О признании утратившим силу решения Жамбылского районного маслихата от 28 сентября 2022 года № 27-136 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Жамбылскому району"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2024 года № 14-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2024 года № 6077-05
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по Жамбылскому району" от 28 сентября 2022 года № 27-136 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 173104).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Амиргалиев

Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі "Жамбыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 27-136 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қаңтардағы № 14-66 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қаңтарда № 6077-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 27-136 "Жамбыл ауданы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 173104 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев