Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 285 "Көкпекті ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 14 тамыздағы № 287 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 тамызда № 312-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 285 "Көкпекті ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысының (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қыркүйекте № 7522 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауданының әкімі
А. Кожанбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 28 августа 2020 года № 285 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Кокпектинского района"
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 14 августа 2024 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 16 августа 2024 года № 312-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 28 августа 2020 года № 285 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Кокпектинского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 сентября 2020 года № 7522);
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокпектинского района
А. Кожанбаев