О внесении дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области"
Решение Жамбылского областного маслихата от 26 ноября 2024 года № 19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 6 декабря 2024 года № 5248-08
Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. В решения Жамбылского областного маслихата от 25 сентября 2015 года № 40-13 "Об определении перечня социально значимых сообщений Жамбылской области" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2808) внести следующие дополнения:
перечень социально значимых сообщений Жамбылской области определенный приложением указанного решения дополнить следующими пунктами:
"
Жуалынский район
1.
"Центральный базар – Районная больница"
Внутрипоселковый
2.
"Центральный базар - Талапты"
Внутрирайонный
3.
"Дихан – Центральный базар"
Внутрирайонный
4.
"Журумбай – Центральная районная больница"
Внутрирайонный
5.
"Байтерек – Б.Момышұлы"
Внутрирайонный
6.
"Кошкарата – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
7.
"Нурлыкент – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
8.
"Шакпаката – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
9.
"Шымбулак – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
10.
"Колтоған – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
11.
"Куренбел – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
12.
"Алатау – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
13.
"Бакалы – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
14.
"Биликоль – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
15.
"Карабастау – Б.Момышулы"
Внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жамбылского областного маслихата А. Нуралиев

"Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 19-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 желтоқсанда № 5248-08 болып тіркелді
Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-13 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2808 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасымен айқындалған Жамбыл облысының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі келесі тармақтармен толықтырылсын:
"
Жуалы ауданы
1.
"Орталық базар – Аудандық аурухана"
Ауылішілік
2.
"Орталық базар - Талапты"
Ауданішілік
3.
"Дихан – Орталық базар"
Ауданішілік
4.
"Жұрымбай – Аудандық орталық аурухана"
Ауданішілік
5.
"Бәйтерек – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
6.
"Қошқарата – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
7.
"Нұрлыкент – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
8.
"Шақпақата – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
9.
"Шымбұлақ – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
10.
"Көлтоған – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
11.
"Күреңбел – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
12.
"Алатау – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
13.
"Бақалы – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
14.
"Билікөл – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
15.
"Қарабастау – Б.Момышұлы"
Ауданішілік
".
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының төрағасы А. Нуралиев