О признании утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Талдыкорган" от 27 декабря 2023 года № 14-84
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 12 февраля 2024 года № 16-95. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 14 февраля 2024 года № 135-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талдыкорганского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Талдыкорган" от 27 декабря 2023 года № 14-84 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191923).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-84 "Талдықорған қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 ақпандағы № 16-95 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 14 ақпанда № 135-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191923 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан