О признании утратившими силу постановлений акимата области Ұлытау от 9 февраля 2023 года № 08/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау" и от 5 февраля 2024 года № 07/01 "О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 9 февраля 2023 года № 08/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау"
Постановление акимата области Ұлытау от 9 декабря 2024 года № 88/1. Зарегистрировано Департаменте юстиции области Ұлытау 9 декабря 2024 года № 159-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата области Ұлытау "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау" от 9 февраля 2023 года № 08/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-20);
2) постановление акимата области Ұлытау "О внесении изменения в постановление акимата области Ұлытау от 9 февраля 2023 года № 08/01 "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории области Ұлытау" от 5 февраля 2024 года № 07/01 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 90-20).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Д. Рыспеков

Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 "Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" және 2024 жылғы 5 ақпандағы № 07/01 "Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 88/1 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 желтоқсанда № 159-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ұлытау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Ұлытау облысы әкімдігінің "Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-20 болып тіркелген);
2) Ұлытау облысы әкімдігінің "Ұлытау облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" Ұлытау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 08/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2024 жылғы 5 ақпандағы № 07/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 90-20 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Д. Рыспеков