Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 13 февраля 2024 года № 65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 15 февраля 2024 года № 5151
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановление акимата Кордайского района:
1) Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 29 августа 2014 года № 460 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2328);
2) Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 28 января 2016 года № 24 "О внесении изменений в постановление акимата Кордайского района от 29 августа 2014 года № 460 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2920).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Кордайского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кордайского района Б. Болатбеков

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 15 ақпанда № 5151 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28 бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Қордай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 460 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі №2328) қаулысы;
2) "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 тамыздағы № 460 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 24 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі №2920) қаулысы.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қордай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қордай ауданының
әкімі Б. Болатбеков

Приложение к постановлению акимата Кордайского района от 13 февраля 2024 года № 65
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Кордайского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Село Алга
Село Алга, улица Алдабергенов 95, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Алгинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
2
Село Анырахай

Қордай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 13 ақпандағы № 65 қаулысына қосымша
Қордай ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Алға ауылы
Алға ауылы, Алдабергенов көшесі 95, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
2
Аңырахай ауылы

Село Анырахай, улица Желтөбе 25/1, информационный щит перед жилым домом
3
Село Арал
Село Арал, улица Бабакчиев 40 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Санжара Асфендиярова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
4
Село Аухатты
Село Аухатты улица Абай 25, информационный щит перед магазином "Аружан"
5
Село Байтерек
Село Байтерек, улица Абай 8 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа имени Жубана Молдагалиева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
6
Село Бель
Село Бель, улица Тәуелсіздік 1, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа № 49 имени Оралхана Бокея отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
7
Село Бериктас
Село Бериктас, улица Тұрар Сақалова 5, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №28 имени Шокана Уалиханова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
8
Село Беткайнар
Село Беткайнар, улица Өтеген 12, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Беткайнарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
9
Село Булар Батыр
Село Булар Батыр, улица Өркениет 29 "б", информационный щит перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кордайская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
10
Село Гвардейский
Информационный щит перед зданием магазина "Супермаркет"
11
Село Енбек
Село Енбек, улица Қаумен батыр 47, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 имени Ильяса Жансугурова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
12
Село Жамбыл
Село Жамбыл, улица Аққайнар 7, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
13
Село Жанатурмыс
Село Жанатурмыс, улица Т.Рысқұлов 2, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
14
Село Кенен
Село Кенен, улица К.Әзербаев 24, информационный щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный Дом культура" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области
15
Село Керу
Село Керу, улица Ж.Тленова 1, информационный щит, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Балауса детский оздоровительный лагерь" отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
16
Село Когадыр
Село Когадыр, улица М.Смағұлов 44, информационный щит перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кордайская центральная районная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области"
17
Село Коктобе

Аңырахай ауылы, Желтөбе көшесі 25/1, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
3
Арал ауылы
Арал ауылы, Бабакчиев көшесі 40 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Санжар Асфендияров атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
4
Ауқатты ауылы
Ауқатты ауылы, Абай көшесі 25, "Аружан" дүкенінің алдындағы ақпараттық тақта
5
Бәйтерек ауылы
Бәйтерек ауылы, Абай көшесі 8 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Жұбан Молдағалиев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
6
Бел ауылы
Бел ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің № 49 Оралхан Бөкей атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
7
Беріктас ауылы
Беріктас ауылы, Тұрар Сақалова көшесі 5, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №28 Шоқан Уалиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
8
Бетқайнар ауылы
Бетқайнар ауылы, Өтеген көшесі 12, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
9
Бұлар батыр ауылы
Бұлар батыр ауылы, Өркениет көшесі 29 "б", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шауашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
10
Гвардейский ауылы
"Супермаркет" дүкеннің ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
11
Еңбек ауылы
Еңбек ауылы, Қаумен батыр көшесі 47, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің № 22 Ілияс Жансүгіров атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
12
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, Аққайнар көшесі 7, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
13
Жаңатұрмыс ауылы
Жаңатұрмыс ауылы, Т.Рысқұлов көшесі 2, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
14
Кенен ауылы
Кенен ауылы, К.Әзербаев көшесі 24, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық Мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
15
Керу ауылы
Керу ауылы, Ж.Тленов көшесі 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің "Балауса балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
16
Когадыр ауылы
Когадыр ауылы, М.Смағұлов көшесі 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шауашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
17
Көктөбе ауылы

Село Коктобе, улица Мектеп 10 "б", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа № 40 имени Смагула Садуакасулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
18
Село Кунбатыс-1
Село Кунбатыс-1, улица Жіңішке 11, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа №11 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
19
Село Кунбатыс-2
Село Кунбатыс-2, улица Шығыс 8 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения" "Основная школа №11 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
20
Село Кайнар
Село Кайнар, улица Үшқоңыр 54, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Сарыбулакского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
21
Село Какпатас
Село Какпатас, улица Д.Қонаев 27, информационный щит перед жилым домом
22
Село Калгуты
Село Калгуты, улица Оңтүстік 31 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №52 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
23
Село Каракемер
Село Каракемер, улица Д.Қонаев 6, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каракемерского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
24
Село Карасай
Село Карасай, улица Ж.Сұраубаев 57, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Сакена Сейфуллина отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
25
Село Карасу
Село Карасу, улица Нұрлы жол 203, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
26
Село Касык
Село Касык, улица Домалақ ана 72, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Касыкского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
27
Село Кордай
Село Кордай, улица Жібек Жолы 1, информационный щит перед таможней "Қордай"; село Кордай, улица Жібек Жолы 195, информационный щит на пересечении улиц Жібек Жолы-Жамбыла; село Кордай, улица Домалақ ана 215, информационный щит перед зданием республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Кордайскому району Департамента государственных доходов по Жамбылской области"; село Кордай, улица Толе би 54, информационный щит перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кордайская центральная районная больница Управления здравоохранения акимата Жамбылской области"; село Кордай, улица Жібек Жолы 389, информационный щит на пересечении улиц Жібек Жолы - Көктөбе
28
Село Кызылсай

Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі 10 "б", Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №40 Смағұл Садуақасұлы атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
18
Күнбатыс-1 ауылы
Күнбатыс-1 ауылы, Жіңішке көшесі 11, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №11 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
19
Күнбатыс-2 ауылы
Күнбатыс-2 ауылы, Шығыс көшесі 8 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №11 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
20
Қайнар ауылы
Қайнар ауылы, Үшқоңыр көшесі 54, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
21
Қақпатас ауылы
Қақпатас ауылы, Д.Қонаев көшесі 27, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
22
Қалғұты ауылы
Қалғұты ауылы, Оңтүстік көшесі 31 "а", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №52 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
23
Қаракемер ауылы
Қаракемер ауылы, Д.Қонаев көшесі 6, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Қаракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
24
Қарасай ауылы
Қарасай ауылы, Ж.Сұраубаев көшесі 57, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Сәкен Сейфуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
25
Қарасу ауылы
Қарасу ауылы, Нұрлы жол көшесі 203, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
26
Қасық ауылы
Қасық ауылы, Домалақ ана көшесі 72, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Қасық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
27
Қордай ауылы
Қордай ауылы, Жібек Жолы көшесі 1, "Қордай" кеденінің алдындағы ақпараттық тақта; Қордай ауылы, Жібек Жолы көшесі 195, Жібек Жолы-Жамбыл көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта; Қордай ауылы, Домалақ ана көшесі 215, "Жамбыл облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінің Қордай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Қордай ауылы, Төле би көшесі 54, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Қордай аудандық орталық ауруханасы" шауашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Қордай ауылы, Жібек Жолы көшесі 389 Жібек Жолы-Көктөбе көшелерінің қиылысындағы ақпараттық тақта
28
Қызылсай ауылы

Село Кызылсай, улица Амангелді 36, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №10 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
29
Село Масанчи
Село Масанчи, улица Сарыарқа 14, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Масанчинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"; село Масанчи, улица Мәңгілік Ел 50, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №50 имени Аль-Фараби отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"; село Масанчи, улица Хива 50, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №13 имени Мыржакыпа Дулатулы отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
30
Село Музбел
Село Музбел, улица Асу 18, информационный щит перед жилым домом
31
Село Ногайбай
Село Ногайбай, улица Б.Момышулы 28, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Ногайбайского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
32
Село Отар
Село Отар, улица Қуаныш Жекенов 19, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"; село Отар, улица Самал 2, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 41 имени Кенена Азербаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"; село Отар, улица Атамқұлов 7 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
33
Село Отеген
Село Отеген, улица Абай 88, информационный щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
34
Село Сарыбулак
Село Сарыбулак, улица Тайчибеков 5, информационный щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"
35
Село Соганды
Село Соганды, улица Х.Мәмбетәлі 44, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Макатаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
36
Село Сортобе
Село Сортобе, улица Алтын Орда 159 "б, информационный щит перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Кордайского района Жамбылской области"; село Сортобе, улица Баласағұн 71 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №17 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"; село Сортобе, улица Дунларов 9, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа №48 имени Султанмахмута Торайгырова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
37
Село Степной
Село Степной, улица Білім 17, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Мухтара Ауэзова отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
38
Село Сулутор
Село Сулутор, улица Жамбыл 52, информационный щит перед жилым домом
39
Село Улкен-Сулутор
Село Улкен-Сулутор, улица Жібек Жолы 6 "а", информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
40
Село Шарбакты

Қызылсай ауылы, Амангелді көшесі 36, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
29
Масанчи ауылы
Масанчи ауылы, Сарыарқа көшесі 14, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Масанчи ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Масанчи ауылы, Мәңгілік Ел көшесі 50, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №50 Әл-Фараби атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Масанчи ауылы, Хива көшесі №15, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №13 Мыржақып Дулатұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
30
Мұзбел ауылы
Мұзбел ауылы, Асу көшесі 18, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
31
Ноғайбай ауылы
Ноғайбай ауылы, Б.Момышұлы көшесі 28, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
32
Отар ауылы
Отар ауылы, Қуаныш Жекенов көшесі 19, "Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Отар ауылы, Самал көшесі 2,
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №41 Кенен Әзірбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Отар ауылы, Атамқұлов көшесі 7 "а", "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
33
Өтеген ауылы
Өтеген ауылы, Абай көшесі 80, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
34
Сарыбұлақ ауылы
Сарыбұлақ ауылы, Тайчибеков көшесі 5, "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
35
Соғанды ауылы
Соғанды ауылы, Х.Мәмбетәлі көшесі 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
36
Сортөбе ауылы
Сортөбе ауылы, Алтын Орда көшесі 159 "б", "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Сортөбе ауылы, Баласағұн көшесі 49 "А", "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта; Сортөбе ауылы, Дунларов көшесі 9, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Сұлтанмахмұт Торайғыров атындағы №48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
37
Степной ауылы
Степной ауылы, Білім көшесі 17, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің Мұхтар Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
38
Сұлутөр ауылы
Сұлутөр ауылы, Жамбыл көшесі 52, тұрғын үйдің алдындағы ақпараттық тақта
39
Үлкен-Сұлутөр ауылы
Үлкен-Сұлутөр ауылы, Жібек Жолы көшесі 6 "а", "Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта
40
Шарбақты ауылы

Село Шарбакты, улица Ноғайбай би 30, информационный щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная школа №36 имени Ныгмета Сауранбаева отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"

Шарбақты ауылы, Ноғайбай би көшесі 30, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №36 Нығмет Сауранбаев атындағы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы ақпараттық тақта