Об изменении границ (черты) города Талгар Талгарского района Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 29 апреля 2024 года № 20-98 и постановление акимата Алматинской области от 30 апреля 2024 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2024 года № 6121-05
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного предложения Талгарского районного маслихата и акимата Талгарского района, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы облысы Талғар ауданы Талғар қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 20-98 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 161 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 мамырда № 6121-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Талғар аудандық мәслихатының және Талғар ауданы әкімдігінің бірлескен ұсынысы негізінде, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Изменить границы (черты) города Талгар включив в его черту части земель Кендалинского и Алатауского сельских округов общей площадью 853,1245 гектаров согласно приложению к настоящему совместному решению Алматинского областного маслихата и постановлению акимата Алматинской области, установив границы общей площадью 3268,7500 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.

1. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының қосымшасына сәйкес Талғар қаласының шекарасы (шегі), оның шегіне жалпы ауданы 853,1245 гектар Кеңдала және Алатау ауылдық округтерінің кейбір жерлерін қоса отырып, жалпы көлемі 3268,7500 гектар шекарасында өзгертілсін.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее совместное решение Алматинского областного маслихата и постановление акимата Алматинской области вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев
К. Байгоджаев
Акимат Алматинской области от 30 апреля 2024 года № 161 и Алматинского областного маслихата от 29 апреля 2024 года № 20-98
Экспликация части земель Кендалинского и Алатауского сельских округов, включаемых в границы (черту) города Талгар
№ п/п
Наименование населенного пункта
Общая площадь земель (гектар)
в том числе:
земли сельско-хозяйственного назначения (гектар)
земли населенных пунктов (гектар)
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения (гектар)
земли особо охраняемых природных территорий, земли оздоровительного, рекреационного и историко-культурного назначения (гектар)
земли лесного фонда (гектар)
земли водного фонда (гектар)
земли запаса (гектар)
1
Кендалинский сельский округ

3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі және Алматы облысы әкімдігінің қаулысы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев
К. Байгоджаев
Алматы облысының әкімдігі 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 161 мен Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 20-98 қаулысына қосымша
Талғар қаласының шекарасына (шегіне) қосылатын Кеңдала және Алатау ауылдық округтерінің жерлері бір бөлігінің экспликациясы
№ п/п
Елді мекеннің атауы
Жалпы жер ауданы (гектар)
оның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер (гектар)
елді мекендер жерлері (гектар)
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтаждығына және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жерлер (гектар)
ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлері, сауықтыру, рекреациялық және тарихи-мәдени мақсаттағы жерлер (гектар)
орман қорының жерлері (гектар)
су қорының жерлері (гектар)
босалқы жерлер (гектар)
1
Кеңдала ауылдық округі