О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 30 декабря 2015 года № 584 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 11 сентября 2024 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 сентября 2024 года № 6168-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 30 декабря 2015 года № 584 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3697).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев

Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "Алматы облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 584 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 288 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қыркүйекте № 6168-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы "Алматы облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 584 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3697 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев