Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Улытауского района
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 19 ноября 2024 года № 156. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 21 ноября 2024 года № 154-20
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Улытауского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Улытауского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель А. Курмансеитов
Приложение 1 к решению
Улытауского районного
маслихата
от 19 ноября 2024 года
№ 156
Проекты (схемы) зонирования земель населенных пунктов Улытауского района
Проект (схема) зонирования земель села Жыланды Сарысуского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Борсенгир Борсенгирского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Мибулак Мибулакского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель поселка Жезды Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель поселка Карсакпай Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель поселка Актас Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Байконур Жангельдинского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Косколь Коскольского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Сарлык Амангельдинского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Коргасын Шенберского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Терисаккан Терисакканского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Егинди Егиндинского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Бетбулак Алгабасского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Бозтумсык Каракенгирского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Проект (схема) зонирования земель села Улытау Улытауского сельского округа Улытауского района
Условные обозначения:
Приложение 2 к решению
Улытауского районного
маслихата
от 19 ноября 2024 года
№ 156
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Улытауского района
Границы оценочных зон
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
1
В черте границ села Жыланды Сарысуского сельского округа
І

Ұлытау ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 156 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қарашада № 154-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабына, 11-бабына сәйкес, Ұлытау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ұлытау ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға А. Курмансеитов
Ұлытау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 19
қарашадағы
№ 156
шешіміне 1-қосымша
Ұлытау ауданының елді мекендерінің жерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары)
Ұлытау ауданы Сарысу ауылдық округі Жыланды ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Борсенгір ауылдық округі Борсенгір ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Мибұлақ ауылдық округі Мибұлақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Жезді кентінің жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Қарсақбай кентінің жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Ақтас кентінің жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Жангелді ауылдық округі Байқоныр ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Қоскөл ауылдық округі Қоскөл ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Амангелді ауылдық округі Сарлық ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Шеңбер ауылдық округі Қорғасын ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Терісаққан ауылдық округі Терісаққан ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Егінді ауылдық округі Егінді ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер;
Ұлытау ауданы Алғабас ауылдық округі Бетбұлақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Қаракеңгір ауылдық округі Бозтұмсық ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округінің Ұлытау ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Ұлытау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 19
қарашадағы
№ 156
шешіміне 2-қосымша
Ұлытау ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының шекаралары
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттері
1
Сарысу ауылдық округі Жыланды ауылының шекарасының шегінде
І