О внесении изменения в постановление акимата области Абай от 4 сентября 2023 года № 154 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения области Абай"
Постановление акимата области Абай от 10 сентября 2024 года № 179. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 11 сентября 2024 года № 328-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай от 4 сентября 2023 года № 154 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения области Абай" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 121-18) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев

"Абай облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тiзбесiн бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 154 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қыркүйектегі № 179 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 қыркүйекте № 328-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тiзбесiн бекіту туралы" Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қыркүйектегі № 154 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 121-18 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3-1) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Абай облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев