Об установлении границ (черты) населенных пунктов Мойынкумского района Жамбылской области
Совместные постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 302 и решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 32-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2024 года № 5249-08
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) населенных пунктов Мойынкумского района согласно к настоящему приложению:
1) границы села Айдарлы Кенесского сельского округа общей площадью 2107,369 гектар;
2) границы села Берлик Берликского сельского округа общей площадью 3953,2029 гектар;
3) границы села Биназар Биназарского сельского округа общей площадью 3327,4658 гектар;
4) границы села Назарбеков Кызылталского сельского округа общей площадью 1102,3421 гектар;
5) границы села Кокжелек Кызылталского сельского округа общей площадью 3285,9593 гектар;
6) границы села Кушаман Кызылотауского сельского округа общей площадью 2272,0 гектар;
7) границы села Жамбыл Жамбылского сельского округа общей площадью 4623,0 гектар;
8) границы села Мойынкум Мойынкумского сельского округа общей площадью 6573,2689 гектар;
9) границы села Кылышбай Кылышбайского сельского округа общей площадью 2054,3966 гектар;
10) границы села Кумозек Карабугетского сельского округа общей площадью 6955,9851 гектар;
11) границы села Карабугет Карабугетского сельского округа общей площадью 8276,2048 гектар;
12) границы села Сарыозек Карабугетского сельского округа общей площадью 4132,0 гектар;
13) границы села Уланбел Уланбелского сельского округа общей площадью 2108,3852 гектар;
14) границы села Хантау Хантауского сельского округа общей площадью 2135,1 гектар;
15) границы села Кияхты Хантауского сельского округа общей площадью 105,0 гектар;
16) границы села Акбакай общей площадью 1119,0 гектар;
17) границы села Аксуйек общей площадью 2182,0 гектар;
18) границы села Шыганак Шыганакского сельского округа общей площадью 1530,56 гектар;
19) границы села Бурылбайтал Шыганакского сельского округа общей площадью 170,7 гектар;
20) границы села Байтал Шыганакского сельского округа общей площадью 131,3 гектар;

Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 302 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 32-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 11 желтоқсанда № 5249-08 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31-баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мойынқұм ауданының елді мекендерінің шекаралары (шегі):
1) жалпы алаңы 2107,369 гектар Кеңес ауылдық округінің Айдарлы ауылының шекарасы;
2) жалпы алаңы 3953,2029 гектар Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылының шекарасы;
3) жалпы алаңы 3327,4658 гектар Биназар ауылдық округінің Биназар ауылының шекарасы;
4) жалпы алаңы 1102,3421 гектар Қызылтал ауылдық округінің Назарбеков ауылының шекарасы;
5) жалпы алаңы 3285,9593 гектар Қызылтал ауылдық округінің Көкжелек ауылының шекарасы;
6) жалпы алаңы 2272,0 гектар Қызылотау ауылдық округінің Күшаман ауылының шекарасы;
7) жалпы алаңы 4623,0 гектар Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылының шекарасы;
8) жалпы алаңы 6573,2689 гектар Мойынқұм ауылдық округінің Мойынқұм ауылының шекарасы;
9) жалпы алаңы 2054,3966 гектар Қылышбай ауылдық округінің Қылышбай ауылының шекарасы;
10) жалпы алаңы 6955,9851 гектар Қарабөгет ауылдық округінің Құмөзек ауылының шекарасы;
11) жалпы алаңы 8276,2048 гектар Қарабөгет ауылдық округінің Қарабөгет ауылының шекарасы;
12) жалпы алаңы 4132,0 гектар Қарабөгет ауылдық округінің Сарыөзек ауылының шекарасы;
13) жалпы алаңы 2108,3852 гектар Ұланбел уылдық округінің Ұланбел ауылының шекарасы;
14) жалпы алаңы 2135,1 гектар Хантау ауылдық округінің Хантау ауылының шекарасы;
15) жалпы алаңы 105,0 гектар Хантау ауылдық округінің Қияхты ауылының шекарасы;
16) жалпы алаңы 1119,0 гектар Ақбақай ауылының шекарасы;
17) жалпы алаңы 2182,0 гектар Ақсүйек ауылының шекарасы;
18) жалпы алаңы 1530,56 гектар Шығанақ ауылдық округінің Шығанақ ауылының шекарасы;
19) жалпы алаңы 170,7 гектар Шығанақ ауылдық округінің Бурылбайтал ауылының шекарасы;
20) жалпы алаңы 131,3 гектар Шығанақ ауылдық округінің Байтал ауылының шекарасы;

21) границы села Мынарал Мынаралского сельского округа общей площадью 1377,62 гектар;
22) границы села станция Мынарал Мынаралского сельского округа общей площадью 44,57 гектар;
23) границы села Кашкантениз Мынаралского сельского округа общей площадью 138,77 гектар;
24) границы села Мирный общей площадью 205,0 гектар;
2. Признать утратившим силу некотырых совместных постановлении и решении акимата Мойынкумского района Жамбылской области и Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области:
1) постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 августа 2017 года № 178 и решение маслихата Мойынкумского района Жамбылской области от 13 октября 2017 года № 16-4 "Об изменении границы (черты) населенных пунктов по Мойынкумскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3569);
2) постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 января 2020 года № 12 и решение Мойынкумского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 56-7 "Об изменении границы (черты) населенных пунктов Акбакай, Биназар, Берлик, Бурылбайтал, Кашкантениз, Кияхты, Кумозек, Кенес, Мойынкум, Мынарал, станция Мынарал, Назарбеков, Уланбел и Хантау Мойынкумского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4547).
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановление акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мойынкумского района Е. Карентаев
Председатель маслихата
Мойынкумского района Н. Саурыков
Приложение к совместному
постановлению и решению
Экспликация земельных участков по установлению границ (черты) населенных пунктов Мойынкумского района Жамбылской области
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая
площадь,
гектар
Пашня,
гектар
Мно
го
лет
ние
на
саж
де
ния,
гек
тар
Се
но
кос,
гек
тар
Паст
бище,
гек
тар
Под
во
дой,
гек
тар
Под
до
ро
га
ми,
гек
тар
Под
стро
итель
ство,
гек
тар
Про
чие
зем
ли,
гек
тар
Все
го
В
том
чис
ле
оро
шае
мые
1
Земли села Айдарлы Кенесского сельского округа

21) жалпы алаңы 1377,62 гектар Мыңарал ауылдық округінің Мыңарал ауылының шекарасы;
22) жалпы алаңы 44,57 гектар Мыңарал ауылдық округінің Мыңарал стансасы ауылының шекарасы;
23) жалпы алаңы 138,77 гектар Мыңарал ауылдық округінің Қашқантеңіз ауылының шекарасы;
24) жалпы алаңы 205,0 гектар Мирный ауылының шекарасы белгіленсін.
2. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының әкімдігі мен Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының кейбір бірлескен қаулылары және шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Мойынқұм ауданы бойынша елді мекендердің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 178 қаулысы және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 16-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3569 болып тіркелген) шешімі;
2) "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ақбақай, Биназар, Бірлік, Бурылбайтал, Қашқантеңіз, Қияхты, Құмөзек, Кеңес, Мойынқұм, Мыңарал, Мыңарал стансасы, Назарбеков, Ұланбел және Хантау елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 12 қаулысы және Жамбыл облыстық Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 56-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 болып тіркелген) шешімі.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және маслихаттың шешімінің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм ауданының әкімі Е. Карентаев
Мойынқұм аудандық
мәслихатының төрағасы Н. Саурыков
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 302 мен
Мойынқұм аудандық мәслихаты
2024 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 32-10
Бірлескен қаулының және
шешімнің қосымшасы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы
ауданы,
гектар
Егістік, гектар
Көп
жыл
дық
екпе
лер,
гек
тар
Ша-
бын
дық,
гек-
тар
Жа
йы
лым,
гек
тар
Су
асты,
гек
тар
Жол
дар
асты,
гек
тар
Құ
ры
лыс
асты,
гек
тар
Бас
қа
ал
қап
тар,
гек
тар
Бар
лығы
Оның
ішінде
суар
малы
1
Кеңес ауылдық округінің Айдарлы ауылының жерлері