Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 29 ноября 2024 года № А-4/271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 декабря 2024 года № 8861-03
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района" от 30 ноября 2021 года № А-11/238 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 25558).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шортандинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Аким Шортандинского района С.Шабаров
Приложение к постановлению
акимата Шортандинского района
от 29 ноября 2024 года
№ А-4/271
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в административных границах Шортандинского района
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
поселок Шортанды
1,95
1
поселок Шортанды: улица Бейбитшилик, дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица 30 лет Победы, дома 45, 47, 47А, 50, 51А, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 58А, 59, 60А, 60Б, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 72, 73А, 74, 75, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102А, 103, 105, 105А, 107, 109, 109А, 111, 111А, 113;
улица Киевская, дома 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27А, 28, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;
улица Новая, дома 18, 20, 22, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 51А, 53, 55;

Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № А-4/271 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 8861-03 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № А-11/238 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25558 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шортанды ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров
Шортанды ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ А-4/271 қаулысына
қосымша
Шортанды ауданының әкімшілік шекараларында салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Шортанды кенті
1,95
Шортанды кенті: Бейбітшілік көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлер;
30 лет Победы көшесі, 45, 47, 47А, 50, 51А, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 58А, 59, 60А, 60Б, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 72, 73А, 74, 75, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102А, 103, 105, 105А, 107, 109, 109А, 111, 111А, 113 үйлер;
Киевская көшесі, 9, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27А, 28, 31, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 50А, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 70, 71, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95 үйлер;
Новая көшесі, 18, 20, 22, 25, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 47А, 49, 49А, 51, 51А, 53, 55 үйлер;

улица Михаила Лермонтова, дома 4, 6, 7, 7В, 8, 10, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 33, 35, 37;
улица Амангельды Иманова, дома 5А, 10, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 28, 28А, 34, 36;
улица Комсомольская, дома 1, 1А, 3, 3Б, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 41;
улица Александра Пушкина, дома 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 18А;
переулок Ынтымак, дома 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
переулок Кулагер, дома 4, 11, 12, 17, 18, 19, 22, 28, 29А, 33, 44;
переулок Кокпар, дома 2, 3, 5, 6, 6А, 6Б, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44;
улица Абылай хана, дома 4, 10, 12, 14, 14А, 16, 30;
улица Советская, дома 17, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85А, 87А, 89;
переулок Атаконыс;
улица Акмолинская;
улица Автомобилистов;
переулок Азаттык;
улица Северная;
переулок Достык;
переулок Мамыр;
переулок Зеленый;
улица Луговая;
переулок Западный;
улица Гаражная;
улица Абая Кунанбаева;
улица Константина Кайдалова;
улица 2-ая Кооперативная.
улица Советская, дома 26, 30, 44, 44/1, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64.
1,85
улица Александра Пушкина, дома 4, 6, 8;
переулок Ынтымак, дома 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 44;
переулок Кулагер, дома 9, 30, 32, 34;
переулок Кокпар, дома 27, 29, 31, 33, 35;
улица Бейбитшилик, дом 22.
2,0
улица Михаила Лермонтова, дома 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 11, 13/1, 13/2;
улица Амангельды Иманова, дома 4, 6, 6А, 8/1, 8/2, 9Б, 11;
улица Абылай хана, дом 18.
2,05
улица Александра Пушкина, дом 2;
улица Амангельды Иманова, дома 3, 5, 7, 9;
улица Михаила Лермонтова, дома 9А, 12, 16, 18;
улица Комсомольская, дома 19, 24.
2,1
2
поселок Шортанды: улица Абылай хана, дома 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19/1, 19А, 19В, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 49, 51, 53;
улица 30 лет Победы, дома 7, 9, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 22, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38А, 39, 39А, 40А, 42, 44, 46, 48;
улица Киевская, дома 1, 1А, 3, 4;
улица Советская, дома 1, 2А, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 12А;
улица Пионерская, дома 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 73, 75, 77, 77А;
улица Новая, дома 1, 1А, 1Б, 3, 3/2, 3А, 3Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17А;
улица Александра Пушкина, дома 7, 8/1, 8/12, 27, 30, 31, 36, 44А, 46;

Михаил Лермонтов көшесі, 4, 6, 7, 7В, 8, 10, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 29, 33, 35, 37 үйлер;
Амангелді Иманов көшесі, 5А, 10, 14, 15, 15А, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 28, 28А, 34, 36 үйлер;
Комсомольская көшесі, 1, 1А, 3, 3Б, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 41 үйлер;
Александр Пушкин көшесі, 10, 12, 14, 16, 16/1, 18, 18А үйлер;
Ынтымақ тұйық көшесі, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 8, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Құлагер тұйық көшесі, 4, 11, 12, 17, 18, 19, 22, 28, 29А, 33, 44 үйлер;
Көкпар тұйық көшесі, 2, 3, 5, 6, 6А, 6Б, 11, 12, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44 үйлер;
Абылай хан көшесі, 4, 10, 12, 14, 14А, 16, 30 үйлер;
Советская көшесі, 17, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 33А, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 49А, 51, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85А, 87А, 89 үйлер;
Атақоныс тұйық көшесі;
Акмолинская көшесі;
Автомобилистов көшесі;
Азаттық тұйық көшесі;
Северная көшесі;
Достық тұйық көшесі;
Мамыр тұйық көшесі;
Зеленый тұйық көшесі;
Луговая көшесі;
Западный тұйық көшесі;
Гаражный көшесі;
Абай Кұнанбаев көшесі;
Константин Кайдалов көшесі;
2-ші Кооперативная көшесі.
Советская көшесі, 26, 30, 44, 44/1, 48, 48/1, 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64 үйлер.
1,85
Александр Пушкин көшесі, 4, 6, 8 үйлер;
Ынтымақ тұйық көшесі, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 44 үйлер;
Құлагер тұйық көшесі, 9, 30, 32, 34 үйлер;
Көкпар тұйық көшесі, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
Бейбітшілік көшесі, 22 үй.
2,0
Михаил Лермонтов көшесі, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 11, 13/1, 13/2 үйлер;
Амангелді Иманов көшесі, 4, 6, 6А, 8/1, 8/2, 9Б, 11 үйлер;
Абылай хан көшесі, 18 үй.
2,05
Александр Пушкин көшесі, 2 үй;
Амангелді Иманов көшесі, 3, 5, 7, 9 үйлер;
Михаил Лермонтов көшесі, 9А, 12, 16, 18 үйлер;
Комсомольская көшесі, 19, 24 үйлер.
2,1
2
Шортанды кенті: Абылай хан көшесі, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19/1, 19А, 19В, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 49, 51, 53 үйлер;
30 лет Победы көшесі, 7, 9, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 16, 17, 17А, 19, 22, 25, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30А, 31, 32, 33, 35, 35А, 36, 37, 38А, 39, 39А, 40А, 42, 44, 46, 48 үйлер;
Киевская көшесі, 1, 1А, 3, 4 үйлер;
Советская көшесі, 1, 2А, 3, 4, 5, 8, 11, 12, 12А үйлер;
Пионерская көшесі, 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14А, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 68, 70, 71, 73, 75, 77, 77А үйлер;
Новая көшесі, 1, 1А, 1Б, 3, 3/2, 3А, 3Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17А үйлер;
Александр Пушкин көшесі, 7, 8/1, 8/12, 27, 30, 31, 36, 44А, 46 үйлер;

улица Феликса Дзержинского, дома 5, 5А, 5Б, 9, 15А, 17, 17А;
улица Южная;
улица Степная;
улица Пролетарская;
улица 50 лет Октября;
улица Первомайская, дома 3, 3В, 8, 21.
1,95
улица 30 лет Победы, дома 3, 4;
улица Александра Пушкина, дома 17, 19, 21, 23, 40, 46А;
улица Феликса Дзержинского, дома 2, 3, 3Б, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50;
улица Молодежная, дома 2, 3;
улица Первомайская, дом 27;
улица Пионерская, дома 2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
2,0
улица Александра Пушкина, дом 52;
улица Феликса Дзержинского, дома 2А, 52, 54;

Феликс Дзержинский көшесі, 5, 5А, 5Б, 9, 15А, 17, 17А үйлер;
Южная көшесі;
Степная көшесі;
Пролетарская көшесі;
50 лет Октября көшесі;
Первомайская көшесі, 3, 3В, 8, 21 үйлер.
1,95
30 лет Победы көшесі, 3, 4 үйлер;
Александр Пушкин көшесі, 17, 19, 21, 23, 40, 46А үйлер;
Феликс Дзержинский көшесі, 2, 3, 3Б, 4, 6, 8, 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 үйлер;
Молодежная көшесі, 2, 3 үйлер;
Первомайская көшесі, 27 үй;
Пионерская көшесі, 2, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер.
2,0
Александр Пушкин көшесі, 52 үй;
Феликс Дзержинский көшесі, 2А, 52, 54 үйлер;

улица Новая, дома 1/2, 1/3, 1/4, 2.
2,1
3
поселок Шортанды: улица Виктора Шишлянникова, дома 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 79А, 81, 83;
улица Октябрьская, дома 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Казциковская, дома 1, 3А, 4, 5А, 6, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 22, 23, 24, 24А, 26, 32, 41;
улица Ардагер;
улица Юрия Смирнова;
улица Строителей;
улица 2-ая Казциковская;
улица Нефтебазовская;
переулок Береке;
переулок Темирказык;
переулок Казанат;
переулок Жетиген;
улица Дорожная;
улица Василия Чапаева.
1,6

Новая көшесі, 1/2, 1/3, 1/4, 2 үйлер.
2,1
3
Шортанды кенті: Виктор Шишлянников көшесі, 1, 2, 3, 4, 4А, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 79А, 81, 83 үйлер;
Октябрьская көшесі, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 33А, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74 үйлер;
Казциковская көшесі, 1, 3А, 4, 5А, 6, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19А, 22, 23, 24, 24А, 26, 32, 41 үйлер;
Ардагер көшесі;
Юрий Смирнов көшесі;
Строителей көшесі;
2-ші Казциковская көшесі;
Нефтебазовская көшесі;
Береке тұйық көшесі;
Темірқазық тұйық көшесі;
Қазанат тұйық көшесі;
Жетіген тұйық көшесі;
Дорожная көшесі;
Василий Чапаев көшесі.
1,6