О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 7 декабря 2023 года № 503-2647 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров и багажа автомобильным транспортом в столице"
Постановление акимата города Астаны от 13 сентября 2024 года № 503-2896. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 сентября 2024 года № 1394-01
Акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 7 декабря 2023 года № 503-2647 "Об утверждении Правил перевозки пассажиров и багажа автомобильным транспортом в столице" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1364-01) следующее изменение:
в Правилах перевозки пассажиров и багажа автомобильным транспортом в столице, утвержденных вышеуказанным постановлением:
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Потребление табачных изделий, в том числе изделий с нагреваемым табаком, табака для кальяна, кальянной смеси, систем для нагрева табака запрещается в салонах автотранспортных средств, осуществляющих регулярные и нерегулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа, а также перевозки такси.".
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Астаны.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек

"Елордада автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 503-2647 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 503-2896 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 қыркүйекте № 1394-01 болып тіркелді
Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 503-2647 "Елордада автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1364-01) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулыға байланысты Елордада автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдау қағидаларының 15 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты және тұрақты емес тасымалдауды, сондай-ақ таксимен тасымалдауды жүзеге асыратын автокөлік құралдарының салондарында темекі бұйымдарын, оның ішінде қыздырылатын темекісі бар бұйымдарды, қорқорға арналған темекіні, қорқор қоспасын, темекі қыздыруға арналған жүйелерді тұтынуға тыйым салынады.
2. Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Астана қаласының Көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" мемлекеттік мекеменің басшысы қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеу;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру.
3. Осы қаулының орындау бақылауын Астана қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек