Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах области Абай
Постановление акимата области Абай от 12 сентября 2024 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 сентября 2024 года № 331-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах области Абай, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
акимата области Абай
от 12 сентября 2024 года
№ 183
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах области Абай
№ п/п
Наименование участков
Координаты участков
Водохранилище Бухтарма
1.
От старого Каракаса вниз по течению 1 километр, вглубь водоема 1,5 километра
1) Е 83° 29' 35.61" N 48° 19' 26.86"
2) Е 83° 30' 56.88" N 48° 19' 15.82"
3) E 83° 30' 52.24" N 48° 18' 30.91"
4) E 83° 29' 25.21" N 48° 18' 52.19"
2.
Участок Табанды – Кара, вверх по течению 2 километра, вглубь водоема 3 километра
1) Е 83° 25' 53.01" N 48° 27' 55.11"
2) Е 83° 26' 8.54" N 48° 26' 50.83"
3) E 83° 23' 37.60" N 48° 26' 39.26"
4) E 83° 23' 26.99" N 48° 27' 38.85"
Шульбинское водохранилище
1.
Отступая 1,2 километр от поселка Шульбинск вверх по течению 1 километр, вглубь водоема 1 километр
1) Е 81° 6' 48.38" N 50° 23' 2.00"
2) Е 81° 6' 57.68" N 50° 22' 40.03"
3) E 81° 6' 8.61" N 50° 22' 30.74"
4) E 81° 6' 8.75" N 50° 22' 55.13"
2.
От дач поселка Шульбинск вниз по течению 1 километр, по обоим берегам
1) Е 81° 9' 18.15" N 50° 22' 39.34"
2) Е 81° 9' 41.90" N 50° 22' 12.63"
3) E 81° 9' 24.40" N 50° 21' 53.99"
4) E 81° 8' 43.00" N 50° 22' 1.30"
3.
Участок напротив села Уба- Форпост, по берегу 1 километр, вглубь водоема 1 километр

Абай облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 қыркүйектегі № 183 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 қыркүйекте № 331-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Абай облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 183 Қаулысына
қосымша
Абай облысының су объектілеріндегі рекреациялық балық аулау аймақтары
Р/с №
Учаскенің атауы
Учаскенің координаттары
Бұқтырма су қоймасы
1.
Ескі Қарақастан ағыспен төмен қарай 1 километр, су айдынының ортасына қарай 1,5 километр
1) Е 83° 29' 35.61" N 48° 19' 26.86"
2) Е 83° 30' 56.88" N 48° 19' 15.82"
3) E 83° 30' 52.24" N 48° 18' 30.91"
4) E 83° 29' 25.21" N 48° 18' 52.19"
2.
Табанды – Қара учаскесінен ағыспен жоғары қарай 2 километр, су айдынының ортасына қарай 3 километр
1) Е 83° 25' 53.01" N 48° 27' 55.11"
2) Е 83° 26' 8.54" N 48° 26' 50.83 "
3) E 83° 23' 37.60" N 48° 26' 39.26"
4) E 83° 23' 26.99" N 48° 27' 38.85"
Шүлбі су қоймасы
1.
Шүлбі кентінен алшақтай келе 1,2 километр, ағыспен жоғары қарай 1 километр, су айдынының ортасына қарай 1 километр
1) Е 81° 6' 48.38" N 50° 23' 2.00"
2) Е 81° 6' 57.68" N 50° 22' 40.03"
3) E 81° 6' 8.61" N 50° 22' 30.74"
4) E 81° 6' 8.75" N 50° 22' 55.13"
2.
Шүлбі кентінің саяжайларынан ағыспен төмен қарай 1 километр, екі жағалаудың бойымен
1) Е 81° 9' 18.15" N 50° 22' 39.34"
2) Е 81° 9' 41.90" N 50° 22' 12.63"
3) E 81° 9' 24.40" N 50° 21' 53.99"
4) E 81° 8' 43.00" N 50° 22' 1.30"
3.
Уба-Форпост ауылына қарсы учаскесі, жағалау бойымен 1 километр, су айдынының ортасына қарай 1 километр