Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Ұлытау
Постановление акимата области Ұлытау от 10 января 2024 года № 02/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 15 января 2024 года № 87-20
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 19 января 2015 года № 34 "Об утверждении Правил безопасности на водоемах" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10335), акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Ұлытау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным учреждениям "Управление физической культуры и спорта области Ұлытау", "Управление предпринимательства и промышленности области Ұлытау", "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области Ұлытау" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Ұлытау.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Б. Әбдіғалиұлы
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Нура-Сарысуская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета водного хозяйства
Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент санитарно-эпидемиологического контроля
области Ұлытау Комитета санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
"СОГЛАСОВАНО"
Республиканское государственное учреждение
"Департамент экологии по области Ұлытау
Комитета экологического регулирования и контроля
Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан"
Приложение к постановлению
Акимата области Ұлытау
от 10 января 2024 года
№ 02/01
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях области Ұлытау
№ п/п
Наименование
Месторасположение
Примечание
1
Пляж "Лагуна"
Береговая полоса Кенгирского водохранилища, координаты: 47°810442"N67°714979"E
Частное
2
Пляж "Мадагаскар"
Береговая полоса Кенгирского водохранилища, координаты: 47°799384"N67°720511"E
Частное
3
Зона отдыха "Дом рыбака"

Ұлытау облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм және спортқа арналған орындарды белгілеу туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 10 қаңтардағы № 02/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 қаңтарда № 87-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 94-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Су айдындарындағы қауіпсіздік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 34 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10335 болып тіркелген) сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлытау облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм және спортқа арналған орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ұлытау облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы", "Ұлытау облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы", "Ұлытау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемелері осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұлытау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б. Әбдіғалиұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
Су шаруашылығы комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі
Нұра-Сарысу бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің
Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті
Ұлытау облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің
Ұлытау облысы бойынша экология департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Ұлытау облысы әкімдігінің
2024 жылғы 10 қаңтардағы
№ 02/01
қаулысына қосымша
Ұлытау облысының су объектілері мен су шаруашылығы құрылыстарында жаппай демалуға, туризм және спортқа арналған орындар
№ р/с
Атауы
Орналасқан жері
Ескертпе
1
"Лагуна" жағажайы
Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі, координаттары: 47°810442"N 67°714979"E
Жеке
2
"Мадагаскар" жағажайы
Кеңгір су қоймасының жағалау белдеуі, координаттары: 47°799384"N 67°720511"E
Жеке
3
"Дом рыбака" демалыс аймағы