О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Бескарагайского района" от 31 мая 2018 года № 25/2-VI
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 21 июня 2024 года № 17/6-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 июня 2024 года № 294-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Бескарагайского района" от 31 мая 2018 года № 25/2-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-7-129).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова

Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 25/2-VI "Бесқарағай ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 маусымдағы № 17/6-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 маусымда № 294-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "Бесқарағай ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 31 мамырдағы № 25/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-7-129 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының төрағасы
М. Абылгазинова