О признании утратившим силу решения Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2020 года № 64-340 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Алматинской области"
Решение маслихата Алматинской области от 13 августа 2024 года № 25-125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 августа 2024 года № 6147-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Алматинской области "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных по Алматинской области" от 15 декабря 2020 года № 64-340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5834).
2. Контроль за исполнением настояшего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам сельского хозяйства, земельных отношений, ветеринарии и экологии".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Байгоджаев

Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" № 64-340 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 тамыздағы № 25-125 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 тамызда № 6147-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Алматы облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 64-340 "Алматы облысы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5834 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Ауыл шаруашылығы, жер қатынастары, ветеринария және экология мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Байгоджаев