О внесении изменения в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107 "Об утверждении перечня информационных инструментов"
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра национальной экономики Республики Казахстан от 31 декабря 2024 года № 121. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2024 года № 35609
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 107 "Об утверждении перечня информационных инструментов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18117) следующее изменение:
перечень информационных инструментов, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту политики развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его размещение на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра –
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
С. Жумангарин
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство науки и высшего
образования Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство труда и социальной
защиты населения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство транспорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство обороны
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство культуры и
информации Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство просвещения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство промышленности и
строительства Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли и
интеграции Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство водных ресурсов и
ирригации Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство туризма и спорта
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Комитет национальной
безопасности Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство экологии и природных
ресурсов Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство энергетики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Заместитель Премьер-
Министра – Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
от 31 декабря 2024 года № 121
Утвержден
приказом Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 28 декабря 2018 года № 107
Перечень информационных инструментов
№ п/п
Наименование информационного инструмента
Субъекты предпринимательства, предоставляющие информационные инструменты
Государственные органы или иные лица, осуществляющие прием информационных инструментов
Периодичность представления информационного инструмента
Примечание
1 2 3 4 5 6
В сфере охраны окружающей среды
1.
Отчет об инвентаризации парниковых газов для субъектов квотирования
Субъекты квотирования
Оператор системы торговли углеродными единицами в лице АО "Жасыл даму" (Государственный углеродный кадастр)
Ежегодно (до 15 апреля года, следующего за отчетным периодом)
2.
Отчет об инвентаризации парниковых газов для субъектов администрирования
Субъекты администрирования
Оператор системы торговли углеродными единицами в лице АО "Жасыл даму" (Государственный углеродный кадастр)
Ежегодно (до 15 апреля года, следующего за отчетным периодом)
3.
Отчет по результатам производственного экологического контроля
Операторы объектов I и II категорий
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды
Ежеквартально/ ежегодно
График представления периодических отчетов:
отчет по мониторингу выбросов в атмосферу, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу сбросов в воду, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу отходов, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу уровня загрязнения земель, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по радиационному мониторингу, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по мониторингу воздействия на границе санитарно-защитной зоны (атмосферный воздух, водные ресурсы, почвенный покров) представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала;
отчет по газовому мониторингу на полигонах размещения отходов, представляется ежеквартально, в течение 10 рабочих дней после отчетного квартала.
График представления периодических отчетов в рамках производственного экологического мониторинга при проведении нефтяных операций в казахстанском секторе Каспийского моря:
квартальные и годовые отчеты по операционному экологическому мониторингу представляются в течение 10 рабочих дней после окончания отчетного квартала;
квартальные и годовые отчеты по мониторингу эмиссий представляются в течение 10 рабочих дней после окончания отчетного периода;
годовые отчеты по мониторингу воздействия представляются природопользователем в течение 2 месяцев после окончания отчетного периода
4.
Паспорт опасных отходов
операторы объектов
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды
В течение 3 месяцев с момента образования отходов
5.
Отчет по инвентаризации отходов
Операторы объектов
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды

"Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 121 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 35609 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ақпараттық құралдар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18117 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген ақпараттық құралдар тізбесі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту саясаты департаменті осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркелуін және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
– Ұлттық экономика министрі
С. Жумангарин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ғылым және жоғары білім министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Көлік министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және ақпарат министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Оқу-ағарту министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Су ресурстары және
ирригация министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауіпсіздік комитеті
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және
аэроғарыш өнеркәсіп министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Экология және табиғи
ресурстар министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Ұлттық
экономика министрі
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 121 Бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 107 бұйрығымен бекітілген
Ақпараттық құралдар тізбесі
Р/н №
Ақпараттық құралдың атауы
Ақпараттық құралдарды ұсынатын кәсіпкерлік субъектілері
Мемлекеттік органдар немесе ақпараттық құралдарды алатын өзге де тұлғалар
Ақпараттық құралды ұсыну мерзімділігі
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
Қоршаған ортаны қорғау саласында
1.
Квоталау субъектілері үшін парниктік газдарды түгендеу туралы есеп
Квоталау субъектілері
Көміртегі бірліктерінің саудасы жүйесінің операторы атынан "Жасыл даму" АҚ (Мемлекеттік көміртегі кадастры)
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылғы 15 сәуірге дейін)
2.
Әкімшілендіру субъектілері үшін парниктік газдарды түгендеу туралы есеп
Әкімшілендіру субъектілері
"Жасыл даму" АҚ атынан көміртегі бірліктерінің саудасы жүйесінің операторы (Мемлекеттік көміртегі кадастры)
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылғы 15 сәуірге дейін)
3.
Өндірістік экологиялық бақылау нәтижелері бойынша есеп
I және II санаттағы объектілердің операторлары
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын/жыл сайын
Мерзімді есеп беру кестесі:
атмосфераға шығарындыларды мониторингтеу бойынша есеп, тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
суға төгінділерді мониторингтеу бойынша есеп, тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
қалдықтарды мониторингтеу бойынша есеп, тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
жердің ластану деңгейін мониторингтеу бойынша есеп тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде тапсырылады;
радиациялық мониторинг бойынша есеп, тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
санитариялық-қорғау аймағының шекарасындағы әсерді мониторингтеу (атмосфералық ауа, су ресурстары, топырақ жамылғысы) бойынша есеп тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады;
қалдықтарды орналастыру полигондарындағы газды мониторингтеу бойынша есеп тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейігі 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады.
Каспий теңізінің қазақстандық секторында мұнай операцияларын жүргізу кезінде өндірістік экологиялық мониторинг шеңберінде кезеңдік есептерді ұсыну кестесі;
операциялық экологиялық мониторинг бойынша тоқсандық және жылдық есептер тоқсан аяқталғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады
эмиссияларды мониторингтеу бойынша тоқсандық және жылдық есептер есепті кезең аяқталғаннан кейін 10 жұмыс күні ішінде ұсынылады
әсерді мониторингтеу бойынша жылдық есептерді табиғатты пайдаланушы есепті кезең аяқталғаннан кейінгі 2 ай ішінде ұсынады
4.
Қауіпті қалдықтар паспорты
Объектілер операторлары
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган
Қалдықтар пайда болған кезден бастап 3 ай ішінде
5.
Қалдықтарды түгендеу туралы есеп
Объектілер операторлары
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган

Ежегодно (по состоянию на 1 января до 1 марта года, следующего за отчетным годом)
6.
Кадастровое дело по объектам размещения отходов
Природопользователи
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды, подведомственная организация уполномоченного органа в области охраны окружающей среды и его территориальные подразделения
По мере формирования документов кадастрового дела
Кадастровое дело по объекту размещения отходов, включает:
решение местного исполнительного органа области (города республиканского значения, столицы) об отводе земельного участка на складирование и удаление отходов;
справку об установлении границ земельного участка и выдаче правоустанавливающего документа на земельный участок, заверенную МИО областей (города республиканского значения, столицы), районов (городов областного значения), акимами городов районного значения, поселков, сел, сельских округов в пределах их компетенции по местонахождению земельного участка;
технико-экономическое обоснование создания объектов размещения отходов;
положительные заключения государственных экологической и санитарно-эпидемиологической экспертиз на создание объектов размещения отходов
7.
Информация о происшедших авариях с выбросом и сбросом загрязняющих веществ в окружающую среду
Операторы объектов
Уполномоченный орган в области охраны окружающей среды
В течение 2 часов с момента обнаружения загрязняющих веществ в окружающую среду
8.
Документы, подтверждающие исполнение расширенных обязательств производителей (импортеров) путем использования собственной системы:
Производители (импортеры), имеющие собственную систему сбора, переработки и утилизации отходов
Оператор расширенных обязательств производителей (импортеров)
Раз в полугодие
(не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным периодом)
1)технологический регламент производителя (импортера) на деятельность по сбору, транспортировке, подготовке к повторному использованию, сортировке, обработке, переработке, обезвреживанию и (или) утилизации отходов с описанием использования собственной техники и оборудования для сбора, транспортировки, подготовки к повторному использованию, сортировки, обработки, переработки, обезвреживания и (или) утилизации отходов со ссылкой к порядковому номеру в инвентаризационной описи, предоставляемый согласно подпункту 2) пункта 3 Правил представления производителями (импортерами), имеющие собственную систему сбора, транспортировки, подготовки к повторному использованию, сортировки, обработки, переработки, обезвреживания и (или) утилизации отходов, в качестве подтверждения исполнения обязательств по расширенным обязательствам производителей (импортеров) в уполномоченный орган в области охраны окружающей среды документов, подтверждающих сбор, транспортировку, подготовку к повторному использованию, сортировку, обработку, переработку, обезвреживание и (или) утилизацию отходов, образовавшихся после утраты потребительских свойств продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров), утвержденных приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 690 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30485). В технологическом регламенте отдельно отражаются процессы сбора, транспортировки, подготовке к повторному использованию, сортировке, обработке, переработке, обезвреживанию и (или) утилизации отходов, а также места их осуществления с указанием точного местоположения (адреса);

Жыл сайын (есепті жылдан кейінгі жылғы 1 қаңтардан 1 наурызға дейін)
6.
Қалдықтарды орналастыру объектілері бойынша кадастрлық іс
Табиғатты пайдалану
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган, қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органның ведомстволық бағынысты ұйымы және оның аумақтық бөлімшелері
Кадастрлық құжаттардың қалыптастырылуына қарай
Қалдықтарды орналастыру объектісі бойынша кадастрлық іс:
облыстың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) ЖАО-ның қалдықтарды жинауға және жоюға жер учаскесін бөлу туралы шешімі;
жер учаскесі орналасқан жер бойынша өздерінің құзыреті шеңберінде облыстардың (республикалық маңызы бар қаланың, астананың), аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) ЖАО, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері растаған, жер учаскесінің шекараларын белгілеу және жер учаскесіне құқық белгілейтін құжаттардың берілгені туралы анықтаманы;
қалдықтарды орналастыру объектілерін құрудың технико-экономикалық негіздемесі;
қалдықтарды орналастыру объектілерін құруға мемлекеттік экологиялық және санитариялық-эпидемиологиялық сараптамалардың оң қорытындыларын қамтиды
7.
Қоршаған ортаға ластаушы заттардың шығарылуымен және төгілуімен байланысты авариялар туралы ақпарат
Объектілер операторлары
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган
Қоршаған ортада ластаушы заттар анықталған кезде бастап 2 сағат ішінде
8.
Өндірушілердің (импорттаушылардың) мынадай өз жүйесін пайдалану арқылы кеңейтілген міндеттемелерін орындауын растайтын құжаттар:
Қалдықтарды жинау, өңдеу және кәдеге жаратудың өзіндік жүйесі бар өндірушілер (импорттаушылар)
Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерінің операторы
Жартыжылдықта бір рет (есепті айдан кезеңнен кейінгі айдың 20-сынан кешіктірмей)
1) Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 690 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30485 болып тіркелген) Қалдықтарды жинаудың, тасымалдаудың, қайта пайдалануға дайындаудың, сұрыптаудың, өңдеудің, қайта өңдеудің, залалсыздандырудың және (немесе) кәдеге жаратудың меншікті жүйесі бар өндірушілер (импорттаушылар) қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган айқындаған тәртіпке сәйкес өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері жөніндегі міндеттемелердің орындалғанын растау ретінде қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тұтынушылық қасиеттері жоғалғаннан кейін түзілген қалдықтардың жиналғанын, тасымалданғанын, қайта пайдалануға дайындалғанын, сұрыпталғанын, өңделгенін, қайта өңделгенін, залалсыздандырылғанын және (немесе) кәдеге жаратылғанын растайтын құжаттарын ұсыну туралы қағидалардың 3- тармағының 2) тармақшасына сәйкес ұсынылатын түгендеу тізімдемесіндегі реттік нөмірге сілтеме жасай отырып, қалдықтарды жинау, тасымалдау, қайта пайдалануға дайындау, сұрыптау, өңдеу, қайта өңдеу, залалсыздандыру және (немесе) кәдеге жарату үшін меншікті техникасы мен жабдықтарының пайдаланудың сипаттамасы бар қалдықтарды жинау, тасымалдау, қайта пайдалануға дайындау, сұрыптау, өңдеу, қайта өңдеу, залалсыздандыру және (немесе) кәдеге жарату бойынша қызметке арналған өндірушінің (импорттаушының) технологиялық регламенті. Технологиялық регламентте қалдықтарды жинау, тасымалдау, қайта пайдалануға дайындау, сұрыптау, өңдеу, қайта өңдеу, залалсыздандыру және (немесе) кәдеге жарату процестері, сондай-ақ олардың нақты орналасқан жері (мекенжайы) көрсетіле отырып, оларды жүзеге асыру орындары жеке көрсетіледі;

100.
Отчеты по затратам на производство и реализацию электрической энергии, по объемам производства и реализации электрической энергии за предшествующий календарный год
Энергопроизводящие организации, за исключением энергопроизводящих организаций, использующих возобновляемые источники энергии
Уполномоченный орган в области электроэнергетики
Ежегодно (не позднее 31 марта)
101.
Отчетность о технологических нарушениях
Участники производства и передачи электрической энергии, субъекты теплоснабжения
Уполномоченный орган по государственному энергетическому надзору и контролю или МИО (по компетенции)
Ежемесячно
(до 7 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
102.
Письменное оперативное сообщение о технологических нарушениях
Участники производства и передачи электрической энергии, субъекты теплоснабжения
Уполномоченный орган по государственному энергетическому надзору и контролю или МИО (по компетенции)
В течении 1 часа (с момента возникновения технологического нарушения и произошедших несчастных случаев на производстве)
103.
Сведения об объемах электрической энергии, поставленной объектами по использованию возобновляемых источников энергии в их сети
Энергопередающие организации, к сетям которых подключены объекты по использованию возобновляемых источников энергии
Расчетно-финансовый центр по поддержке возобновляемых источников энергии
Ежемесячно
В сфере ветеринарии
104.
Отчет о ветеринарно-санитарной экспертизе продукции и сырья животного происхождения на объектах осуществляющих производство, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
105.
Отчет о ветеринарно-санитарной экспертизе продукции и сырья животного происхождения на объектах внутренней торговли (рынках)
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
106.
Отчет о наличии и расходовании биопрепаратов, полученных
по государственному заказу
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)

100.
Электр энергиясын өндіруге және өткізуге жұмсалатын шығындар бойынша, өткен күнтізбелік жылы электр энергиясын өндіру және өткізу көлемдері бойынша есептер
Жаңартылатын энергия көздерін пайдаланатын энергия өндіруші ұйымдарды қоспағанда, энергия өндіруші ұйымдар
Электр энергиясы саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (31 наурыздан кешіктірмей)
101.
Технологиялық бұзушылықтар туралы есеп беру
Электр энергиясын өндіру және тасымалдауға қатысушылар, жылумен жабдықтау субъектілері
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган немесе ЖАО (құзыреті бойынша)
Ай сайын
(есепті айдан кейінгі айдың 7-күніне дейін)
102.
Технологиялық бұзушылықтар туралы жазбаша жедел хабарлама
Электр энергиясын өндіруге және тасымалдауға қатысушылар, жылумен жабдықтау субъектілері
Мемлекеттік энергетикалық қадағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган немесе ЖАО (құзыреті бойынша)
1 сағат ішінде (технологиялық бұзушылық туындаған және өндірістегі жазатайым оқиғалар орын алған кезден бастап)
103.
Өз желілерінде жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша объектілер жеткізетін электр энергиясының көлемдері туралы мәліметтер
Желілеріне жаңартылатын энергия көздерін пайдалану бойынша объектілер қосылған энергия жеткізуші ұйымдар
Жаңартылатын энергия көздерін қолдау бойынша қаржы-есеп айырысу орталығы
Ай сайын
Ветеринария саласында
104.
Жануарларды, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізатты өндіруді, дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және өткізуді жүзеге асыратын объектілердегі жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері
Ай сайын (есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей)
105.
Ішкі сауда объектілеріндегі (базарлардағы) жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың ветеринариялық-санитариялық сараптамасы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей)
106.
Мемлекеттік тапсырыс бойынша алынатын биологиялық препараттардың болуы және жұмсалуы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей)

107.
Отчет о производстве ветеринарных биопрепаратов юридическими лицами
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
108.
Отчет о применении ветеринарных препаратов, и использовании кормов и кормовых добавок
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
109.
Извещение о случаях падежа, одновременного заболевания нескольких животных или об их необычном поведении и до прибытия специалистов в области ветеринарии, государственных ветеринарно-санитарных инспекторов принять меры к изолированному содержанию животных при подозрении в заболевании
Физические и юридические лица
Подразделения МИО, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, государственные ветеринарные организации, созданные МИО, органы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора
В срок не более суток с момента обнаружения гибели животного
110.
Извещение о вновь приобретенном (приобретенных) животном (животных), полученном приплоде, его (их) убое и реализации
Физические и юридические лица
Подразделения МИО осуществляющих деятельность в области ветеринарии, государственные ветеринарные организации, созданные МИО, органы государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора
В течение 3 рабочих дней после их прибытия в пункт назначения
111.
Отчет о болезнях животных
Физические и юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
Подразделения МИО, осуществляющих деятельность в области ветеринарии
Ежемесячно (не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным периодом)
В сфере обязательного медицинского страхования
112.
Сведения об исчисленных (удержанных) и перечисленных отчислениях и (или) взносах
Работодатели
Работники
Ежемесячно (не позднее 15 числа месяца следующего за отчетным месяцем)
113.
Информация о произведенных ежемесячных отчислениях, а также удержанных и перечисленных взносах работников и физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера
Работодатели
Работники
Ежемесячно
В сфере оборота алкогольной продукции
114.
Декларация по обороту алкогольной продукции
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
В сфере производства этилового спирта и алкогольной продукции

107.
Заңды тұлғалардың ветеринариялық биопрепараттарды өндіруі туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей)
108.
Ветеринариялық препараттардың қолданылуы, жемшөп пен жемшөп қоспаларының пайдаланылуы туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері
Ай сайын (есепті айдан кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
109.
Жануарлардың қырылуы, бiрнеше жануардың бiр мезгiлде ауыруы туралы немесе олардың әдеттен тыс мiнез көрсетуі жағдайлары туралы хабарлау және ауру деп күдiк келтiрiлген кезде ветеринария саласындағы мамандар, мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторлар келгенге дейiн жануарларды оқшаулап ұстау жөнінде шаралар қабылдау
Жеке және заңды тұлғалар
ЖАО-ның ветеринария саласындағы қызметті жүзеге асыратын бөлімшелері, ЖАО құрған мемлекеттiк ветеринариялық ұйымдарға, мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау органдарына
Жануардың өлгені анықталған сәттен бастап бір тәуліктен аспайтын мерзімде
110.
Жаңадан сатып алынған жануарларды (жануарларды), алынған төлдерді, оны (оларды) сою және өткізу туралы хабарлама
Жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласындағы қызметін жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері, ЖАО құратын мемлекеттік ветеринариялық ұйымдар, мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау органдары
Межелі жерге келгеннен кейін 3 жұмыс күні ішінде
111.
Жануарлардың аурулары туралы есеп
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалар
Ветеринария саласында қызметті жүзеге асыратын ЖАО-ның бөлімшелері
Ай сайын (есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күнінен кешіктірмей)
Міндетті медициналық сақтандыру саласында
112.
Есептелген (ұстап қалған) және аударылған аударымдар және (немесе) жарналар туралы мәліметтер
Жұмыс берушілер
Жұмыскерлер
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 15- күнінен кешіктірмей)
113.
Азаматтық-құқықтық сипаттағы шарттар бойынша кіріс алатын жұмыскерлер мен жеке тұлғалардың ай сайынғы жүргізілген аударымдары, сондай-ақ ұсталып қалған және аударылған жарналары туралы ақпарат
Жұмыс берушілер
Жұмыскерлер
Ай сайын
Алкоголь өнімдерінің айналымы саласында
114.
Алкоголь өнімінің айналымы жөніндегі декларацияны
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіруді және олардың айналымын жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органдары
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20 күнінен кешіктірмей)
Этил спирті мен алкогольдік сусындар өндірісінде

115.
Декларация по производству и обороту этилового спирта и (или) виноматериала
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
116.
Декларация по производству и обороту алкогольной продукции
Физические или юридические лица, осуществляющими производство и оборот этилового спирта и алкогольной продукции
Органы государственных доходов
Ежемесячно (не позднее 20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем)
В сфере медицинской помощи
117.
Информация о случаях инфекционных заболеваний, отравлений, психических и поведенческих расстройств (заболеваний), представляющих опасность для окружающих
Субъекты здравоохранения
Уполномоченный орган в сфере здравоохранения
В случае возникновения указанных обстоятельств
118.
Информация об угрозе возникновения и (или) о возникновении медико-санитарных последствий чрезвычайных ситуаций
Субъекты здравоохранения
Уполномоченный орган в сфере гражданской защиты
В случае возникновения указанных обстоятельств
119.
Сведения о лицах, обратившихся по поводу свежих травм, ранений, криминальных абортов, о случаях заболеваний, представляющих опасность для окружающих
Субъекты здравоохранения
Органы внутренних дел
В случае возникновения указанных обстоятельств
В сфере предупреждения особо опасных инфекционных заболеваний
120.
Информация о получении предварительного положительного результата микроскопических исследований
Ветеринарная лаборатория
Главный государственный ветеринарно-санитарный инспектор соответствующей территории
По факту
В сфере здравоохранения
121.
Отчеты о результатах лабораторных исследований по предельно допустимому содержанию никотина и смолистых веществ во всех марках табака и табачных изделий, ингредиентах табачных изделий
Производитель, импортер табачных изделий
Уполномоченный орган в сфере здравоохранения
Ежегодно (до 1 февраля)
На выпускаемые или планируемые к выпуску, проданные или распространенные иным образом в предшествующие двенадцать месяцев на территории Республики Казахстан.
В сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
122.
Экстренное извещение об остром или хроническом профессиональном заболевании или отравлении, в том числе в случае уточнения или отмены диагноза на острое профессиональное заболевание или отравление
Медицинская организация
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия, Работодателю по адресу последнего места работы больного в контакте с вредными производственными факторами
В случае острого профессионального заболевания или отравления работника в течение суток, а в случае хронического профессионального заболевания или отравления – в течение 3 календарных дней

115.
Этил спирті мен (немесе) шарап материалының өндірісі және айналымы жөніндегі декларация
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіруді және олардың айналымын жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органдары
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
116.
Алкоголь өнімін өндіру және оның айналымы жөніндегі декларация
Этил спирті мен алкоголь өнімдерін өндіруді және олардың айналымын жүзеге асыратын жеке немесе заңды тұлғалар
Мемлекеттік кірістер органы
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 20-күнінен кешіктірмей)
Медициналық көмек көрсету саласында
117.
Инфекциялық аурулар, уланулар, айналадағыларға қауіп төндіретін психикалық және мінез-құлықтың бұзылу (аурулар) жағдайлары туралы ақпарат
Денсаулық сақтау субъектілері
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган
Көрсетілген жағдайлар туындаған жағдайда
118.
Төтенше жағдайлардың медициналық-санитариялық салдарларының пайда болу қауіпі және (немесе) пайда болуы туралы ақпарат
Денсаулық сақтау субъектілері
Азаматтық қорғау саласындағы уәкілетті орган
Көрсетілген жағдайлар туындаған жағдайда
119.
Жаңа алған жарақаттар, жаралар, криминалдық түсіктер бойынша жүгінген адамдар туралы, айналадағыларға қауіп төндіретін аурулар жағдайлары туралы мәліметтер
Денсаулық сақтау субъектілері
Ішкі істер органдары
Көрсетілген мән-жайлар туындаған жағдайда
Ерекше қауіпті жұқпалы аурулардың алдын алу саласында
120.
Микроскопиялық зерттеулердің алдын ала оң нәтижесін алу туралы ақпарат
Ветеринариялық зертхана
Тиісті аумақтың бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы
Факт бойынша
Денсаулық сақтау саласында
121.
Темекі мен темекі бұйымдарының барлық маркаларында, темекі бұйымдарының ингредиенттерінде никотин мен шайырлы заттардың барынша рұқсат етілген шекті құрамы бойынша зертханалық зерттеулердің нәтижелері туралы есептер
Темекі бұйымдарын өндіруші, импорттаушы
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын (1 ақпанға дейін)
Алдыңғы он екі айда Қазақстан Республикасының аумағында шығарылған немесе шығаруға жоспарланған, сатылған немесе өзге де жолмен таратылғандарға
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында
122.
Жіті немесе созылмалы кәсіптік ауру немесе улану туралы, оның ішінде жіті кәсіптік ауруға немесе улануға диагнозды нақтылау немесе жою жағдайында шұғыл хабарлама
Медициналық ұйым
Жұмыс мекен-жайы бойынша соңғы жұмыс орнынан аурудың зиянды өндірістік факторлары бойынша Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Жұмыскер бір тәулік ішінде жіті кәсіптік аурумен ауырған немесе уланған жағдайда, ал созылмалы кәсіптік аурумен ауыру немесе улану жағдайында - күнтізбелік 3 күн ішінде

123.
Извещение о профессиональном заболевании
Государственная организация здравоохранения, оказывающая специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия и медицинские организации
Не позднее 3 рабочих дней
124.
Новое экстренное извещение при изменении или отмене диагноза профессионального заболевания или отравления
Государственная организация здравоохранения, оказывающая специализированную медицинскую помощь в области профессиональной патологии и экспертизы
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия, Работодателю по адресу последнего места работы больного в контакте с вредными производственными факторами, медицинской организации
В случае острого профессионального заболевания или отравления в течение 24 часов, а диагноза хронического профессионального заболевания – в течение 7 рабочих дней
125.
Отчет о выполнении плана флюорографического обследования населения
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
126.
Отчет о выполнении плана постановки пробы Манту
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
127.
Извещение
о больном c впервые установленным диагнозом активного туберкулеза
Противотуберкулезные организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
128.
Информация о состоянии заболеваемости ОРВИ, гриппом и их осложнениями (пневмониями), а также летальности от них
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
С 1 сентября по 30 апреля следующего года
129.
Информация о данных об обращаемости населения по поводу ОРВИ и ГПЗ по возрастным группам 0-4, 5-14, 15-29, 30-64, 65 и старше и лабораторному обследованию больных
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Еженедельно
130.
Информация по заболеваемости, проведению профилактических медицинских осмотров, распределению обучающихся и воспитанников по состоянию здоровья (группы здоровья), группам физического развития, диспансерного наблюдения и проведенному оздоровлению
Медицинские работники и администрация объектов оздоровления детей, воспитания и обучения
Территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежегодно (согласно запросу)

123.
Кәсіптік ауру туралы хабарлама
Кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымы
Санитарлық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері және медициналық ұйымдар
3 жұмыс күнінен кешіктірмей
124.
Кәсіптік аурудың немесе уланудың диагнозы өзгерген немесе жойылған кезде жаңа шұғыл хабарлама
Кәсіптік патология және сараптама саласында мамандандырылған медициналық көмек көрсететін мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымы
Жұмыс мекен-жайы бойынша соңғы жұмыс орнынан аурудың зиянды өндірістік факторлары бойынша Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Жіті кәсіптік аурумен ауырған немесе уланған жағдайда 24 сағат ішінде, ал созылмалы кәсіптік ауру диагнозында - 7 жұмыс күні ішінде
125.
Халықты флюорографиялық зерттеп қарау жоспарын орындау туралы есеп
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Ай сайын
126.
Maнту сынамасын қою жоспарының орындалуы туралы есеп
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Ай сайын
127.
Жаңадан анықталған белсенді туберкулезбен ауыратын науқасты хабардар ету
Туберкулезге қарсы ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Ай сайын
128.
ЖРВИ, тұмау және олардың асқынулары (пневмония), сондай-ақ олардан болатын өлім-жітім туралы мәліметтер
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Келесі жылғы 1 қыркүйектен н 30 сәуіріне дейін
129.
0-4, 5-14, 15-29, 30-64, 65 және одан жоғары жас ерекшелік топтары және науқастарды зертханалық тексеру бойынша тұрғындардың ЖРВИ және ТТА себебі бойынша жүгінуі жөніндегі деректер туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Апта сайын
130.
Ауруға шалдығу, профилактикалық медициналық қарап-тексеру, оқушыларды және тәрбиеленушілерді денсаулық жағдайы (денсаулық топтары), физикалық даму топтары, диспансерлік бақылау және жүргізілген сауықтыру бойынша бөлу жөніндегі ақпарат
Балаларды сауықтыру, тәрбиелеу және оқыту объектілерінің медицина қызметкерлері мен әкімшілігі
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті органың аумақтық бөлімшелері
Жыл сайын (сұрату бойынша)

131.
Отчеты об охвате профилактическими прививками
Медицинские организации, проводящие профилактические прививки детям, подросткам и взрослым
Местные органы государственного управления здравоохранения областей, города республиканского значения и столицы и в территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Ежемесячно
132.
Экстренное извещение об инфекционном и паразитарном заболевании, отравлении
Медицинские организации, медицинские работники
Территориальные подразделения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
В течение 12 часов
133.
Информация о результатах наблюдения за изолированными животными
Ветеринарные врачи
Организации, где прививают пострадавшего человека и в территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения, ветеринарное подразделение МИО, территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в области ветеринарии по месту жительства пострадавшего
Не позднее 2 календарных дней после окончания наблюдения
134.
Информация о подвергшихся риску инфицирования вирусом бешенства
Медицинские организации
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и ветеринарное подразделение МИО
Незамедлительно
135.
Информация о выявленных заболевших на железнодорожных станциях отправления, прибытия и в пути следования организованных детских коллективов
Начальник поезда
Медицинский пункт вокзала и территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
136.
Информация о обнаружении во время выгрузки поврежденной тары, рассыпанного или разлитого груза, наличия запаха опасного вещества
Грузополучатели
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
137.
Информация о возникновении аварийной ситуации при перевозке опасных грузов
Перевозчики грузов
Территориальные подразделения ведомства уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
138.
Информация о вывозе ИИИ, для проведения работ с ним вне согласованного места проведения работ
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
ИИИ – Источники ионизирующего излучения

131.
Профилактикалық екпелермен қамту туралы есеп
Балаларға, жасөспірімдерге және ересектерге профилактикалық екпелерді жүргізетін медициналық ұйымдар
Облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
Ай сайын
132.
Жұқпалы және паразиттік аурулар, уланулар туралы шұғыл хабарлау
Медициналық ұйымдар, медицина қызметкерлері
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшелері
12 сағат ішінде
133.
Оқшауланған жануарларды бақылау нәтижелері туралы ақпарат
Ветеринар дәрігерлер
Зардап шеккен адамның тұрғылықты жері бойынша зардап шеккен адамға екпе жасайтын ұйымдар және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі, ЖАО-ның ветеринария бөлімшесі, ветеринария саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Бақылау аяқталғаннан кейін күнтізбелік 2 күннен кешіктірмей
134.
Құтыру вирусын жұқтыру тәуекеліне ұшырағандар туралы ақпарат
Медициналық ұйымдар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері және ЖАО-ның ветеринариялық бөлімшесі
Дереу
135.
Ұйымдастырылған балалар ұжымдарының жөнелтілу, келу теміржол станцияларында және жүру жолдарында анықталған науқастар туралы ақпарат
Поезд бастығы
Вокзалдың медициналық пункті және халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі
Факт бойынша
136.
Түсіру кезінде зақымданған тараның, шашылған немесе төгілген жүктің, қауіпті зат иісінің болуы анықталғаны туралы ақпарат
Жүк қабылдаушылар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
137.
Қауіпті жүктерді тасымалдау кезінде авариялық жағдайдың туындауы туралы ақпарат
Жүк тасымалдаушылар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
138.
Келісілген жұмыс жүргізу орнынан тыс жұмыс жүргізу үшін ИСК шығару туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
ИСК - Иондаушы сәулелену көздері

139.
Информация об обнаружении хищений или потерь ИИИ и радиоактивных отходов
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
140.
Информация о прекращении работ с ИИИ
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
141.
Копия паспортов на партию радиоактивных отходов
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
142.
Данные индивидуальных доз облучения персонала
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
Один раз в год
Оформляются по форме № 1-ДОЗ и формы № 2-ДОЗ
143.
Информация об обнаружении радиоактивного загрязнения металлолома
Физические и юридические лица занимающий данной деятельностью
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
144.
Информация об обнаружении превышения установленного в Гигиенических нормативах (5 мЗв/год) облучения работников
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
145.
Передача от одного физического или юридического лица другому физическому или юридическому лицу источников излучения
Физические и юридические лица использующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
146.
Информация о случаях регистрации доз, превышающих контрольные уровни и установленных пределов доз или квот облучения населения
Физические и юридические лица исползующие ИИИ
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
По факту
147.
Информация о результатах производственного контроля эпидемически значимых объектов
Физические и юридические лица (владельцы производственных объектов)
Территориальные подразделения ведомства государственного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
1 раз в полугодие (к 5 числу последующего месяца по форме)
148.
Сообщение о неблагоприятных проявлениях после иммунизации
Медицинские работники
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия
Обязательному и оперативному сообщению

139.
ИСК мен радиоактивті қалдықтардың ұрлануын немесе жоғалуын анықтау туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
140.
ИСК-мен жұмысты тоқтату туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
141.
Радиоактивті қалдықтар партиясы паспорттарының көшірмесі
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
142.
Персоналдың сәулеленуінің жеке дозалары деректері
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Жылына бір рет
№ 1-ДОЗА және № 2-ДОЗА нысаны бойынша ресімделеді
143.
Металл сынықтарының радиоактивті ластануының анықталуы туралы ақпарат
Осы қызметпен айналысатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
144.
Жұмыскерлердің гигиеналық нормативтерде белгіленген (жылына 5 мЗв) сәулеленуі артуының анықталуы туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
145.
Сәулелену көздерін бір жеке немесе заңды тұлғадан басқа жеке немесе заңды тұлғаға беру
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
146.
Бақылау деңгейлерінен асатын дозалардың және халықтың сәулеленуінің дозаларының немесе квоталарының белгіленген шектерінің тіркелу жағдайлары туралы ақпарат
ИСК пайдаланатын жеке және заңды тұлғалар
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Факт бойынша
147.
Эпидемиялық мәні бар объектілерді өндірістік бақылау нәтижелері туралы ақпарат
Жеке және заңды тұлғалар (өндірістік объектілердің иелері)
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
Жарты жылда 1 рет (келесі айдың 5-күніне қарай нысан бойынша)
148.
Иммунизациядан кейінгі жағымсыз оқиғалар туралы хабарлау
Медицина қызметкерлері
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Міндетті және жедел байланыс

149.
Информация о проведенном аудите
Аудиторские организации
Территориальные подразделения уполномоченного органа ведомства в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия
Ежегодно к десятому января после отчетного года
В области промышленной безопасности
150.
Информация о травматизме и инцидентов
Организации, имеющие опасные производственные объекты и (или) привлекаемые к работам на них
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
По факту
151.
Информация о произошедшей аварии
Организация, осуществляющая эксплуатацию опасного производственного объекта
Профессиональные аварийно-спасательные службы и формирования, обслуживающие объект, территориальное подразделение уполномоченного органа в области промышленной безопасности, МИО
Незамедлительно
152.
Информация о возникновении опасных производственных факторов
Организация, осуществляющая эксплуатацию опасного производственного объекта
Население, попадающее в расчетную зону чрезвычайной ситуации, и работников
Незамедлительно
153.
Форма представления информации по идентификации опасных производственных объектов
Организация, эксплуатирующая опасный производственный объект
Территориальные подразделения уполномоченного органа в области промышленной безопасности
В течение 15 рабочих дней после идентификации опасных производственных объектов
В сфере транспорта
154.
Сведения об оформленных и (или) забронированных билетах, а также через автоматизированные системы и базы данных в режиме реального времени
Перевозчиками в ЖД-транспорте
Уполномоченный государственный орган в сфере транспорта и (или) правоохранительные и специальные государственные органы
1) с 5 часов 00 минут до 6 часов 00 минут (первая выгрузка за период с 22 часов 01 минут до 5 часов 00 минут);
2) с 8 часов 00 минут до 9 часов 00 минут (вторая выгрузка за период с 5 часов 01 минут до 8 часов 00 минут);
3) с 10 часов 00 минут до 11 часов 00 минут (третья выгрузка за период с 8 часов 01 минут до 10 часов 00 минут);
4) с 16 часов 00 минут до 17 часов 00 минут (четвертая выгрузка за период с 10 часов 01 минут до 16 часов 00 минут);
5) с 22 часов 00 минут до 23 часов 00 минут (пятая выгрузка за период с 16 часов 01 минут до 22 часов 00 минут).
Перевозчиками на воздушном транспорте
Уполномоченный государственный орган в сфере транспорта и (или) правоохранительные и специальные государственные органы
1) в течение 30 минут после завершения регистрации на конкретный рейс
2) за 48 часов до планируемого времени отправления и при завершении регистрации на рейс
Перевозчиками на морском транспорте
Уполномоченный государственный орган в сфере транспорта и (или) правоохранительные и специальные государственные органы
Предоставляются перевозчиками периодически до 4-х раз в сутки в зависимости от графика пребывания и убывания морских пассажирских транспортных средств
Стоит отметить что в настоящее время пассажирские перевозки на морском транспорте не осуществляются в связи с отсутствием пассажирских судов
В области масс-медиа

149.
Орындалған аудит туралы ақпарат
Аудиторлық ұйымдар
Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық саласындағы ведомствоның уәкілетті органының аумақтық бөлімшелері
Жыл сайын есепті жылдан кейін қаңтардың онына қарай
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласында
150.
Жарақаттар мен оқиғалар туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектілері бар ұйымдар және (немесе) олармен жұмыс істейтін ұйымдар
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Факт бойынша
151.
Орын алған авария туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектіні пайдалануды жүзеге асыратын ұйым
Кәсіби апаттық-құтқару қызметтері және объектіге қызмет көрсететін құрылымдар, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі, ЖАО
Дереу
152.
Қауіпті өндірістік факторлардың пайда болуы туралы ақпарат
Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйым
Есепті төтенше жағдай аймағына және жұмыскерлеріне жататын халық
Дереу
153.
Қауіпті өндірістік объектілерді сәйкестендіру бойынша ақпарат беру нысаны
Қауіпті өндірістік объектіні пайдаланатын ұйым
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі
Қауіпті өндірістік объектілерді анықтағаннан кейін 15 жұмыс күні ішінде
Көлік саласында
154.
Ресімделген және (немесе) брондалған билеттер туралы, сондай-ақ нақты уақыт режимінде автоматтандырылған жүйелер мен дерекқорлар арқылы мәліметтер
Теміржол көлігіндегі тасымалдаушылар
Көлік саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган және (немесе) құқық қорғау және арнаулы мемлекеттік органдар
1) 5 сағат 00 минуттан 6 сағат 00 минутқа дейін (алғашқы түсіру 22 сағат 01 минуттан 5 сағат 00 минутқа дейін);
2) 8 сағат 00 минуттан 9 сағат 00 минутқа дейін (екінші түсіру 5 сағат 01 минуттан 8 сағат 00 минутқа дейін);
3) 10 сағат 00 минуттан 11 сағат 00 минутқа дейін (8 сағат 01 минуттан 10 сағат 00 минутқа дейінгі кезеңде үшінші түсіру);
4) 16 сағат 00 минуттан 17 сағат 00 минутқа дейін (10 сағат 01 минуттан 16 сағат 00 минутқа дейінгі кезеңдегі төртінші түсіру);
5) 22 сағат 00 минуттан 23 сағат 00 минутқа дейін (16 сағат 01 минуттан 22 сағат 00 минутқа дейінгі кезеңдегі бесінші түсіру).
Әуе көлігіндегі тасымалдаушылар
Көлік саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган және (немесе) құқық қорғау және арнаулы мемлекеттік органдар
1) белгілі бір рейске тіркелу аяқталғаннан кейін 30 минут ішінде
2) кетудің жоспарланған уақытынан 48 сағат бұрын және рейске тіркелу аяқталған кезде
Теңіз көлігіндегі тасымалдаушылар
Көлік саласындағы уәкілетті мемлекеттік орган және (немесе) құқық қорғау және арнаулы мемлекеттік органдар
Тасымалдаушылар теңіз жолаушылары көлік құралдарының болу және кему кестесіне байланысты тәулігіне 4 ретке дейін мерзімді түрде ұсынады
Қазіргі уақытта теңіз көлігінде жолаушылар тасымалы жолаушылар кемелерінің болмауына байланысты жүзеге асырылмайтынын атап өткен жөн
Бұқаралық ақпарат құралдары саласында

155.
Обязательные бесплатные экземпляры периодических печатных изданий на бумажном носителе либо в электронной форме, удостоверенные посредством электронной цифровой подписью главного редактора (редактора)
Собственник средства массовой информации
Уполномоченный орган в области масс-медиа, Национальные библиотеки, Национальная государственная книжная палата Республики Казахстан
В день изготовления обязательных бесплатных экземпляров периодических печатных изданий,
в течении тридцати календарных дней со дня их выпуска на бумажном носителе,
в течении трех рабочих дней со дня их выпуска в электронной форме
156.
Уведомление о приостановлении, прекращении выпуска средства массовой информации, распространении продукции средства массовой информации по решению собственника либо суда
Собственник средства массовой информации
Уполномоченный орган в области масс-медиа
По факту
В сфере долевого участия в жилищном строительстве
157.
Отчет о результатах мониторинга за ходом строительства жилого дома (жилого здания)
Юридические лица Республики Казахстан, заключившие договора на оказание инжиниринговых услуг, осуществляющих функцию технического надзора
Фонд гарантирования, банк второго уровня или МИО (в зависимости от способа организации долевого участия в жилищном строительстве)
Ежемесячно (к 15-му числу месяца, следующего за отчетным месяцем)
В сфере строительства магистрального трубопровода
158.
Данные по транспортировке нефти, необходимые для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
Собственник магистрального трубопровода либо лицо, владеющее магистральным трубопроводом
Уполномоченный орган в области углеводородов/ подведомственную организацию (юридическое лицо, находящееся в ведении уполномоченного органа в области углеводородов и осуществляющее ведение единой базы данных)
Ежемесячно
159.
Уведомление в случае необходимости вывода из эксплуатации или изменения режима работы трубопровода
Собственник подсоединенного трубопровода
Собственник магистрального трубопровода
По факту
160.
Данные по транспортировке нефти, необходимые для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
Собственник магистрального трубопровода либо лицо, владеющее магистральным трубопроводом
Уполномоченный орган в области углеводородов/ подведомственную организацию (юридическое лицо, находящееся в ведении уполномоченного органа в области углеводородов и осуществляющее ведение единой базы данных)
Ежесуточно
161.
Данные по транспортировке нефти, необходимые для ведомственного статистического наблюдения или административного учета
Собственник магистрального трубопровода либо лицо, владеющее магистральным трубопроводом
Уполномоченный орган в области углеводородов/ подведомственную организацию (юридическое лицо, находящееся в ведении уполномоченного органа в области углеводородов и осуществляющее ведение единой базы данных)
Ежегодно
В сфере гражданской авиации

155.
Бас редактордың (редактордың) электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған қағаз жеткізгіштегі немесе электрондық нысандағы мерзімді баспасөз басылымдарының міндетті тегін көшірмелері
Бұқаралық ақпарат құралдарының иесі
Масс-медиа саласындағы уәкілетті орган, Ұлттық кітапханалар, Қазақстан Республикасының Ұлттық мемлекеттік кітап палатасы
Мерзімді баспа басылымдарының міндетті тегін даналарын шығарған күні олар қағаз жеткізгіште шығарылған күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде, электрондық нысанда шығарылған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде
156.
Меншiк иесiнiң немесе соттың шешiмi бойынша бұқаралық ақпарат құралының шығарылымын, бұқаралық ақпарат құралдарының өнiмiн таратуды тоқтата тұру, тоқтату туралы хабарлама
Бұқаралық ақпарат құралдарының иесі
Масс-медиа саласындағы уәкілетті орган
Факт бойынша
Тұрғын үй құрылысына үлестік қатысу саласында
157.
Тұрғын үй (тұрғын ғимарат) құрылысының барысы мониторингінің нәтижелері туралы есеп
Техникалық қадағалау функциясын жүзеге асыратын инжинирингтік қызметтер көрсетуге шарттар жасасқан Қазақстан Республикасының заңды тұлғалары
Кепілдік беру қоры, екінші деңгейдегі банк немесе ЖАО (тұрғын үй құрылысына үлестік қатысуды ұйымдастыру тәсіліне қарай)
Ай сайын (есепті айдан кейінгі айдың 15-күніне дейін)
Магистральдық құбыр құрылысы саласында
158.
Ведомстволық статистикалық бақылау немесе әкімшілік есепке алу үшін қажетті мұнай тасымалдау деректері
Магистральдық құбырдың иесі немесе магистральдық құбырды иеленетін тұлға
Көмірсутектер саласындағы уәкілетті орган/ ведомстволық бағынысты ұйым (көмірсутектер саласындағы уәкілетті органның қарамағындағы және бірыңғай дерекқорды жүргізетін заңды тұлға)
Ай сайын
159.
Құбырды пайдаланудан шығару немесе жұмыс режимін өзгерту қажет болған жағдайдағы хабарлама
Байланысқан құбыр желісінің меншік иесі
Магистралдық құбыр желісінің меншік иесі
Факт бойынша
160.
Ведомстволық статистикалық бақылау немесе әкімшілік есепке алу үшін қажетті мұнай тасымалдау деректері
Магистральдық құбырдың иесі немесе магистральдық құбырды иеленетін тұлға
Көмірсутектер саласындағы уәкілетті орган/ ведомстволық бағыныстыы ұйым (көмірсутектер саласындағы уәкілетті органның қарамағындағы және бірыңғай дерекқорды жүргізетін заңды тұлға
Күн сайын
161.
Ведомстволық статистикалық бақылау немесе әкімшілік есепке алу үшін қажетті мұнай тасымалдау деректері
Магистральдық құбырдың иесі не магистральдық құбырды иеленетін тұлға
Көмірсутектер саласындағы уәкілетті орган/ ведомстволық бағыныстыы ұйым (көмірсутектер саласындағы уәкілетті органның қарамағындағы және бірыңғай дерекқорды жүргізетін заңды тұлға)
Жыл сайын
Азаматтық авиация саласында

162.
Информация о планируемых полетах беспилотных летательных аппаратов
Эксплуатанты беспилотных летательных аппаратов
Органам обслуживания воздушного движения и (или) управления воздушным движением
Не менее чем за 60 минут до расчетного времени вылета и не более чем за 120 часов до расчетного времени вылета
В сфере занятости населения
163.
Сведения о наличии свободных рабочих мест (вакантных должностей) в течение пяти рабочих дней со дня их появления с указанием условий труда и оплаты
Работодатель
Центры занятности населения
В течении 5 рабочих дней со дня появления свободных рабочих мест
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда"
164.
Информация о приеме на работу иностранцев или лиц без гражданства, привлекаемых на основании справки о соответствии квалификации для самостоятельного трудоустройства, и (или) прекращении трудовых отношений с ними
Работодатель
Уполномоченный орган по вопросам занятости населения
Ежемесячно
165.
Информация о количестве лиц, обратившихся за трудовым посредничеством и трудоустроенных, в разрезе профессий (специальностей)
Частное агентство занятости
Центр занятости населения
Ежеквартально
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда"
166.
Информация, содержащая сведения о:
Работодатели
Местный орган по вопросам занятости населения
В течение 10 календарных дней после их въезда на территорию Республики Казахстан
стране и организации, из которых привлекаются иностранцы или лица без гражданства, привлекаемые в рамках внутрикорпоративного перевода;
количестве привлекаемых в рамках внутрикорпоративного перевода иностранцев или лиц без гражданства с указанием фамилии, имени, отчества (если оно указано в документах, удостоверяющих личность), уровня образования, квалификации, профессии и опыта работы каждого;
сроке осуществления трудовой деятельности
167.
Извещение о приеме на работу или об отказе в приеме на работу
Работодатель
Центры занятости населения района, городов областного и республиканского значения, столицы
В течение пяти рабочих дней со дня направления для трудоустройства
Письменно или посредством государственного интернет-ресурса "Биржа труда"
Путем соответствующей отметки в направлении (с указанием причины в случае отказа в приеме на работу)
В сфере миграции населения
168.
Информация о пребывающих иммигрантах
Принимающие лица
Органы внутренних дел
В течение 3 рабочих дней со дня прибытия иммигрантов
В сфере защиты конкуренции
169.
Уведомление о совершении сделки (экономической концентрации):
по приобретению субъектом рынка прав (в том числе на основании договора о доверительном управлении, договора о совместной деятельности, договора поручения), позволяющих давать обязательные для исполнения указания другому субъекту рынка при ведении им предпринимательской деятельности либо осуществлять функции его исполнительного органа;
в случае участия одних и тех же физических лиц в исполнительных органах, советах директоров, наблюдательных советах или других органах управления двух и более субъектов рынка при условии определения указанными физическими лицами в данных субъектах условий ведения их
предпринимательской деятельности
Субъекты рынка, совершившие сделки
Антимонопольный орган
Не позднее чем через 45 календарных дней после даты заключения сделки
В сфере естественных монополий

162.
Ұшқышсыз ұшу аппараттарының жоспарланған ұшулары туралы ақпарат
Ұшқышсыз ұшу аппараттарының пайдаланушылары
Әуе қозғалысына қызмет көрсету және (немесе) әуе қозғалысын басқару органдарына
Ұшудың есепті уақытынан кемінде 60 минут бұрын және жөнелтілудің есепті уақытынан 120 сағат бұрын
Халықты жұмыспен қамту саласында
163.
Бос жұмыс орындары (бос лауазымдар) пайда болған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде еңбек шарттары мен еңбекақыны көрсете отырып, олардың болуы туралы мәліметтер
Жұмыс беруші
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Бос жұмыс орындары пайда болған күннен бастап 5 жұмыс күні ішінде
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы
164.
Өзінше жұмысқа орналасу және (немесе) еңбек қатынастарын тоқтату үшін біліктіліктің сәйкестігі туралы анықтаманың негізінде жұмысқа тартылатын шетелдіктерді немесе азаматтығы жоқ адамдарды жұмысқа қабылдау туралы мәліметтер
Жұмыс беруші
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті орган
Ай сайын
165.
Еңбек делдалдығына жүгінген және кәсіптер (мамандықтар) бөлінісінде жұмысқа орналастырылған адамдар саны туралы ақпарат
Жекеше жұмыспен қамту агенттігі
Халықты жұмыспен қамту орталығы
Тоқсан сайын
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы
166.
Мыналар туралы мәліметтерді қамтитын ақпарат: корпоративішілік ауысу шеңберінде шетелдіктер немесе азаматтығы жоқ адамдар тартылатын елдер мен ұйымдар;
тегін, атын, әкесінің атын (егер ол жеке басын куәландыратын құжаттарда көрсетілсе), білім деңгейін, біліктілігін, кәсібін және әрқайсысының жұмыс тәжірибесін көрсете отырып корпоративішілік ауысу шеңберінде тартылатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдар саны;
еңбек қызметін жүзеге асыру мерзімі туралы мәліметті қамтитын ақпарат
Жұмыс берушілер
Халықты жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті орган
Олар Қазақстан Республикасының аумағына кіргеннен бастап күнтізбелік 10 күн ішінде
167.
Жұмысқа қабылдау немесе қабылдаудан бас тарту туралы хабарлама
Жұмыс беруші
Ауданның, облыстық және республикалық маңызы бар қалалардың, астананың халықты жұмыспен қамту орталықтары
Жұмысқа орналастыру үшін жіберген күннен бастап бес жұмыс күні ішінде
Жазбаша немесе "Еңбек биржасы" мемлекеттік интернет-ресурсы арқылы.
Жолдамадағы тиісті белгі арқылы (жұмысқа қабылдаудан бас татқан жағдайда себебін көрсете отырып)
Халықтың көші-қоны саласында
168.
Көшіп келушілер туралы ақпарат
Қабылдайтын тұлғалар
Ішкі істер органдары
Көшіп келушілердің келген күнінен бастап 3 жұмыс күні ішінде
Бәсекелестікті қорғау саласында
169.
Жасалған мәміле (экономикалық шоғырлану) туралы хабарлама:
нарық субъектісінің өзі кәсіпкерлік қызметті жүргізген кезде нарықтың басқа субъектісіне орындауға міндетті нұсқаулар беруге не оның атқарушы органының функцияларын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін құқықтарды сатып алуы бойынша (оның ішінде сенімгерлік басқару туралы шарттың, бірлескен қызмет туралы шарттың, тапсыру шартының негізінде);
сол бір жеке тұлғалардың екі және одан көп нарық субъектісінің атқарушы органдарына, директорлар кеңестеріне, байқау кеңестеріне немесе басқарудың басқа да органдарына аталған жеке тұлғалардың осы субъектілерде кәсіпкерлік қызметін жүргізу шарттарын айқындау жағдайында қатысуы
Мәміле жасасқан нарық субъектілері
Монополияға қарсы орган
Мәміле жасалған күннен кейін күнтізбелік 45 күннен кешіктірмей
Табиғи монополиялар саласында

170.
Отчеты об исполнении утвержденной тарифной сметы, об исполнении утвержденной инвестиционной программы в электронной форме, в иной государственный орган либо МИО - отчет об исполнении утвержденной инвестиционной программы в электронной форме
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Ежегодно не позднее 1 мая года, следующего за отчетным периодом представлять в уполномоченный орган
171.
Информация о резерве, наличии свободных и доступных мощностей, емкостей, мест, пропускных способностей сетей субъекта естественной монополии
Схемы размещения сетей или иного имущества, используемого при предоставлении регулируемых услуг, за исключением сведений, относящихся к государственным секретам и иной охраняемой законом тайне в соответствии с законами Республики Казахстан, и регулируемых услуг, предусмотренных подпунктами 10), 11), 12) и 13) пункта 1 статьи 5 Закона "О естественных монополиях"
Информация о ходе исполнения утвержденной инвестиционной программы (места расположения объектов, стадии исполнения с приложением фото-, видеосъемки, сроки исполнения и стоимость мероприятий инвестиционных программ), за исключением сведений, относящихся к государственным секретам и иной охраняемой законом тайне в соответствии с законами Республики Казахстан
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Ежеквартально
172.
Информировать потребителей о тарифе, его изменении в сроки, установленные Законом "О естественных монополиях"
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Не позднее чем за пять календарных дней до введения в действие тарифа
173.
Отчеты о фактически достигнутых за отчетный год доходах, расходах, соблюдении показателей качества и надежности регулируемых услуг, достижении показателей эффективности деятельности субъектов естественных монополий
Субъект естественной монополии при утверждении тарифа с применением стимулирующего метода тарифного регулирования
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Ежегодно в срок не позднее 1 мая отчетного периода
174.
Отчет об исполнении тарифной сметы
Субъект естественной монополии
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Ежегодно (не позднее 1 мая года, следующего за отчетным периодом)
Сфера общественно значимые рынки

170.
Бекітілген тарифтік сметаның орындалуы туралы, бекітілген инвестициялық бағдарламаның орындалуы туралы электрондық нысанда басқа мемлекеттік органға немесе ЖАО-ға есептер – бекітілген инвестициялық бағдарламаның орындалуы туралы электрондық нысанда есеп
Табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Жыл сайын есепті кезеңнен кейінгі жылғы 1 мамырдан кешіктірмей уәкілетті органға ұсынады
171.
Табиғи монополия субъектiсiнiң резервi, бос және қолда бар қуаттарының, қуаттарының, орналасқан жерiнiң және желiнiң өткiзу мүмкiндiгiнiң болуы туралы ақпарат Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік құпияларға және заңмен қорғалатын өзге де құпияға жататын мәліметтерді және "Табиғи монополиялар туралы" Заңның 5-бабының 1-тармағының 10), 11), 12) және 13) тармақшаларында көзделген реттеліп көрсетілетін қызметтерді қоспағанда, желілерді немесе реттеліп көрсетілетін қызметтерді көрсету кезінде пайдаланылатын өзге де мүлікті орналастыру схемалары. Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес мемлекеттік құпияларға және заңмен қорғалатын басқа да құпияларға жататын мәліметтерді қоспағанда, бекітілген инвестициялық бағдарламаның орындалу барысы туралы ақпарат (фото, бейнежазбаларды қоса бере отырып, объектілердің орналасқан жері, орындау кезеңдері, инвестициялық бағдарлама іс-шараларының орындалу мерзімі мен құны)
Табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Тоқсан сайын
172.
Тұтынушыларды "Табиғи монополиялар туралы" Заңда белгіленген мерзімдерде тариф және оның өзгерістері туралы хабардар ету
Табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Тариф күшіне енгенге дейін күнтізбелік бес күннен кешіктірмей
173.
Есепті жыл ішінде нақты қол жеткізілген кірістер мен шығыстар, реттеліп көрсетілетін қызметтердің сапа және сенімділік көрсеткіштерінің сақталуы, табиғи монополиялар субъектілерінің қызмет нәтижелерінің көрсеткіштеріне қол жеткізу туралы есептер
Тарифтік реттеудің ынталандырушы әдісін пайдалана отырып, тарифті бекіту кезінде табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Жыл сайын есепті кезеңнің 1 мамырынан кешіктірмей
174.
Тарифтік сметаның орындалуы туралы есеп
Табиғи монополия субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Жыл сайын (есепті кезеңнен кейінгі жылғы 1 мамырдан кешіктірмей)
Қоғамдық маңызы бар нарықтар саласы

175.
Финансовая отчетность в соответствии с законодательством Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Ежеквартально не позднее последнего дня месяца, следующего за отчетным кварталом
176.
Полугодовая информация об использовании средств по покупке и (или) передаче электрической энергии, товарного газа, учтенных в предельной цене, с приложением подтверждающих материалов
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Не позднее двадцать пятого числа месяца, следующего за отчетным полугодием, за исключением субъектов общественно значимых рынков, указанных в подпунктах 2), 4) и 5) пункта 1 статьи 124-5 Предпринимательского кодекса
177.
Информация об отпускных ценах с приложением обосновывающих материалов, подтверждающих уровень цены
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
Не позднее тридцати календарных дней со дня введения государственного регулирования цен или с момента начала производства (реализации) товаров, работ, услуг либо не менее чем за тридцать календарных дней до предстоящего повышения отпускной цены на товары, работы, услуги
178.
Информация об отпускных ценах, о результатах публичных слушаний и финансовой отчетности
Субъект общественно значимого рынка
Ведомство уполномоченного органа или территориальный уполномоченный орган в сфере естественных монополий
По мере необходимости
В сфере обязательного страхования
179.
Список участников системы обязательного социального страхования, в пользу которых взыскивается задолженность по социальным отчислениям
Плательщик
Уполномоченный орган государственных доходов
По мере необходимости
В сфере пенсионного обеспечения
180.
Списки физических лиц, в пользу которых взыскивается задолженность по обязательным пенсионным взносам, обязательным пенсионным взносам работодателя, обязательным профессиональным пенсионным взносам
Агент
Уполномоченный орган государственных доходов
По мере необходимости
В сфере реабилитации и банкротства
181.
Текущая информация о ходе осуществления
реабилитационной процедуры
Реабилитационный управляющий в области реабилитации
Территориальный орган государственных доходов
Не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
182.
Текущая информация о ходе осуществления процедуры банкротства
Банкротный управляющий в области банкротства
Территориальный орган государственных доходов
Не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным периодом
При проведении реабилитационной процедуры
За исключением сведений, являющихся конфиденциальными
В сфере регистрации юридических лиц

175.
Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік туралы заңнамасына сәйкес қаржылық есептілік
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың соңғы күнінен кешіктірмей
176.
Растайтын материалдарды қоса бере отырып, шекті бағада ескерілген электр энергиясын, тауарлық газды сатып алу және (немесе) беру бойынша қаражатты пайдалану туралы жартыжылдық ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Кәсіпкерлік кодексінің 124-5-бабы 1-тармағының 2), 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген әлеуметтік маңызы бар нарық субъектілерін қоспағанда, есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың жиырма бесінен кешіктірмей
177.
Баға деңгейін растайтын негіздеуші материалдар қоса берілген сату бағалары туралы ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Бағаны мемлекеттік реттеу енгізілген күннен бастап не тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді өндіру (өткізу) басталған кезден бастап күнтізбелік отыз күннен кешіктірмей не тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің сату бағасының алдағы көтерілуіне дейін күнтізбелік отыз күннен кешіктірмей.
178.
Сату бағалары, қоғамдық тыңдаулардың нәтижелері және қаржылық есеп туралы ақпарат
Қоғамдық маңызы бар нарық субъектісі
Уәкілетті органның ведомствосы немесе табиғи монополиялар саласындағы аумақтық уәкілетті орган
Қажеттілігіне қарай
Міндетті сақтандыру саласында
179.
Пайдасына әлеуметтік аударымдар бойынша берешек өндіріп алынатын міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысушылардың тізімі
Төлеуші
Мемлекеттік кірістердің уәкілетті органы
Қажеттілігіне қарай
Зейнетақымен қамтамасыз ету саласында
180.
Пайдасына міндетті зейнетақы жарналары, жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша берешек өндіріп алынатын жеке тұлғалардың тізімдері
Агент
Мемлекеттік кірістер жөніндегі уәкілетті орган
Қажеттілігіне қарай
Оңалту және банкроттық саласында
181.
Оңалту рәсімінің барысы туралы ағымдағы ақпарат
Оңалту саласындағы оңалту басқарушысы
Мемлекеттік кірістердің аумақтық органы
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей
182.
Банкроттық рәсімінің барысы туралы ағымдағы ақпарат
Банкроттық саласындағы банкроттық басқарушы
Мемлекеттік кірістердің аумақтық органы
Есепті кезеңнен кейінгі айдың 5- күнінен кешіктірмей
Оңалту рәсімін жүргізу кезінде.
Құпия болып табылатын ақпаратты қоспағанда
Заңды тұлғаларды тіркеу саласында

183.
Извещение об изменении места нахождения юридического лица, относящегося к субъекту частного предпринимательства, филиала (представительства)
Юридические лица, филиал (представительство)
Уполномоченный орган по регистрации юридических лиц
В случае внесения изменений и дополнений
В сфере трудовых отношений
184.
Информация о несчастном случае, связанном с трудовой деятельностью
Работодатель
Близкие родственники пострадавшего и заинтересованные государственные органы:
Незамедлительно
территориальные подразделения уполномоченного государственного органа по труду, территориальное подразделение уполномоченного органа в области промышленной безопасности при несчастных случаев, происшедших на опасных производственных объектах, территориальное подразделение государственного органа в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения о случаях профессионального заболевания или отравления, страховая организация, с которой заключен договор обязательного страхования работника от несчастных случаев при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей, правоохранительный орган по месту, где произошел несчастный случай, уполномоченные органы производственного и ведомственного контроля и надзора в случаях, подлежащих специальному расследованию
В сфере трансфертного ценообразования
185.
Местная отчетность
Участники сделки
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Ежегодно (не позднее 12 месяцев, следующих за отчетным финансовым годом)
186.
Отчетность по мониторингу сделок
Участники сделки
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Ежегодно (не позднее 15 мая года, следующего за отчетным годом)
187.
Межстрановая отчетность
Участники международной группы
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Ежегодно
(не позднее 12 месяцев, следующих за отчетным финансовым годом)
В сфере бухгалтерского учета и финансовой отчетности
188.
Отчет о признанных и выданных сертификатах аккредитованной организацией по профессиональной сертификации бухгалтеров
Аккредитованные организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
Уполномоченный орган в области бухгалтерского учета и финансовой отчетности
Годовая
в течении трех месяцев с даты проведения экзаменов, признанных и выданных сертификатов, а также с даты внесения изменений в экзаменационные модули*
189.
Отчет о проведенных экзаменах по дисциплинам и об изменении экзаменационных модулей
Аккредитованные организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
Уполномоченный орган в области бухгалтерского учета и финансовой отчетности
Годовая
в течении трех месяцев с даты проведения экзаменов, признанных и выданных сертификатов, а также с даты внесения изменений в экзаменационные модули*
В сфере аудиторской деятельности

183.
Жеке кәсіпкерлік субъектісіне, филиалға (өкілдікке) жататын заңды тұлғаның орналасқан жерінің өзгеруі туралы хабарлама
Заңды тұлғалар, филиал (өкілдік)
Заңды тұлғаларды тіркеу жөніндегі уәкілетті орган
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілген жағдайда
Еңбек қатынастары саласында
184.
Еңбек қызметіне байланысты жазатайым оқиға туралы ақпарат
Жұмыс беруші
Жәбірленушінің жақын туыстары және мүдделі мемлекеттік органдар: еңбек жөніндегі уәкілетті мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелері, қауіпті өндірістік объектілерде орын алған жазатайым оқиғалар кезінде өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы уәкілетті органның аумақтық бөлімшесі, кәсіби ауыру немесе улану туралы халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшесі, жұмыскерді еңбек (қызметтік) міндеттемелерін орындау кезінде жазатайым жағдайлардан сақтандыру шарты жасалған сақтандыру ұйымы, жазатайым оқиға болған жердегі құқық қорғау органы, арнайы тергеуге жататын жағдайларда өндірістік және ведомстволық бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органдар
Дереу
Трансферттік баға белгілеу саласында
185.
Жергілікті есептілік
Мәмілеге қатысушылар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Жыл сайын (есептік қаржы жылынан кейінгі 12 айдан кешіктірмей)
186.
Мәмілелер мониторингі бойынша есептілік
Мәмілеге қатысушылар
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Жыл сайын (есептік жылдан кейінгі жылғы 15 мамырдан кешіктірмей)
187.
Еларалық есеп беру
Халықаралық топ мүшелері
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Жыл сайын (есептік қаржы жылынан кейінгі 12 айдан кешіктірмей)
Бухгалтерлік есеп және қаржылық есептілік саласында
188.
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйым таныған және берген сертификаттар туралы есеп
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау бойынша аккредиттелген ұйымдар
Бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын емтихандар өткізілген, танылған және берілген сертификаттар, сондай-ақ емтихан модульдеріне өзгерістер енгізілген күннен бастап үш ай ішінде*
189.
Пәндер бойынша өткізілген емтихандар және емтихан модульдеріндегі өзгерістер туралы есеп
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау бойынша аккредиттелген ұйымдар
Бухгалтерлік есеп және қаржылық есеп беру саласындағы уәкілетті орган
Жыл сайын емтихандар өткізілген, танылған және берілген сертификаттар, сондай-ақ емтихан модульдеріне өзгерістер енгізілген күннен бастап үш ай ішінде*
Аудиторлық қызмет саласында

190.
Ежеквартальный отчет по основным показателям деятельности аудиторских организаций
Аудиторские организации
Уполномоченный орган в области аудиторской деятельности
Квартальная
191.
Ежегодный отчет аудиторской организации о соответствии квалификационным требованиям к аудиторской деятельности
Аудиторские организации
Уполномоченный орган в области аудиторской деятельности
Годовая
192.
Информация по страхованию гражданско-правовой ответственности аудиторской организации
Аудиторские организации
Уполномоченный орган в области аудиторской деятельности
В течении 15 рабочих дней с даты заключения договора обязательного страхования гражданско-правовой ответственности
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АО – акционерное общество;
МИО – местные исполнительные органы;
ОРВИ – острая респираторная вирусная инфекция;
ИИИ – источники ионизирующего излучения;
ЖД – железная дорога;
ГПЗ – гриппоподобные заболевания;
ЯРЭУ – ядерные, радиационные и электрофизические установки.

190.
Аудиторлық ұйымдар қызметінің негізгі көрсеткіштері бойынша тоқсан сайынғы есеп
Аудиторлық ұйымдар
Аудиторлық қызмет саласындағы уәкілетті орган
Тоқсан сайын
191.
Аудиторлық ұйымның аудиторлық қызметке қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігі туралы жылдық есебі
Аудиторлық ұйымдар
Аудиторлық қызмет саласындағы уәкілетті орган
Жылдық
192.
Аудиторлық ұйымның азаматтық-құқықтық жауапкершілігін сақтандыру туралы мәліметтер
Аудиторлық ұйымдар
Аудиторлық қызмет саласындағы уәкілетті орган
Азаматтық-құқықтық жауапкершілікті міндетті сақтандыру шарты жасалған күннен бастап 15 жұмыс күні ішінде
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
АҚ – акционерлік қоғам;
ЖАО – жергілікті атқарушы органдар;
ЖРВИ – жедел респираторлық вирустық инфекция;
ИСК– иондаушы сәулелену көздері;
ТЖ – теміржол;
ТТА – тұмау тәрізді аурулар;
ЯРЭҚ – ядролық, радиациялық және электрлік-физикалық қондырғылар.