О внесении изменений и дополнений в решение от 14 июля 2021 года № 37 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району"
Решение акима Алакольского района области Жетісу от 29 мая 2024 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 мая 2024 года № 219-19
Аким Алакольского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алакольского района Алматинской области от 14 июля 2021 года № 37 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №176832) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Избирательный участок № 45.
Центр: город Ушарал, улица Женис № 77, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ілияса Жансүгірова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы Жамбыл, Курмангазы, Б. Майлина, Шакарима, Г. Мусирепова, Мағжан Жұмабайұлы, Толе би с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 87 (нечетная сторона), Б. Момышулы с № 2 по 82 (четная сторона) Б. Ыдырышулы с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 2 по 44 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абылайхана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 39 (нечетная сторона), В. Тощенко с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 2 по 30 (четная сторона), с № 3 по 37 (нечетная сторона), Абая с № 9 по 21 (нечетная сторона), Женис с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 129 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 2 по 90 (четная сторона), с № 1 по 93 (нечетная сторона), В. Кашлакова с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона).".
в пункте 2 приложения к указанному решению:
в абзаце втором после слова "А. Жубанов" дополнить словом "Арап Амирович";
в абзаце втором слова "Женис с № 131 по 213 (нечетная сторона), с № 148 по 232 (четная сторона)" заменить словами "Женис с № 131 по 205 (нечетная сторона), с № 148 по 236 (четная сторона)".
в пункте 3 приложения к указанному решению:
в абзаце втором слова "8 - марта" заменить словами "8 наурыз".
в приложении к указанному решению пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Избирательный участок № 48.
Центр: город Ушарал, улица Садық Құсайын № 79, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ахмета Байтұрсынұлы" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: город Ушарал, улицы Ы. Алтынсарина, К. Сатпаева, Ы. Алибаева с № 82 по 114 (четная и нечетная сторона), Исагула Жолжанова с № 1 по 8(четная и нечетная сторона), С. Құсайын с № 60 по 116 (четная сторона), с № 61 по 97 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 55 по 153 (нечетная сторона), с № 60 по 156 (четная сторона), Д. Конаева с № 29 по 99 (четная и нечетная сторона), Панфилова с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), Г. Безродных с № 21 по 61 (нечетная сторона), А. Тирменова с № 22 по 30 (четная сторона), М. Дулепова с № 25 по 29 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 38 по 56 (четная сторона), с № 39 по 47 (нечетная сторона), Абая с № 18 по 50 (четная сторона), Б. Момышулы с № 93 по 207 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 5 по 13 (нечетная сторона), с № 10 по 18 (четная сторона).".
в пункте 6 приложения к указанному решению:

Алакөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі №37 "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 2024 жылғы 29 мамырдағы № 37 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 31 мамырда № 219-19 болып тіркелді
Алакөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 14 шілдедегі № 37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176832 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 1- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. № 45 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 77, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ілияс Жансүгіров атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Жамбыл, Құрманғазы, Б. Майлин, Шәкәрім, Ғ. Мүсірепов, Мағжан Жұмабайұлы, Төле би № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Б.Ыдырышұлы № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абылайхан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), В.Тощенко № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 37-ге дейін (тақ жағы), Абай № 9-дан 21-ге дейін (тақ жағы), Жеңіс № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), №1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), В. Кашлаков № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы) көшелері.".
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 2-тармақта:
екінші абзацтағы "А.Жұбанов" сөзінен кейін "Арап Әмірұлы" сөзімен толықтырылсын;
Екінші абзацтағы "Жеңіс № 131-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 232-ге дейін (жұп жағы)" деген сөздер "Жеңіс № 131-ден 205-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 236-ге дейін (жұп жағы)" деген сөздерімен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 3- тармақта:
екінші абзацтағы "8 - март" деген сөздер "8 наурыз" деген сөздерімен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің қосымшасында 4- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. № 48 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал қаласы, С. Құсайын көшесі № 79, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ахмет Байтұрсынұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үшарал қаласы, Ы. Алтынсарин, Қ. Сәтпаев, Ы. Әлібаев № 82-ден 128-ге дейін (жұп және тақ жағы), Исағұл Жолжанов №1-ден 8-ге дейін (жұп және тақ жағы), С. Құсайын № 60-тан 116-ға дейін (жұп жағы) № 61-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 55-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 156-ға дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 29-дан 99-ға дейін (жұп және тақ жағы), Панфилов № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Г. Безродных № 21-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Ә. Тиірменов № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), М. Дулепов № 25-тен 29-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 38-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 39-дан 47-ге дейін (тақ жағы), Абай № 18-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 93-тен 207-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 5-тен 13-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 18-ге дейін (жұп жағы) көшелері.".
көрсетілген шешімнің қосымшасында 6- тармақта:

в абзаце втором слова "Женис с № 238 по 298 (четная сторона), с № 213 по 283 (нечетная сторона)" заменить словами "Женис с № 238 по 272 (четная сторона), с № 207 по 221 (нечетная сторона);
в абзаце втором после слова "Женис с № 238 по 298 (четная сторона),с № 213 по 283 (нечетная сторона)" дополнить словами "Зейнепа Койшыбаева с № 274 по 298 (четная сторона), с № 223 по 283 (нечетная сторона)".
в приложении к указанному решению пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Избирательный участок № 61.
Центр: станция Бесколь, улица М.Шоқай № 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мұхтара Әуезова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: станция Бесколь, улицы Акан сери, Акын Сара, Коркыт Ата, Е. Сыпатаева, М. Шокая, Кобыланды батыра, Н. Тлендиева, Райымбек батыра, А. Кастеева, Аль-Фараби, Бейбитшилик, М. Тынышбаева, Достык, Д. Нурпейсовой, А. Кабанбаева, Абая, Пушкина, Жибекжолы, территория разъездов №5,13, Сайкан.".
в приложении к указанному решению пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Избирательный участок № 64.
Центр: село Актубек, улица Т. Ыскаков № 11, Актубекский сельский дом культуры при государственном коммунальном казенном предприятии "Районный Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
Границы: территория села Актубек.".
в приложении к указанному решению пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Избирательный участок № 75.
Центр: село Кабанбай, улица М. Муратбаев № 1 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным миницентром имени Шоқана Уәлиханова" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: все улицы центральной части села Кабанбай до реки Шынжылы, улица Наурызбай батыра с № 5 по 41 (нечетная сторона).".
в приложении к указанному решению пункт 52 изложить в новой редакции:
"52. Избирательный участок №96.
Центр: село Достык, улица Жансугурова №5, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышұлы с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования по Алакольскому району Управления образования области Жетісу".
Границы: территории села Достык, улицы Б. Момышулы, Бейбитшилик, Бакирова, военный городок, Д. Конаева, Достык, А. Молдагуловой, И. Джансугурова, Касабай, Д. Ракишева, С. Сейфуллина, Ш. Кудайбердыулы, М. Макатаева.".

екінші абзацтағы "Жеңіс № 238-ден 298-ке дейін (жұп жағы), № 213-ден 283-ге дейін (тақ жағы)" деген сөздер "Жеңіс № 238-ден 272-ке дейін (жұп жағы), № 207-ден 221-ге дейін (тақ жағы)" деген сөздерімен ауыстырылсын.
екінші абзацтағы "Жеңіс № 238-ден 298-ке дейін (жұп жағы), № 213-ден 283-ге дейін (тақ жағы)" деген сөздерінен кейін "Зейнеп Қойшыбаева №274-ден 298-ге дейін (жұп жағы), №223-тен 283-ге дейін (тақ жағы)" деген сөздерімен толықтырылсын.
көрсетілген шешімнің қосымшасында 17- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. № 61 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бескөл бекеті, М. Шоқай көшесі № 1, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар Мұхтар Әуезов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бескөл бекеті, Ақан сері, Ақын Сара, Қорқыт Ата, Е. Сыпатаев, М. Шоқай, Қобыланды батыр, Н. Тілендиев, Райымбек батыр, Ә. Қастеев, Әл-Фараби, Бейбітшілік, М. Тынышбаев, Достық, Д. Нұрпейісова, Ә. Қабанбаев, Абай, Пушкин, Жібек жолы көшелері, № 5, 13 разъездері, Сайқан аумағы.".
көрсетілген шешімнің қосымшасында 20- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"20. № 64 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Т. Ысқақов көшесі № 11, "Алакөл ауданы әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жанындағы Ақтүбек ауылдық мәдениет үйі.
Шекаралары: Ақтүбек ауылының аумағы.".
көрсетілген шешімнің қосымшасында 31- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"31. № 75 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қабанбай ауылы, М. Мұратбаев көшесі № 1 "А", "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылының орталық бөлігінің барлық көшелері Шынжылы өзеніне дейін, Наурызбай батыр көшесі № 5-тен 41-ге дейін (тақ жағы).".
көрсетілген шешімнің қосымшасында 52- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"52. № 96 сайлау учаскесі.
Орталығы: Достық ауылы, Жансүгіров көшесі № 5, "Жетісу облысы білім басқармасының Алакөл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Достық ауылы, Б. Момышұлы, Бейбітшілік, Бәкіров, әскери қалашық, Д. Қонаев, Достық, Ә. Молдағұлова, І. Жансүгіров, Қасабай, Д. Рақышев, С. Сейфуллин, Ш. Құдайбердіұлы, М. Мақатаев көшелерінің аумағы.".

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Алакольского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алакольского района А. Абдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Алакольской районной
территориальной
избирательной комиссией

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл ауданының әкімі А. Абдинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Алакөл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен