Об определении перечня социально значимых сообщений города Астаны
Решение маслихата города Астаны от 19 июня 2024 года № 185/23-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 26 июня 2024 года № 1385-01
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений города Астаны согласно приложению 1 к настоящему решению.

Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Астана қаласы мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 185/23-VIII шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 маусымда № 1385-01 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес Астана қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастарының тізбесі айқындалсын.

2. Решение маслихата города Астаны от 13 декабря 2013 года № 197/28-V "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых маршрутов города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 796);
3. Решение маслихата города Астаны от 28 мая 2014 года № 242/34-V "О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 815);
4. Решение маслихата города Астаны от 7 ноября 2014 года № 295/43-V "О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 856);
5. Решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 310/45-V "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 873);
6. Решение маслихата города Астаны от 3 июня 2016 года № 22/5-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1037);
7. Решение маслихата города Астаны от 28 июня 2018 года № 283/34-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1182);
8. Решение маслихата города Астаны от 28 декабря 2022 года № 297/37-VII "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 6 июня 2012 года № 27/4-V "Об утверждении перечня социально значимых сообщений города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31625).

2. "Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V "Астана қаласының әлеуметтік маңызды бағыттарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 197/28-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 796 болып тіркелді);
3. "Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 242/34-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 815 болып тіркелді);
4. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № 295/43-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 856 болып тіркелді);
5. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 310/45-V шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 873 болып тіркелді);
6. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 22/5-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1037 болып тіркелді);
7. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 маусымдағы № 283/34-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1182 болып тіркелді);
8. "Астана қаласының әлеуметтік маңызды қатынастарының тізбесін бекіту туралы" Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 6 маусымдағы № 27/4-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 297/37-VII шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31625 болып тіркелді).
____________________________