Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы "Қапшағай қаласының шалғайдағы елді мекенде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың тәртібі мен схемасын бекіту туралы" № 601 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 1012 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 қарашада № 6189-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қонаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қапшағай қаласының 2015 жылғы 11 қарашадағы "Қапшағай қаласының шалғайдағы елді мекенде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектепке тасымалдаудың тәртібі мен схемасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3573 болып тіркелген) № 601 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Бердиханов

О признании утратившим силу постановления акимата города Капшагай от 11 ноября 2015 года № 601 "Об утверждении порядка и схемы перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте города Капшагай"
Постановление акимата города Қонаев Алматинской области от 27 ноября 2024 года № 1012. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2024 года № 6189-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Қонаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай "Об утверждении порядка и схемы перевозки в общеобразовательную школу детей, проживающих в отдаленном населенном пункте города Капшагай" от 11 ноября 2015 года № 601 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3573).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Бердиханов