Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2024 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 16 июля 2024 года № 203. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 18 июля 2024 года № 6624-09
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2024 год согласно приложению к настоящему решению.

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2024 жылға арналған төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 203 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 шілдеде № 6624-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексінің 569-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского
областного маслихата
от 16 июля 2024 года
№ 203
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2024 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы на 2024 год, тенге
Бассейн рек и озер Балхаш и Алаколь
1.
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2024 жылғы 16
шілдедегі
№ 203
Шешіміне қосымша
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2024 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
2024 жылға төлемақы ставкалары, теңге
Балқаш және Алакөл көлдері мен өзендерінің бассейні
1
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр