О признании утратившим силу решения Таразского городского маслихата от 8 октября 2018 года №36-6 "О ставках земельного налога"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 февраля 2024 года № 13-4
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 8 октября 2018 года №36-6 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3974).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Таразского
городского маслихата К. Олжабай

Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 қазандағы №36-6 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 ақпандағы № 13-4 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 қазандағы №36-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3974 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының төрағасы К. Олжабай