Об определении перечня должностей специалистов в области культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акима района Жаңасемей области Абай от 30 октября 2024 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 31 октября 2024 года № 362-18
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Жаңасемей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области культуры являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района Жаңасемей области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Жаңасемей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жаңасемей
Р. Базарбаев
Приложение к постановлению
Акимата района Жаңасемей
от 30 октября 2024 года
№ 56
Перечень должностей специалистов в области культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности:
1) руководитель коммунального государственного учреждения и коммунального государственного казенного предприятия, в том числе: заведующие отделами, филиалами;
2) специалисты, в том числе: артисты, библиотекари, библиографы, организаторы культуры, музыкальные руководители, методисты, хореографы, художники, баянисты, режиссеры, художественные руководители, главные бухгалтеры, бухгалтеры, художники-постановщики, операторы, осветители, руководители кружков, декораторы, звукорежиссеры, программисты, домбристы, концертмейстеры, аккомпаниаторы, культурные руководители.

Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Абай облысы Жаңасемей ауданы әкімінің 2024 жылғы 30 қазандағы № 56 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 қазанда № 362-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 18 - бабының 2) тармақшасына, 139 – бабының 9 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі бақсару туралы" Заңының 31 – бабының 2 - тармағына  сәйкес, Жаңасемей ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі айқындалсын.
2. "Абай облысы Жаңасемей ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Жаңасемей ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңасемей ауданының әкімі
Р. Базарбаев
Жаңасемей ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 30 қазандағы
№ 56 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі:
1) комуналдық мемлекеттік мекеменің және коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы оның ішінде: бөлімдердің, филиалдардың меңгерушілері;
2) мамандар, оның ішінде: әртістер, кітапханашылар, библиограф, мәдени ұйымдастырушылар, музыкалық жетекшілер, әдіскерлер, хореографтар, суретшілер, баянистер, режиссерлар, көркемдік жетекшілер, бас бухгалтерлар, бухгалтерлар, қоюшы-суретшілер, операторлар, жарық берушілер, үйірме жетекшілері, безендірушілер, дыбыс режиссерлері, бағдарламашылар, домбырашылар, концертмейстерлер, аккомпонияторлар, мәдени жетекшілер.