Об образовании избирательных участков в Есильском районе
Решение акима Есильского района Акмолинской области от 20 марта 2024 года № 60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2024 года № 8716-03.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Есильского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Есильском районе, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Есильского района:
1) "Об образовании избирательных участков в Есильском районе" от 18 июня 2021 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23139);
2) "О внесении изменения в решение акима Есильского района от 18 июня 2021 года № 11 "Об образовании избирательных участков в Есильском районе" от 29 декабря 2022 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 31378).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есильского района С.Балжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Есильская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Есильского района
от 20 марта 2024 года
№ 60
Избирательные участки в Есильском районе
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением акима Есильского района Акмолинской области от 11.07.2024 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 421
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 города Есиль отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Онтустик, 1.
Границы:
улица Алматы - 1, 2, 3, 4, 5, 7в, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 86, 92;
улица Кайыма Мухамедханова - 1, 1а, 1г, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 55, 57;
улица имени Шокана Уалиханова - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 23, 24, 24а, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35а, 35б, 35в, 35г, 35д, 35л, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 62, 64, 70, 72;
улица Тын игерушилер - 1а, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36д, 37, 38, 40, 42, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 87а, 89, 93;
улица Ыбырая Алтынсарина - 1, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а;

Есіл ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 60 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 наурызда № 8716-03 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, Есіл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Есіл ауданында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Есіл ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Есіл ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 18 маусымдағы № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23139 тіркелген);
2) "Есіл ауданы әкімінің 2021 жылғы 18 маусымдағы № 11 "Есіл ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31378 тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Есіл ауданы әкімінің
2024 жылғы 20 наурыздағы
№ 60 шешіміне
қосымша
Есіл ауданында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімінің 11.07.2024 № 7 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.
№ 421 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Есіл қаласының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Оңтүстік көшесі, 1.
Шекаралары:
Алматы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7в, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 78, 78а, 79, 79а, 80а, 81, 82, 83, 84, 84а, 86, 92; Қайым Мұхамедханов көшесі - 1, 1а, 1г, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 55, 57; Шоқан Уәлиханов атындағы көшесі - 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 23, 24, 24а, 25, 25а, 25б, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 35а, 35б, 35в, 35г, 35д, 35л, 36а, 37, 37а, 38, 38а, 39, 40, 40а, 42, 42а, 42б, 42в, 42д, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 62, 64, 70, 72;
Тың игерушілер көшесі - 1а, 2, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 12, 13, 13а, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 22, 22а, 22б, 23, 23а, 23б, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36д, 37, 38, 40, 42, 42б, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 46а, 46б, 47, 49, 50, 51, 51а, 52а, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 87а, 89, 93; Ыбырай Алтынсарин көшесі - 1, 2а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13а, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35а;

улица Онтустик - 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26б, 26в, 26г, 26д, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
проспект Ондирис - 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Акжол - 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Хамита Ергалиева - 1, 2, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49;
улица Жибек жолы - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 30, 31;
улица Есиль - 1, 2а, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34;
микрорайон Бейбитшилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15а;
улица Каукена Кенжетаева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Енбекшилер - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Чапаева - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
2.
Избирательный участок № 422
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа города Есиль при отделе образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Мухтара Ауезова, 65.
Границы:
улица Абая Кунанбаева - 4а, 10, 12, 14, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 31а, 32, 32а, 34, 39, 43, 44, 46, 46б, 46в, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 59, 61, 63, 64, 64а, 66, 76, 78, 79, 80, 80а, 80б, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 121;
улица Мухтара Ауезова - 21, 21а, 21г, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43а, 45, 46, 48, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Ватутина - 1, 2, 3, 6, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица Достык - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
улица имени Динмухаммеда Конаева - 3, 13, 15, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 33, 37, 39;
улица Рысбека Мырзашева - 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54а, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64;
улица Женис - 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56а, 56б, 57, 59, 60, 61, 63, 65;
улица Сайлау Серикова – 1;

Оңтүстік көшесі - 1а, 1б, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26б, 26в, 26г, 26д, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Өндіріс даңғылы - 2, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
Ақжол көшесі - 8, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Хамит Ерғалиев көшесі - 1, 2, 2б, 3, 4, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49;
Жібек жолы көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 10, 12, 13, 14, 15, 16,
16а, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 30, 31;
Есіл көшесі - 1, 2а, 5, 5а, 6, 7, 9, 10, 10а, 11, 13, 13а, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34; Бейбітшілік шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15а; Кәукен Кенжетаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 40;
Еңбекшілер көшесі - 1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; Чапаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 10, 12, 14, 20, 21, 22, 24, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
2.
№ 422 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімінің жанындағы Есіл қаласының балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 65.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі - 4а, 10, 12, 14, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 28а, 30, 30а, 31а, 32, 32а, 34, 39, 43, 44, 46, 46б, 46в, 49, 51, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 58, 59, 61, 63, 64, 64а, 66, 76, 78, 79, 80, 80а, 80б, 81, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 108, 121;
Мұхтар Әуезов көшесі - 21, 21а, 21г, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43а, 45, 46, 48, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Ватутин көшесі - 1, 2, 3, 6, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33; Достық көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
Дінмұхаммед Қонаев атындағы көшесі - 3, 13, 15, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 33, 37, 39;
Рысбек Мырзашев көшесі - 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54а, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64;
Жеңіс көшесі - 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 56а, 56б, 57, 59, 60, 61, 63, 65;
Сайлау Серіков көшесі - 1;

улица Тауелсиздик - 3, 5, 5а, 7, 7а, 11, 13, 17, 20, 23, 23а, 24, 25а, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 37, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86.
3.
Избирательный участок № 423
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Есильского района Акмолинской области", улица Гагарина, 1.
Границы:
улица Жамбыла Жабаева - 1, 2, 2б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 41, 41а, 42, 42/1, 43, 44, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 51, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 56;
улица Айтеке би - 1, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 54;
улица Алихана Бокейханова - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 43, 44, 48, 48а, 51, 55;
улица Казыбек би - 1, 6, 13, 17, 19, 21, 23, 31, 31а, 32;
улица Толе би - 4, 5, 18, 20, 22, 23, 29, 30, 30а, 31, 32;
улица Ишхан Сарибекян - 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 9, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 48а, 50, 56, 58, 66;
улица Рысбека Мырзашева - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43а, 44, 45, 46, 48.
4.
Избирательный участок № 424
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Сайлау Серикова города Есиль отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица имени Динмухаммеда Конаева, 7.
Границы:
улица Гагарина - 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47а, 48, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63а, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 71а;
улица Жамбыла Жабаева - 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87а, 89, 90, 94, 94а, 94б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 110, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 122/1;
улица Рысбека Мырзашева - 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78а, 80;
микрорайон имени Николая Самохвалова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29;

Тәуелсіздік көшесі - 3, 5, 5а, 7, 7а, 11, 13, 17, 20, 23, 23а, 24, 25а, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 32/1, 33, 34, 35, 37, 38, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 75, 78, 82, 84, 86.
3.
№ 423 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы Есіл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Гагарин көшесі, 1.
Шекаралары: Жамбыл Жабаев көшесі - 1, 2, 2б, 3, 5, 6, 7, 9, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 41, 41а, 42, 42/1, 43, 44, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 51, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 56;
Әйтеке би көшесі - 1, 1б, 1в, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 54;
Әлихан Бөкейханов көшесі - 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7б, 8, 10, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 31, 33, 38, 39, 40, 43, 44, 48, 48а, 51, 55;
Қазыбек би көшесі - 1, 6, 13, 17, 19, 21, 23, 31, 31а, 32;
Төле би көшесі - 4, 5, 18, 20, 22, 23, 29, 30, 30а, 31, 32;
Ишхан Сарибекян көшесі - 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 7а, 9, 15, 15а, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 30а, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 44, 45, 46, 48, 48а, 50, 56, 58, 66;
Рысбек Мырзашев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 39а, 39б, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43а, 44, 45, 46, 48.
4.
№ 424 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Есіл қаласының Сайлау Серіков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Дінмұхаммед Қонаев атындағы көшесі, 7.
Шекаралары: Гагарин көшесі - 2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47а, 48, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 63а, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 71а;
Жамбыл Жабаев көшесі - 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87а, 89, 90, 94, 94а, 94б, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 110, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 122/1;
Рысбек Мырзашев көшесі - 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78а, 80; Николай Самохвалов атындағы шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 29;

микрорайон Жастар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17а, 19, 20, 21, 25;
улица Баубека Булкышева - 1, 1а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74а, 75, 75а, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 92а, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 106, 108, 116, 122, 128, 128а, 130;
улица Амангельды Иманов - 2, 3, 4, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
микрорайон Батыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица имени Динмухаммеда Конаева - 8.
5.
Избирательный участок № 425
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 города Есиль отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица имени Кажимукана Мунайтпасова, 10.
Границы:
улица Бауыржан Момышулы - 1, 1а, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 13, 20, 20а, 22, 24, 26;
улица Гарышкерлер - 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 34, 48, 50, 52;
улица имени Кажимукана Мунайтпасова - 2, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Нуркена Абдирова - 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
улица Тауелсиздик - 56;
улица Курылысшылар - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13,15;
улица Абылай хан - 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 15;
улица имени Алии Молдагуловой - 1, 3, 3а, 5, 8, 9, 10, 12.
6.
Избирательный участок № 426
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Есиль Дэн", улица Шайдахмет Серғазин, 1.
Границы:
улица Акан сери - 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Маншук Маметова - 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Бирлик - 1, 1а, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 20, 20а, 22, 22а;
улица Улы дала - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 26;
улица Шайдахмет Серғазин – 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21а, 22.
7.
Избирательный участок № 427
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 города Есиль отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Мухтара Ауезова, 24.
Границы:

Жастар шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17а, 19, 20, 21, 25;
Баубек Бұлқышев көшесі - 1, 1а, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 20, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 35, 35а, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 66, 68, 69, 70, 72, 74, 74а, 75, 75а, 76, 77, 78, 78а, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 92а, 93, 94, 96, 98, 99, 100, 101, 105, 106, 108, 116, 122, 128, 128а, 130;
Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 6, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46;
Батыс шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Дінмұхаммед Қонаев атындағы көшесі - 8.
5.
№ 425 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Есіл қаласының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Қажымұқан Мұнайтпасов атындағы көшесі, 10.
Шекаралары: Бауыржан Момышұлы көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 13, 20, 20а, 22, 24, 26; Ғарышкерлер көшесі - 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 34, 48, 50, 52;
Қажымұқан Мұнайтпасов атындағы көшесі - 2, 5, 6, 7, 8, 9;
Нүркен Әбдіров көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26;
Тәуелсіздік көшесі - 56;
Құрылысшылар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,13,15;
Абылай хан көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 15;
Әлия Молдағұлова атындағы көшесі - 1, 3, 3а, 5, 8, 9, 10, 12.
6.
№ 426 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Есиль Дэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, Шайдахмет Серғазин көшесі, 1.
Шекаралары: Ақан сері көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 10, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 19, 20, 21, 22;
Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Бірлік көшесі - 1, 1а, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 16, 17, 20, 20а, 22, 22а;
Ұлы дала көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 26;
Шайдахмет Серғазин көшесі - 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 21а, 22.
7.
№ 427 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Есіл қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 24.
Шекаралары:

улица 432 км - 1, 2, 3, 4, 5;
улица имени Александра Пушкина - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24, 26;
микрорайон Солтустик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18;
улица Мухтара Ауезова - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15а, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Макаренко - 3, 5, 6, 7, 8, 16, 17.
8.
Избирательный участок № 428
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Аксай отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Ленина, 8.
Границы:
улица Экспериментальная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Птицефабрики - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Животноводческая - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Алии Молдагуловой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Мира - 1, 2, 3, 4;
улица Поля Робсона - 1, 2, 3, 4, 5;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24;
улица 1 Мая - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Стадионная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1;
улица Новая-2 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Лесная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица 5 Км - 1, 2, 3, 4.
9.
Избирательный участок № 429
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Алматинское, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Азан", улица Школьная, 4.
Границы:
улица Заозерная - 1, 2;
улица Зеленая - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
улица Клубная - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 12;
улица Молодежная - 2, 3;
улица Нефтебазная - 6;
улица Почтовая - 4, 8, 30, 35, 89;
улица Приозерная - 1, 5, 6, 7, 11;
улица Речная - 5, 6, 8;
улица Целинная - 1, 4, 62, 64, 66;
улица Чкалова - 1, 2, 4, 38, 97, 99, 101;
улица Школьная - 1, 11, 102;
улица Элеваторная - 3, 4, 5, 7, 7/1, 11, 14, 16, 41, 96.
10.
Избирательный участок № 430
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Биртал, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Компания "Орион плюс", улица Центральная, 1.
Границы:
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26;
улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

432 км көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;
Александр Пушкин атындағы көшесі - 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 22а, 24, 26;
Солтүстік шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18;
Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 15а, 16, 17, 18, 19, 20; Макаренко көшесі - 3, 5, 6, 7, 8, 16, 17.
8.
№ 428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Ақсай ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 8.
Шекаралары: Экспериментальная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Птицефабрика көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Животноводческая көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4;
Поль Робсон көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 24; 1 Мая көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Стадионная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1;
Новая-2 көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Лесная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
5 Км көшесі - 1, 2, 3, 4.
9.
№ 429 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Алматинский ауылы, "Азан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Школьная көшесі, 4.
Шекаралары: Заозерная көшесі - 1, 2;
Зеленая көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12;
Клубная көшесі - 1, 2, 3, 6, 7, 8, 12;
Молодежная көшесі - 2, 3;
Нефтебазная көшесі - 6;
Почтовая көшесі - 4, 8, 30, 35, 89;
Приозерная көшесі - 1, 5, 6, 7, 11;
Речная көшесі - 5, 6, 8;
Целинная көшесі - 1, 4, 62, 64, 66;
Чкалов көшесі - 1, 2, 4, 38, 97, 99, 101;
Школьная көшесі - 1, 11, 102;
Элеваторная көшесі - 3, 4, 5, 7, 7/1, 11, 14, 16, 41, 96.
10.
№ 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Біртал ауылы, "Компания "Орион плюс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, Центральная көшесі, 1.
Шекаралары: Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 26;
Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

улица Механизаторская - 1, 2, 2а, 3, 4, 19;
улица Набережная - 1, 2, 3, 5, 6, 8;
улица Почтовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1;
улица Пушкина - 1, 2, 3, 4, 5;
улица Производственная - 1, 4, 6;
улица Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Целинная - 2;
улица Центральная - 2.
11.
Избирательный участок № 431
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Бузулук, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Бузулук отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Ахмет Байтұрсынұлы, 8.
Границы:
переулок Ақжол - 2, 3, 6;
переулок Ақниет - 1, 2;
улица Ахмет Байтұрсынұлы - 3, 6;
улица Батырхан Шүкенов - 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Береке - 6;
улица Қаракөл - 16, 20, 22, 24;
улица Маншук Маметова - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
улица Рауан - 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 13б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83;
улица Томирис - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15;
улица Ұлы дала - 1, 3, 5, 7, 18, 22, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 43, 55.
12.
Избирательный участок № 432
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Двуречное, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Двуречное отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Целинная, 34.
Границы:
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Аманкелды Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Советская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20;
улица Животноводческая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 35;
улица Юбилейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Производственная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 13, 15, 17, 18/1;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16;
улица Школьная - 2, 3, 4, 6, 8;
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Почтовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43;
улица Ишимская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Садовая - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;

Механизаторская көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 19;
Набережная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8;
Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1;
Пушкин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;
Производственная көшесі - 1, 4, 6;
Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Целинная көшесі - 2;
Центральная көшесі - 2.
11.
№ 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Бұзылық ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Бұзылық ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ахмет Байтұрсынұлы көшесі, 8.
Шекаралары: Ақжол тұйық көшесі - 2, 3, 6;
Ақниет тұйық көшесі - 1, 2;
Ахмет Байтұрсынұлы көшесі - 3, 6;
Батырхан Шүкенов көшесі - 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
Береке көшесі - 6;
Қаракөл көшесі - 16, 20, 22, 24;
Мәншүк Мәметова көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16;
Рауан көшесі - 4, 5, 7, 8, 10, 12, 13, 13а, 13б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 39, 40, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83;
Томирис көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 15;
Ұлы дала көшесі - 1, 3, 5, 7, 18, 22, 24, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 43, 55.
12.
№ 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Двуречный ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Двуречный ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Целинная көшесі, 34.
Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Аманкелді Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20;
Животноводческая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 31, 35;
Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Производственная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 13, 15, 17, 18/1; Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 16;
Школьная көшесі - 2, 3, 4, 6, 8;
Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27;
Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 42, 43;
Ишимская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Садовая көшесі - 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51;

улица Зайчуковой - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Луговая - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Красивая - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 26;
улица Молодежная - 1, 2, 3.
13.
Избирательный участок № 433
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Ейское, улица Целинная дом № 11.
Границы:
улица Животноводов - 1, 2, 3, 4, 5;
улица Зеленая - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24;
улица Зерновая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Механизаторов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Пролетарская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Строительная - 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 22, 24, 32;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9;
улица Парковая - 2;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14а, 16, 17, 18.
14.
Избирательный участок № 434
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Жаныспай, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Жаныспай отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Ленина, 18.
Границы:
улица 70 лет Октября - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Коммунистическая - 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14;
улица Комсомольская - 1, 3, 5, 10, 11, 14, 15;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27;
улица Мира - 2, 4, 20;
улица Московская - 2, 4, 5, 8, 10, 11;
улица Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Набережная - 4, 9, 12;
улица Почтовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Строительная - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Тельмана - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица Целинная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Юбилейная - 1, 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
15.
Избирательный участок № 435
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Заречное, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Есильского района Акмолинской области", улица Бейбитшилик, 10.
Границы:
село Заречное:
улица Нурлы жол - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица Каныш Сатпаев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
улица Турар Рыскулов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Женис - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;

Зайчукова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Луговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Красивая көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 18, 20, 22, 26;
Молодежная көшесі - 1, 2, 3.
13.
№ 433 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ейский ауылы, Целинная көшесі № 11 үй.
Шекаралары: Животноводов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5;
Зеленая көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24; Зерновая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Механизаторов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Пролетарская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Строительная көшесі - 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9, 22, 24, 32;
Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9;
Парковая көшесі - 2;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14а, 16, 17, 18.
14.
№ 434 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Жаныспай ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Жаныспай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ленин көшесі, 18.
Шекаралары: 70 лет Октября көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Коммунистическая көшесі - 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14;
Комсомольская көшесі - 1, 3, 5, 10, 11, 14, 15;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 23, 25, 27;
Мира көшесі - 2, 4, 20;
Московская көшесі - 2, 4, 5, 8, 10, 11;
Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Набережная көшесі - 4, 9, 12;
Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Строительная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Тельман көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Целинная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20.
15.
№ 435 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Заречный ауылы, "Ақмола облысы Есіл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Бейбітшілік көшесі, 10.
Шекаралары: Заречный ауылы: Нұрлы жол көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Қаныш Сәтпаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
Тұрар Рыскұлов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Жеңіс көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27;

улица Абылай хан - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Бирлик - 5, 9, 11;
улица Алия Молдагулова - 2, 3, 4, 5;
улица Достык - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Абая Кунанбаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Жибек жолы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Тауелсиздик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47;
улица Бейбитшилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 17а;
улица Ыбырай Алтынсарин - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22.
село Дальнее:
улица Сарыарка - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Есиль - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.
16.
Избирательный участок № 436
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Знаменка, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Есильского района Акмолинской области", улица Центральная, 2.
Границы:
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 17;
улица Островского - 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Октябрьская - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 15;
улица Московская - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Леонова - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
улица Набережная - 1, 2, 2а, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Центральная - 1, 1а, 3, 5, 6а, 7, 7а, 9а, 11а, 13а, 18а, 20а;
улица Комсомольская - 3, 4, 5, 7;
улица Горького - 1, 2, 4, 12, 15, 40;
улица Калинина - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
улица Первомайская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20;
улица Нестеренко - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9.
17.
Избирательный участок № 437
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Иглик, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Ыбырая Алтынсарина села Иглик отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 10.
Границы:
улица Абая Кунанбаева - 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 29;

Абылай хан көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Бірлік көшесі - 5, 9, 11;
Әлия Молдағұлова көшесі - 2, 3, 4, 5;
Достық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Жібек жолы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47;
Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 17, 17а;
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22.
Дальний ауылы:
Сарыарқа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Есіл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14.
16.
№ 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Знаменка ауылы, "Ақмола облысы Есіл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Центральная көшесі, 2.
Шекаралары: Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 17;
Островский көшесі - 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14;
Октябрьская көшесі - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 13, 15;
Московская көшесі - 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Леонов көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35;
Набережная көшесі - 1, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Центральная көшесі - 1, 1а, 3, 5, 6а, 7, 7а, 9а, 11а, 13а, 18а, 20а;
Комсомольская көшесі - 3, 4, 5, 7;
Горький көшесі - 1, 2, 4, 12, 15, 40;
Калинин көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15;
Первомайская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20;
Нестеренко көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9.
17.
№ 437 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Игілік ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Игілік ауылының Ыбырай Алтынсарин атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 10.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі - 5, 6, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 27, 27а, 29;

улица Мира - 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 11а, 12, 13, 19, 21, 23, 27;
улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Тезекбаева - 2, 3;
улица Целинная - 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22;
улица Школьная - 1, 3, 4, 5, 6, 7.
18.
Избирательный участок № 438
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Интернациональное, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Интернациональное отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Маяковского, 9.
Границы:
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Набережная - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 15;
улица Маяковского - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Ленина - 5, 7, 9, 10, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11;
улица Юбилейная - 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Целинная - 2, 4, 6, 8;
улица Абдрахманова - 21;
улица Алексеенкова - 3, 4, 5, 9, 11, 14, 24;
улица 50 лет Октября - 2, 3, 4, 5, 6, 7.
19.
Избирательный участок № 439
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Калачи, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Калачи отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 25.
Границы:
село Калачи:
улица Больничная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок Больничный - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Гагарина - 1, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Ключевая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 42, 44, 46;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Парковая - 1, 2, 3, 4, 5;
улица Приишимская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Строительная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 31;
улица Школьная - 1, 3, 5, 6, 7.
поселок Красногорский:
улица Ленина - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 18;
улица Мира - 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 11,13;
улица Октябрьская - 4, 8, 10, 12, 14;
улица Юбилейная - 3, 9, 11, 15;
улица Набережная - 2, 4;
улица Целинная - 1, 4, 9.
20.
Избирательный участок № 440
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Караколь, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Караколь отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Набережная, 2.
Границы:

Мира көшесі - 1, 1б, 2, 3, 4, 6, 9, 11, 11а, 12, 13, 19, 21, 23, 27;
Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Тезекбаев көшесі - 2, 3;
Целинная көшесі - 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22;
Школьная көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7.
18.
№ 438 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Интернациональный ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Интернациональный ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Маяковский көшесі, 9.
Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
Набережная көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 15;
Маяковский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29;
Ленин көшесі - 5, 7, 9, 10, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 9, 11;
Юбилейная көшесі - 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16;
Целинная көшесі - 2, 4, 6, 8;
Әбдірахманов көшесі - 21;
Алексеенков көшесі - 3, 4, 5, 9, 11, 14, 24;
50 лет Октября көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7.
19.
№ 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Калачи ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Калачи ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 25.
Шекаралары: Калачи ауылы:
Больничная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Больничный тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Гагарин көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Ключевая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 42, 44, 46;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
Парковая көшесі - 1, 2, 3 ,4, 5;
Приишимская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 31;
Школьная көшесі - 1, 3, 5, 6, 7.
Красногорский кенті:
Ленин көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 8, 15, 16, 18;
Мира көшесі - 1, 2, 2а, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Октябрьская көшесі - 4, 8, 10, 12, 14;
Юбилейная көшесі - 3, 9, 11, 15;
Набережная көшесі - 2, 4;
Целинная көшесі - 1, 4, 9.
20.
№ 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Қаракөл ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Қаракөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Набережная көшесі, 2.

улица Октябрьская - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22;
улица Набережная - 7, 7а, 8, 10;
улица Речная - 2, 4, 8, 10;
улица Степная - 1, 3, 4, 15, 19, 21, 23;
улица Целинная - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 29;
улица Мира - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 20, 22;
улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 6;
улица Школьная - 1, 1а, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 16;
улица Советская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 18, 22, 24.
21.
Избирательный участок № 441
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Ковыльное, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ковыльное отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Маяковского, 6.
Границы:
улица Абая Кунанбаева - 1, 2, 3;
улица Комсомольская - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица Локомотивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Маяковского - 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Привокзальная - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Степная - 1, 2, 3.
22.
Избирательный участок № 442
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Красивое, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Красивое отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Тауелсиздик, 31.
Границы:
улица Тауелсиздик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 34, 40, 41, 44, 44а, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 86;
улица Достык - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 55, 56, 63, 70;
улица Жибек жолы - 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 20, 29, 30, 33, 36, 38, 39, 40;
улица Набережная - 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 22, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 99, 99а, 101;
улица Новая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 72, 73, 75, 77, 79, 87;

Шекаралары: Октябрьская көшесі - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 20, 22;
Набережная көшесі - 7, 7а, 8, 10;
Речная көшесі - 2, 4, 8, 10;
Степная көшесі - 1, 3, 4, 15, 19, 21, 23;
Целинная көшесі - 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 27, 29;
Мира көшесі - 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 16, 18, 20, 22;
Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 6;
Школьная көшесі - 1, 1а, 3а, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 16;
Советская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 18, 22, 24.
21.
№ 441 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ковыльный ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Ковыльный ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Маяковский көшесі, 6.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3;
Комсомольская көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
Локомотивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Маяковский көшесі - 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Привокзальная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Степная көшесі - 1, 2, 3.
22.
№ 442 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Красивое ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Красивый ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, 31.
Шекаралары:
Тәуелсіздік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 34, 40, 41, 44, 44а, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 55, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 80, 82, 86;
Достық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ,49, 55, 56, 63, 70;
Жібек жолы көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 14, 15, 15а, 18, 19, 20, 29, 30, 33, 36, 38, 39, 40;
Набережная көшесі - 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 14, 14а, 15, 16, 17, 19, 22, 27, 28, 29, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 48, 50, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 99, 99а, 101;
Новая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 72, 73, 75, 77, 79, 87;

улица Целинная - 1, 1а, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Люксенбурга - 4.
23.
Избирательный участок № 443
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, станция Красивое, здание табельной путевой части, улица Вокзальная, 1.
Границы:
улица Вокзальная - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Линейная - 4, 7;
улица Победы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 36;
улица Магжана Жумабаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 34;
улица Дорожная - 2, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 20, 43;
улица Станционная - 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
24.
Избирательный участок № 444
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Курское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Курское отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Целинная, 27.
Границы:
улица Набережная - 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18;
улица Целинная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Дружбы Народов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Центральная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
улица Комсомольская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Горького - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ленина - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 18;
улица Береке - 1, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Суворова - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
25.
Избирательный участок № 445
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Кумай, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Кумай отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Трудовая, 16.
Границы:
улица Молодежная - 2;
улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Железнодорожная - 1, 2, 5;
улица Трудовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 35.
26.
Избирательный участок № 446
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Ленинское, здание Ленинского медицинского пункта, улица Первомайская, 5.
Границы:
улица Кавказская - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 24;

Целинная көшесі - 1, 1а, 4, 6, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 63, 64, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Люксенбург көшесі - 4.
23.
№ 443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Красивое станциясы, табельдік жол бөлігінің ғимараты, Вокзальная көшесі, 1.
Шекаралары: Вокзальная көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 18, 20, 22, 24;
Линейная көшесі - 4, 7;
Победа көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 36;
Мағжан Жұмабаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 34;
Дорожная көшесі - 2, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 20, 43;
Станционная көшесі - 1, 2, 5, 9, 10, 12, 13, 14, 15.
24.
№ 444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Курский ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Курский ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Целинная көшесі, 27.
Шекаралары: Набережная көшесі - 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18;
Целинная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Дружбы Народов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Центральная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39;
Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Горький көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 5, 9, 11, 12, 13, 18;
Береке көшесі - 1, 3, 4, 5, 7, 9;
Суворов көшесі - 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17.
25.
№ 445 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Құмай ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Құмай ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Трудовая көшесі, 16.
Шекаралары:
Молодежная көшесі - 2;
Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Железнодорожная көшесі - 1, 2, 5;
Трудовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 35.
26.
№ 446 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ленинский ауылы, Ленинский медициналық пунктінің ғимараты, Первомайская көшесі, 5.
Шекаралары:
Кавказская көшесі - 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 24;

улица Октябрьская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28;
улица Первомайская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22а, 26.
27.
Избирательный участок № 447
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Московское, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Московское отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Почтовая, 14.
Границы:
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Комсомольская - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Садовая - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22;
улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Почтовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Молодежная - 1, 2, 4, 5, 7.
28.
Избирательный участок № 448
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Орловка, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Орловка отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Школьная, 2.
Границы:
улица Целинная - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Коммунистическая - 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Озерная - 3, 5, 7;
улица Приозерная - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Мичурина - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13;
улица Молодежная - 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Мира - 2, 4;
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Абая Кунанбаева - 2, 3, 4, 5, 8;
улица Школьная - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Октябрьская - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Пролетарская - 1, 3, 5, 7.
29.
Избирательный участок № 449
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Приишимка, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Приишимье", улица Элеваторная, 2.
Границы:
улица Зеленая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Элеваторная - 4, 6, 8, 10;
улица Степная - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Мира - 1, 2, 3;
улица Станционная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Шоссейная - 1, 4, 7;
улица Водокачки - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11.
30.
Избирательный участок № 450
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Раздольное, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Раздольное отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Октябрьская, 10.
Границы:

Октябрьская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 28;
Первомайская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 22, 22а, 26.
27.
№ 447 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Московский ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Московский ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Почтовая көшесі, 14.
Шекаралары:
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Комсомольская көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Садовая көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22;
Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Почтовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 20, 23;
Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Молодежная көшесі - 1, 2, 4, 5, 7.
28.
№ 448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Орловка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Орловка ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Школьная көшесі, 2.
Шекаралары: Целинная көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Коммунистическая көшесі - 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Озерная көшесі - 3, 5, 7;
Приозерная көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Мичурин көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13;
Молодежная көшесі - 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13;
Мира көшесі - 2, 4;
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Абай Құнанбаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 8;
Школьная көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Октябрьская көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Пролетарская көшесі - 1, 3, 5, 7.
29.
№ 449 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Приишимка ауылы, "Приишимье" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты, Элеваторная көшесі, 2.
Шекаралары: Зеленая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
Элеваторная көшесі - 4, 6, 8, 10;
Степная көшесі - 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14;
Мира көшесі - 1, 2, 3;
Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Шоссейная көшесі - 1, 4, 7;
Водокачка көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11.
30.
№ 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Раздольный ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Раздольный ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Октябрьская көшесі, 10.

улица Гагарина - 1, 3, 5;
улица Ковыльная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
улица Комсомольская - 1, 5, 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Механизаторская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15;
улица Октябрьская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14;
улица Степная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25;
улица Целинная - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Юбилейная - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Московская - 2;
улица Южная - 1, 3, 5, 9, 11.
31.
Избирательный участок № 451
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Речное, улица Мира дом № 18.
Границы:
улица Полевая - 1, 2, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2;
улица Весенняя - 2, 3, 4, 6, 7;
улица Целинная - 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7;
улица Пушкина - 2, 3;
улица Украинская - 1, 2, 3, 5;
улица Школьная - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Ленина - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Степная - 1, 2, 3, 4;
улица Новая - 1, 4.
32.
Избирательный участок № 452
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Свободное, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Есильского района Акмолинской области", улица Обушко, 1.
Границы:
улица Әлия Молдағұлова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Белобокова - 2, 3, 4;
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Днепропетровская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
улица Комсомольская - 1, 6, 7, 8, 9, 14;
улица Ленинградская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10;
улица Механизаторов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
улица Мира - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Молодежная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Мұхтар Әуезов - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Обушко - 2а, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Садовая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Спортивная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;

Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 3, 5;
Ковыльная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29;
Комсомольская көшесі - 1, 5, 6, 8, 14, 16, 18, 20, 22;
Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 15;
Октябрьская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 21, 23, 25;
Целинная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11;
Юбилейная көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Московская көшесі - 2;
Южная көшесі - 1, 3, 5, 9, 11.
31.
№ 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Речной ауылы, Мира көшесі № 18 үй.
Шекаралары: Полевая көшесі - 1, 2, 5, 5/1, 6, 6/1, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 10/2;
Весенняя көшесі - 2, 3, 4, 6, 7;
Целинная көшесі - 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7;
Пушкин көшесі - 2, 3;
Украинская көшесі - 1, 2, 3, 5;
Школьная көшесі - 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 4;
Новая көшесі - 1, 4.
32.
№ 452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Свободный ауылы, "Ақмола облысы Есіл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Обушко көшесі, 1.
Шекаралары:
Әлия Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Белобоков көшесі - 2, 3, 4;
Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Днепропетровская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28;
Комсомольская көшесі - 1, 6, 7, 8, 9, 14;
Ленинградская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10;
Механизаторов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Мира көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Мұхтар Әуезов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Обушко көшесі - 2а, 4, 5, 6, 7, 8;
Садовая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Спортивная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;

улица Строительная - 1, 2, 3, 4;
улица Титова - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
улица Ыбырай Алтынсарин - 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
улица Энергетиков - 1.
33.
Избирательный участок № 453
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Сурган, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Сурган отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Ыбырай Алтынсарин, 2.
Границы:
улица Амангелді Иманов - 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 26;
улица Арман - 1, 3, 5, 8, 9, 11, 16, 20, 22, 26, 28;
улица Атамекен – 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Болашақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Есіл - 15, 16, 17;
улица Жайлау - 1, 7, 9;
улица Жамбыл - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 26, 32, 34;
улица Қызғалдақ - 6, 10, 11, 15, 17, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 45;
улица Лев Гумилев - 2а, 4, 6а;
улица Сәкен Сейфуллин - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Ыбырай Алтынсарин - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 22.
34.
Избирательный участок № 454
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Юбилейное, здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Есильский районный Дом культуры при отделе внутренней политики, культуры и развития языков Есильского района Акмолинской области", улица Пионерская, 5б.
Границы:
улица Гагарина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Ленина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Механизаторская - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Парковая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Пионерская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5;
улица Школьная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Юбилейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Животноводческая-1;
улица Молодежная - 1.
35.
Избирательный участок № 455
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, село Ярославка, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Ярославка отдела образования по Есильскому району управления образования Акмолинской области", улица Молодежная, 18.
Границы:
улица Набережная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,
64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;

Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4;
Титов көшесі - 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24;
Ыбырай Алтынсарин көшесі - 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15;
Энергетиков көшесі - 1.
33.
№ 453 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Сұрған ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Сұрған ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 2.
Шекаралары: Амангелді Иманов көшесі - 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 20, 26;
Арман көшесі - 1, 3, 5, 8, 9, 11, 16, 20, 22, 26, 28;
Атамекен көшесі – 4, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
Болашақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Есіл көшесі - 15, 16, 17;
Жайлау көшесі - 1, 7, 9;
Жамбыл көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 18, 20, 22, 26, 32, 34;
Қызғалдақ көшесі - 6, 10, 11, 15, 17, 22, 24, 25, 27, 29, 31, 45;
Лев Гумилев көшесі - 2а, 4, 6а;
Сәкен Сейфуллин көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Ыбырай Алтынсарин көшесі - 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 22.
34.
№ 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Юбилейный ауылы, "Ақмола облысы Есіл ауданының ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы Есіл аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимараты, Пионерская көшесі, 5б.
Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Ленин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Механизаторская көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Парковая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Целинная көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5;
Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Юбилейная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Животноводческая көшесі - 1;
Молодежная көшесі - 1.
35.
№ 455 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ярославка ауылы, "Ақмола облысы білім басқармасының Есіл ауданы бойынша білім бөлімі Ярославка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Молодежная көшесі, 18.
Шекаралары: Набережная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;

улица Молодежная - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Степная - 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25;
улица Центральная - 2, 3;
переулок Школьный - 1, 2, 4.
36.
Избирательный участок № 767
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Есильская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица имени Александра Пушкина, 7.
Границы:
Есильский район, город Есиль, улица имени Александра Пушкина - 7.
37.
Избирательный участок № 790
Местонахождение: Акмолинская область, Есильский район, город Есиль, улица Мухтара Ауэзова, 63, здание государственного учреждения "Отдел полиции Есильского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", изолятор временного содержания.
Границы: Есильский район, город Есиль, улица Мухтара Ауэзова, 63.

Молодежная көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Степная көшесі - 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25; Центральная көшесі - 2, 3;
Школьный тұйық көшесі - 1, 2, 4.
36.
№ 767 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Есіл аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Александр Пушкин атындағы көшесі, 7.
Шекаралары: Есіл ауданы, Есіл қаласы, Александр Пушкин атындағы көшесі - 7.
37
№ 790 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Есіл ауданы, Есіл қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 63, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Есіл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, уақытша ұстау изоляторы. Шекаралары: Есіл ауданы, Есіл қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі, 63.