О признании утратившим силу постановления акимата города Каражал от 10 сентября 2015 года № 137 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения городского коммунального имущества"
Постановление акимата города Каражал области Ұлытау от 13 декабря 2024 года № 94. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 17 декабря 2024 года № 162-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Каражал "Об определении критериев по выбору видов отчуждения городского коммунального имущества" от 10 сентября 2015 года № 137 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3417).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал А. Елеусизов

Қаражал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 137 "Қалалық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 94 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 162-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 – бабына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласы әкімдгінің "Қалалық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 137 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3417 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі А. Елеусизов