. Буферлік ерітінді - (1 мл, 25 фл.);
4. Капиллярлар – (25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99,9 %-ды, арнайлылығы бойынша 99,9 %-ды құрайды.
Анықтаудың төменгі шегі 10 мкг/мл
орама
1745.
Адамның нәжісінде H.pylori антигенін сапалы анықтауға арналған "Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті
"Хелико АГ-экспресс" экспресс-тесті H.pylori антигенін анықтау үшін сапалы иммунохроматографиялық талдау болып табылады.
Жиынтық:
1. Құрғатқышы бар алюминий фольгасынан жасалған жеке қаптамаға оралған тест-кассета – (25 дана);
2. Экстракция үшін буфері бар үлгілерді жинауға арналған құтылар – (2 мл, 25 дана).
Тестінің сезгіштігі мен арнайлылығы сезгіштігі бойынша 99 %-ды, арнайлылығы бойынша 99 %-ды құрайды.
орама
1746.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1(AMP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл
орама
1747.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT, EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY, PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2 (АМР, OPI/МОR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі

Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
упаковка
1748.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
упаковка
1749.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метадона200;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1750.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,

(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
орама
1748.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл
орама
1749.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, метадон 200;300нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1750.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,

EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1751.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1752.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)

EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1751.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, марихуана 12:30:50нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
орама
1752.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған

Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1753.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)
Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл,
упаковка
1754.
Экспресс - Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати
наркотических веществ в различных комплектациях в моче (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL)

Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, , опиат
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл,
орама
1753.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған
Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 (АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200нг/мл,
орама
1754.
Экспресс – Наркотест әр түрлі жинақтаудағы несепте бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын (AMP, BAR, BUP, BZO, CLO, COC, COT,
EDDP, FYL, FLU, HMO, K2, KET, 6-MAM, MDMA, MDPV, MET, MOR , MPD, MQL, MTD, OPI, OXY,
PPX, PCP, TCA, THC, TLD, TML, ZOL) бір уақытта анықтауға арналған

Экспресс-Наркотест для одновременного определения от одного до четырнадцати наркотических веществ включает 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографических тест- полосок в различных комплектациях комплектуемых производителем.
Тест-полоски вложены в устройство и упакованы в индивидуальную вакуумную упаковку из ламинированной алюминиевой фольги с осушителем.
Определение основано на принципе высокоспецефичных иммунохимических реакциях между антигенами и антителами, образуемый комплекс, вступает в реакцию конкурентного связывания с антигеном, иммобилизованным в тестовой зоне, образуя в тестовой зоне полоску розового цвета.
Чувствительность теста (минимально определяемая концентрация) нг/мл составляет: амфетaмина 40;50;300;1000нг/мл, барбитуратов 50;300нг/мл, бензодиазепинов 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфина 5;10нг/мл, кокаина 20;30;50;100;300нг/мл, метамфетамина 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуаны 12:30:50нг/мл, , опиаты
25;40;50;100;300;1000;2000нг/мл трамадола30;100;200нг/мл, метаболиты метадона100;300нг/мл
упаковка
1755.
Нить из полигликолевой кислоты, плетеный, синтетический, рассасывающийся, стерильный, однократного применения, окрашенный (фиолетовый). Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити: 150 см., без иглы
Нить синтетическая, рассасывающаяся, плетеная, окрашенная, на основе 100% полигликолида, покрытие состоит из поликапролактона и стеарата кальция. Нить окрашена в фиолетовый цвет для улучшения визуализации в ране. Нить сохраняет более 65% первоначальной прочности после 2-х недель, более 40% после 3-х недель, через 60-90 дней нить полностью рассасывается, расщепляясь на воду и углекислый газ. Шовный материал выполнен различной толщины и длины, окрашенный в фиолетовый цвет или неокрашенный, поставляемый отдельно или с прикрепленными иглами из нержавеющей стали. Шовный материал соответствует требованиям Европейской Фармакопеи для стерильных плетеных синтетических рассасывающихся хирургических шовных материалов, за исключением небольшого превышения толщины для некоторых типов шовного материала. Размер изделия: USP (метрический): 0 (3,5), длиной нити 150 см., без иглы.
штука
1756.
Набор процедурный для обработки ран, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка хирургическая 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
2. Пинцет пластиковый - 1 шт.
3. Тампоны хирургические, размер: круглые, диаметром 5 см - 5 шт.
набор
1757.
Комплект для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.

Бірден бастап он төртке дейін есірткі заттарын анықтауға арналған Экспресс – Наркотест өндірушілері жинақтайтын әр түрлі жинақтаудағы 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11(АМР, OPI/МОR, ТНС, COC, TML, КЕТ, BAR, BUP, BZO, MET, EDDP) хроматографиялық тест-жолақтарын қамтиды.
Тест-жолақтар құрылғыға салынған және құрғатқышы бар ламинацияланған алюминий фольгадан жасалған ваккумдық қаптамаға оралған. Анықтамасы антигендер мен антиденелердің арасындағы жоғары ерекшеліктегі иммундық химиялық реакция қағидатына негізделген, пайда болатын кешен
тестілік аймақта қызғылт түс жасай отырып, тестілік аймақта иммобилизацияланған антигенмен жарыса байланысу реакциясына түседі.
Тестінің сезгіштігі
(ең аз анықталатын концентрация) нг/мл құрайды: амфетaмин 40;50;300;1000 нг/мл, барбитурат 50;300 нг/мл, бензодиазепин 10;50;100;300 нг/мл, бупренорфин 5;10 нг/мл, кокаин 20;30;50;100;300 нг/мл, метамфетамин 40;50;300:500;1000
нг/мл, марихуана 12:30:50 нг/мл, опиат
25;40;50;100;300;1000;2000 нг/мл трамадол 30;100;200 нг/мл, метадон метаболиты 100;300нг/мл
орама
1755.
Полигликоль қышқылынан жасалған, өрілген, синтетикалық, сорылатын, стерильді, бір рет қолданылатын, боялған (күлгін) жіп. Бұйым өлшемі: USP (метрлік): 0 (3,5), жіптің ұзындығы: 150 см., инесіз
Синтетикалық, сорылатын, өрілген, боялған, 100% полигликолид негізіндегі жіп, жабыны поликапролактон мен кальций стеаратынан тұрады. Жіп жараны көзбен шолуды жақсарту үшін күлгін түске боялған.
Жіп 2 аптадан кейін бастапқы беріктігінің 65%-дан астамын, 3 аптадан кейін 40%-дан астамын сақтайды, 60-90 күннен кейін жіп су мен көмірқышқыл газына ыдырап, толығымен сорылады. Әр түрлі қалыңдықта және ұзындықта орындалған, күлгін түске боялған немесе боялмаған, бөлек немесе қыстырылған тот баспайтын құрыштан жасалған инелермен жеткізілетін тігіс материалы. Тігіс материалының кейбір үлгілері үшін қалыңдығының аз ғана асуын қоспағанда, тігіс материалы стерильді, өрілген, синтетикалық, сорылатын хирургиялық тігіс материалдарына арналған Еуропа Фармакопеясының талаптарына сәйкес келеді.
Бұйым мөлшері:
USP (метрлік): 0 (3,5), жіп ұзындығы 150 см., инесіз.
дана
1756.
Жараларды өңдеуге арналған стерильді,
бір рет қолданылатын процедуралық жинақ
1.Хирургиялық салфетка 7,5 см х 7,5 см - 5 дана;
2. Пластик пинцет - 1 дана;
3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: дөңгелек, диаметрі 5 см - 5 дана.
жинақ
1757.
Жалпы тізеге операция жасау үшін стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см x 250 см - 2 дана.

2. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 30 см х 60 см - 1 шт.
3. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.
5. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
6. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.
7. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
8. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
9. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
10. Простыня для конечности (стандартная) 228 см х 300 см - 1 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.
12. Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект
1758.
Комплект операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для операции на конечности, размером 225 х 320 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт.
2. Простыня для операции на конечности, размером 100 х 175 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
комплект
1759.
Комплект для травматологии и ортопедии (артроскопии) стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145 см х 80 см - 1 шт.
2. Бахилы хирургические 80 см х 25 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная (стандартная) 200 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня малая операционная 180 см х 150 см - 1 шт.
5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом, 320 см х 180 см - 1 шт.
6. Операционная лента 50 см х 10 см - 2 шт.
7. Салфетки хирургические 33 см х 33 см - 4 шт.
комплект
1760.
Комплект для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 см х 250 см - 2 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня для бедра (усиленная), с чехлами 200/300 см х 350 см - 1 шт.
4. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 40 см х 100 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 10 см - 1 шт.
6. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 1 шт.
7. Лезвия металлические (с рукояткой), размер: №23 - 3 шт.
8. Контейнер для хранения и учета игл - 1 шт.
9. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
10. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
11. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 3 шт.
12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см - 10 шт.
13.Лоток, объем: 2000 мл - 1 шт.
комплект

2. Гипсті созылмалы бекітуге арналған ұзын шұлық, өлшемі:30 см х 60 см - 1 дана.
3. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қаптама 35 см х 45 см - 1 дана.
5. Металл жүздері (тұтқасы бар), өлшемі: №23 - 1 дана.
6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.
7. Коагулятор ұшын тазартқыш - 1 дана.
8. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
9. Хирургиялық күшейтілген қорғағышы бар халат, өлшемі: XL - 3 дана.
10. Аяқ-қолға арналған жайма (стандартты) 228 см х 300 см - 1 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана
12. Астауша, көлемі: 2000 мл –1 дана.
жиынтық
1758.
Аяқ-қол, табанға операция жасауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 225 х 320 см,
екі қабатты, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағымен, диаметрі 7 см созылмалы саңылауы бар жайма – 1 дана.
2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған, өлшемі 100 х 175 см, екі қабатты, ортасында диаметрі 4 см созылмалы саңылауы бар, жайма – 1 дана.
жиынтық
1759.
Травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Хирургиялық аспаптар үстеліне арналған 145 см х 80 см қаптама – 1 дана.
2. Хирургиялық бахилалар 80 см х 25 см – 1 дана.
3. 200 см х 180 см үлкен операциялық жайма – 1 дана.
4. 180 см х 150 см кіші операциялық жайма – 1 дана.
5. Диаметрі 6 см созылмалы саңылауы бар, қалтасы мен бұрмасы бар,
320 см х 180 см, үлкен операциялық жайма – 1 дана.
6. Операциялық таспа 50 см х 10 см – 2 дана.
7. Хирургиялық салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
1760.
Жамбасқа жалпы операция жасауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 см х 250 см - 2 дана.
2. U – тәрізді ойығы бар операциялық жайма 150 см х 160 см – 1 дана
3. Қалталары бар жамбасқа арналған жайма (күшейтілген) 200/300 см х 350 см - 1 дана.
4. Гипс салуға арналған созылмалы бекіткіші бар ұзын шұлық, ұзын шұлық өлшемі: 40 см х 100 см – 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 1 дана.
6. Аспирацияға арналған қап, диаметрлері 35 см х 43 см - 1 дана.
7. Металл жүздер (сабы бар), мөлшері: №23 - 3 дана.
8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер - 1 дана.
9. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
10. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
11. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 3 дана.
12. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар, 45 см х 45 см - 10 дана.
13. Астауша, көлемі: 2000 мл - 1 дана.
жиынтық

1761.
Комплект для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
1. Чехол хирургический на инструментальный столик, 145 см х 80 см - 1 шт.
2. Простыня большая операционная (усиленная) 190 см х 160 см - 1 шт.
3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (усиленная) 240 см х 240 см - 1 шт.
4. Бахилы хирургические 50 см х 30 см - 1 шт.
5. Операционная лента 50 см х 5 см - 2 шт.
6. Салфетка хирургическая 80 см х 80 см - 1 шт.
7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60 см х 60 см - 1 шт.
комплект
1762.
Комплект для гемодиализа стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка впитывающая многослойная 60 см х 40 см - 1 шт.
4. Салфетка хирургическая 50 см х 40 см - 1 шт.
5. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром - 7 см - 6 шт.
6. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 6 шт.
7. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 100 мл - 2 шт.
8. Шприцы одноразовые, трҰхкомпонентные, объем 200 мл - 1 шт.
9. Фиксирующая полоска с подушечкой 2*12 см - 6 шт.
10. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт.
11. Заглушка для катетера, диаметр: 1 см - 2 шт
комплект
1763.
Комплект для гемодиализа №1 стерильный, одноразового применения
1. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер М - 1 пара.
2. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
3. Салфетка хирургическая 75 см х 50 см - 1 шт.
4. Тампоны впитывающие, хирургические, размер: круглые диаметром 7 см - 5 шт.
5. Салфетки хирургические 7,5 см х 7,5 см - 5 шт.
6. Шприцы одноразовые, трехкомпонентные, объем: 5 мл - 2 шт.
7. Фиксирующая полоска с подушечкой 2,5 см х 12 см - 6 шт.
8. Гемостатический пластырь с подушечкой - 2 шт
комплект
1764.
Комплект для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная) 220 см х 250 см - 1 шт.
3. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 шт.
4. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 45 см - 1 шт.
5. Трубка дренажная для соединения, длина трубки: 300 см - 1 шт.
комплект
1765.
Комплект для родов стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 150 см - 1 шт.
2. Халат хирургический стандартный, размер XL - 1 шт.
3. Леггинсы хирургические без усиленной части 45 см х 100 см - 2 шт.

1761.
Травматология мен ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Аспаптар үстеліне арналған хирургиялық қап, өлшемі 145 см х 80 см - 1 дана.
2. Операциялық үлкен жайма (күшейтілген), өлшемі 190 см х 160 см - 1 дана
3. Созылмалы тесігі бар операциялық үлкен жайма, диаметрі 3,5 см (күшейтілген) 240 см х 240 см - 1 дана.
4. Хирургиялық бахилалар 50 см х 30 см - 1 дана.
5. Операциялық таспа 50 см х 5 см - 2 дана.
6. Хирургиялық сүрткі 80 см х 80 см - 1 дана.
7. Адгезивті шеті бар шағын операциялық жайма 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
1762.
Гемодиализге арналған стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Диагностикалық, тексеру, латексті, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
2. Үш қабатты, резеңкелі медициналық маска - 1 дана.
3. Көп қабатты сіңіргіш салфетка 60 см х 40 см - 1 дана.
4. Хирургиялық салфетка 50 см х 40 см - 1 дана.
5. Сіңіргіш, хирургиялық тампондар, мөлшері: дөңгелек диаметрі - 7 см - 6 дана.
6. Хирургиялық салфеткалар 7,5 см х 7,5 см - 6 дана.
7. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 100 мл – 2 дана.
8. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 200 мл - 1 дана.
9. Жастықшасы бар бекіткіш жолақ 2*12 см - 6 дана.
10. Жастықшасы бар гемостатикалық пластырь - 2 дана.
11. Катетерге арналған бітегіш, диаметрі: 1 см - 2 дана.
жиынтық
1763.
№ 1 гемодиализге арналған стерильді, бір рет пайдаланылатын жиынтық
1. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп.
2. Үш қабатты, резеңкелі медициналық маска - 1 дана.
3. Хирургиялық салфетка 75 см х 50 см - 1 дана.
4. Сіңіргіш, хирургиялық тампондар, мөлшері: дөңгелек диаметрі 7 см – 5 дана.
5. Хирургиялық салфеткалар 7,5 см х 7,5 см – 5 дана.
6. Бір рет қолданылатын, үш компонентті шприцтер, көлемі 5 мл - 2 дана.
7. Жастықшасы бар бекіткіш жолақ 2,5 см х 12 см - 6 дана. Жастықшасы бар гемостатикалық пластырь - 2 дана.
1764.
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. U-тәрізді ойығы бар операциялық жайма (күшейтілген) 220 см х 250 см - 1 дана.
3. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық 30 см х 60 см - 1 дана.
4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 45 см - 1 дана.
5. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 300 см - 1 дана.
жиынтық
1765.
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 150 см - 1 дана.
2. Стандартты хирургиялық халат, өлшемі XL - 1 дана.
3. Жақсартылған бөлігі жоқ хирургиялық леггинсы 45 см х 100 см - 2 дана.

4. Простыня с клейкой ленты 50 см х 75 см - 1 шт.
5. Стакан, объем 100 мл - 1 шт.
6. Простыня одноразовая 50 см х 60 см - 2 шт.
7. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
8. Простыня под ягодицы 70 см х 80 см - 1 шт.
9. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нити 10 см х 10 см - 20 шт.
10. Зажим для пуповины - 1 шт.
11. Полотенце хирургическое - 2 шт.
12. Пеленка для ребенка 90 см х 90 см - 1 шт.
13. Прокладка впитывающая - 4 шт.
комплект
1766.
Комплект для артроскопии, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 100 см х 137 см - 1 шт.
2. Простыня для артроскопии 228 см х 300 см - 1 шт.
3. Покрытие для камеры 15 см х 236 см - 1 шт.
4. Трубка дренажная F/F– 1, длина трубки: 300 см - 1 шт.
5. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: ХL - 2 шт.
6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 250 см - 1 шт.
7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 30 см х 60 см - 1 пара
8. Лента операционная 50 см х 10 см - 2 шт.
комплект
1767.
Комплект для вертикальной изоляции, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (усиленная) 150 х 250 см - 2 шт.
2. Простыня для вертикальной изоляции 320 х 245 см - 1 шт.
3. Лезвие (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
4. Лезвие (с рукояткой), размер: №23 - 1 шт.
5. Простыня 90 х 100 см - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 80 х 140 см - 1 шт.
7. Шприц для ирригации, объем: 50 мл - 1 шт.
8. Маркер хирургический с линейкой - 1 шт.
9. Карандаш электрохирургический, - 1 шт.
10. Халат хирургический с усиленной защитой, размер: XL - 2 шт.
11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нити 45 см х 45 см - 10 шт.
12. Лоток почкообразный, объем: 700 мл - 1 шт.
13. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт.
комплект
1768.
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения:
1. Простыня для кардиохирургии 274 см х 320 см -1 шт.
2. Халат хирургический с усиленной защитой - ХL - 1 шт
3. Простыня для стола (усиленная) 137 см х 180 см - 1 шт.
4. Простыня для стола 150 см х 250 см - 1 шт.
5. Канюля Янкауера 30 Fr - 1 шт.
6. Простыня для стола Мейо 80 см х 140 см - 2 шт.
7. Простыня 100 см х 120 см - 10 шт.
8.Чаша для растворов, объем 500 мл. - 2 шт.
9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 6 шт.
10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 2300 мл - 1 шт.

4. Жабысқақ таспасы бар жайма 50 см х 75 см - 1 дана.
5. Стақан, көлемі 100 мл - 1 дана№
6. Бір реттік жайма 50 см х 60 см - 2 дана.
7. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана.
8. Жамбасқа салатын жайма 70 см х 80 см – 1 дана.
9. Рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық дәке тампоны 10 см х 10 см - 20 дана.
10. Кіндік қысқышы 1 дана.
11. Хирургиялық сүлгі 2 дана.
12. Балаларға арналған жаялық 90 см х 90 см - 1 дана.
13. Сіңіргіш төсем 4 дана.
жиынтық
1766.
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 100 см х 137 см - 1 дана.
2. Артроскопияға арналған жайма 228 см х 300 см - 1 дана.
3. Камераға арналған жабын 15 см х 236 см - 1 дана.
4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 300 см - 1 дана.
5. Күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: ХL - 2 дана.
6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық жүйе 250 см - 1 дана.
7. Созылмалы бекіткіші бар гипс салуға арналған ұзын шұлық30 см х 60 см - 1 жұп,
8. Операциялық таспа 50 см х 10 см – дана.
жиынтық
1767.
Тік оқшаулауға арналған стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 150 х 250 см - 2 дана.
2. Тік оқшаулауға арналған жайма 320 х 245 см – 1 дана.
3. Жүз (сабы бар) мөлшері: №23 - 1 дана.
5. Жайма 90 х 100 см - 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 х 140 см – 1 дана.
7. Ирригацияға арналған шприц көлемі: 50 мл – 1 дана.
8.
9. Электрохирургиялық қарындаш- 1 дана.
10. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат, өлшемі: XL - 2 дана.
11. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жібі бар хирургиялық тампондар 45 см х 45 см - 10 дана.
12. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл – 1 дана.
13. Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.
жиынтық
1768.
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
1. Кардиохирургияға арналған жайма 274 см х 320 см -1 дана.
2. Күшейтілген қорғағышы бар хирургиялық халат - ХL - 1 дана.
3. Үстелге арналған жайма (күшейтілген) 137 см х 180 см - 1 дана.
4. Үстелге арналған жайма 150 см х 250 см - 1 дана.
5. Янкувер канюлясы 30 Fr – 1 дана.
6. Мейо үстеліне арналған жайма 80 см х 140 см - 2 дана.
7. Жайма 100 см х 120 см - 10 дана.
8. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 2 дана.
9. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. – 6 дана.
10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 2300 мл - 1 дана.

11. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
12.Трубка дренажная для соединения, длина трубки 350 см - 1 шт.
13. Карандаш электрохирургический - 1 шт.
14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без рентгеноконтрастной нитью 45 см х 45 см, с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 20 шт
15. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью, 10 см х 10 см - 30 шт.
16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 2 шт.
17. Чаша для растворов, объем 700 мл - 2 шт.
18. Шприц для ирригации, объем 50 мл - 1 шт.
19. Шприц Luer Lock, объем 5 мл - 1 шт.
20. Шприцы Luer Lock, объем 10 мл - 2 шт., 20 мл - 2 шт.
21. Катетер прямой, с троакаром, размер: 32 СН/Fr - 1 шт.
22. Катетер угловой, с троакаром, размер 32 СН/Fr - 1 шт.
23. Полотенце хирургическое - 10 шт.
24. Мешок для отходов операции 50 см х 60 см - 1 шт.
25. Операционная лента 50 см х 10 см - 2 шт.
26. Лоток, объем 2000 мл - 2 шт
комплект
1769.
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения:
1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 270 см х 310 см - 1 шт.
2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт.
3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 2 шт.
4. Чаша, объем 100 мл - 1 шт.
5. Очиститель наконечника коагулятора - 1 шт.
6. Трубка дренажная для соединения 300 см - 2 шт.
7. Тампоны для лапаротомии, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 30 см х 30 см - 10 шт.
8. Тампоны марлевые, хирургические с рентгеноконтрастной нитью 10 см х 10 см - 5 шт.
9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт.
10. Лоток, объем 2000 мл - 1 шт.
11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт.
12. Шприцы для ирригации, объем 50 мл - 2 шт.
13. Шприцы Luer, объем 20 мл - 2 шт.
14. Шприц Luer, объем 10 мл - 1 шт.
15. Катетер прямой, с троакаром 20 СН/Fr - 1 шт.
16. Полотенце хирургическое - 1 шт.
17. Мешок для отходов 50 см х 60 см - 1 шт.
18. Скальпель (с рукояткой), размер: №15 - 1 шт.
19. Скальпель (с рукояткой), размер: №11 - 2 шт.
20. Органайзер для инструментов - 1 шт.
21. Инфузионная система с воздуховодом 200 см - 1 шт.
22. Петли, размер 8 Fr - 7 шт.
23. Петли, размер 12 Fr -2 шт.
24. Чехол для аспирации и диатермии 35 см х 43 см - 2 шт.
комплект

11. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
12. Қосуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 350 см – 1 дана.
13. Электрохирургиялық қарындаш - 1 дана.
14. Лапаротомияға арналған рентген-контрастылы жіпсіз хирургиялық тампондар 45 см х 45 см, рентген-контрастылы жіппен 30 см х 30 см – 20 дана.
15. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондары 10 см х 10 см – 30 дана.
16. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 2 дана.
17. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700 мл - 2 дана.
18. Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50 мл - 1 дана.
19. Luer Lock шприці, көлемі 5 мл - 1 дана.
20. Luer Lock шприці, көлемі 10 мл - 2 дана, 20 мл - 2 дана.
21. Троакары бар, түзу катетер, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
22. Бұрыштық катетер, троакарымен, өлшемі: 32 СН/Fr - 1 дана.
23. Хирургиялық сүлгі - 10 дана.
24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50 см х 60 см – 1 дана.
25. Операциялық таспа 50 см х 10 см - 2 дана.
26. Астауша, көлемі 2000 мл - 2 дана.
1769.
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық
Кардиологиялық операцияларға арналған емшаралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын жиынтық:
1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған жайма 270 см х 310 см - 1 дана.
2. Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.
3. Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 2 дана.
4. Тостаған, көлемі 100 мл - 1 дана.
5. Коагулятор ұштығын тазартқыш - 1 дана.
6. Қосылуға арналған дренажды түтік 300 см - 2 дана.
7. апаротомияға арналған, рентген-контрастылы жіппен хирургиялық тампондар 30 см х 30 см - 10 дана.
8. Рентген-контрастылы жіппен хирургиялық дәке тампондар 10 см х 10 см - 5 дана.
9. Бүйрек тәрізді астауша, көлемі 700 мл - 1 дана.
10. Астауша, көлемі 2000 мл - 1 дана.
11. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см х 9,2 см - 1 дана.
12. Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50 мл - 2 дана.
13. Luer шприцтері, көлемі 20 мл - 2 дана.
14. Luer шприцтері, көлемі 10 мл - 1 дана.
15. Түзу, троакарымен катетер 20 СН/Fr - 1 дана.
16. Хирургиялық сүлгі 50 см х 60 см - 1 дана.
17. Қалдықтарға арналған қапшық 50 см х 60 см - 1 дана.
18. Скальпель (сабымен), көлемі: №15 - 1 дана.
19. Скальпель (сабымен), көлемі: №11 - 2 дана.
20. Құралдарға арналған органайзер - 1 дана.
21. Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 200 см - 1 дана.
22. Ілмектер,өлшемі 8 Fr - 7 дана.
23. Ілмектер,өлшемі 12 Fr - 2 дана.
23. Аспирация мен диатермияға арналған қап 35 см х 43 см - 2 дана.
жиынтық