Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2024 год
Решение маслихата области Ұлытау от 21 июня 2024 года № 15/140. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 26 июня 2024 года № 128-20
В соответствии со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан, с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат области Ұлытау РЕШИЛ:

Ұлытау облысының 2024 жылға арналған жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Ұлытау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 21 маусымдағы № 15/140 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 маусымда № 128-20 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Ұлытау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2024 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата области Ұлытау Б. Шингисов
Приложение к решению
маслихата области Ұлытау
от 21 июня 2024 года
№ 15/140
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников области Ұлытау на 2024 год
№ п/п
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы на 2024 год, тенге
Бассейны рек Нура, Сарысу, Кенгир
1
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр

1. Ұлытау облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облыстық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов
Ұлытау облыстық мәслихатының
2024 жылғы 21 маусымдағы
№ 15/140
шешіміне қосымша
Ұлытау облысының 2024 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшеу бірлігі
2024 жылға төлемақы мөлшермелері, теңге
Нұра, Сарысу, Кеңгір өзендерінің бассейні
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр