О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 17 ноября 2023 года №8С 9/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2024 года № 8С 19/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 сентября 2024 года № 8827-03
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Атбасарского района" от 17 ноября 2023 года № 8С 9/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8650-03) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному решению:
подпункт 1) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) гражданам (семьям), пострадавшим вследствие стихийного бедствия или пожара не позднее трех месяцев единовременно в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;";
пункт 12 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) ветеранам боевых действий на территории других государств на расходы за коммунальные услуги 1 раз в год в размере 20 (двадцать) месячных расчетных показателей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Атбасарского районного маслихата
Н.Рахимов

Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/4 "Aтбасар ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 тамыздағы № 8С 19/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қыркүекте № 8827-03 болып тіркелді
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Aтбасар ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8650-03 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
2 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсетуге өтініштерді қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) дүлей апаттың немесе өрттің салдарынан зардап шеккен азаматтарға (отбасыларға) үш айдан кешіктірмей бір рет 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;";
12 тармақ келесі мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) басқа мемлекеттердiң аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне коммуналдық қызметтер үшін шығыстарына жылына 1 рет 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов