О внесении дополнения в совместное постановление акимата города Кокшетау от 28 августа 2019 года № А-8/1531 и решение Кокшетауского городского маслихата от 28 августа 2019 года № С-36/4 "Об установлении льготы по оплате проезда отдельной категории граждан города Кокшетау на общественном транспорте (кроме такси) в городе Кокшетау"
Совместные постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 30 декабря 2024 года № А-12/1571 и решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 декабря 2024 года № С-19/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 декабря 2024 года № 8880-03
Акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Кокшетау от 28 августа 2019 года № А-8/1531 и решение Кокшетауского городского маслихата от 28 августа 2019 года № С-36/4 "Об установлении льготы по оплате проезда отдельной категории граждан города Кокшетау на общественном транспорте (кроме такси) в городе Кокшетау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7350) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) пенсионерам по возрасту – бесплатный проезд.".
2. Настоящее совместное постановление акимата города Кокшетау и решение маслихата города Кокшетау вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким города Кокшетау А.Кумпекеев
Председатель маслихата города Кокшетау Д.Акимов

"Көкшетау қаласында қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Көкшетау қаласы азаматтарының жекелеген санатының жол жүру төлеу бойынша жеңілдік белгілеу туралы" бірлескен Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № A-8/1531 қаулысына және Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36/4 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № А-12/1571 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № С-19/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 8880-03 болып тіркелді
Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Көкшетау қаласында қоғамдық көлікте (таксиден басқа) Көкшетау қаласы азаматтарының жекелеген санатының жол жүру төлеу бойынша жеңілдік белгілеу туралы" бірлескен Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № A-8/1531 қаулысына және Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36/4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7350 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ келесі мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) жасына байланысты зейнеткерлерге - тегін жол жүру.".
2. Осы бірлескен Көкшетау қаласы әкімдігінің қаулысы және Көкшетау қаласы мәслихатының шешімі 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласының әкімі А.Кумпекеев
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Акимов